34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

20.03.2017

0

948

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради,

м-н Незалежності,1, м. Кузнецовськ, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:

 

 

1. Головного спеціаліста відділу програмно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

2. Адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради на час відсутності основного працівника Шолом Людмили Миколаївни.

 

3. Адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

 

4. Головного спеціаліста з питань захисту прав споживачів та торгівлі відділу економіки виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.

 

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 213.

 

Документи для участі у конкурсі:

 

- заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

 

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Джерело: kuznetsovsk-rada.gov.ua

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів