34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Мобільний зв'язок: шкідливо чи ні?

Мобільний зв'язок: шкідливо чи ні?

24.01.2014

2

876

На сьогодні важливе значення для забезпечення належних умов життєдіяльності людини має стан електромагнітної cитуації в населених місцях. Найбільшу стурбованість у населення викликають базові станції стільникового зв’язку (далі - БС), які будуються в безпосередній близькості до місць перебування людини (житлові та громадські будівлі, відкриті території тощо). Про це пишуть на сайті Кузнецовської міської ради.

Звичайно, кожну людину хвилюють питання: «А чи впливає робота БС на здоров’я; що таке базова станція, як вона влаштована, які елементи базової станції випромінюють електромагнітну енергію; який порядок вибору та погодження місця встановлення БС; якими документами регламентується та якими державними органами контролюється порядок будівництва й експлуатації радіотехнічних об’єктів взагалі та БС зокрема; які безпечні рівні електромагнітного випромінювання для населення прийняті в нашій державі та за кордоном; який принцип дії електромагнітного поля?». 

Як наслідок, через відсутність достатньої інформації, що надавала б відповіді на поставлені питання, щороку збільшується кількість звернень громадян з проханням підтвердити правомірність будівництва певного радіотехнічного об’єкту та його безпечність для здоров’я. 

Тому 24 січня 2014 року у приміщенні виконавчого комітету Кузнецовської міської ради на звернення представників територіальної громади міста Кузнецовськ відбулося засідання за участі представників мобільного зв’язку "Київстар», депутатів міської ради, начальника Кузнецовського міськрайонного управління ГУ ДСЕС у Рівненській області, працівників виконавчого комітету та мешканців міста. 

В процесі обговорення було порушено чимало питань щодо роботи БС міста Кузнецовськ. Вирішили продовжити роботу при наступній зустрічі за участі громадськості нашого міста та провести вимірювальні контрольні заміри рівнів електромагнітного випромінювання.

Всього коментарів: 2
1
Енерджі | 25.01.2014 | 14:15
+ (1) -
Зогляду на те, що відбувається в нашій країні протягом останнього часу - кожен її громадянин прагне бути в курсі подій, і основним засобом отримання інформації у наш час - є, беззаперечно, інтернет.

Враховуючи ті факти, що основна частка інформації подається через "важкий" контент на кшталт відеороликів та онлайн-трансляцій з міста подій, та в той же час - є певні верстви населення, які змушені економити на інтернеті та не можуть дозволити собі безлімітне підключення, ми прийняли рішення піти назустріч таким нашим абонентам, та в акційному порядку збільшити об'єм трафіку в економних тарифних планах, а саме:
в тарифному плані Дельта-30 - з 30 до 100 Гб на місяць;
в тарифному плані Дельта-50 - зi 100 до 300 Гб на місяць.
Нагадуємо, що до трафіку також застосовуються прийняті у нас часові коефіцієнти, тобто наприклад 300 Гб в денний час перетворюються на 375 якщо використовувати їх у вечірній час, та на 750, якщо у нічний - докладніше дивіться інформацію про послуги та сторінку статистики.

Нові об'єми будуть надаватись при активації відповідних тарифів, тобто по суті для більшості абонентів - з наступного місяця.
До кінця ж поточного місяця, ми надали всім працюючим за цими тарифами додатково такий же об'єм, як на його початку (+30 і +100 Гб відповідно).

Дякуємо, що залишаєтесь разом з нами!
2
GenkaUA | 25.01.2014 | 15:13
+ (0) -
А збільшення швидкості для безлімітчіків буде?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів