34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Нарешті на дороги міста прийшла Весна або Про зменшення рейкового транспорту нашого міста !

Нарешті на дороги міста прийшла Весна або Про зменшення рейкового транспорту нашого міста !

09.03.2012

29

2371

Завдяки КМКП в Кузнецовську з’явився рейковий транспорт, ще й на гусеничному ходу! А завдяки весні – він зменшився!

„Як це можливо?” – запитають читачі. Звісно, що такого транспорту не існує в природі, але стараннями КМКП (при потуранні чи халатній бездіяльності вповноважених осіб міськвиконкому та керівництва ДАІ) кожен автовласник відчув на собі, що таке стірально-дощаті колії:

Навіть на центральних вулицях міста, не говорячи вже про міжбудинкову територію – яка представляє собою дещо середнє між полігоном для випробування військової техніки та наслідками коврових бомбардувань іноземної авіації:
– інакше нічим не можна виправдати знущання як над літніми людьми, так і над молоддю, які, вступаючи в калюжу (зараз), чи падаючи на дорозі між будинками (коли був лід), часто–густо вслух говорять дуже правдиві речі (за законами жанру нажаль неможливо передати всі ті віртуозні словосполучення) які вони адресують „на подяку” КМКП та особисто меру міста, що так вболівають за здоров’я та добробут жителів Кузнецовська!

Але це все наслідки тієї бездіяльності, зволікань та потурань вищезгаданих державних (комунальних) структур, а що ж за причини, які призвели до такої ситуації?

КМКП – не зважаючи на заявлену в кінці 2011 року готовність снігоприбиральної техніки, пісочної суміші, паливно-мастильних матеріалів:
 

звісно, після такої теплої осені та першої декади зими, НЕ ОЧіКУВАЛИ, що все це, таки доведеться використовувати в 2012 році? .... Жах!  
Як казав відомий сатирик: - „ .... и вновь неожиданно пришла зима!”

Чому так? Можливо, економлять на кінець цього (останнього в календарі Майя) року, а, можливо, вже давно списали чи використали всі паливно–мастильні матеріали та суміші, які були призначені для цього періоду зими, або, як завжди ... не вистачило?
За здоровим глуздом та згідно відповідних законодавчих та нормативних вимог – сніг треба прибирати технікою в день (чи вночі), коли він іде (пройшов), і до того, а не після, як він стане шматком льоду!

А потім віддирати його ..... за допомогою екскаватора - звісно, псуючи при цьому дорожнє покриття!!


Безглуздо – правда? 

 А скільки ДТП сталося з вини (на жаль не доведеної) комунальних служб?Посипати раніше треба .... и не буде людям клопоту!


Звісно – люди стерплять!

Для більшого розуміння проблеми можу навести приклад по результатам інформаційних запросів в ДАІ міста.

Ось яка чисельність (тільки) офіційно зареєстрованих ДТП в місті майже за два місяці 2012 року:


ДТП - це людські життя і задача (робота) будь-якого посадовця/держслужбовця, керівника (КМКП) - їх зберегти, а не заохочувати на завідомо брехливі відповіді - відписки від т.в.о. керівництва КМКП (наприклад, про усунення слизькості на дорогах:Весна ... ось хто прибирає слизькість на дорогах міста, а не КМКП ! ! ! 
А ще, саме смішне те, що пан Афанасьєв відмовився підписувати протокол в присутності двох свідків (один з них я) про накладання штрафу на нього, як на посадову особу за невиконання вимог ДАІ, щодо усунення зауважень по дорожнім знакам в місті. 

А ще, можливо, спробує опротестувати цей протокол в суді!
В будь-якому місті України (де є дійсно мери, які піклуються та переймаються за жителів міст) безпека пішоходів та зменшення ДТП є складовою частиною не лише іміджу міста, а й особистою відповідальністю (стільцями) посадових осіб (не лише ДАІ)!

Знаєте, що біля шкіл та дитячих садків не встановлені додаткові (як того вимагає ДСТУ - 4100) знаки пішохідних переходів? Немає відповідної розмітки!

А так забавляються наші діти ...


Правда, гарно та позитивно? Звісно, гарно! Бо знаки, висотою не 2 метри (і вище), а 1,4 – 1,5 метри.

Хто такий розумний зекономив 0,5 – 0,7 метри на кожному знаку? Куди вони ділись - пане прокурор?

А-а, Василь Ілліч? Звісно, це було „прохукано” Вашим попередником, але у Вас є шанс довести, що законність щодо додтримання вимог нормативних документів в сфері безпеки дорожнього руху в нашому місті – буде відновлена!

Маємо надію, що викладені факти змусять Вас стати на захист молодого, амбіційного, але вперто діючого лейтенанта, який все ж таки мав сміливість потроху виправляти помилки попередників! Це дійсно мужній крок ... та, мабуть, Ви вже про це знаєте?

 


Чому ми повинні вчити дітей бігати перед авто, водій якого не знає про наявність (або не бачить) заздалегідь пішоходів (тих самих дітей)?


А потім ми, затуляючи дитину від авто, кричимо йому (автомобілю) вслід різну гидоту (яку чують діти) ... 

Чому ми повинні сваритись заради втіхи та спокою окремих посадовців? Чому?!

В наше місто приїжджають іноземці з інших країн світу, а що вони бачать ...Рекомендуємо меру міста звернути увагу на цю статтю, та ознайомитись самому, а ще важливіше (ознайомити) відповідальних осіб КМКП з:

- ДСТУ 2587-10 „РОЗМІТКА ДОРОЖНЯ” – (Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування.) ;
- ДСТУ 3587-97 (ГОСТ - 3587-97) „АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ, ВУЛИЦІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕЇЗДИ” - (ВИМОГИ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО СТАНУ),

а саме в частині прибирання снігу та весняного ремонту доріг, і що особливо актуально на сьогоднішній день та час:

- ДСТУ 4100 – 2002 „Знаки дорожні” - (Загальні технічні умови. Правила застосування.)

на основі яких повиннний виконуватись ремонт старих та установка нових знаків .... на які в бюджеті міста (чомусь) не знаходиться поки (маю надію) - ні копійки, а т.в.о. нач. КМКП пан Афанасьєв В.П. пише відписки в ДАІ про відсутність коштів та про можливість розгляду їх розподілу на сесії Кузнецовської міської ради в кінці лютого 2012 року!!!! Лютого вже майже немає, скінчився .... гроші виділили ??

Чекаємо зрозумілої та вмотивованої відповіді, або дій по поліпшенню ситуації на дорогах нашого міста, в відповідний (згідно нормативній документації (ДСТУ 3587-97 (п.п. 3.1) та ДСТУ – 4100-2002 відповідно!) ) строк ... тобто вже з 01.03.2012 р. !

Сергій Віталійович (Дорожній Контроль Кузнецовськ)

Всього коментарів: 29
1
sir_the_dragond | 26.02.2012 | 15:27
+ (-4) -
Ну потовкли авто трішки. А що по вашому, власникам авторемонтних майстерень, працівникам цих майстерень теж дітей годувати потрібно.
2
GenkaUA | 26.02.2012 | 16:03
+ (0) -
наш народ бачив що вибирав, як мера так і міських обранців(депутатів), які просто займаються бездіяльністю.
3
Той хто знає | 26.02.2012 | 16:31
+ (0) -
а кого вибирати,кого не вибери ніхто нічого не робить,натомість зникають кошти виділені на різні цілі у місті,вихід для країни тільки один-перестати красти і бачити трохи далі свого носа...
8
Патріот | 27.02.2012 | 14:36
+ (0) -
А обирати було кого, тільки всім вам засліпило очі юлькине стадо, яке минувшої каденції теж безграмотно працювало і то в особистих інтересах.
4
філософ | 26.02.2012 | 17:41
+ (5) -
Яка стара і одвічна тема: зимою дороги в снігові, весною у воді. Я вам по секрету відкрию страшну тайну-а літом вони(дороги) будуть в ямах.
5
Flashpoint | 27.02.2012 | 05:48
+ (4) -
Так деньги будут выделены или просто тихо отсидятся и помолчат?
6
Яло | 27.02.2012 | 12:27
+ (0) -
Ясно, що відсидяться і відмовчаться biggrin

Якщо в них грошей немає на дітей, то про знаки можете забути. КМКП легше штрафи платити періодично, ніж щось робити.
7
Flashpoint | 27.02.2012 | 13:54
+ (4) -
Если Вы про ремонт в детск. садиках и школах, то самым главным потребителем бюджета является "Освита", но на мой взгляд - там давно пора менять руководителей. Постоянное бухалово по разным кабинетам и т.д. + не професионализм (вернее пофигизм) руководителей(я), ну и терки "за место под сонцем" с Хвалько!! Им не до детей! Вернее не до чужих детей!
А че депутаты молчат? У Магдыча вроде жена в д/с работает (да и на кресло мера "метит") должен больше всех волать за спасение детей!
А по дорогам и знакам скажу - скоро весна, лето - каникулы, дети по дорогам как муравьи шныряют, причем где попадя, а когда их сбивают - кричат что водила виноват! Сделайте нормальную разметку, поставьте нормально знаки (один раз), а потом поддерживайте все это в надлежащем состоянии! Ведь так!
Деньги наверно ежегодно на это все выделялось, потом перекидывалось на что-то другое!
9
не байдужий | 27.02.2012 | 17:25
+ (-4) -
Мені подобається позиція (молодого, амбіційного,але вперто діючого лейтенанта,)-як стверджує він про себе в цій статті. Лейтінантіка ДАЙ в яко відібрали прикормлене місце біля Північного ринку де так часто порушувались правила припарковки і проїзду перехрестя. Тепер там стоїть світлофор і набагато меньше стало порушень. А ця його дика вимога покрасити знаки в 20 градусний мороз. Йому так засліпило в своєму бажанні показати розмальовані знаки, що не замітив : на двадцяти останніх знімках дороги розчисщені і посипані. Ну дуже вже хочеться лейтинантику ще зірочку на пагон. biggrin PS Він не вперто діючий, а просто-кзлодой.
komrad | 27.02.2012 | 19:07
+ (3) -
Якраз цю статтю виклав я, лейтенант тут нідочого,хай він виконує свою роботу,а ми свою."Дорожний контроль"
retliko | 27.02.2012 | 21:42
+ (3) -
Ну мабудь це не байдужому засліпило, ще так сяк дороги посипані, ну а розчищених я там не бачу! Вийдіть на вулицю та подивіться на стан доріг сьогодні, знов випав сніг, а віз і нині там. А щодо знаків - то їх не фарбують, а міняють. ДК не звертайте уваги на таких дописувачів як не байдужий, добру справу робите!!!
Flashpoint | 28.02.2012 | 13:07
+ (4) -
-не байдужий- Ви дуже не уважні! Лейтенанта звуть Петрович Сергій Володимирович а запрос від Сергій Віталійовича, значить статтю він (Петрович С.В.)не писав!
Мабуть ви з "мазаних/підмазаних" бо не знаєте що легше та "вигідніше" наказати за проїзд на червоне світло, ніж крутити бейці за парковку біля Північного ринкув, а потім виписати протокол на 51 грн. за ремінь безпеки!!! biggrin А за світлофор (моя думка) скажу так: - "В*****ли 220 тис. в повітря!! angry А скільки ще треба буде грошей на його утримання кожен рік? angry А-а?"
-- А ця його дика вимога покрасити знаки в 20 градусний мороз.--
А звідки у Вас така інформація? В даній вище статті про таке ніхто не пише?!? Прокол!
Значить ви і є та людина яка:
1. Отримала ці вимоги про усунення виявлених недоліків Петровичем С.В.- та шукаєте привід їх не виконувати!
2. Співробітник міліції/ДАІ - який з особистої ниприязьні / завісті- поливає брудом людину який дійсно добре робить свою роботу, аби поліпшити нам (простим громадянам) життя, а не забирає у нас остане та носить комусь ... там! Жалкую що один він такий ... як броненосець! Більше-би таких!
3. Ви близька до КМКП/міліціі/ДАІ/прокуратури/міськвиконкому людина яка з невідомих причин (а може дуже такі відомих і зрозумілих) хоче "попустити" хлопця ... бо дуже вже він правильно робить! Правильно він робить, правильно!
Висновок: якщо він зараз отримає якусь догану, чи ще щось - всі прості люди зрозуміють ЗА ЩО!!!! angry angry angry
На рахунок зірочок .... "Плох тот солдат, который не мечтает стать генералом!" Або любий капітан хоче стати майором! Правда? wink
Так що прості люди "ЗА" його сумлінне виконання своїх службових обов’язків!
комунальник | 27.02.2012 | 19:21
+ (-2) -
А чого ж ти свою фамілію скрізь позатирав? Фамілію в студію! Місто має знати своїх Героїнів. batman
komrad | 27.02.2012 | 20:15
+ (0) -
Прізвище назву коли поставлю крапку в цій справі
Flashpoint | 27.02.2012 | 20:18
+ (5) -
Так зарегистрируйся на форуме!А то как тут - то БЕТМЕН, а как там ... то просто ВАСЯ! Заодно и Вашу КОМУНАЛЬНИК фамилию озвучим! Пусть страна знает героев из-за которых у нас все так ... "хорошо"!
А на форуме (для тех хто "в теме")- есть его тел.! komrad открытый для конструктивного диалога человек! cool
P.s. Когда к komrad будут обращаться за помощью дяди (с тяжелыми подбородками) побившие свои дорогие машины на улицах нашего города, он им по секрету Вашу фамилию говорить будет - у нас ведь все нормально! wink
ГАДЯ | 27.02.2012 | 19:46
+ (-4) -
Это komrad сам бегал знаки обрисовывал biggrin чтоб лейтинант стал генирал-лейтинантом biggrin
komrad | 27.02.2012 | 20:18
+ (4) -
Ви живете в цьому місті,хіба вам не надоїло дивитись на цей безлад?
Simka | 28.02.2012 | 19:23
+ (0) -
эх дороги... возле моего дома во время снегов катакомбы и окопы, а в оттепель надо лодку спускать...
cry
Flashpoint | 28.02.2012 | 22:05
+ (1) -
У нас весь город так как у Вас во дворе! biggrin
Если согласитесь написать жалобу готов дать "рыбу"!
люся | 29.02.2012 | 00:42
+ (0) -
А мені цьго лейтинантика жалко стало. Даремно ви його використали в своїх політичних іграх. Вам всерівно, а він на державній службі, тобто служить державі, на на яку, получається, льє дірьмо.
Flashpoint | 01.03.2012 | 20:05
+ (1) -
На жаль це не політика – це прагнення показати людям що в ДАІ нашого міста приходять люди, якім не байдужі свої обов’язки і які в силу молодості та відповідної вихованості (дома, та в профільному інституті МВС) – проявляють свій характер і не бояться виступати на боці простих громадян.
Дай Бог йому не зламатись і не перейти на іншу сторону! Повторюсь ... жалкую що він один такий ... броненосець, старі "кадри" більш обачніші, тому не завжди з нами ! sad
бажаю добра | 29.02.2012 | 01:51
+ (0) -
Підтримую 14 komrad. дивитись надоїло,але що робити? Звичайно можна звинувачувати дорожну службу-це,доречі,легше за все. Але ж все впирається в гроші. Раніше податок на дороги,який платили власники машин, йшов в бюджет міста.(з ньго і ремонтувались дороги та знаки) А тепер весь йде в Київ. І тому приходиться місцевій владі бюджет, як оте куце одіяло розтягувати між вчителями, дітьми та дорогами. Тому, може хто має які прпозиції? Може зібрати всіх бажаючих допомоти місту, почистити, чи покрасити оті знаки, як раньше на суботнику. Komrad i Flashpoiht ви з активною життєвою позицією-подумайте над цим. Я б з задоволенням прийняла участь.
Flashpoint | 01.03.2012 | 20:02
+ (1) -
Как заказывали ... пожалуйста
http://34400.net/news/vsi_na_subotnik/2012-03-01-821 biggrin
Flashpoint | 29.02.2012 | 14:12
+ (3) -
На жаль це не політика – це прагнення показати людям що в ДАІ нашого міста приходять люди, якім не байдужі свої обов’язки і які в силу молодості та відповідної вихованості (дома, та в профільному інституті МВС) – проявляють свій характер і не бояться виступати на боці простих громадян.
Дай Бог йому не зламатись і не перейти на іншу сторону! Повторюсь ... жалкую що він один такий ... броненосець, старі "кадри" більш обачніші, тому не завжди з нами ! sad
люся | 02.03.2012 | 10:23
+ (0) -
Flashpoint хватить у вас сміливості признатися, що ви і є оцей лейтинант ДАІ ?
Flashpoint | 02.03.2012 | 17:19
+ (1) -
У меня хватит! biggrin Поэтому говорю: - "Спец званий МВД Украины - не имею!" biggrin
komrad | 02.03.2012 | 11:29
+ (0) -
У Flashpoint появилось звание? Нет,он не лейтинант,он гражданин Украины
Flashpoint | 02.03.2012 | 17:17
+ (1) -
Спасибо,спасибо! А за звание мог бы и соврать ... по дружески! Пусть бы думали что есть! biggrin
P.S | 02.03.2012 | 11:56
+ (0) -
правильно- "... а не какаянибуть там гражданка". biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів