34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПІД ЗАГРОЗОЮ

НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПІД ЗАГРОЗОЮ

14.01.2013

13

1780

Депутати Кузнецовської міської ради глибоко стурбовані критичною ситуацією, що на даний час склалась з Кузнецовським міським комунальним підприємством (КМКП), яке надає послуги із теплопостачання, водопостачання, водовідведення, вивозу сміття та твердих побутових відходів.

Підприємство знаходиться в умовах падіння виробництва, що вимагає від керівництва термінових та невідкладних заходів щодо стабілізації його фінансового стану.

На жаль, про результати роботи керівництва підприємства свідчать наступні цифри: збитки підприємства у 2011 році збільшились на 45% за рахунок падіння виробництва і склали більш ніж 5,7 млн. грн., і це при тому, що тільки адміністративні витрати збільшились 26%. У 2012 році тільки за перші сім місяців збитки досягли 3 млн.грн., а кредиторська заборгованість перед ВП «Рівненська АЕС» за цей же період з початку року збільшилась з 24,6 млн. грн. до 30 млн. грн.

І це, не дивлячись на те, що ВП «Рівненська АЕС» у грудні 2010р. погодилось на реструктуризацію суми боргів із теплопостачання та водопостачання терміном на 30 місяців, а депутатами Кузнецовської міської ради протягом 2011-2012рр. були вжиті заходи щодо покращення та стабілізації фінансового стану Кузнецовського міського комунального підприємства, а саме: 

 - було закуплено транспортні засоби для потреб КМКП за рахунок коштів міського бюджету на сумму 919 тис. грн.;

- за рішенням депутатів КМКП було звільнено від сплати земельного податку на суму близько 600 тис. грн. щороку у 2011 та 2012р.;

- частково відшкодовувалась різниця в тарифах на оплату житлово- комунальних послуг протягом 2011-2012рр. 


Для незалежного та об’єктивного аналізу діяльності КМКП було проведено аудит фінансово-господарської діяльності підприємства, результати якого підтвердили незадовільний рівень ефективності управління підприємством, а також були запропоновані різні заходи щодо покращення ситуації з детальним розрахунком економічного ефекту.

Проте, ні міським головою, ні керівництвом підприємства не було вжито жодних заходів стосовно поліпшення фінансового стану КМКП, яке знаходиться на межі банкрутства.

З метою виведення підприємства із незадовільного фінансово-економічного стану, зменшення суми кредиторської заборгованості перед ВП «Рівненська АЕС» рішенням Кузнецовської міської ради утворено конкурсну комісію із відбору кандидатів на заміщення посади директора КМКП.

Ці події змусили керівництво КМКП, маніпулюючи свідомістю простих працівників, вивести їх на вулицю, обвинувачуючи депутатів в упередженому ставленні до працівників КМКП.

Хочу наголосити, ніяких питань з боку депутатів до працівників КМКП немає, є питання лише до керівництва, адже відповідальність за організацію діяльності підприємства та його фінансовий стан несе керівник.

І чому керівник приховує не тільки від своїх працівників, але й від мешканців міста такі факти, які підтверджені аудитом:

- виробництво послуг зменшилось на 45%, а адміністративні витрати, тобто витрати на заробітну плату керівному персоналу у цей же час виросли на 26%;

- на даний час існує загроза арешту рахунків КМКП за листом ВП «Рівненська АЕС», що зумовить невиплату заробітної плати працівникам КМКП.

І, саме головне, що під загрозою знаходиться безперебійне забезпечення жителів міста теплом, водою та комунальними послугами.

Враховуючи те, що ВП «Рівненська АЕС» є основним кредитором комунального підприємства, депутати Кузнецовської міської ради в першу чергу при розгляді подання на розгляд конкурсної комісії кандидата на посаду директора Кузнецовського міського комунального підприємства будуть розглядати кандидатуру, узгоджену із керівництвом ВП «РАЕС».


Депутат міської ради Ю. Кравець

Всього коментарів: 13
1
Аламак | 14.01.2013 | 14:46
+ (5) -
А причому міський голова? Його депутати вже третій раз відсторонюють від роботи, а кивають на міського голову.
Зажралися в Кузнецовську люди. angry
2
Йолка | 14.01.2013 | 15:20
+ (0) -
При тому міський голова, що це явно його ідея (на пару з Афанасьєвим) зібрати людей з мітингом біля міської ради.

Причому людей обманули - знайома працює в комунальному - їм приносили чисті листки на підпис. вони толком і не знали, що буде в тому зверненні. Сказали, що будуть скорочувати. І спробуй не підпиши - скоротять ще швидше. Тільки вже "свої".

Отак граються простими людьми. Да, можна сказати, що такі люди варті свого керівництва, самі не знають, що підписують, бо бояться. А ви на їх місці були? Коли не знаєш, чи комунальні платити чи продукти купувати? Люди тримаються навіть за свої злиденні зарплати, аби взагалі без копійки не зостатись.
5
Аламак | 14.01.2013 | 15:47
+ (1) -
Все це депутатські інтриги. В Кузнецовську комунальні послуги можливо найдешевші в Україні.
7
lexx2000 | 14.01.2013 | 22:43
+ (-2) -
ти напевно ніде крім кузнецовська небув якщо незнаеш цін на комунальні послуги, навіть в усіх супутниках станцівй ціни на ком. послуги в три рази менші ніж в нас
3
ВВС | 14.01.2013 | 15:33
+ (1) -
Кравець - депутат, а що вже не заступник?
4
Паша | 14.01.2013 | 15:40
+ (1) -
А оце вже не правда про те що давали чисті листки на підпис!!!Всі працівники КМКП були ознайомлені з цим зверненням і погодились з ним без примусу!!!І ні про які скорочення без підпису і мова не йшла!!Я тоже працівник КМКП і знаю це напевне!!ТАК що ,якщо маєте далеке поняття то і нема чого писати такі дурниці!!
6
Саша-Санька-Санёк | 14.01.2013 | 21:05
+ (5) -
Та КРАВЦУ и банде(КУЦ-енюку, МАГД-анюку енд компани) не куда уже отстувать. Будут воевать до последного, а Анощенко посадит их всех накол.
8
Сергей | 14.01.2013 | 23:16
+ (4) -
В понимаю когда дерут деньги за отопление там для этого жгут газ , уголь или ещё что то, но у нас то горячая вода считается отходами при производстве электроэнергии.
Потому в других городах спутниках тарифы в 3 раза и дешевле.
А у нас всё ни как не нажрутся, решили и тут народ обобрать.
А начал всё это дерьмо ещё старый маразматик коровкин.
Всё ему мало было, и по привычке думал где бы и что бы урвать.
9
sir_the_dragon | 15.01.2013 | 02:07
+ (3) -
Доки комунальне господарство було при станції, чим займались депутати? Здається нічим. А зараз все просто: вони (депутати) не знають за що хапатись, щоб щось змінити. От і виходить:
- Мамо, мамо, я такий само сильний як і тато, я теж вила поламав!
- Ти не так само сильний, а так само дурний!
1 | 16.01.2013 | 03:50
+ (0) -
АНОЩЕНКО ПРОИГРАЕТ!!! ОН ЛЖЕМЕР!
vita | 16.01.2013 | 15:08
+ (0) -
Депутати і справді тут не при чому.Все дуже просто КМКП це особиста кишеня родини Афанасьева та Анощенка.
денис | 16.01.2013 | 17:56
+ (0) -
От цікаво так цікаво. Коли депутати попризначали себе заступниками, на сайті була тишина. Як тільки закінчилася карьєра сразу завоняли. Ідіть ви ..
vita | 16.01.2013 | 18:26
+ (0) -
А тебе і твою багатодітну БД не призначили,так ви ж щаслива родина!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1019
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів