34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Інтерв'ю // Інтерв'ю з начальником кузнецовського ВДАІ Олександром Токарем

Інтерв'ю з начальником кузнецовського ВДАІ Олександром Токарем

28.12.2011

14

2824

З 10 листопада 2011 року в Кузнецовське відділення ДАІ призначений новий начальник - Токар Олександр Анатолійович.

Токар Олександр Анатолійович народився 7 червня 1979 року в місті Рівному, там же закінчив середню загальноосвітню школу. Служив у внутрішніх військах МВС України (спецпідрозділ МВС). Після реформування військової частини перевівся працювати в училище державної служби охорони, де обіймав посаду спочатку заступника начальника курсу, а згодом - начальника курсу перепідготовки. 

Після роботи в училищі розпочав свою роботу в Рівненському ВДАІ, спочатку адмінпрактиком Рівненського району, потім державтоінспектором, а згодом - старшим державтоінспектором ДАІ міста Рівне.

З 10 листопада 2011 року займає посаду начальника Кузнецовського міського ВДАІ МВС України в Рівненській області.

У вільний час полюбляє займатися пейнтболом. Одружений, має 6-річного сина.


- Доброго дня, Олександре Анатолійовичу, розкажіть, будь ласка, про свої перші враження від міста Кузнецовськ, чи бували тут раніше?

- Доброго дня! Враження від Кузнецовська в цілому та від кузнецовських водіїв зокрема дуже позитивні. Бував в Кузнецовську і раніше декілька разів, в основному по роботі. Не хочеться перехвалити, але в своїй більшості кузнецовські водії дисципліновані. Також гріх нарікати й на дорожню розмітку та встановлені знаки, особливо в порівнянні з іншими районами нашої області.
Але звісно, є над чим і працювати!


- Яка кількість співробітників у міському ВДАІ, та що Ви плануєте зробити в першу чергу?

Разом зі мною 4-ри!
В зв'язку із скороченням штату працівників міського ВДАІ (з 6 чоловік до 4) планую, в першу чергу, скоординувати роботу відділення так, щоб навіть з нечисленим наявним складом Кузнецовського ВДАІ забезпечувати належний порядок на дорогах міста.

- Скажіть, будь ласка, а чи достатньо на сьогоднішній день Кузнецовське відділення ДАІ забезпечене матеріально-технічними засобами для ефективної роботи?

- Якщо брати мінімальні норми витрат - то на сьогоднішній день матеріально-технічними засобами ми забезпечені по мінімуму.

- Яка техніка є в Кузнецовському ВДАІ зараз?

В нас є два автомобілі, це ЗАЗ Daewoo та ВАЗ 99, причому обидва ці автомобілі нам придбали органи місцевого самоврядування (один у 2002 році, а інший - у 2009 році). А так як перший автомобіль скоро підлягає списанню, то протягом наступного року Кузнецовське ВДАІ має всі шанси залишитись лише з одним автомобілем.

- А як справи з паливно-мастильними матеріалами?

Паливно-мастильні матеріали нам, звісно, виділяються, але в недостатній кількості, їх достатньо лише для того, щоб виконувати наші мінімальні функції. Виживаємо за рахунок того, що місто невелике і кілометраж доводиться щодня проїжджати незначний. Звісно, було б непогано, якби паливно-мастильних матеріалів нам виділяли більше, але, справа в тому, що претензії ми можемо пред'явити лише до Міністерства внутрішніх справ України. Місто Кузнецовськ ніякого відношення до забезпечення нас матеріалами не має і воно нам не зобов'язане допомагати, тому ми тим більше вдячні їм за посильну допомогу міському ВДАІ.

- Останнім часом в місті спопстерігається тенденція до збільшення осіб, які надають послуги таксоперевезень. Скажіть, будь ласка, а яка кількість в місті офіційно зареєстрованих служб таксі?

- На сьогоднішній день в місті офіційно зареєстровано 8 служб таксі, в яких легально працюють 36 таксистів. Загалом, можна сказати, що це болюче питання для Кузнецовська, але ми сподіваємось на позитивні зміни в цій сфері.
Як раз зараз деякі служби починають активно реєструвати своїх таксистів, адже штрафи за таке порушення чималі (425 гривень лише за відсутність у водія ліцензійної картки). І я, як начальник Кузнецовського відділення ДАІ, з свого боку можу вам обіцяти, що до кінця 2012 року нелегальних таксистів в місті не буде.


- Яка профілактична робота проводиться серед населення міста задля запобігання порушень ними правил дорожнього руху? Наведіть, будь даска, статистику ДТП в місті за поточний рік.

- На рахунок статистики дорожньо-транспортних пригод... Я ще досить таки мало пропрацював в Кузнецовську, щоб хвалитись якимись особливими досягненнями, але, наведу для порівняння такі дані: за 2010 рік в місті зареєстровано 5 ДТП (2 загиблих учасники ДТП та 3 постраждалих), а в цьому році (дані станом на початок грудня 2011 року) також зареєстровано 5 ДТП (без загиблих учасників, 3 постраждалих ). І той факт, що цьогоріч немає загинувших на дорогах міста людей, а це найголовніше в нашій роботі, - вже вважаю позитивними зрушеннями.

А на рахунок профілактики - можу сказати, що навіть той простий факт, що на дорогах міста присутня машина ДАІ, вже дисциплінує водіїв, що автоматично стає профілактикою ДТП. 

- Так, це з водіями! А з пішоходами як?

З пішоходами складніше... варто зазначити, є різний контингент пішоходів. І якщо з молодими людьми простіше розмовляти, то з пенсіонерами вже складніше. Тому зачасту в нескладних випадках порушення ПДР намагаємося обмежитися не штрафами, а профілактичними розмовами або попередженнями.

- Скажіть на яку суму, так сказать в грошовому еквіваленті, були оштрафовані порушники ПДР в нашому місті? Чи поповнюється від цього бюджет нашого міста?

На початок грудня 2011 року нами було стягнуто з порушників ПДР 551 тисячу 147 гривень штрафу. Раніше 50% від цих коштів йшли до міського бюджету, а зараз вся сума йде централізовано до державного бюджету. Звісно, було б добре, якби ці гроші залишались в міському бюджеті, але, на жаль...

- Дякуємо за розмову! І, наостанок, скажіть, будь ласка, ще таке: яке першочергове завдання ставите перед собою, як начальником Кузнецовського ВДАІ, на сьогоднішній день?

- Головне моє завдання - забезпечити в місті Кузнецовськ безпечний дорожній рух і зробити все від мене можливе задля того, щоб в місті було якомога менше ДТП, та щоб під колесами авто не гинули та не калічились люди.


Всього коментарів: 14
1
Кириленко | 28.12.2011 | 17:46
+ (0) -
Зробіть краще дороги в місті нормальні! Тут доріг не багато а їхній стан - латка на латці!
п.с. хоча мабуть це більше стосується нашого мера!
2
Coiner | 28.12.2011 | 21:25
+ (0) -
Шикарный авто у нашего начальника cool
3
igor | 28.12.2011 | 21:35
+ (0) -
в наступному році вул.Колгоспна(від р-ку Північний до буд.Молитви)буде нарешті заасвальтована,як бачимо зараз там ведуться роботи по бетонуванню тратуару?
4
vorbey | 30.12.2011 | 02:03
+ (2) -
Доброго всім дня та ночі! Завжди дивують подібного роду коментарі представників влади:
І той факт, що цьогоріч немає загинувших на дорогах міста людей, а це найголовніше в нашій роботі, - вже вважаю позитивними зрушеннями - ЦЕ АБСОЛЮТНО ЗАСЛУГА НЕ ПРЕДСТАВНИКІВ ДАІ! ДАІ В УКРАІНІ не призначені слідкувати за порядкрм на дорогах!!! а виконувати норму з протоколів- це ще півбіди, та "розводити" ПОРЯДНИХ ВОДІЇВ на гроші! Ви припиніть безпричинні зупинки транспорту жителів нашого міста, зконцентруйте патрулювання авто ДАІ в необхідних місцях: райони базарів на перехресті та кільці відповідно, а не "никати" їх в районі гаражів біля бару ОКОЛИЦЯ (пятниця та вихідні дні) та за баром ГАЛАКТИКА (СИСТЕМАТИЧНО ПО СУБОТАМ)- ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕ Є НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИМИ ДІЛЯНКАМИ АВТОШЛЯХІВ НАШОГО ПРОЦВІТАЮЧОГО МІСТА!!! Прикладіть максимум зусиль в своїй не легкій роботі...почнуть вас поважати. Хай щастить!
5
Базару Нема | 30.12.2011 | 10:40
+ (0) -
Підтримую попереднього коментаря!! Сам не раз бачив як у вечірній час влітку машина ДАІ стояла у КОРЧАХ, на газоні біля профілакторія. Такі дії обурюють!! Від кого ви ховаєтесь??? І це таким чином ви підтримуєте безпеку на дорогах?
6
vorbey | 30.12.2011 | 15:05
+ (0) -
Вся правда про представників влади (ДАІ) на сайті Дорожній контроль! Всім раджу... Відкривайте очі порядні водії нашого прекрасного міста!!!

Відповідно до пункту 21-1 статті 11 Закону України Про міліцію (зі змінами, внесеними Законом України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення зайвого державного регулювання у сфері автомобільних перевезень), винятковими підставами для зупинки співробітниками ДАІ транспортних засобів є:
1) порушення правил дорожнього руху водіями
2) відсутність номерного знака на транспортному засобі або наявність номерного знака, який не відповідає встановленим вимогам, закріпленого у не встановленому для цього місці, закритого іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20-ти метрів
3) наявність ознак, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу;
4) наявність даних, що свідчать про причетність транспортного засобу, його водія, пасажирів або вантажу до скоєння ДТП, злочину чи адміністративного правопорушення
5) перебування транспортного засобу в розшуку
6) наявність даних про використання транспортного засобу із протиправною метою
7) необхідність опитування водія чи пасажирів про обставини скоєння ДТП, злочину чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути
8) необхідність залучення водія транспортного засобу для надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або працівникам міліції, або як свідка для оформлення протоколів про адміністративні правопорушення або матеріали ДТП
9) проведення цільових заходів (операції, відпрацювання, оперативні плани) для перевірки документів на право користування та керування транспортним засобом, документів на транспортний засіб
10) виконання рішень про обмеження чи заборону руху, прийнятих уповноваженими на це державними органами
11) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху
12) порушення визначеного порядку встановлення та використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

Причому працівник ДАІ повинен повідомити водієві про причину зупинки транспортного засобу і суть скоєного правопорушення.

Як бачими з перерахованих пунктів НЕМАЄ ПРИЧИНИ ЗУПИНКИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ!

Фіксуйте всі безпричинні зупинки на відео регістраторів, мобільних телефонів, відеокамер. НА щястя в суді всі записи беруться до уваги!

Для сотрудников ГАИ обращаем внимание, что проводить видеосъемку их работы может каждый гражданин Украины. Об этом четко указано в письме Министерства юстиции Украины N 8648-0-26-11 от 08.06.2011, которое размещено на сайте Верховной Рады Украины.

Не порушуйте правил дорожнього руху, поважайте пішоходів, учасників дорожнього руху, але нажаль від пресу ДАІ не застраховані і порядні водії, нажаль... але це поки що.. Все зміниться! Ми повинні в це вірити, почнімо кожен з себе!

Успіхів та безаварійної дороги в 2012 році! З НОВИМ РОКОМ!
7
Flashpoint | 30.12.2011 | 16:27
+ (1) -
Согласен. cool
А че рус-украинским суржем написано? Сами писали или откуда взяли? smile
А у Вас самих есть видеорегистратор, фотик, камера или мобильный тел.?
Что-бы призывать народ к какому-то действию, надо самому испровбовать это действие, так что прошу видео/фото сюда
http://34400.net/forum/66-150-1 , а комментарий сюда
http://34400.net/forum/66-203-2
Жду с нетерпением Ваших фото/видео и комментов (если не слабо конечно). smile Спасибо!
9
vorbey | 30.12.2011 | 18:18
+ (0) -
Не знав про існування на даному сайті подібного форуму
8
vorbey | 30.12.2011 | 17:58
+ (0) -
Де тут суржик? Суржик коли в речені слова укр та рос наприклад перекликаються або викривлені! тут один абзац процитовано на російській мові! Небачив сенсу перекладати.Закликаю до перерахованих вище дій бо все випробувано НА СОБІ та неодноразово! Сам особисто користуюсь систематично реєстратором (5 місяці). Нажаль цікавих сюжетів мною ще не зафіксовано, реєстратор діє на ДАЙців як сонячне світло на вампірів!!! До реєстратора застосовував для фіксації моб. телефон, який неодноразово виривали з рук Дайці(через те тут вище описано на підставі чого ми маємо повне право іх фіксувати) Пізніше викладу сюжети проти маневицьких гопників.Доречі відео з мобіли два рази допомогло виграти суди проти Маневицьких дайців!!! а взагалі то в мене не одна виграшна справа (особисто мої та у якості свідків). Почав боротися за справедливість на дорозі не від того, що немає роботи, а від того що 2 суди програв ДЕ АБСОЛЮТНО НЕ БУВ ВИННИМ! Нажаль в цих справах вирішальна роль залишається за суддями. Дехто з них сприймає тебе наперед порушником, якщо часто бачить в стінах суду ... Камеру використовую коли "залетные" (м.Рівне) на очі попадають. Не лінуюсь, йду додому , беру камеру та спроби фіксувати їхню роботу залишаються тільки спробами - швиденько "змотують удочки" (також пошукаю сюжети, якщо залишилось..). Брак часу заважає мені серьозно зайнятись цією нелегкою працею. І тільки задля збереження сімейного бюджету (штрафи не маленьки) почав сам набиратись потрібного досвіду (послуги адвокатів також з недешевих задоволення). Хоча дякую їм за допомогу яку надають в телефонному режимі (разом на Буковель їздим).
Корисних порад З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ ще не одну надам! Нажаль бракує часу на різного роду форуми. Приємно завжди знати, що є багато однодумців! Допомагаєте один одному!!!
Flashpoint | 31.12.2011 | 03:19
+ (1) -
vorbey:
Камеру використовую коли "залетные" (м.Рівне) на очі попадають.
Не Ваш часом ролик
http://youtu.be/GeARFRe0njk

vorbey:
Не лінуюсь, йду додому , беру камеру та спроби фіксувати їхню роботу залишаються тільки спробами - швиденько "змотують удочки" (також пошукаю сюжети, якщо залишилось..).

А что мобильный для видеосьемки не подходит?
А они не убегают ... они меняют дислокацию! По условиям "партизанской войны" ведущейся на "вражеской" территории надо сматываться, а то водители сразу передают друг другу их координаты (кому то за камерой сходить надо, а кое кто и сходу может) "накрыть" ... вот и бегают!!! Учите тактику своих врагов и не бегайте за камерой ... коль так серьезно настроены! smile
Юрій_Рабий | 30.12.2011 | 19:28
+ (0) -
В мене немає претензій до ДАІ м.Кузнецовська. Дякую за гарну роботу!І вітаю Вас з наступаючим Новим роком!
Flashpoint | 31.12.2011 | 03:01
+ (3) -
Я был бы очень удивлен если бы были! biggrin
гість | 31.12.2011 | 19:22
+ (0) -
У Рабого маніакальна пошана до всякого роду начальничків
ded moroz boroda iz vati | 03.01.2012 | 15:11
+ (1) -
Da on {Rabiy Yuriy} prosto podliza obichnaya ,neponimayuschaya shto uvazhenie i gryaznoe chelovekougodie eto raznie veschi.Taksho greshim uvazhaemiy ,,pastor" ochen mnogo i soznatelno.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів