34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Привітання // Незалежній профспілці Рівненської АЕС - 10 років!

Незалежній профспілці Рівненської АЕС - 10 років!

15.05.2012

1

1497

Дорогі спілчани, колеги!

10 років тому Незалежна профспілка Рівненської АЕС стала альтернативою існуючій офіційній профспілці. Вона об’єднала небайдужих, ініціативних людей для вирішення реальних проблем, для відстоювання інтересів спілчан.

За 10 років ми разом пройшли нелегкий шлях, повсякчас пам’ятаючи, що з рабськими думками, рабською психологією неможливо досягти позитивних зрушень. 

За ці роки ми здобули безцінний досвід, адже головним завданням було та залишається вирішення соціальних питань, підвищення заробітної плати, дотримання трудового законодавства. Наша діяльність і надалі буде спрямована на утвердження принципів справедливості, на дотримання соціально-трудових гарантій.

Тож від щирого серця вітаю Вас, дорогі однодумці, із ювілеєм. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя і миру, добра і оптимізму, успіхів у справах, невичерпної енергії для плідної праці на ниві незалежних профспілок. Хай родинне тепло завжди зігріває Вас і не залишає надія на краще майбутнє!

Юрій НЕСТЕРЧУК, голова профкому НВФ ВП РАЕС


Шановні друзі, колеги!

Вже десять років існує Незалежна профспілка РАЕС, яка стала дієвою альтернативою існуючій офіційній профспілці. Десять років справжньої боротьби за права людини праці та за власне виживання, - це попри тільки мужнім людям, дійсно профспілковим однодумцям, які спільно націлені для вирішення реальних проблем та ефективного відстоювання інтересів своїх спілчан.

Це викликає повагу до Вас!

Великої шани й поваги заслуговують колишній голова профспілкової організації Анощенко С.І., який є сьогодні міським головою м.Кузнецовська, та нинішній - Ю.Л.Нестерчук. Завдяки їх витримці, мужності та активній суспільній позиції вдалось розбудувати та втримати організацію в необхідному руслі.

Але організація живе і перемагає завдяки тому, що в ній є достойні та не пасивні люди, які переймаються демократичними, суспільними процесами та які не байдужі до чужої біди. Тільки завдяки витримці, мужності спілчан живе і процвітає Ваша профспілкова організація.

За роки, що минули, зроблено і пережито багато доброго і гарного. Але є ще багато й негативного. Відчувається шалений тиск на організацію як з боку старої профспілки, так і з боку роботодавців. Та ви мужнішаєте від цього, адже на вашому боці Конституція, Закони України та ваша натхненна впевненість в правоті вибраного шляху.

Зичу вам, шановні спілчани, добра, натхнення, здоров'я, удачі та спільного ефективного вирішення соціальних питань сьогодення! Тільки разом, тільки спільною силою ми здолаємо складнощі, які ще виникають на нашому шляху!

Щастя та здоров'я Вам та Вашим сім'ям, добра, успіхів та любові близьких!

Нехай завжди перемагає справедливість та наша солідарність, а життя людей буде покращуватися з кожним днем!

З повагою,

голова Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, 

генеральний секретар НКПУ, Петро Петриченко


Шановні спілчани!

Вітаю Вас із 10-річчям Незалежної профспілки. Цей ювілей ще раз засвідчує, що попит на справжні профспілки з боку суспільства досі існує, як і потреба захисту прав і свобод громадян у галузі трудових відносин.

Від усього серця бажаю Вам подальшої плідної роботи у відстоюванні прав та інтересів людей праці. Нехай чесність, принциповість, відповідальність та наполегливість стануть запорукою Ваших нових досягнень Хай мудрість та мир завжди супроводжують Ваше життя, а щастя та любов завжди панують у Ваших родинах.

Щиро, Сергій АНОЩЕНКО


Тернистий шлях пройшла вона,
Багато років їй,
Душею чиста і красна,
Бо сила правди в ній.

Заснована була ще в ті часи,
Коли зухвалі Кравченка орли
За слово правди голови рубали,
Якби змогли - то в неї б честь забрали.

Та не злякалися ми натиску цього,
Апатію та страх в собі зломили,
В профспілку незалежну від всього
Із гордістю та гідністю вступили.

Розпочалась нерівна боротьба,
Підступна, підла та жорстока,
Коса на камінь в битві цій найшла,
Відчула «мафія», яка це їй морока

Та ще не згинули у нас порядні люди,
Допомогли відбитись від вовків,
За це «спасибі» Вам лунає хай повсюди,
За це від нас низький Вам всім уклін!

Десяток років ми йдемо по цій дорозі,
Хоч не було життя солодким, наче мед,
Тож з ювілеєм Вас, сердешні мої друзі!
До перемоги, до мети, завжди лише вперед!

Василь Журба, працівник ЦТАВ,
заступник голови профкому НВФ РАЕС (незалежна профспілка)

Всього коментарів: 1
1
sir_the_dragon | 17.05.2012 | 20:18
+ (0) -
Потрібно щоб ще краще працювали, аби кодло станційне розігнали. Я рівно рік пробув у "Незалежній...", а потім "Вєлікій і магучій" примусив перевестись у "залежну".
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9191

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів