34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // На війні як на війні

На війні як на війні

01.03.2013

37

1468

Вже третій рік, починаючи з часу обрання, воюють між собою міський голова та депутати Кузнецовської міської ради. Від їхньої війни втрачає місто, втрачають люди. Адже виборці, голосуючи за того чи іншого претендента на посаду міського голови, за ту чи іншу партію, чи кандидата на мажоритарному окрузі надіялись, що їхні обранці, отримавши мандати, будуть вірою і правдою служити громаді міста. Сподівалися на виконання програм та передвиборних обіцянок як голови так і депутатів.

Але не заладилось в нашій владі з самого початку. Чвари, публічні взаємозвинувачення, море лайок і бруду, яким поливали один одного депутати і голова, спочатку викликали інтерес в мешканців міста. Конфлікти у владних кабінетах жваво обговорювались на сторінках газет, в інтернеті та курилках. Місто розділилось на два табори. Хтось підтримував голову, хтось депутатів. Хто правий? Хто кого подолає? Хто виграв суд? Кого переобиратимуть? Голову чи депутатів? А можливо разом? Але з часом люди почали критично відноситись як до дій голови так і до дій депутатів. Особливо після того, коли депутати, вкотре відправивши у відставку голову, поклали виконання обов’язків голови на секретаря міської ради, а себе призначили заступниками міського голови, попередньо прийнявши рішення про звільнення двох діючих заступників. Тут вже всім стало остаточно зрозуміло, що не про місто йшлося,коли так наполегливо депутати звільняли Анощенка. А коли під дверима в голови депутати, влаштувавши бої без правил, валялись на підлозі, то все стало на свої місця. За посаду дехто готовий колезі депутату пику натовкти.

Депутати чотири рази відправляли в відставку голову. Він тричі вигравав суди, які скасовували рішення депутатів про дострокове припинення його повноважень. А депутатам для легітимізації звільнення Анощенка був необхідний його програш в суді. І до суду майже через рік після проведення засідань виконавчого комітету міської ради був поданий позов про визнання неправомірними засідання виконкомів 23 березня та 3 травня 2012 року. Міський суд 4 лютого 2013 року постановив визнати протиправними проведення міським головою засідань виконавчого комітету 23 березня 2012 року та 3 травня 2012 року. А також суд визнав неправомірними дії Анощенка в підписанні рішень виконкому від№52 до №120. Депутати нарешті досягли своєї мети. Анощенко програв суд. І тепер Верховна Рада України має усі законні підстави призначити дострокові вибори міського голови. Адже голова Рівненської ОДА В. Берташ вже звернувся до парламенту з поданням про дострокові вибори міського голови та депутатів Кузнецовської міської ради.

Але депутатів мабуть зовсім не цікавить, що за кожним з 63 тепер вже незаконних рішень виконавчого комітету людська доля. Адже левова частка цих рішень стосується захисту дітей (оформлення опікунства, позбавлення батьківських прав, цільового використання аліментів, поліпшення житлових умов і т.п.), оформлення права власності на об’єкти нерухомості, житлові будинки та квартири, надання матеріальної допомоги найбільш незахищеним категоріям населення, надання допомоги жінкам, клопотання про присвоєння звання «Мати Героїня», затвердження тарифів та інших не менш важливих рішень. На підставі тепер уже недійсних рішень було здійснено ряд правочинів, які при бажанні можна визнавати недійсними. Все як на війні. Під час бойових дій найбільше потерпає мирне населення.

Більш як за 34 роки проживання в місті я не бачив такого відношення владних мужів до міста та його мешканців. І тому в даному владному конфлікті я не хочу підтримувати жодну зі сторін. В певній мірі винуваті і міський голова і депутати. Можливо більша вина лежить на міському голові. Тому, що він повинен був зробити все від нього залежне, щоб конструктивно працювати з депутатською більшістю. Неодноразові прохання помиритись не знайшли підтримки ні в Анощенка ні в депутатів. Мабуть тому, що Анощенко не вміє та й не хоче йти на компроміси, а частина лідерів депутатського корпусу вже бачать себе на керівних посадах, які вони зможуть обійняти, знявши міського голову. 

Але крім вини наших обранців є і наша вина. Це ми з Вами обирали голову та депутатів. І орієнтувались ми здебільшого не на ділові якості кандидата, а на політичного лідера партії, від якої висунутий кандидат. І, голосуючи за того чи іншого кандидата, ми мабуть думали, що голосуємо за таких шанованих політиків, як Тимошенко з Яценюком чи Тягнибок з Кличком. А хтось орієнтувався на Каськіва (Пора) чи Земну (Зелена планета). А ще комусь подобались Янукович з Тігіпком. Представники саме цих політичних сил, які очолюють чи очолювали під час виборів зазначені лідери, присутні в міській раді.

Але біда навіть не в тому, що вони сваряться між собою. Біда в тому, що втрачає місто. Ні для кого не секрет, що під цей шумок РАЕС хоче передати місту інженерні мережі тепловодопостачання та водовідведення, розташовані на території будівельних баз та в селі Заболоття. Вже ведуться перемовини та визначаються умови передачі. А це може свідчити про підготовчий етап до корпоратизації РАЕС наслідком якої стане скорочення персоналу на станції та занепаду міста в близькому майбутньому.

Тож звертаюсь до Вас вкотре, наші обранці. Сядьте за стіл переговорів. Поділіть ті вакантні посади. Якщо не вистачає комусь, створіть нові. Але працюйте нарешті на місто.


Степан Жданюк (1 березня 2013 року)

Всього коментарів: 37
1
Dorian_Grey | 01.03.2013 | 20:49
+ (1) -
2
Боря | 01.03.2013 | 23:16
+ (5) -
100% згідний з вами пане Степан. Скільки вже можна з людей знущатися.
3
Єллоу | 01.03.2013 | 23:36
+ (3) -
"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в Кузнецовську, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
4
БРАТ | 01.03.2013 | 23:39
+ (-2) -
Це все через Анощенка!!! головне через сто рокыв забути цю ганьбу - забути що він був мером!!!
5
ас | 01.03.2013 | 23:55
+ (4) -
Це все через Брата-Куца і його гоп компанію!!!
Але страждають наші жителі. Я скоро буду бити їм морди прямо на вулиці!
6
я | 02.03.2013 | 00:57
+ (4) -
як усе це дістало
7
вольт | 02.03.2013 | 01:22
+ (0) -
Гарно співаєте Степане Івановичу, але мене цікавить одне питання воно мені досі не дає спокійно жити де поділися списки і кримінальні справи тих, хто в 2004 році робив каруселі по всій області, ті списки були у Вас і чому жодної людини з тих хто там фігурував не було покарано? То почніть з себе, а шо я зробив як був міським головою і як жило місто в той час?
Жданюк | 02.03.2013 | 03:07
+ (3) -
Списки порушників виборчого законодавсва 2004 року були передані в продажні правоохоронні органи. Було порушено  декілька кримінальних справ. В т. ч. проти нинішнього заст. голови Володимирецької  РДА. Тодішні організатори правопорушень, серед яких заступник генеральногодиректора РАЕС Роман Гошовський отримали догани по службовій лінії. Майже всі порушники виборчого законодавства які працювали на РАЕС отримали підвищення по службі. Запитання не до мене а до тодішнього міністра МВС Луценка та до його керівника Юлії Тимошенко.
8
sos | 02.03.2013 | 02:11
+ (-7) -
Жданюк це провокатор та хабарник.Спить та бачить себе Директором КМКП що вже йому пооб1цяв Анощенко. /видалено/
Жданюк | 02.03.2013 | 02:41
+ (8) -
Директором КМКП себе хоче бачити той хто подав заяву на участь в конкурсі на заміщення вакантної посади директора . Я не подавав заяви тому що не хочу бути посміховиськом в цій грі. Тому ваші звинувачення безпідставні.
9
Логіка | 02.03.2013 | 02:13
+ (0) -
Вже третій рік пан Жданюк спостерігає як воюють між собою депутати та міський голова та думає от наб’ють собі пики, ослабнуть, а тут я такий правильний прийшов: дайте мені владу і всьо буде «покращено». Бо такі як пан Жданюк з Костенками, Кушніруками, Ющенками та іншими Противсіхами є звичайними запроданцями та іудами. Ну от, ця вся компанія первертнів, фарісеїв та жополизів Банди взяла та й на виборах до Верховної Ради зняла своїх членів виборчих комісій та поставила від партії бандитів. Ні ну розумію партію ригів: тому що, злодій який освідомлює що він злодій чомусь у мене викликає менше ненависті, чим жополиз злодія який одягає маску священника. Висновок: за стан справ в країні та місті: кероване правосуддя, межігір’я, хюндаі, бурові вишки, тотальну корупцію та грабіжництво народу та інше «покращення вже сьогодні» відповідаєте персонально ви пане Жданюк. ЗІ: Хоча по справедливості мушу визнати із всіх міських голів ви були найкращим господарником, але це було в минулому.
Жданюк | 02.03.2013 | 02:49
+ (4) -
Дякую за Вашу оцінку моєї роботи на посаді міського голови. Стосовно інших безпідставних  звинувачень на мою адресу  я   можу з Вами дискусувати в зручній для Вас формі і в  визначений Вами час. Мій №  квартирного телефону Ви можете знайти в міському телефонному довідник.у
Silvestr | 03.03.2013 | 12:02
+ (0) -
Це Юльці треба так зробити а не тримати її 2роки у палаті в лікарні і казати що вона шиє в тюрмі рукавиці...
стёпчик | 02.03.2013 | 10:35
+ (-1) -
как же к корыту то хочется
всё пишет и пишет бедолага
если бы ещё сам писал , то ладно, а то нанял какого то писаря
такие типа умные и складные статьи, это не уровень развития
я помню его ещё по станции, двух слов связать не мог

читать надо - это не его уровень развития
да и его развитии написано всё на его так сказать лице
а когда с ним пообщаешься, то потом хочется побольше чистого воздуха и умыться
так от него несёт фальшью, ложью, хитростью и все тому подобным
до чего же бывают поганые людишки, ужас какой то
Той | 02.03.2013 | 13:09
+ (4) -
Не буде порядку в нашому місті, навіть після виборів і голови, і депутатів. Виберемо знову тих самих, головою знову стане людина, яка набере просту більшість, а не та, яка повинна набрати більше 50% голосів виборців. І понесеться...
вольт | 02.03.2013 | 13:58
+ (-2) -
Це Ви СтепанеІвановичу розкажете дітям в першому класі, що винуватий Луценко і Тимошенко, а всі добре знають, що за цим всім стоїть Вами шанований екс президент Ющенко. Він тоді вів переговори з Януковичем і підписував меморандуми злякався за своє тепле місце в яке його посадили люди дякуючи тій же Тимошенко і тому Луценко, бо якби тоді вони не вивели народ на майдан нічого б і не відбулося. От тілки тепер вони стали ворогами народу а Ваш Ющенко продажний живе і користується всіма пільгами.
Логіка | 03.03.2013 | 01:02
+ (1) -
Пане Жданюк. Ну про що тут дискутувати: про те що банда – то не банда, про те що ваша партія (УНП) – не сателіт партії бандитів. Ну це вже смішно. Дискусія може бути між нормальними партнерами, але ж не між жополизами банди та народною самообороною проти банди. Ну давайте посадимо в тюрму вашого лідера (Костенка) за те, що він «не верблюд». А тоді з вами подискутуємо. Певно,що дискусії не вийде
GenkaUA | 03.03.2013 | 09:22
+ (2) -
А хай все місто проголосує за УНП і тоді побачиш результат, а поливати багнюкою тут кожен може.
Льоня | 03.03.2013 | 02:27
+ (1) -
14 "степчику"(вчора 08:35) це тобі :
http://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184
Людмила | 03.03.2013 | 02:43
+ (2) -
Вольте! ХІБА український президент Ющенко продав Чорноморський флот Росії, як тільки став президентом? Чи може син Ющенка став мільярдером за 3роки як син Януковича -Саша-стоматолог? Чи може у Ющенка будівельний бізнес у Канаді і в Чехії як у екс-прем"єрки Тимошенко і яка є давно мільярдеркою , але заховала за кордоном вкрадені в українців гроші? Хіба у Ющенка діти із 13 років вчилися у Англії як доця Юлі-Жужа Тимошенко? Хіба Ющенко їздив на поклони до Путіна як це робила Тимошенко і робить Янукович? А хіба не Янукович із Тимошенко готували конституційний переворот в 2009 р у серпні, тільки Януковичу показали відео-компромат, де Юлька каже, що тільки Янукович підпише угоду , то ми його кинемо, І в останню хвилину у Києво_Печерській Лаврі Янукович відмовився від конституційного перевороту із брехливою Тимошенко...
Ще ми будемо згадувати 5 років із Ющенком як рай для журналістів, підприємців, студентів, українців взагалі....
GenkaUA | 03.03.2013 | 14:46
+ (0) -
Я не розумію як можна вихваляти цього ІУДУ-пасічника, який всіх зрадив задля своєї недоторканності. Нічого зміниться влада і я вірю що прийдеться йому відповідати за все.
енергетик | 03.03.2013 | 02:56
+ (3) -
17 Логіка !!!! (Вчора 23:02)
Доки в Україні будуть жити такі..... із такою "ЛОГІКОЮ" ,то буде зарплата 1300грн у лікаря, вчителя, науковця. Малі та середні підприємці будуть і надалі дойною коровою для януковських братків у владі...
Якщо отакі "Логіки" обирають до влади сіоністів: тимошенок, яценюків,борисюків гриценюків, чечетових, турчинових, януковичів, але обгадюють і ненавидять українських лідерів та партії, то не бачити майбутнього нашим діткам і онукам....
Я 101-й | 03.03.2013 | 03:03
+ (2) -
А я на станції всім казав, якби Стьопа був мером, то такого 95 кварталу у міській раді не було би. Бо Анощенко був тернопольськім рагульом на РАЕС і мером остався рагульом . А в юлькіни депутатіки хто проліз? кузнєцовці даже не читали список , думали за юльцю голосують-дебіли!
стёпчик | 03.03.2013 | 10:08
+ (-7) -
18 Леня (Сегодня 00:27)
ты сначала мозги себе вставь в пустой шарабан , а потом что то советуй
тупой нацик сельский
почему большинство нациков из села?
да потому что дауны по наследству.
вот только одна беда, эти недоумки по пербирались в города в тёплые квартиры, и считаю теперь себя цивилизацией.
ну считайте, вам ни кто не мешает.
генетику не победить, плодите дальше дебилов.
Silvestr | 03.03.2013 | 12:05
+ (0) -
23"степчику"сегодня 8:08) це тобі : 
http://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184[Відповісти]
каток | 03.03.2013 | 20:39
+ (1) -
стьопчику ти про себе так гарно розповів мені тебе шкода цей діагноз невиліковний
стёпчик | 03.03.2013 | 13:00
+ (-4) -
25 Silvestr (Сегодня 10:05)
своё селькое дерьмо смотри сам и тащись как хряк в грязи
\видалено\
прощайте \видалено\
в ответ можете писать что угодно, читать и отвечать не собираюсь
вольт | 03.03.2013 | 14:36
+ (-1) -
19 Людмила А Ви напевне там були і все бачили, то це після невдалого перевороту юля сидить, а я то думаю чого її туди відправили. Ще рік пройде, то її і в убивстві Кушнарьова звинуватять.
ole | 03.03.2013 | 14:51
+ (2) -
Для степчика:
Можна ходити рідною землею, а можна топтати її (В. Захарченко)
Ви не тільки топчете цю землю, ви топчете і людей!
Логіка | 03.03.2013 | 16:20
+ (-3) -
пане Генка. Вм самі собі суперечите: то ви кажете, що УНП це рай для міста, то Ющенко це Іуда. Та коли вони об'эдналися (Ющенко + УНП) на виборах до Верховної Ради та замінили своїх членів вибрчих комісій на представників партії ригів під час виборів то це по Вашому було: "Рай разом з Іудою та Януковичем". Та запроданці- ці всі пртивсіхи. Ще раз повторюю: для всіх нормальних людей злодій,який усвідомлює що він злодій викликає менше ненависті, ніж помічник злодія під маскою священника.
енергетик | 03.03.2013 | 16:24
+ (6) -
Якби наші кузнецовські депутати і наш міський голова були націоналістами і переймалися загальною українською справою, а не своїми особистими посадовими кріслами (тобто благополуччям тільки своєї родини),то вони б перестали б поводити-ся так,як сіоністські олігархи у ВР України: то ПР із голубими кульками 5 років блокували трибуну, тепер "апазіція Батьківщина" із таких же самих сіоністських олігархів Яценюка, Тарасюка, Турчинова, маючи всього на 6 голосів менше від владної партії,виходить із залу під час приймання важливих питань, навіть не намагаючися боротися...
ВОни не переймаються безробітними (із них 47% молоді 35років), зарплатнею лікарів -1300грн(легше лікарів обізвати хабарниками )вчителями, (у більшості із яких вище 60років, тобто гомосовєтікуси, які сповідаються російським попам-ФСБістам у московських сектах),депутати не переймаються міністром Табачником який знищує розум наших дітей. Хоче ввести знову хабарницьку систему вступання у виші(дуже цьому раді викладачі вузів, бо повернуться хабари до їх зарплатні у 2400грн). Ніхто не думає за дітей покинутих на бабусь(бо батьки дітей виїхали за кордон заробляти гроші на прожиття, у своїй Україні їхня праця не потрібна)
Отож анощенки, куци, хвальки, волощуки, макаруки,сичи,магдичи. кравці, поверніться обличчям до своїх виборців і згадайте що вони сподівалися на вас, що ви хоча б у місті енергетиків наведете лад після сплячого немічного Коровкіна. А вийшло так, як вийшло, бо ви забулися за нас виборців, які віддали голоси за вас найкращих, розумніших прагматичних у кузнецовську людей...
Згадайте депутати за стражденну Україну і її знедолених українців, тоді може перестанете вести кулачні бої!
Логіка | 03.03.2013 | 16:45
+ (0) -
Пане Енергетик. Хотів з Вами подискутувати, але бачу зі всім співчуттям до Вас що Ви дійсно хвора людина. По секрету Вам скажу, що всю планету захопили не сіоністи, а інопланетяни. Схоже по Вашому ніку ви працюєте на РАЕС. Ало, керівництво РАЕС: кого ВИ допускаєте керувати таким небезпечним об'єктом,ви що медогляди не проводите))).
ас | 03.03.2013 | 16:47
+ (2) -
Зі слів Логіки - фракція Батьківщина, виходить Ющенко Іуда, хоча треба нагадати саме він перший в історії України зробив Бандеру символ націоналістів Героєм України. Я даю 100% Тимошенко і її банда ніколи цього не зробили б. От і думайте народ хто чого вартий!
Логіка | 03.03.2013 | 17:03
+ (-1) -
Для Аса. Ну це не тільки з моїх слів шановний. Задача для 2 го класу.За результатами виборів (сфальсифікованих ПР) за опозиційні партії проголосувало 10,2 млн. виборців,за пртивсіхів 0,2 млн. Скільки виборців вважає що УНП + Ющенко Іуди при тому що під час виборів були замінені їх представники виборчих комісій на членів ПР? Розв'язок: 10,2 млн.-0,2 млн = 10,0 млн. виборців. Логіка шановний, а проти неї не попреш.
Іван | 03.03.2013 | 18:03
+ (-1) -
«В останній день перед складенням президентських повноважень Віктор Ющенко роздав низку нагород своїм соратникам і прихильникам.
Президент Віктор Ющенко нагородив свого брата, депутата від «Нашої України - Народної самооборони» Петра Ющенка президентською відзнакою - Хрестом Івана Мазепи.
Як повідомляє ТСН, нагороду вручено «за вагомий особистий внесок у відродження історичної спадщини українського народу, багаторічну плідну професійну діяльність», - сказано в указі президента від 24 лютого.»
Тільки в Африці таке можливо. Тільки африканські націоналісти можуть схилятися перед цим виродком. Тьху на вас, дебіли.
Silvestr | 04.03.2013 | 00:22
+ (2) -
Ні ! не схиляйте голови перед  українським  екс- президентом Ющенком!  
Бо ви стоїте на колінах перед  президентом України білорусом  та  його братками: Чечетовим, Табачником, колєсніковим, азаровим та іншими іноземцями у  владі в Україні.
Ви зробили ідола із дніпропетровської злодійки, яка зробила стільки зла українцям. Знищила економіку за 5 років яка ще була, забрала пенсії у пенсіонерів своім недолугим злодійським указом 2008р.бо заморозила коефіцієнт заробітної плати  :" для стабілізації  економіки України"      . І пенсіонери недорахувалися від 200до 2000т грн . Судилися- судилися , а у відповідь:" Денег нет"!  і не буде. Але зомбовані українці все рівно голосують  на будь-яких виборах за аферистку Юлю.
Не враховуючи злодіянь   антиукраїнських партій: ПР та Батьківщна"  найбільшим вороом вважають українця Ющенка і допомагають  спецслужбам Росії знищити все українське : І Ющенка-бо він українець і мову українську, і телебачення українське, і пісню, і культуру.   Іі наших українських дітей знищують .!Вигнали із країни у найми по всьому світу далеко від батьківського порогу...І це із вашою допомогою "логіки" "івани", "вольти" роблять вороги України.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів