34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Ніна Хвалько: відповіді на запитання кузнецовців

Ніна Хвалько: відповіді на запитання кузнецовців

18.02.2012

20

2001

Протягом 10 днів усі бажаючі мешканці нашого міста могли взяти участь у формуванні інтерв'ю з депутатом Кузнецовської міської ради, головою Кузнецовської міської партійної організації "ВО Батьківщина", заступником голови постійної комісії Кузнецовської міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту, Ніною Степанівною Хвалько.


Інтерв'ю у форматі:

Запитання користувачів сайту 34400.net (збережена орфографія авторів запитань) - відповідь Ніни Степанівни Хвалько.


Запитання 1:

Пані Ніна, а як вирішується доля безпритульних собак, які розгулюють вулицями нашого міста? Адже на скільки я знаю, притулок вже побудовано.
Кілька днів назад вони за моїм балконом порвали кішку, добре, що двірник палкою відбила їх від нещасної, були випадки коли тіж самі собаки кидалися на перехожих, нам що чекати коли вони почнуть кидатися на наших дітей??? Дякую, чекаю вашої відповіді.

Запитання 2:

Ніна Степанівна, ви ходите по вулицям? Зграї бродячих собак ходять по місту. Я сьогодні біля садочка ледь не стала їх жертвою. Нема чого думати про гуманізм до собак - спасайте своїх виборців! Вас особисто турбує ця проблема?

Запитання 3:

Ви були депутатом, коли виділялись гроші на собачий притулок? Ви голосували тоді за виділення цих коштів (50 000 гривень) на будівництво? Чим ви керувались?


Відповідь Ніни Хвалько:  На сьогоднішній день єдиним шляхом вирішення цієї проблеми я бачу добудову в місті притулку для бездомних собак. Одразу виникає питання - а в яку ж суму це обійдеться місту?

З метою вирішення даної проблеми депутатами попередньої каденції вже було виділено 50 000 гривень на будівництво притулку. Вольєри побудували і на цьому все затихло.

Але, якщо взяти цих 50000, які ми витратили на будівництво, і розбити цю суму на все доросле населення міста, то вийде всього по 2 гривні в рік на кожного дорослого мешканця. Я думаю, що будь-які мама з татом ще й свої кошти додали б, аби їхні діти могли безпечно ходити містом.

Була озвучена думка, що на добудову притулку потрібно виділити ще 250 000 гривень плюс 300 тисяч гривень щороку йтимуть на його утримання. Я думаю, що ці суми можна суттєво зменшити, зокрема, й за рахунок того, що деякі роботи по догляду за тваринами могли б взяти на себе волонтери. 

Тому повторю - на сьогодні єдиним виходом з цієї ситуації я бачу добудову притулку. Будемо над цим працювати. 


Запитання 4:

Мені цікаво, за кого ви голосували в 2010 році на виборах мера Кузнецовська? Чи плануєте колись самі висувати свою кандидатуру на цю посаду?

Запитання 5:

Чи плануєте балотуватись в мери на майбутніх виборах?

Відповідь Ніни Хвалько: На виборах у 2010 році я голосувала не за Анощенка Сергія Івановича. А за кого голосувала, не хотілось би озвучувати.

Звісно, були в мене думки стосовно того, аби висунути свою кандидатуру на посаду міського голови. Але, я вважаю, що для того, аби не просто стати міським головою, а стати результативно працюючим міським головою, потрібна кваліфікована команда. На той час (2010 рік) таку команду мені зібрати не вдалося. Я сприймаю посаду міського голови не як бажання комусь щось довести чи самореалізуватися. Попрацювавши свого часу на посаді секретаря міської ради, я зрозуміла, що посада міського голови - це колосальна і відповідальна робота. В місті є велика кількість проблем, які міський голова в змозі вирішити лише в співпраці з повноцінно працюючою командою. 

Чи буду я колись балотуватись на посаду міського голови? Важко сказати, час покаже. Але можливості такої я не виключаю.


Запитання 6:

П.Ніна, скільки Ви плануєте балотуватись у депутати?

Відповідь Ніни Хвалько: Аби не вийшло так, що зараз скажу одне, а потім обставини зміняться - і вийде зовсім інше, не буду загадувати далеко наперед. Час покаже.


Запитання 7:

Чим ви будете займатись, якщо вас не оберуть депутатом на наступний термін? 

Відповідь Ніни Хвалько: За своєю безпосередньою професією, я - вчитель історії, отож і надалі працюватиму в школі.


Запитання 8:

Скажіть будь-ласка, чи подобається Вам ім"я Роман. Чи плануєте Ви надалі з ним спілкуватись!!!!!

Відповідь Ніни Хвалько: Не зовсім розумію, якого саме Романа Ви маєте на увазі. Серед моїх рідних та знайомих є декілька чоловіків з іменем Роман.


Запитання 9:

Шановна Ніно Степанівно! 

Релігійна громада парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії Української Православної Церкви. Реєстрація:
Рішення облвиконкому від 25.09.1991р. №173, із змінами та доповненнями, за реєстр. Розп. голови ОДА від 28.08. 1998 № 545, від 12.12.2002 №719 Має величезну земельну ділянку та приміщення.

Релігійна громада Української Православної Церкви м.Кузнецовськ
(Іверської Ікони Божої Матері парафія),

Реєстрація: Розпорядження голови ОДА від 03.12.1999р.№816 МАЄ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ Й ПРИМІЩЕННЯ

Релігійна громада Української Православної Церкви Київського Патріархату (Свято-Михайлівська парафія)
Розпорядження голови ОДА від 28.03.1997р.№194 МАЄ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ Й ПРИМІЩЕННЯ

Релігійна громада Української Православної Церкви - Київський Патріархат у м.Кузнецовськ (Свято-Покровська парафія)
Розпорядження голови ОДА від 23.01.2002р.№31 МАЄ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ Й ПРИМІЩЕННЯ.

Релігійна громада Помісної Церкви Християн Віри Євангельської П'ятидесятників м. Кузнецовськ
Рішення виконавчого комітету Рівненської обласної ради народних депутатів від 24.12.1991р.№235 МАЄ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ Й ПРИМІЩЕННЯ

Християнська церква «Світло Зорі»
м.Кузнецовськ
Розпорядження голови ОДА від 24.06.1997р. № 383

Громада НЕ МАЄ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ І ВЛАСНОГО ПРИМІЩЕННЯ. Чому? Чим ми гірші? Перед Законом і Богом всі рівні, а чому перед депутатами ні? Невже ми не маємо права мати власного приміщення? Просимо ми земельну ділянку 9 років!.. Ви можете уявити діяльність будь якої православної громади без приміщення?! А ми ось уже 15 років змушені орендувати. Тоді як "Усі релігії, віросповідання та релігійні організації є рівними перед законом. Встановлення будь-яких переваг або обмежень однієї релігії, віросповідання чи релігійної організації щодо інших не допускається"Стаття 5 Закону України про свободу совісті та релігійні організації.


Мова йде про цю ділянку землі

Будь ласка, дайте відповідь, чому фракція яку Ви очолюєте просто мовчки не проголосувала за виділення земельної ділянки для будівництва церковного приміщення?

Відповідь Ніни Хвалько: Коли на фракційній раді ми розглядали дане питання - домовились, що кожен вирішуватиме сам за себе, як проголосувати. Чому в результаті не проголосували? Певно, не було надано достатньо аргументів для того, аби переконати кожного окремого депутата в доцільності виділення земельної ділянки цій церкві.

Я пропонувала - давайте ми сядемо разом з представниками всіх релігійних громад міста, подивимося, скільки в місті є вільної землі, як ми можемо вирішити дане питання без розпалювання міжконфесійних суперечок. Не можна допустити виникнення релігійного конфлікту в місті, адже всі проблеми можна вирішити мирним шляхом. На жаль, мене тоді чомусь ніхто не почув. 

На запитання, чому особисто я утрималась від голосування за рішення, яке передбачало виділення землі церкві "Світло Зорі" - я відповім: утрималась тому, що мою пропозицію не почули. Зараз не одна ця заява на землю лежить, їх є кілька штук від різних релігійних громад міста. Чому ми повинні висмикнути з цієї купи заяв саме заяву Рабого? Тому, що він на виборах підтримував Анощенка і хтось десь йому там щось винний? Я вважаю, що це буде не правильно.

Я не прихильник того, щоб в ручному режимі вирішити це питання. Тому ще раз повторюю - за дане рішення кожен депутат нашої фракції голосував так, як сам вважав за потрібне. 


Запитання 10:

Пані Ніна, дозвольте мені задати ще одне запитання, в Кузнецовську багато молодих сімей з маленькими дітьми, більшість з яких знімають квартири, а яка можливість придбати власну квартиру, до кого з цим питанням звертатися ? І взагалі, яку Ви бачите перспективу у цьому місті для молоді, яка НЕ ПРАЦЮЄ НА СТАНЦІЇ ? З нетерпінням буду чекати Вашої відповіді до 10-го лютого і після 10-го лютого. Лакоба

Відповідь Ніни Хвалько: Як це не дивно, але питання розподілу житла в місті Кузнецовську - це чомусь зазвичай закриті питання. І навіть коли я була членом виконавчого комітету, і робила спроби взяти рішення виконавчого комітету, які стосувались розподілу житла - всі мої намагання натикались на супротив. З цього приводу мені навіть доводилось скаржитись Володимиру Олександровичу Коровкіну - як це так, я член виконавчого комітету, і по всіх документах і протоколах виходить, що я за це рішення голосувала, а по факту цього не було. І я не можу навіть ознайомитись з рішенням, за яке  голосувала? Така ситуація мені вкрай не подобалась.

На сьогоднішній день в Кузнецовську практично вже й немає чого ділити. В нас є лише малосімейне житло - тобто гуртожитки, які на сьогоднішній день вже дозволили приватизувати.

Раніше в місті функціонувала програма забезпечення житлом працівників бюджетної сфери. Як на мене, вона була досить таки специфічною - міська рада виділяла певну суму коштів, а в межах цієї суми вже виконавчий комітет вирішував, кому скільки дати. Виділялись суми і в 14 тисяч гривень, і в 20 тисяч, однак як за ці гроші можна купити однокімнатну квартиру, якщо вона коштує, як мінімум, 150 тисяч гривень? В зв'язку з цим було запропоновано - давайте припинимо це знущання над людьми. І от, буквально два місяці тому, розпочала роботу нова Програма забезпечення житлом працівників бюджетної сфери, яка передбачає виділення міською радою 95 тисяч гривень на закупівлю однієї квартири, а вже решту коштів людина докладає сама. Це не кредит, гроші даються безоплатно, але лише тим громадянам, в яких немає на сьогоднішній день взагалі ніякого житла.

Займається списками людей, які бажають отримати допомогу на придбання житла головний спеціаліст з обліку житла Кузнецовського міськвиконкому Ковальчук Надія Микитівна, до неї можна звернутися із всіма запитаннями. Кошти на забезпечення цієї програми будуть передбачатися з вільних залишків, сума яких складає 11 мільйонів гривень.

Остаточне рішення стосовно виділення коштів буде за виконавчим комітетом, проте процедуру розподілу цих грошей ми хочемо зробити максимально прозорою - аби люди знали, кому саме даються кошти на придбання житла. 

Стосовно забезпечення житлом молодих спеціалістів. Якщо взяти статистично, то зараз в місті більше 40 відсотків педагогів - пенсійного віку. І коли вони захочуть піти на заслужений відпочинок, то ми стикнемося з проблемою - молодих спеціалістів запросити на роботу в Кузнецовськ буде тяжко, адже забезпечити їх доступним житлом ми не зможемо. З цього приводу я зверталась до Ковальчук Надії Микитівної. Адже в нас зараз вивільняються гуртожитки, місця, можливо, варто було б з них зробити гуртожитки для молодих спеціалістів без права виведення в статус малосімейного життя. Надія Микитівна, головний спеціаліст з обліку житла, мені пообіцяла, що працюватиме над цим питанням і шукатиме якийсь вихід. 

Створення ж в місті нових робочих місць, на мою думку, можливе лише через підтримку малого та середнього бізнесу, через відкриття в Кузнецовську виробничих підприємств. Інших шляхів подолання в місті проблеми безробіття я наразі не бачу.


Запитання 11:

А то це ви як раз були депутаткою, коли ваш чоловічок собі будівельну фірмочку відкрив та ремонтікі за бюджетні кошти робив?

Відповідь Ніни Хвалько: Свого часу мій чоловік 8 років їздив працювати до Москви, аби заробити гроші нам на житло. Після того, як ми купили квартиру, він почав працювати в Управлінні будівництва. Як ви знаєте, згодом дана установа припинила своє існування, і він залишився без роботи. Як і багато інших чоловіків - заробляв, як міг: "шабашки", гаражі, ремонти квартир...

Коли я стала депутатом міської ради, аби уникнути непотрібних розмов, за моїм настоянням чоловік офіційно зареєстрував приватне ремонтно-будівельне підприємство "Будмайстер-Захід”, яке сплачує всі податки до місцевого бюджету. 

На сьогоднішній день підприємство мого чоловіка не виконало в Кузнецовську жодної ремонтної роботи, яка б фінансувалась з міського бюджету.


Запитання 12:

Наскільки я знаю (в мене родичка працює в суді), Хвалько притягували до кримінальної відповідальності за вчинення корупційний дій. Тоді її ще Коровкін відмазав, бо ставив вісімки за робочий день, в той час, коли вона викладала в школі.Було таке?

Відповідь Ніни Хвалько: Свого часу, перебуваючи на посаді секретаря міської ради і, чудово розуміючи, що це місце роботи не постійне, і що свого часу мені доведеться знову повернутись працювати до школи - за погодженням з тодішнім міським головою та начальником управління освіти мені надали в школі кілька робочих годин, аби я не втратила основну кваліфікацію вчителя історії. Викладацька діяльність у вільний від роботи час дозволена законом. Отож, два рази на тиждень, по годині, в обідню перерву, я працювала в школі.

Обласний УБЕЗ здійснював стосовно даного факту перевірку, але, в зв'язку з відсутністю складу злочину, ніякої кримінальної справи відкрито не було. 


Запитання 13:

Вы лично написали обращение в областную прокуратуру на предмет незаконной деятельности игорных заведений нашего города? Нет? Почему? 
Почему ни мер ни весь депутатский корпус нашего города до сих пор официально не обратились в прокуратуру по поводу работы игорных заведений? Почему до сих пор нет обращений к президенту? Почему данная тема не освещается в СМИ? Спасибо.

Запитання 14:

Будь-ласка дайте конкретні відповідь на конкретні питання! 
Чому в нашому місті незаконно працювали і досі незаконно працюють заклади з ігровими автоматами, які існують перепони у влади для їхнього закриття!
Чи проводились якісь конкретні дії по припиненню діяльності цих закладів і якщо проводились - чому немає результату?
В мене також буде прохання: хочу отримати відповіді не в стилі наших політиків "вокруг да около", краще тоді зовсім не відповідайте!
Наперед дякую.


Відповідь Ніни Хвалько: Ми звертались стосовно цієї проблеми до кого тільки можна: і до прокуратури, і до міліції, і до президента України. Звернення наші нічого не дали, тому наразі ми використовуємо всі можливі важелі впливу на підприємців, які займаються цим бізнесом, аж до розірвання з ними договорів оренди землі.

Прокурор міста на одній з останніх сесій міської ради пообіцяв депутатам, що з даним питанням він розбереться особисто. Але зазначив, що процес це довготривалий. Тож побачимо, як він стримає своє слово, час покаже.


Запитання 15:

Чому ваша партія проти створення в місті комунального ринку?

Відповідь Ніни Хвалько: Ми не проти створення в місті ще одного ринку. Але ми маємо свої зауваження та пропозиції до якості підготовки даного проекту рішення. Там є декілька пунктів, які викликають чимало запитань в мене та моїх колег-депутатів. Це суто технічні питання, але за ними й затримка.


Запитання 16:

Коли, нарешті, прикриватимуть самогонників? Коли каратимуть власників припаркованих автомобілів на дитячих майданчиках, клумбах, газонах?

Відповідь Ніни Хвалько: Це запитання швидше до міліції, виконавчих органів місцевої влади та міського голови.

Однак, є окремі депутати, наприклад, Петро Петрович Грушевський, які дуже переймаються проблемою самогоноваріння в місті. Ним зроблено чимало в напрямку викорінення даної проблеми в Кузнецовську.

Ще існує в місті така проблема, як часті зміни особового складу керівництва нашої міліції. Керівники змінюються з такою швидкістю, що просто не встигають увійти в курс справи і щось реально зробити.


Запитання 17:

Депутат від вашої партії розробив рішення про заборону торгівлі спиртним вночі. Скажіть чесно, це були лише заради піару? Адже це рішення не виконується і навіть самого автора рішення не цікавить, чи воно буде виконуватись.


Відповідь Ніни Хвалько: Абсолютно не згідна з позицією, що "автора рішення це питання не цікавить". Я категорично не згідна, коли говорять, що це все було зроблено задля галочки та піару. Автор проекту рішення, Олександр Мосійчук, був одним з учасників рейду, в якому перевірялось виконання рішення міської ради підприємцями міста і, наразі, в нього є декілька радикальних пропозицій щодо забезпечення виконання даного рішення.


Запитання 18:

Ніна Степанівна, ви особисто голосували за надання звань почесних громадян міста Бандери та Шухевича? В любому випадку пояснить свою позицію на це питання.


Відповідь Ніни Хвалько: Я не просто голосувала за дане рішення, я ще й була автором проекту даного рішення.

Моя особиста позиція - Бандера та Шухевич достойні звання почесних громадян міста Кузнецовськ. Стосовно розмов, що "ці люди не жили в Кузнецовську і яке вони мають відношення до нашого міста"... А яке відношення мав Кузнецов до Кузнецовська, якщо в його честь назвали наше місто?

Можу сказати, що це було певною мірою політичне рішення. В той час, коли ми приймали це рішення, в Україні якраз розпочалась тенденція щодо того, аби забрати в Бандери та Шухевича почесні звання героїв України, от ми й вирішили у такий спосіб показати центральній владі свою позицію з даного питання, це був такий собі протест: "Ви вважаєте, що вони не герої? А ми вважаємо, що вони герої!"

Цим питанням цікавилась навіть обласна прокуратура - вони робили офіційні запити щодо процедури прийняття даного рішення.

На 2012 рік вже також є пропозиції щодо кандидатур на звання почесних громадян міста - один з претендентів, це автор міського прапору та герба Максимчук, інший - Волянін Валерій Іванович, лікар.


Запитання 19:

Шановна Ніно Степанівно! 
Чому з БЮТ пішла відомий місцевий "політик", педагог, дівчина на виданнє Наталія Петрович?

Здоров'я Вам, витримки, та мудрості!

Відповідь Ніни Хвалько: Політична діяльність - це є добровільна діяльність. І ми в своїй фракції нікого не утримуємо силоміць і нікого не затягаємо до себе.

Наталія Григорівна Петрович прийшла в нашу політичну партію з ОРП "Собор" в 2006 році, перед місцевими виборами, і пішла від нас вже перед іншими місцевими виборами, в 2010 році, в партію "Пора". В заяві причину, з якої вона вийшла з нашої партії, не було вказано.


Запитання 20:

Я вам скажу, що у жидо-олігархічній, лівій партії БЮТ національною ідеєю і не пахне. У цій партії "патріотам" пахнуть тільки блага для сім"ї та гроші, які виділяють у великих сумах на вибори, на які вони купують голоси юлеботів (календарики, плакати "Я вірю в Кузнецовськ", які ще сьогодні висять у юлеботів замість портретів Т. Шевченка, Л.Українцю: "Чому кожну людину яка сповідує національну ідею треба неодмінно обгидити?" Українки, І.Франка!!! Члени БЮТ на внески не живуть-вони б вже давно покинули б цю партію, якби внески здавали б.

Відповідь Ніни Хвалько: На сьогоднішній день наша місцева організація налічує близько 300 членів і живе виключно на членські та благодійні внески, які надають члени нашої ж партії. Гроші здаються лише на конкретні справи, а сума не обумовлена - хто скільки хоче, стільки й здає. 


Запитання 21:

Скажите, сколько денег с бюджета города плануеться выделить на содержание штата работников новосозданного парка? А какая сумма вообще нужна?


Відповідь Ніни Хвалько: Питання створення в Кузнецовську Парку відпочинку обговорююється вже не перший рік. Для вивчення цього питання була створена тимчасова контрольна комісія, її очолював Ігор Валерійович Куц. В результаті роботи цієї комісії і був створений проект рішення про створення в місті комунального закладу - Парку відпочинку.

На сьогоднішній день цей заклад передбачає лише одну посаду - директора парку, який буде займатись організаційними питаннями: і актом на землю, і вирішенням питання з передачею майна, яке сьогодні знаходиться на балансі КМКП, на баланс відділу культури. 

Щодо фінансування. Якщо дивитись документацію, яка розроблена в міському відділі архітектури - то "на все, про все" потрібний мільйон. Але ми поки що ставили собі за мету створити номінальний перелік з того, що буде необхідно для початку функціонування парку. А поки що це будуть лише витрати на заробітну платню директора парку, а, отже, близько 30 000 гривень на рік. 

Керівника комунального закладу Парку відпочинку призначатиме керівник міського відділу культури. Наскільки нам відомо, на сьогоднішній день жодний кандидат на цю посаду ще й досі ними не запропонований. 

Про всі інші витрати на Парк культури і відпочинку поки що говорити рано. 


Запитання 22:

Чим ви так залякали своїх однопартійців, що без вашого дозволу вони й руки не піднімають?

Відповідь Ніни Хвалько: Стовно залякування - ніхто нікого нічим не лякав. Просто будь-яка політична сила перед прийняттям певних рішень йде шляхом обговорення цих рішень, і, скажімо, яка тоді взагалі доцільність в створенні фракції, якщо члени фракції голосуватимуть "врізнобій"?

На засіданнях фракції ми обговорюємо всі питання і приходимо до єдиного знаменника. Хоча, звісно, що бувають в нас питання, в обговоренні яких ми не доходимо згоди - такі питання ми відпускаємо на вільне голосування. Одне з таких питань - питання віросповідання. Це питання ми навіть не обговорюємо, за релігійні питання кожен голосує так, як сам вважає за потрібне.

Однак, фракційна дисципліна в нас, безумовно, існує.


Запитання 23:

Як справи з встановленням пам'ятника Шевченку в місті? Ви на сесії говорили, що знайдете спонсорів, якщо міська рада не хоче виділяти гроші. Чи є вже якісь ескізи і приблизне місце, де планується встановити цей пам'ятник?

Відповідь Ніни Хвалько: Ще в 2009 році  Кузнецовська міська рада прийняла рішення про встановлення в місті пам'ятного знаку на честь Тараса Григоровича Шевченка.  Так як пам'ятник Шевченку - це не пам'ятник місцевого значення, то й встановити його повністю за кошти місцевого бюджету ми не можемо. Згідно цього рішення, пам'ятний знак повинний бути встановлений в місті до 200-річчя Т.Г.Шевченка, а саме до 9 березня 2014 року. Місце вже визначене - він буде встановлений біля міської ради, навпроти Палацу Культури.


На місці цієї стели буде встановлено пам'ятний знак на честь Т.Г.Шевченка. Стелу ж перенесуть в інше місце (ймовірно, що її встановлять в районі автовокзалу).

Наразі створена комісія (головою якої є я), яка й займається даним питанням. На останньому засіданні цієї комісії, яке відбулося 8 лютого 2012 року, було вирішено доручити першому заступнику міського голови Василю Ковальчуку розробити план заходів щодо встановлення в місті пам'ятного знаку, в якому були б чітко розписані як терміни виконання рішення, так і відповідальні за його вчасне виконання. До 22 лютого Ковальчук має подати цей план на затвердження тимчасовій контрольній комісії. 

Вся необхідна документація буде розроблятись за кошти міського бюджету, а сам пам'ятний знак плануємо встановити за спонсорські гроші. Буде відкрито розрахунковий рахунок для збирання коштів, котрі будуть надходити від фізичних та юридичних осіб на проектування та встановлення пам'ятного знаку.Запитання 24:

Назвіть шановні хоча одного чесного депутата від партії БЮТ у ВР та у нашій міській раді. Всі труться у БЮТ заради сім"ї, а ніхто із них не націоналісти. Видно по справах ...

Запитання 25:

Для чого ви стали депутатом? Назвіть (конкретно) що доброго ви зробили для міста.

Відповідь Ніни Хвалько: Я вважаю, що серед 25 депутатів нашої фракції немає жодної нечесної людини. Якщо взяти, що всі депутати місцевих рад працюють на громадських засадах, і витрачають величезну кількість власного часу на громадську роботу - і на сесії, і на дні депутата, і на рейди, і на засідання комісій... то я не вважаю, що це все робиться ними заради вигоди.

На рахунок націоналізму та конкретних справ...

Для мене патріотизм і націоналізм - слова-синоніми.  

Саме нашою політичною силою розроблено ряд проектів рішень міської ради, які спрямовані на розвиток та підтримку української мови, культури та свідомості: 90 тисяч гривень було виділено на закупівлю в дитячі садочки міста україномовних дисків та підручників, саме нами було ініційовано нагородження з міського бюджету переможців конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика; ми підтримуємо дитячу національну скаутську організацію "Пласт", за нашого сприяння вони й приміщення отримали, й ремонт зробили, і сьогодні вони відчувають нашу підтримку; також наша ініціатива - встановлення в місті пам'ятного знаку Шевченку... Загалом, можна назвати цілу низку справ, зроблених нами.

Знову ж таки, що саме потрібно включати в питання націоналізму? Просто вийти з прапором і кричати "Слава Україні"? Я вважаю, що  цього недостатньо і свою любов до України потрібно доводити щоденними справами. 


Наприкінці розмови Ніна Степанівна Хвалько подякувала всім за цікаві та актуальні питання і зазначила, що вона завжди відкрита для конструктивної критики та обговорення спірних питань.

Всього коментарів: 20
1
Юрій_Рабий | 18.02.2012 | 20:39
+ (-3) -
Дякую Ніно Степанівно за відповідь! Уточнюю - я не голосував за Анощенка, а за Вас голусував! І ще, я не хочу, щоб лише нашу заяву розглядали,справедливим було б в порядку надходження...
2
Ольга | 18.02.2012 | 20:49
+ (0) -
Дякую, цікаво почитати. Ще якби хтось підказав, де саме шукати Надію Ковальчук? У виконкомі чи в КМКП?
4
Юрій_Рабий | 18.02.2012 | 21:08
+ (0) -
в виконкомі
3
Еля | 18.02.2012 | 20:55
+ (-1) -
Счас прибежит товарищ с ником Украинец и обьяснит вам разницу между словами национализи и патриотизм biggrin
5
Зеновій | 18.02.2012 | 21:12
+ (1) -
А ти "Елю" , поїдь у Росію , нехай тобі там росіяни розкажуть що таке любити свою батьківщину.,бо вони націоналісти своєї країни. Це не так як ти , живеш в Україні, а державної мови не знаєш, бо ви недоганяєте трохи..наші українські жінки у 60-80років і то вашу расєйську мову вивчили.
6
Еля | 18.02.2012 | 21:33
+ (0) -
Зеновій, я і українською володію. А от від вас, Зеновій, я ніякої іншої відповіді і не очікувала.

Национализм – благовидный предлог для ограниченности.
А.Шопенгауэр
7
сокіл | 18.02.2012 | 21:49
+ (0) -
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Коли вже ненька Україна очиститься від москалів?
Москаль - бидло, яке живе на території України, не хоче вчити державну мову, не шанує історію України, плює на наші народні традиції та звичаї, прицьому їсть наше українське сало та хліб.
Якщо вам такі погані українці то чому ви не їдете до себе на батьківщину?
МОСКАЛІ, НА ВАС ЧЕКАЄ БАТЬКІВЩИНА!!!!!!!!
8
хрущ | 19.02.2012 | 00:19
+ (0) -
ти не сокіл, а півень-провокатор з ФСБ
9
сокіл | 19.02.2012 | 17:22
+ (0) -
ти не хрущ, а жук-навозний!
гость | 19.02.2012 | 19:07
+ (0) -
рябий - Ass Kissing Guy. за всех голосовал ))) cool
11 | 19.02.2012 | 20:27
+ (0) -
"Стосовно розмов, що "ці люди не жили в Кузнецовську і яке вони мають відношення до нашого міста"... А яке відношення мав Кузнецов до Кузнецовська, якщо в його честь назвали наше місто?"
мда, аргумент сильный, ничего не скажешь smile

"Можу сказати, що це було певною мірою політичне рішення."
а это уже подпись в собственном непрофессионализме.

Будем и дальше за Вас голосовать. Плохой депутат причинит меньше вреда, чем плохой учитель истории.
11 | 19.02.2012 | 21:11
+ (0) -
"Була озвучена думка, що на добудову притулку потрібно виділити ще 250 000 гривень плюс 300 тисяч гривень щороку йтимуть на його утримання. Я думаю, що ці суми можна суттєво зменшити, зокрема, й за рахунок того, що деякі роботи по догляду за тваринами могли б взяти на себе волонтери.
Тому повторю - на сьогодні єдиним виходом з цієї ситуації я бачу добудову притулку. Будемо над цим працювати."

другими словами, депутаты эту проблему решить не в состоянии.
Лузер | 19.02.2012 | 22:10
+ (0) -
Запитання 13
Ну и где ответ на мой вопрос? Что значит довготривалий процесс? /видалено/, ведётся незаконная деятельность! Какой ещё довготривалий процесс??? Хватит нести чуш по поводу неоднократных обращений в милицию. Номер письменного обращения в обл. прокуратуру в студию /видалено/! Если его нет - ненадо нести чуш по поводу неоднарозового звертання. Вы депутаты - официально должны были оформить письменное заявление и требовать официального ответа. Если его нет - нарушается закон. Считаю что ответа на мой вопрос нет. Вместо ответа какая то /видалено/.
sir_the_dragond | 19.02.2012 | 22:20
+ (0) -
Повністю підтримую!!!!!!!!!
Відповіді, що називається круг та навколо. Ніякої конкретики.
На своє запитання 16, я однозначної відповіді не отримав.
Ніно Степанівно! Так тримати! Справжній політик: ні емоцій, ні дій, ні конкретних відповідей. Начебто щось казала, а що - незрозуміло!
femida | 20.02.2012 | 02:52
+ (0) -
Немає чому дивуватися, депутати вони і в Кузнецовську депутати (хоч і місцевого розливу). Зате буде потім буде галочка про роботу з громадкісттю!
Запитання 12:
Замість аби я не втратила основну кваліфікацію вчителя історії
читати аби стажик капав та й місце в школі тепленьке не хотілось втрачати
ГКЧП | 20.02.2012 | 12:43
+ (0) -
На вопрос №13 конкретного ответа нет. Жаль. Я был о Вас лучшего мнения. Это просто отговорки. Официальный депутатский запрос в СБУ, прокуратуру направлен небыл. Сплошные отмазки. Вы проголосовали за Бандеру, зато ничего не сделали для защиты украинцев от игорного бизнеса, в результате работы которого уже погибло несколько человек в городе, а ещё много превратились в батраков отдающих последние деньги в банки за взятые в порыве азарта деньги.
Ваши заявления про неоднократные обращения попросту ложь. Где копии Ваших писем? Где входящие номера в прокуратру, СБУ? Реально вы ничего не способны сделать.
СБУ(б) | 20.02.2012 | 12:50
+ (0) -
Хвалько, судя по ответам, ещё один боец с ветрянными мельницами. Поставить бредовый и спорный вопрос по почётным гражданам нашего города - да легко! А реально решить хоть одну практическую проблему нашего города - отказ по общей причине - "Я пыталась, честно! Но ничего не получилось!". Ещё одни депутат, а имя им легион. Когда Вы уже нажрётесь своей властью и будете работать на народ?
Пионер | 20.02.2012 | 13:05
+ (0) -
Хватит раздавать попам землю! У нас светсвкое государство! Религия - личное дело каждого! Лучше раздайте землю детям под детские площадки или какие либо другие проекты! А то так и будем, раз в 70 лет отбирать у попов храмы назад и переделовать под Дома Пионеров!
P.S | 21.02.2012 | 09:36
+ (1) -
Дешовый популизм, да и сама дешовка. Но зато как красиво опустила своих соратников по "Батькивщине" в ответе на 5-й вопрос -с этой командой в депутаты можно, а в мэры - нельзя. Цытирую: "...потрібна кваліфікована команда." Эта команда только звиздеть умеет, а в исполкоме работать надо.
дуся | 21.02.2012 | 10:05
+ (1) -
Ніна з тих, кого відшвирнули від корита. І тепер вона по головах до ньог лізе.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів