34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Нарушение ПДД начальником ГАИ Владимирецкого района

Нарушение ПДД начальником ГАИ Владимирецкого района

18.04.2012

34

2543

В нашем городе не надо искать приключений ... они сами находят тебя!

24.03.12 возвращался в город со стороны Старой Рафаловки, а все едущие мне на встречу авто яростно "семафорят", ну я и остановился заправить новые батарейки ...

дальше видео с разных камер:
И тут вижу знакомые лица - komrad из леса, с фотиком на перевес ...


Проехав чуть дальше (думал может где еще наши Кузнецовские притаились), а тут AHimik на встречу...


И понеслась ...


Окончание простое - Постояв еще 3-4 минутки на кольце, ГАЙцы поняли что "улова" при нас, у них не будет ... уехали на заправку "Журавлина".

Наши попытки на АЗС по доброму пообщаться и обьяснить НАЧАЛЬНИКУ ДАЙ(І) Владимирецкого района ПДД, приказа №111"Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС", ЗУ "Про дорожній рух", ЗУ "Про міліцію", приказа №33 " Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху" и т.д. столкнулись с абсолютно агрессивным отказом в общении!!! А-а зря-я-я отказался! ! ! ! Через прокуратуру и ВВБ труднее, они законы, ПДД, внутринние приказы и инструкции через другую призму $$$ взаимоотношений смотрят, не так как простые люд!!! 

P.s. Видео и звук предоставлено без редактирования, поэтому для тех кто внимательно смотрел и удивился нашим последним напутственным словами в сторону "блюстителей ЗАКОНА" - отвечу сразу .. в этот день наш самый молодой ГАИшник тормознул представителей наркотрафика (за что ему "респект "от нас) вот мы и подумали что Владимирецкие там где-то задействованы ... но приложив некоторые усилия выяснили, что о случившемся они ничего не знали и это "где-то задействованы" находиться "где-то ниже копчика", а их "место стоянки" постоянным местом "стрижки и развода" Кузнецовских денежых лохов, на явно выдуманные правонарушения!!!

Всього коментарів: 34
1
Семён_Семёнович | 17.04.2012 | 14:56
+ (-10) -
Шановний автор даного матеріалу, я розумію Ваше прагнення стояти на стороні закону, hello hello тільки Ви ж самі своїми діями і порушили цей Закон.(тому фраза "Давайте будемо взаємоввічливими. Принаймі, наскільки наскільки це можливо в кожному окремому випадку" в даному випадку не доречна cranky :cranky:) На мій подив працівники міліції не зафіксували факт порушення Законодавства з Вашої сторони, хоча знімаючи цей матеріал Виж самі ж себе і задокументували. angry angry (Я думаю Ви розумієте про яке саме порушення Ззакону з Вашого боку іде мова.) Дякую за розуміння і звертаю Вашу увагу на недопущення в подальшому таких проколів.
3
komrad | 17.04.2012 | 18:44
+ (8) -
(Я думаю Ви розумієте про яке саме порушення Ззакону з Вашого боку іде мова.) Яке порушення? cool
5
Семён_Семёнович | 17.04.2012 | 19:28
+ (-11) -
Да...;) закон ви всетаки розглядаєте однобоко.;) В чужому оці бачите тріску в своєму колоди побачити не можете ^_^. Принцип: "живи так вільно, щоб не заважав вільно жити іншому" - це підказка на суть Вашого порушення. cool Думаю Ви зрозумієте про що саме іде мова. smile
7
komrad | 17.04.2012 | 22:22
+ (7) -
Порушення з нашого боку немає,а ось ІДПС повинні бути прикладом для водіїв,не порушувати ПДР. Виходить,що ІДПС все дозволено? cool
Flashpoint | 18.04.2012 | 07:49
+ (5) -
Скажіть чітко яку статю і якого закону порушили хлопці які знімали це відео? ЦКУ ст.307 не підходить - кажу зразу,а як що про Констітуцію, то навідь і не кажіть-бо ці люди в погонах давали присягу виконувати цю констітуцію і закони ... тобто зараз вони повинні вже N-ний строк мотати за невиконання ціх законів і не захист громадян. Ще є варіанти? Так-що маленька підсказка ... не хочете обурення форумчан та громадян які проглядають цей сайт - не пішіть про захист тих, хто повинен захищати нас - все інше просто політика!
P.s. Смайлики для Вас не ставлю - аби не образити ... але майте це наувазі!
Семён_Семёнович | 18.04.2012 | 14:46
+ (-4) -
Конкретну суть Вашого порушення при необхідності ці ж працівників Вам і вкажуть у судді.(Передивлюючись Ваші матеріали бачу, що це порушення є типовим). Документуєте незаконні дії працівників міліції, то хоч зробіть це відповідно. А так тільки інтернет-шоу виходить, при цьому ж самі себе і підставляєте навіть не розуміючи як. І ст. 307 ЦКУ чи Конституція України тут ні до чого.
Хочете працювати в правовому полі то скористайтесь Законом України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону " - та відповідно до нього самі ж зможете документувати будь-які порушення ПДР.
Що стосується нагляду за діяльністю міліції то про це чітко вказано в Законі України "Про міліцію" Р о з д і л VI

КОНТРОЛЬ І НАГЛЯД ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ МІЛІЦІЇ

Стаття 26. Контроль за діяльністю міліції

Контроль за діяльністю міліції здійснюють Кабінет Міністрів
України, Міністр внутрішніх справ України і в межах своєї компетенції ради.
Місцеві ради, здійснюючи контроль за роботою міліції, не втручаються в її оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну та адміністративну діяльність. { Частина друга статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2459-IV ( 2459-15 ) від 03.03.2005 }

Стаття 27. Нагляд за додержанням законності у
діяльності міліції

Нагляд за додержанням законності у діяльності міліції здійснюють Генеральний прокурор України і підлеглі йому прокурори.

І обурення форумчан тут ні до чого. Вказуєте на чиїсь недоліки зробіть це без свої.
Хоча Дорожній контроль в місті працює і позитивний ефект від цього є. Однак як казав один з Президентів "Маємо те що маємо".
komrad | 18.04.2012 | 15:19
+ (4) -
Стаття 3. Принципи діяльності міліції

Діяльність міліції будується на принципах законності,
гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з
трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням.
Діяльність міліції є гласною. Вона інформує органи влади і
управління, трудові колективи, громадські організації, населення і
засоби масової інформації про свою діяльність, стан громадського
порядку та заходи щодо його зміцнення. За погодженням з міліцією
засоби масової інформації можуть акредитувати своїх журналістів
при її органах. Не підлягають розголошенню відомості, що
становлять державну або службову таємницю.

Р о з д і л II

ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА МІЛІЦІЇ

Стаття 10. Основні обов'язки міліції

12) забезпечувати в межах своєї компетенції безпеку
дорожнього руху, додержання законів, правил і нормативів у цій
сфері, здійснювати державну реєстрацію (перереєстрацію) і облік
транспортних засобів та систематизацію відомостей про їх
власників, приймати іспити на право керування транспортними
засобами і видавати відповідні документи; запобігати забрудненню
повітря, водойм транспортними засобами та сільськогосподарською
технікою; здійснювати контроль за утриманням у належному
технічному стані та чистоті доріг, вулиць, майданів; { Пункт 12
частини першої статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законами
N 1642-III ( 1642-14 ) від 06.04.2000, N 586-VI ( 586-17 ) від
24.09.2008, N 3565-VI ( 3565-17 ) від 05.07.2011 }

Цікаво вони виконують свої обов'язки? Схоже на те що це одна "групировка",більшість ДАЙців мешканці сел,і за 1200 грн їь нема змоги оплачувати комун. послуги,орендувати квартиру, ось живуть на хабарях,на беззаконні
Flashpoint | 18.04.2012 | 20:36
+ (7) -
Ув. sirko_polissya или по другому Семён_Семёнович!
Исходя из Вашего поста за деятельностью тов.капитана начальника Владимирецкого ГАИ должны вести контроль ниже перечисленные субьекты властных полномочий,а именно: (цитата из Вашего поста)
Контроль за діяльністю міліції здійснюють Кабінет Міністрів України, Міністр внутрішніх справ України і в межах своєї компетенції ради.
Нагляд за додержанням законності у діяльності міліції здійснюють Генеральний прокурор України і підлеглі йому прокурори.

Скажите пожалуйста когда последний раз (ну скажем в портовый город) смт. Владимирец приезжал с проверкой деятельности ГАИ представитель Кабінета Міністрів України, Міністр внутрішніх справ, Генеральний прокурор України і підлеглі йому прокурори (т.е. из Ген.прокуратуры)?
Еше раз попрошу Вас не высказывать заведомо, даже не знаю как помягче сказать, ну скажем соображений, по поводу действий властных структур и соблюдения ими законности при этом. Читайте профильную литературу, будут дельные советы и пожелания - прислушаемся и даже может возьмем на вооружение! Пока что от Вас .... ну в общем ЗЕРРО! biggrin
Семён_Семёнович | 18.04.2012 | 20:59
+ (-6) -
Шановний Flashpoint,розголощувати дані дописувачів на форумі не коректно і для мене особисто ви втратили свій авторитет. Те що в даній ситуації ви також порушили закон, це факт. І для вас конкретно це не приємно, що на це вказують сторонні, тому що ви не знаєте в чому саме суть Вашого порушення.(Саме тому читаючи відповідну літературу я це і бачу) Однак хочу наголосити, що перед тим як когось обговорити, подумай як це зробити толерантно та законно. І показуха тут не доречна. Займаєтесь справою робіть її відповідно, а не піарите себе в місті.
Flashpoint | 18.04.2012 | 21:37
+ (4) -
Если Вы заметили я написал следующее: - "Ув. (т.е. УВАЖАЕМЫЙ) sirko_polissya или по другому Семён_Семёнович!"
К сожалению ни в sirko_polissya ни в Семён_Семёнович я даже намека не дал на Ваши истинные (согласно IP) данные! Ну если Вы обиделись на sirko_polissya и у Вас действительно это ФИО, то готов попросить у Вас прощения! Думаю не один десяток читателей попросит со мной у Вас прощения узнав что это словосочетание у Вас стоит в строчке ИМЯ. Прошу прощения, но я не знал что так еще кого-то (ну кроме друзей наших меньших) зовут сейчас на Украине! Смайлики не ставлю думаю и так все ясно!
А если серьезно, то прошу (повторно) назвать конкретно пункты Законов, постанов и т.д. Украины которые я и мои товарищи нарушили! ПОВТОРЯЮ - КОНКРЕТНЫЕ ПУНКТЫ! Если таковых не будет - то Вы ... трепло, и это очень мягко сказано! Ваш ход!
ДоріанГрей | 18.04.2012 | 22:08
+ (-4) -
по третьому відео.
9.4. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить
завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не
менш як за 150-200 м поза населеними пунктами, і припиняти негайно після його закінчення.
Покажчик повороту увімкнувся на 0,23 секунді, а там явно не було 150-200м.
Flashpoint | 18.04.2012 | 22:30
+ (4) -
Странно, а я думал что ГАИ стоящая на островках розгалуження руху наверняка-бы оштрафовала за такое нарушение зная точно чья это машина! Наверное Вам надо обратиться в ДАЙ(І) Владимирецкого р-она, к начальнику (поверте, в нашем случае он примет Вас как самого лучшего друга, с вином, сауной и т.д., а если у Вас есть еще какие-то штрафы-сам их оплатит),если будете свидетелем правонарушения кого-то из тех ребят что ему жизнь портят!Gut, Gut Valdemar!!!
ДоріанГрей | 18.04.2012 | 22:47
+ (-3) -
не вмієте Ви програвати, Шановний!
Flashpoint | 19.04.2012 | 00:18
+ (4) -
А мы не в игрушки играем! Сделай что-то не так или нарушь ПДД так что-бы увидели - с громадным удовольствием напишут протокол (если не закроют по 185), а такое как у Вас отношение, с дородным менталитетом - как что-то в проруби (не нашим ни вашим) приводит к тому что людей по вечерам/ночам после проезда 200 км по дорогам Украины именно в Н.Рафаловке из машины "за бары" вытягивают (глаза красные) и на бабло хотят развести,а когда мы приезжаем - делают вид что "Рафик совсем не виноват!",а они здесь грибы собирают и его не останавливали, а мужик сам вышел (в пол 2 ночи) "дорогу домой спросить"! А жена с годовалым ребенком плача и в слезах захлебываясь смотрела как он у них "дорогу спрашивал"!!! angry angry Так что совет - не помагаете, так хоть не мешайтесь ....! И дай Бог Вам не звонить нам по такому-же случаю!
"Якщо Ви вже взались за ДАІ - то робіть це розумно та послідовно! Наснаги Вам і терпіння"
За это спасибо,но и Вы определитесь за "наших" Вы, аль за "ихних". То что вы здесь увидели это маленькая верхняя часть айсберга, так сказать "пробный шар" ... если выкинуть все что у нас есть - нам в чате жить придется отписываясь от разных умников!
По п.9.4. возмите рулетку измеряйте и скажите сколько там было метров + учтите скорость черного авто - ведь вы его видите из другой машины + дочитайте п.п. 9.4. "Сігнал забороняеться подавати якщо він може бути не зрозумілий для іншіх участників руху", а еще лучше почитайте разяснения вернее пояснення до ПДР за 2012 р. оф.видання. по тому же 9.4. и будем рады в будущем прислушиваться к Вашему мнению как супер-независимому эксперту (типа ни вашим, ни нашим) ну и конечно-же исправлять выявленые Вами недостатки при вождении наших т.с.! Спасибо за понимание, надеюсь не сильно обидел!
AHimik | 18.04.2012 | 22:48
+ (5) -
Уважаемый читатель! К сожалению, качество видео, выложенного на Youtube, было урезано. Если вам это очень интересно, то могу скинуть оригинал видео, на котором виден сигнал поворота не на 23, а на 19 секунде данного видео, то есть заблаговременно. Качество видео ввело вас в заблуждение.
По поводу нашего нахождения на перекрестке - смею Вас уверить, что мы не выходили на островок безопасности и не пересекали проезжую часть до получения на то разрешения ( увы, бывает даже приходится его ждать) от капитана, который любезно пригласил нас "к себе" для лучшего взаимопонимания cool
ДоріанГрей | 18.04.2012 | 22:59
+ (-1) -
Зрозумійте, я ні за ДАІ, ні за ДК! Якщо написано "P.s. Видео и звук предоставлено без редактирования..." - значить я читаю його буквально, і аж ніяк не чекаю "К сожалению, качество видео, выложенного на Youtube, было урезано." Або "А если серьезно, то прошу (повторно) назвать конкретно пункты Законов, постанов и т.д. Украины которые я и мои товарищи нарушили! ПОВТОРЯЮ - КОНКРЕТНЫЕ ПУНКТЫ!"...Конкретні пункти були названі, а у відповідь дитячі "отмазки-обижалки"...Якщо Ви вже взались за ДАІ - то робіть це розумно та послідовно! Наснаги Вам і терпіння:)
komrad | 18.04.2012 | 22:47
+ (1) -
Згідно ст.19 Конституції України:
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством,
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
cool
Flashpoint | 18.04.2012 | 20:54
+ (0) -
"Законом України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону " - та відповідно до нього самі ж зможете документувати будь-які порушення ПДР." cranky

Назовите конкретный пункт из данного закона про ДРУЖИННИКОВ (т.е. добровольных помощников милиции) и скажите когда последний раз Вы в Ровенской обл. любом городе видели указанное Вами ЧУДО с повязкой (согласно этого закона) на рукаве!!! lol fool lol tongue smok
2
АК | 17.04.2012 | 15:25
+ (9) -
Если опыт дорожного контроля распространить на все сферы жизни, то не понадобятся ни т.н. реформы, ни т.н. опозиция вместе с доброй половиной государственных заведений. Молодцы!!!
4
Сергій | 17.04.2012 | 19:06
+ (3) -
Ребята ВЫ молодцы. Так держать ... biggrin
6
lexx2000 | 17.04.2012 | 21:00
+ (1) -
молодці круто зробили, треба ще було в їх про дорожній лист запитати чи вони мають право дану територію обслуговувати
Flashpoint | 18.04.2012 | 21:10
+ (3) -
У Вас неправильная информация - у них есть карта маршрута патрулирования, но это их служебная информация и дать на руки ее никто не согласиться. Пообщавшись с достаточным кол-м ГАИшников скажу что у 90% к нам в город приезжавших ... их просто нет!! biggrin И не потому что не хотят показывать просто нет привязки к месту, улице, м-ону и т.д., а как и за что наказывать людей если скажем в листе будет указана ул.Гаражная, а там за день 10 машин проедет!! biggrin Вот и дают им (а может и сами клепают) ксерокопию без мокрой печати на отработку такого-то району и все ... крутись как хочешь, вертись как хочешь, а по приезду энную сумму отдай + авто ГАИшное заправь + если что сломалось в том авто - купи! Вот и прячутся по кустам и вместо 255-340 (вроде идя на встречу Вам как нарушителю) пишут протокол на 51грн или за те 50-100грн отпускают!!! Задайте себе вопрос - почему Ровенские ГАЙцы приезжают только на пятн.(на вечер) + суб. + воскр.(макс до обеда) и трясут только на запах? ... правильно, больше сумма отката, остальные нарушения могут идти только в довесок, коль уж совсем голяк... Грустная правда жизни! sad
sir_the_dragon | 19.04.2012 | 01:08
+ (0) -
Так як це територія міста, а Кузнецовськ району не підпорядковується.
8
Юрій_Рабий | 17.04.2012 | 22:58
+ (4) -
Звичайно мені сподобалася ваша сміливість! Хоча начальник дуже стриманно себе вів... Але і ще питання до вас, якщо ви впевненні, що вони порушили то потрібно доводити до кінця.Ну звернутися в міністерство, або в Рівне хоча б. В мене є такий досвід і звільнений один інспектор з роботи...
9
komrad | 17.04.2012 | 23:15
+ (1) -
Продовження буде cool
Flashpoint | 18.04.2012 | 21:47
+ (3) -
Не волнуйтесь - доведем! А как ФИО того инспектора которого из-за Вас уволили? Просто нас терзают смутные сомнения в том что из-за Вас (с Вашей любовью к властьимущим - это без сорказма) уволили хоть какого-то ИДПС!
Юрій_Рабий | 18.04.2012 | 23:52
+ (1) -
biggrin Моя любов є справедливою (я так вважаю)=) там де на мою думку представники влади порушують Закон то я реагую відповідно, це стосується, і міліції, і прокуратури та всіх інших... Щодо прізвища то щас схожу в бус і візьму лист...
Якось мене спинив один інспектор, я під'їхав, побачив, що у нього немає нагрудного значка, відмовився йому пред'являти документи, сфоткав його і поїхав... В іншому разі вони були заховані в провулку, вони зупинили мене нібито за порушення, я все зняв на відео, пофоткав і вони змушені були мене "по-доброму" відпустити бо не хотіли проблем, а ще продемонстрував цей лист де пишеться про звільнення працвіника... І ще багато є різних приклдів...
Я вважаю, що потрібно бути чесним і об'єктивним по відношенню до всіх! Не бути упередженим. Наприклад, на даний час, в мене немає ніяких претензій до місцевої ДАІ.
Flashpoint | 19.04.2012 | 00:39
+ (2) -
Наших вообще надо в "Красную книгу" заносить! (Пока только 2-х) - как сказал один Севастопольский чел.! wink
akapella | 18.04.2012 | 15:00
+ (3) -
Ребята молодцы!!!. Огромный респект. Продолжайте. Семён Семёнович явно один из той команды.
Flashpoint | 18.04.2012 | 21:51
+ (1) -
Думаю что он совсем без команды ... таких даже "свои" не любят! Сірко є Сірко, хотя по русски это и звучит как Семён_Семёнович! Еще раз прошу прощения за указание личных данных ... не сдержался! Дальше идут миловидно качающиеся по земле сайлики!!!
sir_the_dragon | 19.04.2012 | 01:11
+ (0) -
Зареєстровані користувачі, ці дані бачать без проблем.
Питання: за що вибачаєтесь?
Flashpoint | 19.04.2012 | 02:54
+ (2) -
Чел. обиделся что это могут увидеть те кто не зарегистрирован! Типа это было ужастно подло сказать имя под которым зарегистрировался(лась)! Обиделся как девочка (а может в натуре девочка), такие вот пироги! Беда-а!
AHimik | 19.04.2012 | 00:08
+ (4) -
В-общем, смысла мусолить тему абсолютно нет. Становится похоже на холивар. Хочу от себя добавить, что:
1. Не все боятся инспекторов ГАИ. Сужу по себе, своим знакомым
2. Я знаю, что в каждом конкретном случае можно ожидать от инспектора и как на это реагировать.
3. Я знаю, как можно защитить свои права и я их защищаю
4. Я не даю и не дам взятку гаишнику из принципа.
5. Я не вижу смысла что-то пиарить и что-то доказывать людям.
6. Выкладываемые видео - это пример противостояния произволу на дорогах.
Попутно собирается видео с примерами нашего с вами вождения в г.Кузнецовск. Не все у нас, кстати, плохо - и это при минимальном количестве инспекторов. Культуры вождения больше что ли...
sir_the_dragon | 19.04.2012 | 01:19
+ (1) -
Забули додати: вони стоять там, де можна отримати в карман, а не по шапці.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів