34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Культура // Оголошено конкурс на посади керівників закладів культури!

Оголошено конкурс на посади керівників закладів культури!

25.06.2016

0

2996

Відділ культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради оголошує конкурс на посади керівників таких закладів культури:

 

 

1. Директора Кузнецовської міської публічної бібліотеки.

 

2. Директора Кузнецовської міської бібліотеки для дітей.

 

3. Директора центру дозвілля.

 

 

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на заміщення вищезазначених посад керівників закладів культури.

 

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає у відділ культури за адресою м. Вараш, м-н Перемоги, 23 (контактні телефони: 2-40-22, 3-75-03), відповідальній особі, призначеній наказом по відділу культури, такі документи:

 

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних;

 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про відсутність чи наявність судимості;

 

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

 

- два рекомендаційні листи довільної форми;

 

- мотиваційний лист довільної форми.

 

 

Проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років публічно презентуються на другому засіданні конкурсної комісії.

 

Кандидатам на посаду керівника закладу культури необхідно не пізніше як за п’ять календарних днів до публічної презентації попередити відділ культури про потребу в технічних засобах для проведення презентації. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

 

З дня опублікування оголошення про конкурс розпочнеться формування конкурсної комісії відповідно до Закону України “Про культуру”.

 

Формують комісію, яка призначатиме директорів закладів культури

 

 

Взірець заяви додається.

 

 

Примітка: Детальніше ознайомитись з Положенням про порядок призначення керівника закладу культури та Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури можна на офіційному сайті Кузнецовської міської ради (розділ Управління та відділи > Відділ культури ), сайті Кузнецовської міської публічної бібліотеки та сайті Кузнецовської міської бібліотеки для дітей.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів