34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Культура // На Білому озері пройшов екологічний фестиваль

На Білому озері пройшов екологічний фестиваль

30.07.2012

14

2561

Впродовж 26-29 липня на Білому озері проходив ХІІ Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний фестиваль «Біле озеро» під гаслом «Молодь, мистецтво, екологія!».

Організаторами фестивалю виступили: ДП НАЕК «Енергоатом», ВП «Рівненська АЕС», Фонд сприяння розвитку мистецтв, РКОЦ «Молодь України» (за сприяння Міністерства культури України, Державної служби молоді та спорту України, Рівненської обласної державної адміністрації, Володимирецької районної державної адміністрації, Кузнецовської міської ради та за участю паливної компанії «Росатома» «ТВЕЛ»).

Впродовж чотирьох фестивальних днів на галявині Білого озера проходили традиційні акції «Чисте довкілля» та «Молодь за здоровий спосіб життя», діяла виставка творчих робіт молодих майстрів нашого краю, працював «Екомагазин», де за екогроші можна було придбати різноманітні сувеніри. 


Урочиста церемонія відкриття фестивалю розпочалась у п'ятницю ввечері (о 20.30) 27 липня. Відкрити ХІІ Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний фестиваль «Біле озеро» прибули поважні гості: почесний президент Фонду сприяння розвитку мистецтв Анатолій Толстоухов, заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської ОДА Михайло Волинець, генеральний директор ВП РАЕС Павло Павлишин, віце-президент Українського ядерного товариства Володимир Коровкін, голова Володимирецької райдержадміністрації Володимир Ткачук, голова Володимирецької райради Василь Ковенько, міський голова Кузнецовська Сергій Анощенко.


Гала-концерт фестивалю стартував у суботу, 28 липня. На великій сцені виступили молоді виконавці з усіх куточків України (Мар’яна Дружинець, Ольга Удовченко, Ярослава Бойко, Радмір Мухтаров, Ліна Броулі, Тетяна Токар, Марина Головко, Максим Ледін, Олександр Скудний, Анна-Марія, Костянтин Рябцев, гурти «Брат Кіндрат», «Серце Дженіфер» та інші), а гостями фестивалю стали народний артист України Євген Коваленко та гурт «Антитіла». Окрім вокальних талантів, на концерті були представлені й інші: молода майстриня Тетяна Токар з Київщини привезла на фестиваль свої аплікації з тканини, серед яких особливо вирізнялася розкішна сукня ручної роботи (над цим витвором мистецтва Тетяна працювала майже два роки). 


А рівненська майстриня Зоя Романова представила глядачам цілу колекцію вишиванок та романтичних вечірніх суконь власного виробництва. 


Участь у суботньому концерті взяли й місцеві артисти – представники Палацу культури Рівненської АЕС, які дали двогодинний концерт. А кузнецовський юний співак Дмитро Коток та учасники гуртка спортивно-бального танцю «Адреналін» (керівник - Олександр Бутнік) взяли участь у гала-концерті.

Всього коментарів: 14
1
КІМ | 31.07.2012 | 09:12
+ (-2) -
ПОЗОР !!! Ведучий мало,що перепутав та ще забув фамілії (дорогих)гостей. ПОЗОРИЩЕ angry
Тарас | 11.04.2014 | 13:48
+ (0) -
А де відеоматеріал, який міг би це підтвердити?

Я був присутній на 12-му фестивалі від початку і до кінця, але ніяких «ляпів» не пам’ятаю.

Хочу нагадати тобі КІМе, що на фестивалівикористовують «пряму мову», а тому подібні помилки допустимі навіть на телеканалах із багатомільйонними бюджетами (для підтвердження надаю відео:

І це не є великим «ПОЗОРом», як висловився Ти. Інтелектуальні, освітчені та виховані люди з розумінням відносяться до таких ситуацій, бо і самі іноді потрапляють у такі ситуації через свої починання, прагнення та намагання чогось досягти, без цього просто не буває, ми всі – Люди.
Чи може ти хочеш сказати, що Ти кращий ведучий і на фестиваль взяли твого конкурента, а не Тебе, то подай свою заявку на кандидатуру ведучого фестивалю і Вони обов’язково дадуть тобі відповідь (електронна пошта організаторів, Всеукраїнської молодіжної громадської організації Республіканського культурно-освітнього центру «Молодь України», e-mail: molodukr@i.ua – із сайту dsmsu.gov.ua).
Не забувай КІМе, що «БІЛЕ ОЗЕРО» – це такзваний «відкритий» фестиваль, тобто він доступний як для відвідування так і для участі, таким чином Ти теж можеш взяти у ньому участь подавши заявку до кінця червня місяця. Той хто подає заявку заздалегідь має більші шанси на участь. І це абсолютно безкоштовно!!! Фестивалі подібного типу – дуже велика рідкість у наш час, я мабуть не помилюсь, якщо скажу, що 95% усіх мистецьких заходів по всій Україні є платними і плата знімається не тільки з відвідувачів, але й з учасників заходів і мова йде не про 100 гривень, а про ціну значно вищу.
2
Отдыхающий | 31.07.2012 | 12:19
+ (-2) -
Скорее бы уже это фестиваль загнулся! Ничего интересного на коцерте небыло, слишком много официальной части и чиновников, слишком мало хороших интересных исполнителей. Из-за фестиваля переполненна турбаза, нельзя поселится семьёй в один домик, в столовой садят по 8! человек за один столик! И без того загаженное Белое озеро загаживается ещё сильнее. Устроители фестиваля никакого внимания к ситуации с организацией отдыха так и не провели. Вся защита экологии формальна и только на словах. Единственны позитивный момент - позасыпали крупные ямы на дороге.
3
Яницький | 31.07.2012 | 12:22
+ (-2) -
А я там якого біса повісив свій баннер?
4
Юлька | 31.07.2012 | 12:33
+ (-3) -
Фестиваль був НІЯКИЙ. І це ще м'Яко сказано.
Про що можна говорити, якщо самі "організатори" після того, як сказали по пару слів зі сцени, відбули в невідомому напрямку biggrin Самим не цікаво було дивитись на організований ними ж фестиваль?

Кругом купа п'яних, в озері - водні мотоцикли, всюди сміття, не ліс - а туалет сплошний. Екологічний фестиваль, да.
5
ПІАР | 31.07.2012 | 12:42
+ (-3) -
Буде порядок!!! на слідуючий рік. Просто Павло Яремович не вспів сюди добратися.
6
Гість | 31.07.2012 | 18:03
+ (-2) -
Для ПІАР, а Павлишин, то яким боком до даного фесту? це робота НАЕКУ, а не РАЕС.надто ВИ вже великі надії покладаєте на Павла Яремовича)))
7
Кайл | 08.04.2014 | 16:20
+ (1) -
!ДИВОВИЖНО!, ЯК ТАК ВИЙШЛО, ЩО УСІ КОМЕНТАРІ НАПИСАНІ В ОДИН І ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ МІСЯЦЯ, РОКУ ІЗ МІЗЕРНИМ ПРОМІЖКОМ У ЧАСІ: 3 хвилини, 11 хвилин, 9 хвилин. Таке враження, що усі коментарі написано одним і тим самим користувачем-гейТЕРОМ (від Англ.м. “by hater” – ненависником).

А що в інші дні гЕЙТЕРІВ для коментарів не знайшлося??? lol Ну, знову ДИВОВИЖНО! Ну просто містика якась…
8
Vivyen | 09.04.2014 | 00:08
+ (-1) -
Знайшовся один biggrin Спав два роки, а потім як закричить !!!МІСТИКА!!! biggrin
Кайл | 09.04.2014 | 11:45
+ (1) -
:)Hi! Vivyen,:heart: 
Ну чому Ти так нервуєш? Якщо стаття все ще на сайті - означає, що вона все ще актуальна, а це означає що вона все ще відкрита до обговорення спільноти. Такі правила журналістської етики. 

А взагалі то я вирішив стати дописувачем, бо так звані всененависники та гейтери вже набридли. Увесь інтернет засрали. Корисну, здравомислячу та обгрунтовану фактами критику майже не знайти по всьому інету. Скрізь необгрунтована фактами брехня та агресивне обсирання. А що ж ми Варашанці, Кузнецовці обсираємо? Самих себе? Свій край? Свої ж мистецькі заходи? Яких і так не вистачає у нашому краї, та по всій Україна, так ще й місцеве Кузнецовське та Рівненське управління культури працює на слабеньку трієчку, ледь-ледь. І чим вОНИ там займаються, коли інформацію про місцеві мистецькі заходи Ми дізнаємося в день його проведення. І так відбувається і з фестивалями і з конкурсами та з іншими заходами... 

Тому, долучайся до обговорення! Критикуй обгрунтовано! Критикуючи - пропонуй, пропонуючи - підскажи як саме це можна зробит найкращим чином. Бо це НАШ Край і ми маємо його вдосконалювати! Погодься зі мною Дорогенька Vivyen. v

А обсирати навіть дур..нь зможе.
Тому гЕЙТЕРАМ і нЕНАВИСНИКАМ оголошуємо бойкот killed
Тарас | 11.04.2014 | 13:20
+ (0) -
Кайле тобі повний  respect hands респект!!!!!!!!!!!! 
А ті, хто обгаджує нашу малу батьківщину, мабуть взагалі не місцеві, тому їм і пох..й усе  angry Прокляті чужоземці!
9
шеф | 09.04.2014 | 08:49
+ (-2) -
доброго ранку. :-)
Кайл | 09.04.2014 | 11:01
+ (1) -
¡buenos días!
Хоча у 6:49 ранок добрим не буває :-)))
юля | 16.07.2014 | 23:44
+ (0) -
Коли буде фест 2014??))) як завжди в осьанні вихідні липня?))[color=red]
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів