34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Просять висловити думку щодо якості роботи Кузнецовського суду

Просять висловити думку щодо якості роботи Кузнецовського суду

22.08.2017

0

924

Діяльність судової системи в Україні в останні роки перебуває в центрі досить гострих громадських дискусій, в яких постійно фігурує тема ефективності та якості судової гілки влади. У цих обговореннях використовується різна, часто суперечлива, інформація про показники функціонування судових органів, - інформує kzm.rv.court.gov.ua.

 

Відповідно до Рішення РСУ від 08.08.2014 р. № 11, Рішення РСУ від 02.04.2015 р. № 28 в рамках моніторингу стану незалежності суддів, ефективності та доступності правосуддя в Україні, метою якого є здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя в Україні, розробленні відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади з 14 серпня 2017 року по 31 серпня 2017 року в Кузнецовському міському суді буде проведено анонімне опитування громадян-відвідувачів суду, шляхом пропонування заповнити опитувальну анкету щодо їх задоволення роботою судів.

 

Методологія карток громадянського звітування являє собою ефективний засіб оцінювання, який надає узагальнений відгук щодо якості з боку саме користувачів судових послуг, тобто тих, хто має безпосередній досвід перебування у будівлі суду. Опитування є добровільним і покликане вивчити думку громадян щодо організації роботи суду.

 

Дані проведеного анкетування слугуватимуть основою для напрацювання рекомендацій покращення надання Кузнецовським міським судом судових послуг.

 

ВІДПОВІСТИ НА ЗАПИТАННЯ ЩОДО РОБОТИ МІСЬКОГО СУДУ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1011
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9143

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів