34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // На виконкомі звітували та вносили зміни в бюджет міста

На виконкомі звітували та вносили зміни в бюджет міста

25.02.2015

0

1028

24 лютого під головуванням в.о. міського голови Ігоря Куца відбулося засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, - інформує сайт міської ради.  Затвердивши порядок денний, члени виконавчого комітету перейшли до розгляду проектів рішень, яких у цей день було 25.

 

Зокрема, під час засідання виконавчого комітету було заслухано ряд звітів та інформацій. Заслухавши звіт про виконання бюджету міста Кузнецовськ за 2014 рік, інформацію про внесення змін в бюджет м.Кузнецовськ на 2015 рік та звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста на 2014 рік виконавчий комітет вирішив погодити їх та подати на розгляд Кузнецовській міській раді. Звіт про роботу відділу культури виконавчого комітету в 2014 році та перспективи галузі на 2015 рік представила на розгляд присутніх начальник відділу В. Обруснік. За підсумками обговорення виконком прийняв рішення роботу відділу культури за звітний період вважати задовільною.

 

Члени виконавчого комітету висловилися за впровадження новітніх інформаційних технологій для надання якісних послуг в сфері культури, впровадження сучасних форм в організації дозвілля та змістовного відпочинку жителів міста, створення умов для розвитку комунального закладу «Парк культури та відпочинку».

 

Заслухавши звіт про роботу зі зверненнями громадян за 2014 рік головного спеціаліста зі звернень громадян Наталії Чугай виконавчий комітет міської ради вирішив дану інформацію взяти до відома.

 

На виконання навчальних програм з захисту Вітчизни і основ медичних знань, з метою організації та проведення навчально-польових зборів з захисту Вітчизни з юнаками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів і практичних занять дівчат у лікувальному закладі виконавчий комітет вирішив - управлінню освіти виконавчого комітету організувати проведення 13 - 15 травня 2015 року навчально-польових зборів з юнаками випускних класів ЗНЗ міста і практичних занять дівчат у ДЗ «СМСЧ-3 МОЗ України» за відповідними навчальними програмами.

 

 

Також члени виконавчого комітету прийняли рішення продовжити термін дії рішення виконавчого комітету від 10.01.2015 № 2 «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та дітей дошкільного віку в навчально - виховних комплексах управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради», залишивши батьківську плату за харчування дітей в вищезазначених закладах в розмірі 60% від вартості харчування на день.

 

 

З метою залучення громадян до управління державними справами, врахування суспільної думки при прийнятті управлінських рішень, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення затвердити новий склад громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради.

 

Серед низки важливих рішень, які були прийняті цього дня стали рішення щодо надання коштів на виплату матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, учасникам бойових дій АТО, особам та добровольцям, що безпосередньо приймали участь в АТО або членам їх сімей

 

Окрім цих питань на засіданні обговорювалися питання, що стосувалися адресації об’єктів нерухомості, оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна фізичним та юридичним особам, а також соціально-правового захисту дітей. З них були прийняті відповідні рішення.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів