34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // На висвітлення діяльності Кузнецовської міської ради витратили 151,3 тисяч гривень

На висвітлення діяльності Кузнецовської міської ради витратили 151,3 тисяч гривень

03.03.2016

3

1560

На висвітлення діяльності Кузнецовської міської ради у 2015 році витратили 151,3 тисяч гривень. Кошти використали на випуск 18 номерів сторінки міської ради «Голос громади» в газеті «Вітрина міста» та 74 передач «Міського радіовісника» загальною тривалістю 23,91 годин ефірного часу.

 

 

"Міська програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2015 рік діяла з метою забезпечення умов для реалізації конституційних прав громадян вільно отримувати і використовувати інформацію, що сприяє та розширює можливість участі громадськості в управлінні територіальною громадою; забезпечення умов для здійснення контролю за виконанням актів органів і посадових осіб місцевого самоврядування; організації зворотного зв’язку з громадськістю міста; забезпечення відкритості і прозорості у діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, сприяння безперешкодній реалізації конституційного права громадян на інформацію.

 

Виконавець Програми - Комунальне підприємство «Прес-центр».

 

По заходах Програми у 2015 році міською радою було виділено 197, 0 тис. гривень, використано - 151,3 тис. гривень. Основним та єдиним заходом програми була організація висвітлення діяльності Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету у місцевих засобах масової інформації.

 

Із січня по вересень 2015 року було вийшло 18 номерів сторінки міської ради «Голос громади» в газеті «Вітрина міста». Загальний тираж сторінки склав 252 тисяч екземплярів. Собівартість однієї сторінки 0,2 гривень.

 

До ефіру вийшло 74 передач «Міського радіовісника» загальною тривалістю 23,91 годин ефірного часу.

 

Причиною не використання коштів Програми у сумі 45,7 тисяч гривень став той факт, що виконавець програми - комунальне підприємство «Прес-центр» з вересня 2015 року не функціонувало, сторінка міської ради «Голос громади» в газеті «Вітрина міста не видавалася. З тої ж причини не виходили передачі «Міського радіовісника»", - йдеться у інформації про виконання Міської програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2015 рік.

 

 

 

До слова, наразі на сайті міської ради опубліковано проект рішення "Про припинення діяльності юридичної особи – комунальне підприємство «Прес-центр Кузнецовської міської ради» шляхом її ліквідації".

 

 

"1. Припинити комунальне підприємство «Прес-центр Кузнецовської міської ради» (Код ЄДРПОУ – 38257675, адерса: м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, 1.) шляхом ліквідації.

 

2. Призначити ліквідатором комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради» Андрєєва Дмитра Володимировича.

 

3. Встановити двомісячний строк для заявлення вимог кредиторів комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради», який обчислюється з дня публікації повідомлення про рішення щодо ліквідації цього комунального підприємства. (вимоги кредиторів прийматимуться ліквідатором, призначеним згідно із пунктом 1 цього рішення, у письмовому вигляді за адресою: 34300 Рівненська область смт Володимирець вул.Шкільна, 19).

 

4. Доручити ліквідатору комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради» попередити працівників цього підприємства про наступне вивільнення у встановленому законодавством порядку. ", - йдеться у проекті рішення.

 


 

Нагадаємо, що скандали навколо роботи "Прес-центру Кузнецовської міської ради" не вщухали у місті впродовж декількох років. Детальніше про це ви можете прочитати за посиланнями нижче:

 

Дорога "ручна" преса по-кузнецовськи

Микола Пешко про газету "Вісті": "Ви пишете дурню!"

Ю.Кравець: "Програму підтримки Прес-центру варто назвати програмою утримання!"

Журналістів посадили на голодний пайок?

На думку окремих депутатів, ліквідація КП "Прес-центр Кузнецовської міської ради" заощадить бюджету міста близько 370 тисяч гривень

Депутати звільнили з посади редактора міської газети "Вісті" Андрія Басарабу

«Вибачайте, Вас замовили…»

«Розогнать їх к й…й матєрі!»?

Працівників "Прес-центру" звільнять

Відкритий лист колективу Прес-центру Кузнецовської міської ради

Керівника "Прес-центру" обирали за зачиненими дверима

Директором прес-центру призначено Валентину Левицьку

"Прес-центр": інформація про діяльність

"Посада без призначення", або "Хто у бюджету за пазухою"?

Валентину Левицьку звільнено з посади

Цензура в міській комунальній газеті Кузнецовська

Директором Прес-центру призначено Світлану Федонюк

Чим займалася директор "Прес-центру" Світлана Федонюк  впродовж 5 місяців?

На висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у 2015 році витратять більше 200 тисяч гривень

 

Всього коментарів: 3
1
Вадим | 03.03.2016 | 17:41
+ (0) -
Цікаво та гарно висвітлювалась інформація в газеті. Треба так само й продовжувати. smile
2
Коля | 04.03.2016 | 19:49
+ (0) -
Три директора вже помінялося за останні 3 роки, ніхто не догодив нашим депутатам) То Андрєєв вирішив і не намагатися, а одразу ліквідувати))
3
12345 | 05.03.2016 | 11:46
+ (0) -
А хто тепер не дає новообраній владі поновити роботу пресцентру? І ще одне питання: а чим замається відділ гуманітарної політики у виконкомі? Готує тексти з привітаннями для міського голови і все? Що, не можуть підготувати сторінку для вітрини міста, як було раніше, та подати інформацію на радіо "Бурштиновий шлях"? Адже туди теж виділяються гроші. Гроші громади міста. Так що перестаньте займатися популізмом і починайте працювати.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів