34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // На діяльність "Муніципальної варти" у 2015 році використали 63 тисячі гривень

На діяльність "Муніципальної варти" у 2015 році використали 63 тисячі гривень

11.03.2016

1

1369

"Для забезпечення активного реагування на звернення громадян, підвищення результативності роботи органів внутрішніх справ з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних проявів та підтримання належного правопорядку, більш широкого залучення населення до участі в роботі громадських формувань з охорони громадського порядку Кузнецовською міською радою прийнято рішення від 25.09.2014 №1579 «Про затвердження міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» на 2014 – 2015 роки».

 

Міська програма підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» (далі-Програма) спрямована на організацію допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності у місті при залученні міської громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» (далі – ГО «Кузнецовська муніципальна варта»).

 

Відповідальним виконавцем Програми є ГО «Кузнецовська муніципальна варта». Планові обсяги фінансування у 2015 році становили 63 454 грн. Надійшло та використано – 63 454 грн.

 

Асигнування використанні на матеріально-технічне забезпечення діяльності ГО «Кузнецовська муніципальна варта».

 

Фото http://vk.com/varta_34400

 

 

У 2015 році, спільно з працівниками Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області було проведено 188 чергувань щодо забезпечення громадського порядку, прийнято участь в охороні під час проведення культурних, спортивних, політичних та інших масових заходів в м.Кузнецовську.

 

При чергуваннях акцентувалась увага, в тому числі, щодо профілактичної роботи по недопущенню скоєння правопорушень неповнолітніми громадянами та проводились профілактичні бесіди з громадянами, схильними до правопорушень та злочинів.

 

Досягнуто ефективне здійснення заходів по контролю за дотриманням правопорядку у місцях проведення загальноміських заходів, місцях масового перебування громадян та вжито своєчасні заходи реагування на повідомлення про вчиненні злочини і правопорушення", - йдеться у інформації про виконання міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» за 2015 рік, опублікованій на сайті міської ради.

 

 


Нагадаємо, що під час 4 сесії міської ради депутати затвердили програму "Безпечне місто Кузнецовськ" на 2016-2017 роки, у якій на матеріально-технічне забезпечення "Муніципальної варти" передбачено 70 тисяч гривень. Дана програма передбачає фінансування з міського бюджету. Загалом у Програмі йдеться про 851,1 тисячу гривень (559,1 тисяч гривень у 2016 році та 292 тисячі гривень у 2017 році).

 

 

Ініціатором розроблення програми виступила постійна депутатська комісія Кузнецовської міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку. Учасники програми: громадська організація «Громадське формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» та Кузнецовський відділ поліції ГУНП в Рівненській області.

Всього коментарів: 1
1
Emigrant | 14.03.2016 | 23:35
+ (0) -
Кармана армія ! ! ! Дивно що люди мовчать
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів