34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // На обліку в Кузнецовському МВ УМВС перебуває 110 наркозалежних осіб

На обліку в Кузнецовському МВ УМВС перебуває 110 наркозалежних осіб

21.06.2011

0

792

Існує багато поглядів на те, чому людина звертається до наркотиків. Якими б не були ці причини – небезпека наркоманії очевидна. Нелегальний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів набуває все більш широкого розмаху, стає надзвичайно серйозним соціальним фактором, негативно впливає на стан здоров’я і добробут людей, а також розвиток суспільства в цілому.

Особливо небезпечною є тенденція поширення вживання наркотиків молоддю. Такі особи віком до 30 років складають 70% від загальної кількості наркозалежних. Середній вік наркомана становить 28 років. Молодь починає вживати наркотики шляхом ін'єкцій у 16-18 років, а в окремих випадках наркоманами стають у 12-13 років. Наркотики набувають якостей складових молодіжної «культури» як раніше паління та вживання алкогольних напоїв.

Всі особи, незалежно від того, потрапляють вони в залежність від наркотичних засобів чи ні, утворюють великий ринок споживачів наркотиків, який у свою чергу стимулює їх виробництво. Наркобізнес перевищує всі інші види злочинного бізнесу в зв'язку з низькою собівартістю наркотиків та необмеженістю попиту.

"Поточного року працівниками міськвідділу задокументовано 20 злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Варто зазначити, що на обліку в Кузнецовському МВ УМВС України у Рівненській області перебуває 110 осіб. З яких 32 наркомани та 78 наркоспоживачів" - зазначив перший заступник начальника Кузнецовського міськвідділу внутрішніх справ Володимир Гаврилюк.

Проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на недопущення потрапляння наркотичних засобів до учнівської та студентської молоді, а також перевірки розважальних закладів та місць проведення дозвілля (кафе, дискотеки, бари, нічні клуби) з метою припинення діяльності таких, де виявлено факти торгівлі або вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин.

Профілактичні заходи утримують людей від спокуси вживання наркотиків та ураження ними, зменшуючи процес розповсюдження наркотичних засобів.

Віта Яйченя
помічник начальника Кузнецовського МВ
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1093
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9236

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів