34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // На базі школи №5 буде впроваджуватись новий проект

На базі школи №5 буде впроваджуватись новий проект

04.02.2011

6

1476

Для батьків майбутніх першокласників

Міжнародний освітній проект «Один учень – 1 комп’ютер»

Якщо ви дбаєте про майбутнє своєї дитини, прагнете бачити її успішною у світі глобальної конкуренції і розумієте, що досягнення цього результату значною мірою залежить і від ваших зусиль.

Пропонуємо проект «Один учень – 1 комп’ютер» - це нова електронна освітня модель, технологія передачі знань, розроблена з урахуванням змін, що сталися останнім часом у світогляді людей, в уявленнях про навколишній світ. Модель вже знайшла широке застосування в багатьох розвинених країнах світу. До цієї спільноти лідерів світової освіти намагається сьогодні приєднатися і Україна і звичайно наше місто Кузнецовськ. 

Метою проекту є не тільки передача знань від учителя до учня з найвищою ефективністю, а, в першу чергу, намагання навчити дитину самостійно здобувати нові знання, використовуючи для цього світові інформаційні ресурси, застосовуючи такі методи пізнання світу, які дозволять їй у майбутньому досягти високого життєвого успіху.

В цьому проекті дитина є не пасивним суб’єктом навчання, а дослідником, вчитель же з «лектора» перетворюється на «лідера» команди дослідників. Завдяки такій організації навчального процесу дитина включається в активну пізнавальну діяльність, а це сприяє найбільш повному розкриттю її здібностей і талантів. 

Навчання за цією програмою, на перший погляд, нагадує традиційний: клас, парти, дошка ... Але на партах комп'ютери: у кожного учня - свій, і на столі вчителя теж комп'ютер, та й шкільна дошка більше схожа на дуже великий телевізор. А от потреба у використанні звичних для дитини атрибутів шкільного життя: ручки, олівця, зошита, щоденника – трохи зменшена.


Засобом доступу до такого освітнього середовища слугує наданий Вашій дитині переносний персональний комп'ютер, який належить до виду ClassMate. Цей комп'ютер розроблено корпорацією INTEL спеціально для проекту в Україні. Він є саме персональним і використовується вашою дитиною для навчання в школі і для змістовного дозвілля вдома або в будь-якому іншому місці за її бажанням та з Вашого дозволу. Крім того, і Ви зможете за потребою використовувати ClassMate як звичайний ноутбук. 

Він є підручником, зошитом, щоденником, лабораторією, телестудією, кінозалом і мольбертом одночасно. А ще в ньому є дитячі фільми, мультфільми, ігри і ще багато-багато іншого з того, що потрібно маленькій людині для навчання та розвитку власної особистості.

Використання інтерактивних web-технологій перетворює процес навчання в гру з пошуку знань, робить його цікавим і захопливим, а отже, максимально ефективним. 

Звичайно ж, органічно вписуються і кращі, перевірені часом, традиційні методи навчання.
Багато спеціальних програм і розвивальних ігор, які в буде запропоновано дитині, допоможуть їй самостійно розвивати свої творчі здібності.

У школі першокласник працюватиме з комп’ютером під наглядом учителя. Вдома Ви можете налаштувати комп’ютер таким чином, щоб у визначений Вами час дитина могла використовувати тільки дозволені Вами програми. Отже, в програмі гарантовані повна безпека та захист від негативної інформації.

Ви всі дуже добре знаєте, скільки втрачають Ваші діти, коли не мають змоги користуватися бібліотеками, не відвідують музеїв, не ходять у театри…  Дитина зможе ознайомитися з видатними досягненнями світової культури, розширити світогляд та уявлення про світ. Причому, не виходячи із своєї власної кімнати! 

Налаштувавши на комп’ютері батьківський обліковий запис, Ви зможете отримати доступ до електронного класного журналу і щоденника і швидко дізнатися про всі новини шкільного життя Вашої дитини і всі її досягнення. Крім того, ClassMate можна використати як сімейний ноутбук для електронного листування, планування сімейного бюджету, пошуку необхідної інформації в Інтернеті, створення сімейних картотек, альбомів тощо.

Звичайно, проект платний. З огляду на економічні реалії в Україні розроблений механізм фінансування, який дозволяє якомога більшій кількості сімей взяти участь у проекті. Цей механізм полягає в тому, що не обов’язково виплачувати відразу всю необхідну суму - можна поступово здійснювати регулярні виплати. Важливо розуміти, що проект не є заміною безкоштовної освіти, гарантованої Конституцією України, і не є платною послугою або комерційним прибутковим проектом.

Це соціальний освітній проект, а Ваші платежі є компенсацією витрат на його розробку, розвиток та реалізацію. 

Запропонований проект «Один учень – 1 комп’ютер» буде впроваджуватися на базі школи №5
Директор школи Пашко Р.Ф.
Заступник директора Нестерчук О.О.
Виконавець проекту вчитель вищої категорії Ковальчук З.П.
Керівник проекту Кремінська Н. А

Якщо вам необхідна консультація, чи виникнуть запитання, за довідками детальнішими, будь ласка, звертайтеся за телефонами: 

моб.т. 80982805132
Теги: Школа №5
Всього коментарів: 6
1
zmeusha | 04.02.2011 | 16:53
+ (0) -
Цікавий проект,можливо навчання з ноутбуком ,а не з книжками та зошитами, заохотить дітей до навчання up .
2
сергей11 | 05.02.2011 | 01:45
+ (0) -
Новий час - нові методи навчання! Як можна скоріше цей проект має бити реалізованим не тільки в школі №5 Кузнецовська, але й по всій країні!
3
Kalina | 05.02.2011 | 02:41
+ (1) -
я б вважав за краще, щоб моє дитя користувалося бібліотекою і відвідувало вистави незалежно від користування комп'ютером і інтернетом. І ще, не враховані медичні показники, що для дитини можливе перебування за комп'ютером 20-30 хвилин 1-2 рази на тиждень без загрози для гостроти зору. Але несумнівний плюс - це можливість контролювати и вчасно дізнаватися про шкільні справи дитини.
4
оленка | 05.02.2011 | 07:08
+ (0) -
Проєкт звичайно дуже актуальний в час информаціййного буму, та й гроші на ньому зароблять не маленькі. Тільки не слід забувати, що не всі батьки можуть собі дозволити таке "навчання".
5
Sofi | 05.02.2011 | 19:27
+ (0) -
По крайней мере для осанки ребенка это было бы очень полезно-не таскать тяжеленный портфель(рюкзак) набитый книгами и тетрадками!А приобретение 1 ноутбука окупится со временем, ведь все книги будут в електронном виде,а чтобы купить бумажные учебники тоже нужно денег потратить(посчитайте сколько денег нужно на весь школьный курс на учебники,тетрадки обложки и все остальные мелочи !)
6
reks | 07.02.2011 | 17:37
+ (0) -
Игры являются самым легким и самым лучшим способом для изучения довольно сложных предметов. Езде на волосипеде по книгам не учатся.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1056
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9199

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів