34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Мультиплікаційна робота вихованців БДЮТ здобула всеукраїнську перемогу

Мультиплікаційна робота вихованців БДЮТ здобула всеукраїнську перемогу

02.02.2016

4

1907

Мультиплікаційний проект вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості «Нащадки козацького роду» виборов повноправну перемогу на Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» «Боротьба за українську державність: сімейні історії українців». Про це інформує сайт bdut.net.

 

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співавторстві з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Інститутом Національної академії наук України за активної підтримки Національної спілки письменників України, центральних та місцевих органів влади та освітніх закладів, Київським міським будинком вчителя сьомий рік поспіль організував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» «Боротьба за українську державність: сімейні історії українців».

 

Мета заходу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

 

Учасники конкурсу, які представили понад 400 анімаційних робіт, мали змогу поділитися сімейними переказами і спогадами про події боротьби і відновлення Української державності, пережиті предками, а також висловити власний погляд на історію України крізь призму власної сімейної історії.

 

У конкурсі від міста Кузнецовськ взяли участь вихованці студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради. Мультиплікаційний аматорський проект Олексин Дарини, Базана Ярослава на чолі з керівником студії Мельником Аркадієм Миколайовичем «Нащадки козацького роду» став переможцем, здобувши заслужене почесне І місце.

 

 

Протягом грудня 2015 – січня 2016 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовувало конкурсні роботи та визначало переможців, які взяли участь у презентації своїх робіт. Серед них – проект Будинку дитячої та юнацької творчості, у якому сучасні події в Україні висвітлюються через призму сімейної історії.

 

 

До складу журі конкурсу увійшли: Савельєв В.О. – Народний артист України, кінорежисер студії ім. Довженка, професор – голова конкурсної комісії; Корж В.Т. – народний депутат України 5-6 скликань, член комісії; Чижевський Б.Г. – Комітет ВРУ з пиатнь науки і освіти, член комісії; Єфіменко В.І. – Київський будинок вчителя, член комісії; Женченко В.В. – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників України, член комісії; Сидоржевський М.О. – Голова Національної спілки письменників України, головний редактор «Української літературної газети», член комісії; Пономаренко Б.Й. – директор МБФНПУ, член комісії; Сливка Г.Р. – Міністерство культури України, член комісії.

 

 

29 січня 2016 року о 12 годині у лекційній залі Київського міського будинку учителя відбулася презентація шести кращих робіт-переможців конкурсу «Врятувати від забуття», на якій свій проект захищали представники Будинку дитячої та юнацької творчості Олексин Дарина та Мельник Аркадій Миколайович. Крім безлічі позитивних вражень та гордості за пророблену роботу, наші учасники привезли нагороди, цінні подарунки, грошову винагороду та грамоти й подяки:

 

* Почесна грамота Міжнародного фонду національної пам’яті України БДЮТ за 1-ше місце у Всеукраїнському конкурсі молодих істориків «Врятувати від забуття»;

 

* Листи-подяки від Міжнародного фонду національної пам’яті України учасникам конкурсу від Кузнецовська за успішну підготовку конкурсної роботи, наполегливість у сфері формування почуття любові до своєї Вітчизни, поваги до її непростої історії, національних цінностей, відповідальності за сьогодення та майбутню долю України;

 

* Грамота МГО «Рівненське земляцтво» Мельнику Аркадію Миколайовичу, керівнику студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» за патріотичне виховання дітей та формування національної свідомості молодого покоління до історії рідного краю;

 

* Грамоти МГО «Рівненське земляцтво» Олексин Дарині та Базану Ярославу, переможцям Всеукраїнського конкурсу «Врятувати від забуття» за збереження родинної пам’яті, що формує національну свідомість українців та любов до історії рідного краю.

 

 

– Свідками і учасниками багаторічної боротьби України за свою незалежність у новітній історії держави вже є не тільки наші предки. Ними стали і сучасники: дорослі й діти. У пам’яті поколінь будуть зберігатися перекази про історичні події, історія роду поновлюватиметься спогадами і фотографіями про героїчне сьогодення, – переконаний керівник студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Мельник Аркадій Миколайович. Тому такі творчі роботи як проект студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» виконуватимуть додаткові виховні функції у вихованні свідомого національного самовизначення дітей та учнівської молоді, вихованні любові до рідної землі, її народу та його історії, культурних та духовних традицій, забезпечуватимуть духовну єдність поколінь, формуватимуть повагу до батьків, прищеплюватимуть шанобливе ставлення до розуміння громадських почуттів та свідомості, соціальної активності та особистої відповідальності перед своєю країною.

 

 

Запрошуємо до перегляду мультиплікаційного фільму:

 

Всього коментарів: 4
1
Жданюк | 05.02.2016 | 07:37
+ (1) -
З задоволенням подивився. Отримав багато емоцій. Крім усіх згаданих, подяка директору Маркевич Тетяні Валентинівні.
2
валерій | 07.02.2016 | 14:29
+ (0) -
Молодці! Чекаємо нових творів митців! Ми повинні пишатись такими дітьми!
3
валерій | 08.02.2016 | 00:11
+ (0) -
Може хоч після такого визнання наша міська влада щось зробить, зверне увагу та допоможе Бдют!
4
Сум | 11.02.2016 | 23:08
+ (0) -
Ну що тут скажеш? Молодці аматори! Але міській владі не завадилоб серйозно поліпшити матеріальну базу цього творчого осередку. Поцікавитись, на чому і як доводиться дітям працювати, і після консультацій з керівником гуртка та БДЮТ все необхідне закупити.. Це якраз той випадок, де непотрібно економити кошти.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів