34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Наталія Миколаївна Шило - старший слідчий СВ Кузнецовського МВ

Наталія Миколаївна Шило - старший слідчий СВ Кузнецовського МВ

29.06.2011

0

1580

Робота слідчого змушує жінку бути сильнішою. Минув не один рік з того дня як вона пішла працювати в систему МВС. Вона працівник слідства, яка віддала міліції більше тринадцяти років, пройшла не легкий шлях і завжди є справедливим служителем Закону. 

До її кабінету ніколи не закриваються двері. Вона завжди готова вислухати, порадити, зрозуміти і підтримати. Саме тому, ті хто з нею працює звертаються до неї з повагою. 

Вона – старший слідчий СВ Кузнецовського МВ Наталія Миколаївна Шило. Впродовж років роботи у міліції вона не знає, що існують вихідні чи святкові дні, бо у неї їх, зазвичай, немає. 

Сьогодні, запитуючи про свій вибір у професії, жінка-майор з впевненістю говорить, що якби їй вдалося повернути ті роки і знову вибирати, то нічого б вона не міняла і вибрала ту саму професію слідчого. 

У сім’ї Наталії Миколаївни сестра та батько міліціонери, тому бажання стати міліціонером зрозуміле. Коли після школи потрібно було вибирати ВНЗ для вступу і факультет, то юна Наталя ні хвилини не вагалась. 

Так, у 1998 році Наталя Шило стає курсанткою Львівського інституту внутрішніх справ при НАВС, де навчається на відмінно впродовж усього навчання. 

- Вже при вступі на навчання я вирішила для себе, що буду працювати в службі по боротьбі з економічною злочинністю. Але після закінчення мене скерували на роботу дізнавачем в Кузнецовський МВ УМВС України в Рівненський області - розповіла Наталя Миколаївна. 

У міськвідділі не надто зраділи побачивши на порозі дівчину, яка впевнено стверджувала, що працюватиме. Незважаючи на те, що пропрацювала в дізнанні недовго, це була добра школа. В пам’яті лишилася, перша справа, це крадіжка моторолера, перший міліцейський наставник Шимшель Іван Сергійович і колеги, які в усьому їй допомагали, підказували, вчили. Завжди могла прийти до свого наставника із запитанням і ніколи не залишилась без відповіді. 

Потім у Кузнецовському міськвідділі звільнилось посада слідчого і молодого спеціаліста перевели працювати туди. Начальник швидко зрозумів, що молода дівчина, може не гірше чоловіків розслідувати справи, а деякі навіть краще. 

Зараз Наталя Миколаївна працює на посаді старшого слідчого СВ в Кузнецовському МВ. Своїх колег жінка-майор вчить бути людяними і не втрачати людських відчуттів. Каже - наша служба вимагає від нас величезного напруження фізичних і духовних сил, адже від нашого професіоналізму та моральних якостей залежить доля людини, її віра у справедливість та непорушність законів.
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів