34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Начальник обласного Пенсійного фонду прокоментував скаргу Кузнецовської міськради

Начальник обласного Пенсійного фонду прокоментував скаргу Кузнецовської міськради

28.01.2016

3

1291

Начальник обласного Пенсійного фонду прокоментував звернення Кузнецовської міської ради до Прем’єр міністра України Арсенія Яценюка, Міністра соціальної політики України Павла Розенка, Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного щодо реорганізації територіальних органів Пенсійного фонду України.

 

Начальник Головного управління Пенсійного фонду у Рівненській області Василь Петняк у листі до редакції ОГО пояснив причини саме такої реорганізації.

 

Василь Петняк, фото ogo.ua

 

Зокрема, за його словами, при утворенні об'єднаних управлінь враховували адміністративну структуру області, необхідність співпраці з центрами поштового зв'язку та кадровий потенціал управлінь. Виходячи з цього, центральний офіс об'єднаного управління буде розташовуватись у Володимирці, тому що тут розташований офіс "Укрпошти", який обслуговує пенсіонерів обох управлінь і здійснює виплату пенсій через відділення поштового зв'язку, в тому числі у найвіддаленіших селах району. Також у Володимирецькому районі більше пенсіонерів - понад 16 тисяч, ніж у Кузнецовську - 11,5 тисячі.

 

Крім того, на час проведення об’єднання в управлінні Пенсійного фонду України в м. Кузнецовську немає начальника управління. Попередній начальник пішла на пенсію 26 травня торік, перший заступник цього ж управління одержує пенсію за віком, а начальник управління Фонду в Володимирецькому районі Ірина Бова – досвічений, грамотний, відповідальний керівник, здатний вирішувати складні завдання, які стоять перед управліннями Фонду в зв’язку з проведенням пенсійної реформи.

 

Об’єднання двох окремих управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки - збільшить доступність пенсійних послуг, тому що їх зміст і якість залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів. Крім того, така оптимізація структури дає змогу суттєво скоротити кошти на утримання. Адже, в першу чергу, скорочуватиметься адміністративний апарат: в обох управліннях Фонду однаково будуть скорочені посади перших заступників.

 

А ось кількість спеціалістів у відділах з обслуговування пенсіонерів та відділах з призначення та перерахунку пенсії в об’єднаному управлінні залишаться незмінними. Всі спеціалісти будуть і надалі працювати на своїх місцях у тих самих приміщеннях за тією ж адресою, в тих же залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання, за тими ж самими номерами телефонів та «гарячих» телефонних ліній. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження, всі послуги надасть працівник, до якого звернулись з конкретними питаннями. Тобто об’єднання є суто організаційним і його мета - покращити якість роботи управління в пенсійній системі.

Всього коментарів: 3
1
justice | 28.01.2016 | 21:22
+ (0) -
Просто "СУПЕР" відповідь
2
ADIDAS | 30.01.2016 | 16:03
+ (0) -
Ганьба такому начальнику, що так описує своїх колег
3
Вова | 31.01.2016 | 09:37
+ (0) -
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів