34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // «Не-Дубасівські» фірми розпиляли 9 мільйонів на кузнецовську школу

«Не-Дубасівські» фірми розпиляли 9 мільйонів на кузнецовську школу

03.09.2013

7

2374

«Не-Дубасівські» фірми розпиляли 9 мільйонів на школу, вдвічі дешевшого бютівця викинули за довідку. 

Управління освіти Виконкому Кузнецовської міськради Рівненської області 27 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Фірма Опорядрембуд» на реконструкцію школи №2 в мікрорайоні Будівельників, 56. Вартість угоди склала 9,12 млн грн. Про це пишуть Наші гроші з посиланням на «Вісник державних закупівель». 

У школі повинні реконструювати покрівлю, замінити вікна, утеплити зовнішні стіни, зробити опорядження фасадів, влаштувати тротуари й доріжки. Усі роботи повинні завершити до кінця 2015 року. 

Фірму «Опорядрембуд» заснували у 2006 р. Тамара Дубас, дружина голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса, Роман Мельник (вийшов у липні 2012р.) і Любов Ясельська. 

Цього року фірму переписали Ірину Максимчук та Оксану Ляльчук. Ляльчук до 2013 р. також була співвласницею «Рівнеагроспецмонтаж» («РАСМ»), – єдиного допущеного до участі конкурента «Опорядрембуду» на цьому конкурсі. Також до цього року співзасновником фірми був Петро Торгун – заступник Петра Дубаса по «Рівнегазу». Наразі власниками «РАСМ» є її директор – вищевказаний Роман Мельник, а також Валентин і Віра Лопачуки, котрі упродовж багатьох років були зареєстровані у сусідніх будинках з подружжям Дубасів. Обидві фірми-конкуренти прописані за однією адресою: м.Рівне, вул. Будівельників,7. Окрім того у витязі з ЄДР в обох вказаний спільний контактний телефон – 24-21-25. За даними «ВДЗ», за останні п’ять років «Опорядрембуд» виграв тендерів 169,37 млн грн., «РАСМ» – на 220,95 млн грн.

Докладніше про зв’язки цих та інших компаній з Дубасами тут.


Окрім цих двох фірм участь у тендері намагалася взяти ще одна компанія – ПП «ІБК «ДЕДАЛ», яка пропонувала виконати замовлення у два з половиною рази дешевше – за 3,58 млн грн. 

Пропозицію відхилили за відсутність одного документу: замість відповідного дозволу Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки фірма подала Декларацію відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки. 

Фірму «Дедал» заснувала у 2008 р. Валентина Семенчук, дружина депутата Рівненської облради від ВО «Батьківщина» Богдана Файфури (БЮТ). Сам Файфура наразі є директором фірми.
Теги: Школа №2
Всього коментарів: 7
1
Я | 03.09.2013 | 16:05
+ (1) -
А скільки отримав Гончар за сприяння?
2
zagrava | 03.09.2013 | 16:11
+ (1) -
Відчуйте різницю!!! Як кажуть в Одесі...9,12 і 3,58??? Куди піде різниця неважко здогадатися. Ось така в нас влада,а може різниця піде на будівництво школи в с. Степангород.Говорять Берташ в цю неділю був там, бо батьки не пускають дітей-аварійна повністю. Торчок повний 3 школи можна зробити.Гнійники і падли.

-
3
sir_the_dragon | 03.09.2013 | 19:11
+ (3) -
А за який кошт, по-вашому, Куц придбав торгівельну площу 72 м кв?
4
Дан | 04.09.2013 | 14:41
+ (0) -
Богдан Файфура тепер напевно гризе нігті - чому вчасно не перейшов у ПР, як інші "демократи")))
5
первый | 06.09.2013 | 12:08
+ (0) -
Видно Куц прогнулся, и за деньги нужно у него спросить!
6
Верховенство права | 09.09.2013 | 11:01
+ (1) -
Управление образования в Ровенской области украло из бюджета 5,5 млн гривен

Источник: Верховенство права

Управление образования Исполнительного комитета Кузнецовского городского совета Ровенской области 27.08.2013 г. по результатам тендера заключило соглашение с ООО «Фирма Опорядрембуд» на реконструкцию школы № 2 в микрорайоне Строителей, 56, г. Кузнецовск, Ровенской области. Стоимость сделки составила 9 117 624,00 грн.
В школе должны реконструировать кровлю, заменить окна, утеплить внешние стены, сделать отделки фасадов, устроить тротуары и дорожки.

Управление образования оценивало два предложения: фирмы «Ровноагроспецмонтаж», которое предложило выполнить работы за 9 799 746,00 грн. и предприятия «Фирма Опорядрембуд», которое предложило 9 117 624,00 грн. за выполнение работ.

Впоследствии, как оказалось, обе фирмы-конкуренты связаны между собой не только бывшими и действующими собственниками, но зарегистрированы по одному адресу: г. Ровно, ул. Строителей, 7. Кроме того, у обоих указан даже общий контактный телефон: 24-21-25.

Кроме этих двух фирм, участие в тендере пыталась принять еще одна компания - «ИБК «ДЕДАЛ», которая предлагала выполнить заказ в два с половиной раза дешевле - за 3 581 858,40 гривен. Предложение отклонили.

В результате, фактический ущерб государству составил 5 535 765,60 гривен.

Как считают общественники, закупка работ по завышенным ценам является ничем иным как воровством государственного бюджета.

Общественная организация «Верховенство права» обратилась в компетентные органы с заявлением о проведении соответствующих проверок и привлечении виновных лиц к ответственности.

Склад комітету з конкурсних торгів:
Горайчук Анатолій Іларіонович – заступник начальника управління освіти
Ткач Галина Антонівна – начальник ГЦГО
Бедик Тетяна Миколаївна – головний бухгалтер управління освіти
Маркевич Валерій Йосипович – спеціаліст-юрист
Тупіцина Валентина Андріївна – бухгалтер – ревізор
Денисюк Ольга Вікторівна – начальник планово-економічного відділу
Черевач Тетяна Сергіївна – інженер ГЦГО
7
Ольга | 30.12.2013 | 15:17
+ (0) -
1 листопада, перед першим судовим засіданням громадські активісти та журналісти проводили акцію на підтримку журналіста-розслідувача під стінами суду. Один з плакатів - «Наші гроші» Дубасу не по зубах

«Наші гроші», схоже, таки виявилися не по зубах керівнику «Рівнегазу», депутату Рівненської обласної ради Петру Дубасу. Сьогодні суд залишив без розгляду його позовну заяву до керівника «Наших грошей» Олекси Шалайського.

Про це ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ повідомила адвокат Олекси Шалайського Тетяна Голубока.

Нагадуємо, в заяві позивач вимагав вилучити інформацію стосовно його прив’язаності до засновників ТОВ «Опорядрембуд», викладену у публікації «Не-Дубасівські» фірми розпиляли 9 мільйонів на школу, вдвічі дешевшого бютівця викинули за довідку». Також Петро Дубас хотів 20 тисяч гривень за «моральну шкоду».

Після двох судових засідань, в яких, зокрема, з`ясувалося, що Петро Дубас душевно постраждав від публікації ще до її опублікування, представник позивача двічі не прийшла, без пояснень, на судові засідання. Тож суд залишив заяву без розгляду.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА спробувала з`ясувати причини, з яких Петро Дубас передумав судитися з журналістом. Однак представник Петра Дубаса Лариса Титарчук зазначила, що коментувати цю справу вона не буде. Прес-секретар «Рівнегазу» Вікторія Левчук повідомила, що цей судовий позов - це особиста справа Петра Дубаса і позов не має стосунку до діяльності підприємства, тож отримати коментар і тут не вдалося. Петро Дубас, за словами Вікторії Левчук, наразі у відпустці. Його мобільний не відповідає.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1093
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9236

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів