34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Наслідки заробітної плати в „конвертах”

Наслідки заробітної плати в „конвертах”

21.10.2015

0

1814

Управлінням Пенсійного фонду в м.Кузнецовську за результатами проведеного аналізу виявлено платників, які нараховують заробітну плату найманим працівникам нижче встановленого законодавством мінімального розміру.

 

Відповідно до Закону України „Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”, у страховий стаж для вирахування розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця сплачені страхові внески в Пенсійний фонд у сумі не менше мінімального страхового внеску. Наймані працівники, які документально оформлені на неповний робочий день або не оформлені взагалі, а частину заробітку одержують в так званому „конверті” втрачають страховий стаж тому, що ні працівник, ні роботодавець повністю або частково не платять податки та не вносять необхідні соціальні платежі. Ці особи соціально не захищені.

 

Для отримання інформації щодо сплати роботодавцем за Вас внесків, необхідно звернутися до спеціалістів управління Пенсійного фонду. Після отримання довідки, буде ясно, проводить роботодавець відрахування внесків за вас чи ні. Якщо ні, - то ви повинні звернутися з письмовою заявою до роботодавця з вимогою оформити з вами трудовий договір, на підставі якого будуть перераховуватися внески і Ви будете мати соціальні гарантії передбачені законодавством: право на оплату лікарняного у випадку втрати працездатності, право на щорічну відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, право на допомогу по безробіттю та ін. Інформацію щодо суми щомісячного заробітку для нарахування пенсії за період з 2000 року по даний час, кількості днів зарахування стажу, позначки про сплату підприємством страхових внесків, порядок призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії можна також отримати в режимі он-лайн з мінімальною втратою часу, коштів та сил.

 

Щоб зареєструватись на веб-порталі необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в м.Кузнецовськ з ідентифікаційним кодом та паспортом для оформлення заяви, після чого Ви матимете можливість постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або у майбутньому. Отже, у випадку коли нараховується заробітна плата найманим працівникам нижче встановленого законодавством мінімального розміру або не нараховується взагалі, а частина заробітку одержується в так званому „конверті”, то працівник буде соціально незахищений та в майбутньому втратить частину пенсії.

 

 

В.о.начальника управління О.М.Ярошик

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1019
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів