34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Міську батьківську раду й надалі очолюватиме Юрій Рабий

Міську батьківську раду й надалі очолюватиме Юрій Рабий

21.10.2016

0

1391

19 жовтня 2016 року в залі засідань управління освіти відбулося засідання міської батьківської ради за участю голів батьківських комітетів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, начальника управління освіти О.Корень, заступників начальника управління А.Горайчука та О.Савонік, головного спеціаліста Л.Мельник, головного бухгалтера управління В.Шевчука, депутата міської ради С.Денеги, підприємця Т.Гуліти. Про це інформує сайт управління освіти.

 

На засіданні обговорювалися питання роботи міської батьківської ради у 2015-2016 навчальному році, по якому доповідав голова ради Юрій Рабий. Про подальшу співпрацю міської батьківської ради та управління освіти присутніх познайомила начальник управління Олена Корень. Олена Миколаївна розповіла про плани на майбутнє, матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів, обсяги ремонтних робіт, терміни їх виконання, познайомила з проектом міської програми харчування дітей, співпрацю батьків, управління освіти з органами учнівського самоврядування шкіл, відповідала на запитання.

 

Головний бухгалтер управління В.Шевчук, оперуючи цифрами, доповів присутнім про фінансування освітньої галузі за останні роки. Заступник начальника управління О.Савонік інформувала про перспективи забезпечення підручниками дітей. Співпрацю з радою запропонувала підприємець Т.Гуліта.

 

Обговорювалося питання і подальшої роботи ради. Було прийняте рішення внести зміни до Положення про міську батьківську раду, де голову обирати на засіданнях ради щорічно, а структуру поділити на сектори: загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

 

Батьки рекомендували очолити міську батьківську раду і надалі Ю.Рабому, а сектор дошкільної освіти - О.Мамчич, загальної середньої – Н.Килюх, позашкільної – Л.Скрипчак та А.Мельниченко.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів