34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // На сесії говорили про колектор, ОСББ та звіти депутатів

На сесії говорили про колектор, ОСББ та звіти депутатів

01.02.2017

10

3162

27 січня 2017 року відбулося пленарне засідання 14 сесії Кузнецовської міської ради 7 скликання під головуванням міського голови Сергія Анощенка, - інформує сайт міської ради.

 

 

Вже традиційно, перед початком формування порядку денного, депутати заслухали звернення від бажаючих висловитись містян. Першим виступив Дмитро Добровольський, який від імені мешканців та голів усіх новостворених ОСББ закликав депутатів нарешті дійти згоди та спільно вирішувати комунальні проблеми, які наразі існують в місті.

 

Детальніше у відео:

 

Юрій Рабий у своєму виступі подякував міському голові та депутатам за значне збільшення фінансування ремонтів закладів освіти міста у 2016 році. Окрім того, голова батьківської ради висловив сумніви у доцільності утримання безкоштовних мовних гуртків МЦСССДМ за кошти міського бюджету.

 

 

Запитів та звернень цього дня було декілька. Депутати підтримали звернення міського голови Сергія Анощенка до прокуратури з вимогою розібратися у проблемі, з якою стикнулися мешканці гуртожитку по вулиці Правика, 1.

 

Детальніше у відео:

 

Разом з тим, звернення міського голови до прокуратури про порушення кримінальної справи та притягнення до відповідальності керівництва ВП «РАЕС» за перешкоджання депутатській діяльності не набрало необхідної для прийняття кількості голосів – його підтримали лише 14 депутатів.

 

 

Депутатський запит Сергія Денеги з вимогою до секретаря міської ради визначити орієнтовні строки звітування депутатами міської ради підтримали лише 6 його колег. Відтак, і цей запит не було прийнято.

 

 

Затвердивши план роботи Кузнецовської міської ради сьомого скликання на І півріччя 2017 року, народні обранці приступили до розгляду блоку комунальних питань. Під час обговорення проекту рішення, який передбачав передачу в господарське відання КП «Житлокомунсервіс» комунальне майно, а саме: житлові будинки, перед присутніми виступив Сергій Мушик, директор КП «Житлокомунсервіс».

 

«Зараз фактично проходить шахрайство всього міста, адже гроші за комунальні послуги мешканці платять в повному об'ємі, а послуги отримують не повністю. Кого це влаштовує? «Житлокомунсервіс» має можливість надавати послуги населенню в повному обсязі силами фактично тих самих працівників, які в основній своїй масі є чудовими фахівцями. Лише дайте нам можливість нормально працювати», – зазначив Сергій Васильович.

 

 

Окрім того, депутати прийняли ще ряд важливих для життєдіяльності міста рішень. Зокрема:

 

- внесли зміни до установчих документів комунального підприємства «Благоустрій», передбачивши збільшення статутного капіталу підприємства та доповнивши абзац 30 словами такого змісту: «надання послуг з перевезення пасажирів»;

- внесли зміни до установчих документів КМКП;

- надали по 5 тисяч гривень матеріальної допомоги 10 мешканцям міста, які потребують дороговартісного лікування; 

- внесли зміни до Положення про єдиний податок, Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів та Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - в ряді міських програм замінили назву міста з Кузнецовська на Вараш;

- змінили склад комісії з проведення конкурсу на право оренди комунального майна». Тепер членами комісії є Борис Бірук (голова комісії), Ірина Шумра (заступник голови комісії), Ірина Савченко (секретар комісії) та депутати Олександр Мензул, Сергій Шарапов, Анатолій Рожко та Олександр Стояновський.

 

Проект рішення «Про внесення змін в рішення міської ради від 14 серпня 2015 року № 2098 «Про надання згоди на передачу державного майна у комунальну власність територіальної громади» не набрав необхідної для прийняття кількості голосів. «За» те, щоб прийняти на баланс КМКП скидний каналізаційний колектор від міських очисних споруд в річку Стир, проголосували лише 10 депутатів, тож рішення не було прийнято.

 

 

Внісши зміни до рішення про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх і ДНЗ міста, депутати тим самим забезпечили безкоштовним харчуванням ще одну категорію пільговиків – дітей учасників бойових дій.

 

Також цього дня депутати внесли зміни до міської програми соціального захисту та підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2017 рік, виключивши з неї слова про необхідність надання родиною загиблого копії документа, що свідчить про причини та обставини загибелі військовослужбовця. Одразу після цього депутати прийняли рішення «Про надання одноразової грошової допомоги матері військовослужбовця, який загинув під час виконання ним обов’язків військової служби у зоні проведення АТО». Тож наразі перешкод для отримання родиною Максима Турика допомоги з міського бюджету у розмірі 500 тисяч гривень немає.

 

 

Загалом під час 14 сесії депутати розглянули 51 питання, 43 з них було прийнято.

 

Подивитися, як голосували депутати під час чотирнадцятої сесії

Всього коментарів: 10
1
михайло | 02.02.2017 | 00:03
+ (2) -
сброд дармоедов
3
bubarp | 02.02.2017 | 20:18
+ (0) -
Підтримую
2
Amber | 02.02.2017 | 03:03
+ (1) -
Смердить дивиться на ті рила
4
Золотце | 05.02.2017 | 01:36
+ (0) -
В деяких висловах є істина, але настільки набридла ця "жуванина" що не хочеться заглублюватись в деталі.... Дістали
5
777 | 06.02.2017 | 11:38
+ (0) -
А обличчя в цих "слуг народу" ніби помер хтось))))Одразу понятно що робота приносить їм тільки "радість"))))    нещасні...
6
R1 | 07.02.2017 | 10:19
+ (0) -
Скільки витрачає раес на пыар від журнашлюшок?
За наші ж з вами гроші нам ще й лапшу на вуха вішають, ригіаналівська шайка
7
Хрен с бугра | 13.02.2017 | 16:27
+ (0) -
Оту гранату, що чувачок знайшов бiля ларька - треба в той зал принести и пiдiрвати. Харi заунывные какiе у нiх...только два лисих Лєнiна правду-матку жгут.
8
Олег | 20.02.2017 | 16:56
+ (0) -
Не моє, але на мою думку гарно сказано про КМКП:

"Нити всі мастаки, а от розібратися з проблемою по суті - нажаль...
Чому каша під ногами? - бо сніг тане... Чому сніг є? - бо його не вивезли. Чому не вивезли? - бо на це немає русурсів. Чому немає ресурсів? - бо КМКП банкрут. Чому КМКП банкрут? - бо його до цього доводили протягом останіх років 15-20... Як це банкрут, коли всі платять? - А ви впевненні що всі? 

Для роздумів. Візьмем для прикладу пільгові категорії(пенсіонери, малозабезпеченні, чорнобильці і т.д.), які сплачують КМКП(комунальній,тобто міській, організації) скажімо 50% за послуги (опалення, водопостачання, квартплата і т.д.). Решту 50% мала би сплатити за цих пільговиків на рахунки КМКП держава Україна. А КМКП сплачує надавачу послуг тепло- і водопостачання за наданні послуги всі 100% сумми. Таким надавачем у нас в місті є державна структура НАЕК Енергоатом, по народному "станція".

Що ж ми маємо в результаті. Кожного року держава не доплачує місту в особі КМКП кошти за пільговиків і як результат, місто вже багато років не доплачує за надані послуги державному НАЕК Енергоатом (станції). З кожним роком сума недоплати збільшується і крім того державний Енергоатом ще й нараховує штрафну пеню на заборгованість міського КМКП, хоча вона виникає через те що не платить держава. В результаті виходить, що за те що по суті не платить держава Україна, боржником стає міське КМКП. І за багато років такого боргу накопилося вже понад 80 млн. гривень.

Як це вирішувалось раніше. Місто і станція кожного року заключали мирову угоду. Але це не значить, що борги списувалися, вони просто переходили на наступний рік. І таким чином тільки збільшувалися. І от тепер НАЕК Енергоатом "станція" відмовився ще раз заключати мирову і пішов в суд, але не проти держави а проти КМКП, і виграв його. В результаті рахунки КМКП під арештом за те що держава винна місту.

Все, що ми зараз платимо за тепло, воду, сміття, прибирання і т.д. йде на рахунки не КМКП а НАЕК Енегроатом. І тепер скажіть з чого КМКП має фінансувати свою діяльність (з.п. тим же прибиральникам, двірникам, пальне для техніки і інше), якщо все що ми сплачуємо забирає собі державний НАЕК Енергоатом?

От звідси і починаються всі комунальні проблеми в місті.
П.С. До КМКП чи міської влади не маю жодного відношення, але ситуацію розумію".
9
12345 | 21.02.2017 | 01:09
+ (0) -
Шановна проанощенківська коаліція, як можна було не прийняти на баланс міста каналізаційний колектор? На його  будівництво місто не витратило ні копійки. Треба ж хоч трохи думати головами.
4 | 21.02.2017 | 07:06
+ (0) -
"Все, що ми зараз платимо за тепло, воду, сміття, прибирання і т.д. йде на рахунки не КМКП а НАЕК Енегроатом"  - оце ти загнався конкретно! включи в голові орган, якщо він є в тебе
те що платимо якраз іде все на зарплату працівникам і адміністрації КМКП, тому борг перед РАЕС за послуги, а на рахунок пільговиків, то ти спочатку користуйся перевіреною інформацією, а не висмоктаною з пальця, бо держава за пільговиків якраз все компенсує з затримкою в місяць, а не накопичує
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1057
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9200

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів