34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // "Не заважайте рибi з голови гнити"

"Не заважайте рибi з голови гнити"

21.08.2016

26

4541

"Не заважайте рибi з голови гнити", - публікацію під такою назвою розмістила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук депутат Кузнецовської міської ради Катерина Конопелько.

 

"Останнiм часом шалено зрoсла увага з боку жовтоi преси та сильних свiту всiя ВП РАЕС до моєї персони. Серед ряду нашвидкоруч нарiзаних та состряпаних матерiалiв для ГУЧНИХ Новин ВП "РАЕС" з дублюванням в cтанцiйному радioефiрi й газетi "Eнергiя" для наймаштабнiшого розповсюдження "затвердженоi/дозволеноi/ретельно обсмакованоi" iнформацii про "неугодних" депутатiв з каманди мера Cергея Анощенко, й шпальта моєї улюбленоi газети "Вараш" (очi/вуха/горло/нос/п...ка/с...ка/хвост), що сяють шаржами (респект карикатурщику та спiвзасновнику видання - колезi депутату Євгену Павлишину), так й не вiдобразили iнформацii про те, яку ганебну, фальшиву, брудну, гидку пропаганду затiяло проти мене, як працiвника ТЦ-2 ВП "Рiвненська АЕС ДП "НАЕК"Енергоатом", керiвництво.

 

Громада мicта Кузнецовськ Кузнецовськ - моi виборцi мають право та зобов'янi знати, що на ВП "РАЕС" на Вашого депутата чиниться вiдвертий адмiнiстративний тиск та грубе перешкоджання депутатськiй дiяльностi. Публiкую "Звернення", з яким начальник ТЦ-2 ВП РАЕС Шепiтчак Василь Володимирович, який має вiдзнаки за вагомi досягнення в енергетицi Украiни та СНД, ОСОБИСТО звертався до своiх пiдлеглих - моiх колег працiвникiв ТЦ-2, з ВИМОГОЮ пiдписати, через втягнення персоналу у власний з працiвницею конфлiкт.

 

Лише декiлька колег з нашого колективу ТЦ-2 вiдверто не пiддалися на цю провокацiю перед пенсiйного вiку керiвником (61 рiк виконується 26.08.2016 р). Одразу й привiтаю: З днем народження - щиро бажаю Вам, Василе Володимировичу, всього того найкращого, чого Ви вартi!).

 

Для персоналу ТЦ-2 - пiдписантiв Звернення. Прошу Вас надати правдивi свiдчення стосовно обставин, при яких Ви були змушенi керiвником ТЦ-2 ставити Ваш особистий пiдпис пiд завiдомо неправдивими та сфабрикованими матерiалами. Зазначу для загалу - сенс полягає в тому, що серед працiвникiв змiнного персоналу, якi ставили пiдписи, я 30% й в обличчя навiть не знаю, про що Шепiтчак В.В. в перегонах власних амбiцiй навiть анi уявити, анi передбачити не змогли))

 

Первинна профспiлкова органiзацiя cтанцii (ППО ВП РАЕС), як кiнцевий й головний отримувач "пiсюльки" вiд неї враз "вiдхрестилася". При вимозi надати копiю, пояснили, що 'Звернення' не надсилалося офiцiйно, отже й не зареєстроване як "вхiдне" у ППО ВП "РАЕС". Виникає головне питання "яка суть та мета Шепiтчакiвськоi бiганини за персоналом"? Це така собi "ЛЯКАЛКА", а що саме приховує й розповсюджує... плiтки, iнтриги, сенсацii!

 

Звертаюсь до генерального директора ВП РАЕС п-на Павлишина П.Я. про проведення службового розслiдування з вiдiбранням пояснення у начальника ТЦ-2 Шепiтчака В.В., щодо упередженого ставлення до мене, використання свого посадового становища для збору пiдписiв серед працiвникiв ТЦ-2 та розповсюдження завiдомо неправдивоi iнформацii серед керiвництва ВП "РАЕС" у тому числi. З усiма вiдiбраними пояснениями та матерiалами, протоколом/актом комicii по службовому розслiдуванню мене ознайомити особисто.

 

Звернення колективу ТЦ-2 опублiкувати в ЗМI газетi "Енергiя" та "Вараш", цю "ГАНЬБУ" поширити пiд заголовком "Депутатша, комунальна боржинка та руйнiвниця г-к "Електрон", що розвалила КМКП, зростила багатолямний Борг перед ВП РАЕС, що блокує ОСБГ питання, ще й заважає працювати доблесному дружньому й мiцному колективу "з яйцями" ТЦ-2".

 

За результатами "Звернення", керiвництво станцii направило мене аж на ПФО, вiдверто кажучи я й сама сумнiву далась би щодо людини з подiбним "Авторитетом")))

 

Дякую за пiдтримку всьому колективу ТЦ-2, та всiм, хто проявив справжню людянську особисту позицiю та Вашу дружню пiдтримку, влучнi поради й за новий жарт вiд колег по цеху: "Звернулася Конопелько К.В до Шепiтчака В.В. повисити посадову категорiю, той закiпiшував докладнi/закладнi/службовi/акти/протоколи, дений персонал втомив, й навiть "Звернення" на неi склав, оббiг персонал по змiнах, по вiдпустках, позбирав кучу пiдписiв, керiвництву станцii казок про неi нарозповiдав, ось направляють Конопелько К.В. на ПФО. Радiє Шепiтчак, прям сяє, та не довго радiв... Повернулась Конопелько К.В. з ПФО та за результатами обстеження Шепiтчак В.В. був змушений з нею посадами помiнятися!)".

 

На будь-якому життєвому щабелi не варто втрачати те єдине, що не купиш, не запозичиш, не вкрадеш - це повага колективу, тих людей, з ким плiч-о-плiч робиш одну справу, що дають можливiсть бути завжди на висотi, в iншому випадку зiллють водночас залюбки, як непотреб. Як вчить життя: не важливо, скiльки у людини всерединi тараканiв, головне, що є зорянe небо над головою".

 

 

 

Всього коментарів: 26
1
Теж оціночне судження | 21.08.2016 | 22:46
+ (-1) -
Гендир вообще з катушок злетів wacko . Ладно малий царевич наркотой балується, а цей вродє розумний на вигляд surprised

За людей, які підписались - стидно. Забули, шо завтра вони можуть чимось не вгодити і бути на цьому місці. Життя воно таке, бумеранг.
2
retr | 21.08.2016 | 22:57
+ (0) -
Що посієш те й пожнеш!
3
Олег | 21.08.2016 | 23:00
+ (1) -
Шоо, на раес геть закінчились проблеми, шо директору нема більш чим зайнятись, ніж зводити рахунки і створювати свару між працівниками???  А як же режимний об.єкт, нашо вводити напругу в колективі на такому серйозному підприємтві??
4
Перехожий | 22.08.2016 | 01:01
+ (0) -
Смішно читати. І хто ж це до Вас  так ставиться упереджено? Робіть свою роботу згідно посадової інструкції і до Вас ніхто не буде діла мати. А не ходити коли заманеться ніби то по депутатським справам і не рахуватись з цехом.
5
Перехожий | 22.08.2016 | 01:05
+ (0) -
А своєю "пісулькою" ви підставили своїх же з цеху на розгляд всієї громади. Розберіться у себе всередині, а не виставляйте на посміховисько всього міста і інших читачів. Дупутатство нічого не значить. І не потрібно цим прикриватись. Всі ми люди, а інших не потрібно висвітлювати. У кожного своя думка, а не Ваша нав'язна.
6
Tyger | 22.08.2016 | 09:34
+ (0) -
Якщо вже така правдолюбка, то чому брешеш в дрібницях. В газеті "Енергія" стаття називалась "Не змогла допомогти, то хоч поскаржусь, або Б"ю своїх, щоб чужі боялись" і підписали її жителі гуртожитку "Електрон". Щодо іншого, то комунальні послуги за квартиру треба платити.
7
1234 він же Tyger | 22.08.2016 | 11:34
+ (0) -
Інженеру  II категоріїї треба бути грамотнішому.

Попередження за порушення правил сайту.
8
Анжела | 22.08.2016 | 11:35
+ (1) -
Все таки у мене була надія, що депутатша Катерина трохи дружить з головою. На жаль мої сподівання, після останньої публікації не справдилися. Нещасна людина
9
Юля | 22.08.2016 | 11:48
+ (0) -
О, посіпаки царські розродилися. Працюйте краще, бо з такою роботою скоро Конопелько буде мати ще більше інформприводів. Прославите свого начальника на весь фейсбук і країну biggrin
Володимир | 22.08.2016 | 14:27
+ (0) -
Які ми всі "мученики"! Анощенко назбирав у свою команду всіх станційних "мучеників" Конопелько, шкода що Нестер-чук не прйшов а то була б ще та команда. Працювати треба а не шукати постійних ворогів на АЕС. А в суд не генерального не пробувала подавати? Шеф Анощенко знає і вміє це робити, це його "коньок" нехай навчить.
Вадим | 22.08.2016 | 19:33
+ (1) -
Катерино, для початку, як депутату міськради та інженеру, Вам слід було б бути грамотнішою!
НІХТО | 22.08.2016 | 19:46
+ (0) -
ВАУУУУ ....... просто піпець, скільки ресурсів задіяно "з дублюванням в cтанцiйному радioефiрi й газетi "Eнергiя" "улюбленоi газети "Вараш" во класний піарчик.... дружній колектив з "яйцями" тільки я вся така "кучерява біла і пухнаста"  І що далі? "сенс полягає в тому, що серед працiвникiв змiнного персоналу, якi ставили пiдписи, я 30% й в обличчя навiть не знаю"  Але знаю що вони з ЯЙЦЯМИ"  стає цікаво як ви знайомились?  де? і на що Ви звертали увагу??? biggrin  Звертаюсь до генерального директора ВП РАЕС п-на Павлишина П.Я. про проведення службового розслiдування з вiдiбранням пояснення у начальника ТЦ-2 Шепiтчака В.В. чому виник конфлік, що є першо причину конфлікту???? чому він виник? не пробували задавати такі питання? думаю автор щось недомовляє і замовчує.... диму без вогню не буває!!!
BabaJaga | 22.08.2016 | 21:09
+ (0) -
Десь так:

"Если вы хотите узнать,что на самом деле думает женщина, смотрите на нее, но не слушайте."

Оскар Уайльд
BabaJaga | 22.08.2016 | 22:14
+ (0) -
І чому нас історія нічому не вчить:

"Это что-то вроде демократических выборов: большинство всегда за сволочь…"
Братья Стругацкие
Чатовий | 23.08.2016 | 08:16
+ (0) -
Новина від 22.08. 2016року, що обійшла усі українські телеканали. Заступнику керівника Меджлісу Іллі Умарову, арештованого Путіним, призначили психологічну експертизу. З новин
стало відомо, що адвокати, політологи, громадські діячі, влада України
вважають, що призначення психологічної експертизи є елементом тортур. А керівником
РАЕС призначене обов’язкове проходження Конопелько  психо-фізіологічне обстеження -  це не одне і те саме? Це як під копірку, одне до одного. Тільки Іллю Умарова будуть обстежувати експерти центру судово-медичної експертизи, а Конопелько психологи НТЦ, що по суті практично те
ж саме. Але в цьому усьому є одна, дуже серйозна відмінність, про яку мало хто
задумується. Путін, що стоїть за подіями пов’язаними з арештом Умарова – тиран,
пройдисвіт, х-ло, а Павло Павлишин який стоїть за подіями із Конопелько –
класний пацан, йому різні відзнаки, ордени, медалі, пільги, доплати та інші, не
завжди законні блага. Ось Вам дві сторони однієї медалі. І якщо потрібно буде,
на підтримку Павлишина вийде 99.9% працівників РАЕС, і стільки ж проти дій
Путіна. Це робота системи. Такі наші реалії. Так влада діяла раніше, так вона
діє зараз. А ми, ті 99.9% є «шістками» тієї влади, нас це влаштовує. В
демократичній країні випадок із Павлишин -Конопелько журналісти розслідували та
оприлюднили би за два дні, на третій Павлишин полетів би з роботи, і більше
ніде не влаштувався. Йому довелося би жити лише на допомогу по безробіттю. Є в
цьому і спільне. В Криму спрацювали Російські спецслужби, на РАЕС працівники цих
спецслужб працюють та діють навіть не криючись. І нікому до них не має діла. Ні
контррозвідці, ні СБУ, ні контр диверсійним – терористичним центрам. Тільки
показуха та робота на «публіку». Конопелько попросила створити комісію по розслідуванню.
Для нас буде тестом створення, висновки та результати розслідування із
встановленням та покаранням винних. Інакше це просто балаканина, так звана
викривлена демократія, в якій Павлишин добре змащене баксами коліщатко.
Перехожий | 23.08.2016 | 10:48
+ (0) -
Ахаха)) Точно, ну як же без Путіна? У всьому винний "Путін"))
poli | 23.08.2016 | 10:54
+ (-1) -
Хвора Конопелько!!!Це очевидний факт.І не звалюйте із здорової голови на хвору.Шантажування тим що вона депутат не пройде.Нехай лікується а не займае місце на РАЕС.Молоді немає куди діватися.
Nik | 23.08.2016 | 15:54
+ (1) -
А паны Конопелько чому не розказує, як Вона 61-но річного начальника ТЦ-2 звинуватила у сексуальних домаганнях???
Хвора ВОНА!!!!
І зовсім нерозумна...
12345 | 23.08.2016 | 23:19
+ (0) -
Диву даюсь, читаючи опус Конопелько. Не лише безграмотний, а й вульгарний. Гарних маємо депутатів. І не дивно, що вона в команді Анощенка. Там вже були Чернецький і Нестерчук. Вони вірою і правдою служили своєму "духовному поводирю": билися з заступниками Анощенка, лізли з вилами на в. о. міського голови Куца під час сесії міської ради, писали казочки "Діда Панаса", де на все місто обливали брудом депутатів від "Батьківщини"... Одним словом, були готові і матір рідну продати за свого "духовного поводиря". І де вони  тепер? Використаний матеріал. Так що, пані Конопелько, зробіть висновки, платіть вчасно за комунальні послуги, беріться за вивчення Законів України (бо куди без цього депутату?). І все буде добре. Ніхто тоді не посилатиме вас на ПФО.
Станційник | 24.08.2016 | 09:31
+ (1) -
Свора проплачених великою зарплатою станційних губошльопів, чи то щобвислужитися, чи то по вказівці, накинулися на порядну, незламну, розумну жінку.

Катя тримайся, ти молодець!!! Тут одна із таких «шавок» із Батьківщини обпісяла Чернецького та Нестерчука. Вони свою справу на відміну від таких як ти, робили відкрито та щиро. Оцінку дали люди. Куц в жо-і, у Батьківщини було 26 депутатів, зараз 4 депутати. Оце робота, оце результат!!! Молодці!!! Чернецький добровольцем пішов у АТО. Депутатам із коаліції Павло Павлишин – Куц, Хвалько вручали повістки, але вони ховалися по лікарнях та відправляли «ті тушок» на анти
майдан.

От і зараз, рупор Павла Яремовича у міський Раді, Діма Ющук на якому можна землю орати, лежить в лікарні, підтверджує діагноз, щоб не служити та не тримати зброю. Як голові спілки Мисливців та рибалок навченому поводитися із зброєю захищати рідну землю та бути прикладом для інших - СЛАБО! А не СЛАБО на полюваннях підносити Павлишиним патрони та юшку. За відданість Яремович нещодавно влаштував на РАЕС його жінку без відповідної освіти.  

Ось Вам мораль, ось Вам моральність!
Олег | 24.08.2016 | 11:13
+ (0) -
Шоб ви розуміли - гендир дав доручення цілому відділу відбілювати репутацію в інтернеті - частина працює в фейсбуці, частина на міських сайтах biggrin

Краще б безпосередньою роботою так активно займалися.

Катя молодець! Не бійся їх, вони самі тебе бояться biggrin
добродій | 03.09.2016 | 23:42
+ (0) -
Олег, а яка назва того відділу?
123456 | 24.08.2016 | 14:38
+ (0) -
Читаю і дивуюсь тупості окремих дописувачів. Ну невже Конопелько та фігура яка варта уваги Гендиректора. Напевне вона сама під різними ніками робить коментарі щоб підтримувати своє реноме
Og | 24.08.2016 | 18:18
+ (1) -
Павлишини грабують раес, місто, озеро
1 | 30.08.2016 | 22:01
+ (0) -
Тест для Анощенка и компании
rex | 15.09.2016 | 21:57
+ (0) -
Дорогі депутати !  Вашу б енергію та на добрі справи, то багато в місті можна було створити новенького, хорошого. Не валять, а створить.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів