34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Дорога "ручна" преса по-кузнецовськи

Дорога "ручна" преса по-кузнецовськи

02.04.2015

30

2834

23 січня 2015 року Кузнецовська міська рада затвердила програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2015 рік.

 

На висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування з міського бюджету цьогоріч збираються витратити близько 220 тисяч гривень: з них майже 200 тисяч гривень піде на "задоволення інформаційних потреб мешканців міста Кузнецовськ щодо діяльності органів місцевого самоврядування у вирішенні питань загальноміського значення в суспільно-політичній, соціально-економічній та культурній сферах" Прес-центром міської ради. А саме, на випуск 26-ти номерів друкованого аркуша "Голос громади" та 270 радіопередач на міському радіовіснику. Ще 20 тисяч гривень направлять на підтримку діяльності КП ТРК "Бурштиновий шлях". 

 

У результаті втілення програми в життя громада міста за свої кошти мала б отримати "...всебічне інформування населення про діяльність міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб; забезпечення прозорості актів органів і посадових осіб органів місцевого самоврядування, контролю громадськості за їх виконанням, створення можливості для участі членів територіальної громади в процесі їх розробки та створення об’єктивної суспільної думки стосовно органів місцевого самоврядування і підвищення рівня довіри громади до них на основі отримання повної та всебічної інформації про їх діяльність".

 

Втім, схоже на те, що директор комунального закладу "Прес-центр" Світлана Федонюк дотримується дещо іншої думки з даного приводу. 

 

"В першу чергу я - найманий працівник, який виконує ваші, депутатів та міського голови, вказівки, - відповіла директор Прес-центру, який утримується за кошти громади міста, на звинувачення одного із депутатів у необ’єктивному поданні інформації. - Я не є незалежний журналіст, який має право висловлювати свою точку зору. Тому я слухаю вас. Скажіть, будь ласка, кому я відмовила чи написала щось не так? Я - комунальний заклад. Людина, залежна від вас, депутатів, які платять мені заробітну платню!".

 

Відео від 23.01.2015 (Кузнецовська міська рада):

 

 

Відеосюжет, котрий ви побачили вище, на нашу думку, є чудовою ілюстрацією до передачі "Слідство.інфо" про дорогу "ручну" пресу.

 

Відеосюжет "Слідство інфо":

 

 

До слова, під час проведення 51 сесії Кузнецовської міської ради (25 лютого 2015) депутати ледь не звільнили директора "Прес-центру" Світлану Федонюк.

 

Перед тим, як голосувати за проект рішення "Про продовження терміну дії контракту директора комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради», депутати заслухали звіт директора КП "Прес-центр" Світлани Федонюк про роботу підприємства за 5 місяців. Доповідь викликала шквал критичних зауважень. Зокрема, своє незадоволення роботою директора Прес-центру висловила депутат Наталія Петрович. Наталія Григорівна зазначила, що друкований за гроші кузнецовців аркуш "Голос громади" під керівництвом Світлани Федонюк більше схожий на "Голос Ігоря Куца" та зауважила, що якщо в.о. міського голови потрібний піар-менеджер перед виборами, то чесніше було б оплатити його послуги з власної кишені, а не з кишені громади міста. 

 

 

Депутат Світлана Пашко озвучила свої сумніви у професіоналізмі директора Прес-центру:

 

 

Відсутній на сесії депутат Олег Андрощук раптово з´явився у сесійній залі, аби віддати свій голос "ЗА" продовження контракту Світлани Федонюк і так само швидко зник, проігнорувавши інші важливі питання порядку денного (наприклад, рішення про виділення коштів на лікування онкохворій мешканці Кузнецовська чи питання, котрі стосувалися формування бюджету міста). Втім, частину депутатського корпусу така поведінка колеги - народного обранця чомусь лише розвеселила. Сам Олег Григорович згодом прокоментував свою появу на сесії міської ради лише заради одного кадрового питання так:

 

"Я взагалі написав заяву про припинення депутатських повноважень. Чому її не задовольняють, то не до мене питання. А за Федонюк прийшов проголосувати, бо мені подобається, як вона працює."

 

 

Мали що сказати й інші депутати:

 

 

 

Прозвучав цього дня й позитивний відгук про роботу Прес-центру. Його висловив член громадської ради Юрій Рабий:

 

 

Після завершення голосування виявилося, що для того, аби продовжити термін дії контракту Світлани Федонюк терміном на 1 рік не вистачило голосів. Однак, після тривалого емоційного обговорення та подальшого "переголосування" за даний проект, рішення залишити Світлану Федонюк на посаді директора "Прес-центру" все ж таки було прийнято. Щоправда, продовжили контракт Світлані Федонюк  терміном лише на 6 місяців. 

 

Під час обговорення діяльності комунального закладу йшлося, зокрема, й про те, що, на думку деяких депутатів, прес-центр в значній мірі дублює роботу відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики виконкому, котрий займається інформаційним наповненням офіційного веб-сайту Кузнецовської міської ради. Тож депутатами було вирішено створити комісію, котра проведе моніторинг роботи Прес-центру Кузнецовської міської ради та розгляне доцільність одночасного функціонування та фінансування одразу двох "рупорів" міської влади. 

 

Деталі у відео:

 

 

Нагадаємо, що суперечки навколо доцільності існування КЗ "Прес-центр Кузнецовської міської ради", на роботу якого щороку витрачається чимало тисяч гривень з міського бюджету, тривають у стінах міської ради вже не перший рік. 

 

Матеріали по темі:

 

Микола Пешко про газету "Вісті": "Ви пишете дурню!"

Ю.Кравець: "Програму підтримки Прес-центру варто назвати програмою утримання!"

Журналістів посадили на голодний пайок?

На думку окремих депутатів, ліквідація КП "Прес-центр Кузнецовської міської ради" заощадить бюджету міста близько 370 тисяч гривень

Депутати звільнили з посади редактора міської газети "Вісті" Андрія Басарабу

«Вибачайте, Вас замовили…»

«Розогнать їх к й…й матєрі!»?

Працівників "Прес-центру" звільнять

Відкритий лист колективу Прес-центру Кузнецовської міської ради

Керівника "Прес-центру" обирали за зачиненими дверима

Директором прес-центру призначено Валентину Левицьку

"Прес-центр": інформація про діяльність

"Посада без призначення", або "Хто у бюджету за пазухою"?

Валентину Левицьку звільнено з посади

Цензура в міській комунальній газеті Кузнецовська

Директором Прес-центру призначено Світлану Федонюк

Чим займалася директор "Прес-центру" Світлана Федонюк  впродовж 5 місяців?

На висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у 2015 році витратять більше 200 тисяч гривень

Всього коментарів: 30
1
Zara | 02.04.2015 | 14:54
+ (-1) -
Пашко нехай  подивиться скільки помилок у її вимовомі. Вона чужі помилки шукає.
2
voron36 | 02.04.2015 | 16:47
+ (-1) -
Пашко і Петрович задрять чужій красі. При промові Петрович депутати весело всіміхаються, знають, що дура...
3
voron36 | 02.04.2015 | 16:50
+ (0) -
В місті нарешті з'явилась інформація про роботу міської ради, яка інформує громадян. А в цих "паночок" заздріть за хорошу роботу журналіста. Чому не придирались до Басараби та Левицької???
4
Знаючий | 02.04.2015 | 19:42
+ (0) -
дивно, невже на цей раз статтття не про Куца?... тут, на цьому сайті, як правило мочать виключно його. невже в Куца  з"явилась конкурентка?...
sir_the_dragon | 06.04.2015 | 23:41
+ (1) -
Ба, навіть більше - висловлювач думки Куца.
5
Rrrrr | 02.04.2015 | 20:19
+ (2) -
Ха ха ха. Ну Наталя трішки придирчиво до Федонюк майже ще чуть і на особистості перейшла . Але молодець не боїться проти Куца йти. Це видно її за гімназ помста
6
теж знаючий | 02.04.2015 | 20:57
+ (-1) -
наталю петрович і с. пашко вже нічого доброго на виборах не жде, бо громада побачила їх в усій "красі" - злюки..., баби сплєтніци. краще б чимось дійсно корисним зайнялись, а не   тріпали нерви іншій жіночці. в Україні жінка то завжди доброта, а ті депутатки якісь недобрі  , нещирі   , зависливі, одним словом не наші
7
читич | 02.04.2015 | 23:02
+ (0) -
Та та Петрович,то взагалі дика якась,а ще вчителька і депутат,вибачте,але так  себе ганебно поводити. Позор.  Неприємна особа
8
ПАША | 03.04.2015 | 07:10
+ (1) -
Петрович молодець! Все по ділу каже!
9
Fhtf | 03.04.2015 | 09:30
+ (0) -
Федонюк трималась гідно. Вміє сприймати критику у свій адрес.
теж знаючий | 03.04.2015 | 09:30
+ (0) -
а в чому саме у Наталі Петрович заключається "іти протиКуца"? всеодно що проти вітру пісати. вона 
його до влади сама й привела. вона і команда. тепер сама скинути хоче.
якесь садо-мазо. якщоо Петрович добрий вчитель то нехай вчить дітей, а не лізе
в чуже життя . добрий вчитель - то не означає що вона добрий депутат чи
політик. вона просто істерична баба. причому звичайна
Тутика | 03.04.2015 | 11:28
+ (0) -
Чесно кажучи смішно  і грішно наглядати за " мізансценою". Не  буду  акцентувати, зазадрити  не  хочеться, хочеться  плакати.
  Як  звичайному  жителю  міста , який  справно виконує роботу і вчасно  виплачує  податки  і  послуги,  виникає  ряд  питань особисто до  директора "Прес-центр" Федонюк Світлани:
   "Ви  як  комунальний  заклад отримуєте  кошти з міськбюджета. Дайте відповідь - звідки  йдуть кошти ? Чи  я так розумію 200 тисяч гривен вам  поступило особисто з кармана міського  голови та  депутатів?"
     З приводу не далекою відповіді, ще  хотілося  почути:" Куди  діваються  кошти щомісящних  податків і послуг  громадян  міста? ".
    Можливо  ваша  недалекоглядність і  базується - ХТО  МЕНІ  ПЛАТИТЬ, ТОМУ  СЛУЖУ.    Остання  ваша  цитата "Людина, залежна від вас, депутатів, які платять мені заробітну платню!".   Це можу  порівняти з висловом "Собака  на  привязі, служить  хозяїну". Служить - цьому  слову більш  розгорнула як відсутність  демократичної  думки, однофакторності статей, відсутність  об'єктивних і  розгорнутих фактів. Все  це  відноситься, на  жаль, до закладу "Прес- центр".Тому шановна Світлана  ви повинні  служити  не  Куц І. і  депутатам, а  жителям  міста.
     Що до  виправлень Світлани Пашко, повністтю згідна. Наше місто потребує не тільки працівників преси  середньої чи високої ланки, а  граматично розумного і обгрунтованого спеціаліста.
   Всі інші  виступи , для  мене "ПАФОС".
P.S. Будь хто  не  згоден зі мною, та це  моя  особиста  думка.
sir_the_dragon | 06.04.2015 | 23:44
+ (1) -
Єдине в чому не згоден, Куц не міский голова, а лише в.о. голови.
voron36 | 03.04.2015 | 12:36
+ (0) -
Тутика "Тому шановна Світлана  ви повинні  служити  не  Куц І. і  депутатам, а  жителям  міста. "  Чому Світлана Федонюк має служить народу? Вона комунальний працівник - вивсітлює роботу в.о. міського голови та депутатів. А якщо ви хочете, щоб вона висвітлювала роботу громадян, то створіть свою газету , найміть журналіста та висвітлюйте роботу жителів....Громада міста має знати про роботу керівництва міста та депутатів, щоб бачити чи можуть вони й надалі займати свої посади.
sir_the_dragon | 06.04.2015 | 23:47
+ (0) -
Не треба плутати висвітлення роботи в.о. міского голови, і висвітлення бажань в.о. міського голови. Чи може вже забув, як бидло Куц розмовляв з Левицькою? Нагадати, чи сам мізками поворушиш?
наталия | 03.04.2015 | 13:50
+ (0) -
бачила сьогодні вашу начальницю жека жук тетяну у севастополі а-ха-ха-ха  що ж таке?
Фууууууу | 03.04.2015 | 14:02
+ (3) -
Якшо дамочка працює не на нас, а на куца і депутатів, то хай скинуться і платять їй зарплату з свого кармана. чо я маю тоді їй платити?

Почуйте, шо вона каже?рішення, які приймають депутати, не можуть бути поганими. бо депутати для неї святі. і всі, хто при владі святі. мабуть і яник свого часу для неї святий був. Нікого не засудили не увязнили? даааааа, дамочка, ви вообщє вкурсі, шо в Кузнецовську робиться і скільки позовів на рішення міськради в суді? і що куц  корупціонер??

Фуууууууу. Це типова продажна ..., яка при янику захищала зі сльозами на очах таможню "чисту і безгрішну", а тепер тапки куцу і ко буде в зубах носити. Хто платить, той дамочку і танцює...
громада | 03.04.2015 | 16:33
+ (1) -
Тяжко хворій людині допомогти, в них грошей невистачає в бюджеті, а на  фінансування Прес- центру знайшов в.о.мера кошти і не малі . Громаді всерівно чим займається Куц і хто така Петрович, ми хочемо щоб нас необкрадали, як це робили до цього.Вам потрібно гроші  витрачати на нагальніші потреби ,а не на Прес-центри. Вже дорогу поремонували, харчування відновили, оптимізацію в СМСЧ зробили(те саме чекає і на освіту), що ви зробили доброго для громади. Як набридла вже оця грязна білизна якою ви поливаєте один одного . Сядьте і подумайте скільки вкрали ви особисто в громади, ми до цього йшли , за це помирали наші хлопці? Кожен з вас давав присягу, а чи виконуєте ви її БЕЗСОРОМНИКИ
sir_the_dragon | 06.04.2015 | 23:49
+ (0) -
Нехай потеплішає, до в.о. буде жорсткіше запитання: дорога від "Любави" до "Маєтку".
sir_the_dragon | 03.04.2015 | 23:25
+ (0) -
Куц, дай вказівку включити опалення в залі засідань, а то Рабий завжди мерзне.
цікаво | 04.04.2015 | 10:14
+ (0) -
ЦІКАВО, А ХТО ВИБРАВ ЯНУКОВИЧА? НЕ НАРОД ЧАСОМ? не народ, щопродався за гречку і за 200 гривень на виборах???? а тепер винен куц, федонюк,
депутати, війна.... а може народ лише те і вміє, що шукати ворога? красуватись своїми анонімними коментами в інтернеті сподтішка? ця стаття навть не підписана, то це людина написала чка доросла до демократії? ні, їй навіть до рівня тапок Куца далеко...):):громаді теж треба багато чого навчитись, не істерикувати, нетикати пальцем один в одного як пешко на сесії, не таврувати примітивними
словами "ганьба" і "геть", а ставати відповідальними і об"єктивними
господарями ситуації. народ сам себе не поважає, тому і своїх керівників
шанувати не буде. і сам керувати не вміє. вміє лише сидіти в корчах і поливати усіх добірним хохляцьким лайном.то може почекати путіна? прийде і усіх точно в стойлопоставить, тоді точно усі на цеп сядуть. ручну. не приведи Господи
Тутика | 04.04.2015 | 13:40
+ (0) -
із  ваших  кометарів  можна  зрозуміти, що  як  громада, а особливо міська  рада,  це  різні  острівки  світу  по  мінталітету, по  ідеї та  розумінні? Тобто  на  міську  раду депутатів ми голосуємо  для  наглядності. Як  це  не  раз  виникало  і  при  липовому  голосуванні за Януковича?
Тутика | 04.04.2015 | 13:41
+ (0) -
Цікаво  ваше  імя ЦІКАВО -являється  анонім, чи  справжнє???
Lkk | 04.04.2015 | 21:03
+ (1) -
Схоже блазні з Батьківщини
чч | 05.04.2015 | 13:28
+ (1) -
Дійсно,погоджусь,Прес - центр нам взагалі не потрібен,хто бачить його роботу,куди йде стільки грошей????
до Громади | 05.04.2015 | 21:47
+ (0) -
а ви оберіть мером  наталю петрович, ось побачите - за кілька місяців місто втопиться у власному лайні. ще доведеться просити куца повернутись назад. самі йому тапки в зубах принесете!
знаєте як кажуть самі депутати про петрович? хочеш завалити справу - доручи їй):):
sir_the_dragon | 06.04.2015 | 01:00
+ (0) -
Тапки, хіба що білі.
VIVA NADYA | 06.04.2015 | 00:19
+ (1) -
ЩЕ ТРОХИ ПОВИСТУПАЙТЕ, то В КУЗНЕЦОВСЬКУ ВЗАГАЛІ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ЖОДНОГО ЗМІ. БУДЕ ПОВНА ПЕРЕМОГА "ГРОМАДИ" НАД ДЕМОКРАТІЄЮ ТА ГЛАСНІСТЮ. ХАЙ ЖИВЕ ЦИГАНСЬКЕ РАДІО, СПЛЄТНІ І ІСТЕРИЧНІ ДЕПУТАТКИ! СЛАВА ДОМОГОСПОДАРКАМ!
Я ж казала... | 14.04.2015 | 19:49
+ (0) -
"З перебору виберуть і Федору" Перепрошуйте Бесарабу поки не пізно. З цих тьоток толку не буде...так і будете перебирати..через 5 місяців.
Юный техник | 29.04.2015 | 15:01
+ (0) -
Не увольняйте ее, умоляю biggrin Она своими статьями продлевает мне жизнь biggrin

"Слава Україні!", - з такими словами звернувся до присутніх заступник міського голови Юрій Кравець. А зала відповіла: "Героям слава!"- говорящая зала  wacko  

"Зі сцени йшлатака творча енергетика, що, здавалось, могла конкурувати з потужністю РАЕС" - это без комментариев  wacko  

"лунало великеслово Кобзаря, покладене на ноти, що не втратило своєї актуальності крізь два
століття і один рік" - ребус  wacko  

"на сцені АРТИСТИвід маківки до мізинчика у чоботях" - это шедевр, ясчитаю biggrin  

Таки ці хлопці недаремно свій хліб їдять. Це справжні Корифеї" - это просто смешно  biggrin
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1058
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9200

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів