34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // На ямковий ремонт кузнецовських доріг - 100 000 гривень

На ямковий ремонт кузнецовських доріг - 100 000 гривень

09.08.2012

1

1281

Стан автомобільних доріг в нашому місті цікавить не лише автомобілістів, а й пішоходів. І не дарма, адже часто саме від стану дороги залежить безпека руху як автомобілістів, так і пішоходів.

25 липня 2012 року кузнецовські активісти ГП "Дорожній контроль" звернулись до міського голови Сергія Анощенка із відкритим листом, в якому надали ряд пропозицій та рекомендацій стосовно покращення безпеки руху та стану автомобільних доріг в нашому місті.


Якою ж була відповідь на відкритий лист? Правильно, відповіді не було абсолютно ніякої.


Вочевидь, місцеві чиновники розуміють лише паперову мову офіційного листування, саме тому й довелось звертатись до представників місцевої влади із офіційним запитом, у відповіді на який ми очікували отримати відповідь на ряд наступних запитань:

- повний перелік організацій-підрядників та субпідрядників, що проводять дорожній ремонт і будівництво нових доріг у нашому місті;

- копії договорів з даними організаціями, для того, щоб всі мешканці міста могли побачити умови, на яких дані договори укладені, особливо розділи, що стосуються гарантій якості і гарантійних термінів експлуатації;

- контактні дані та телефони посадових осіб, відповідальних за контроль виконання дорожніх робіт, а також тих, хто відповідає за стан доріг; пошкоджену дорожню розмітку та правильне встановлення дорожніх знаків;

- копію схеми організації дорожнього руху на вуличній мережі м.Кузнецовськ, які б включали дислокації дорожніх знаків, схеми нанесення розмітки проїзної частини, встановлення інших технічних засобів регулювання дорожнього руху;

- яку саме суму бюджетних коштів було виділено на ямковий ремонт доріг в місті Кузнецовськ у 2012 році?


Відповідь, яку ми отримали 7 серпня 2012 року за підписом в.о. міського голови В.І.Ковальчука, чомусь зовсім нікого не здивувала. 

Читайте самі:

"На Ваш запит, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради рекомендує Вам звертатись для подання інформації до Кузнецовського міського комунального підприємства.

Кузнецовське міське комунальне підприємство укладає дані договори з організаціями-підрядниками та субпідрядниками, що проводять дорожній ремонт і будівництво нових доріг у нашому місті та контролює роботу по виконанню дорожніх робіт згідно з укладеним договором.

Схема організації дорожнього руху на вуличній мережі м.Кузнецовськ відсутня за браком коштів.

На ямковий ремонт доріг в місті Кузнецовськ з бюджетних коштів було виділено 100,0 тис.грн."І все ж таки ми впевнені в тому, що прості мешканці міста Кузнецовськ, які не є членами яких-небудь партій, об'єднань або організацій, мають повне право знати, на що саме витрачаються кошти місцевого бюджету. І наскільки ефективно вони освоюються.

А от чи впевнені в цьому високопосадовці нашого міста, ми взнаємо, отримавши через кілька днів відповідь від керівництва КМКП, адже аналогічний запит надіслано й до них.

Відповідь КМКП

Всього коментарів: 1
1
Патріот | 10.08.2012 | 23:06
+ (0) -
Безрезультатно чекати будь яку відповідь, вся система влади у нашому місті збанкрутіла.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 589
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8685

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів