34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Окраса Олізарки – джерело! Але чиє воно?

Окраса Олізарки – джерело! Але чиє воно?

21.03.2016

0

1672

І квітучою весною, і в часи зимових заметіль весело бринить джерельна вода із джерела артезіанської свердловини, що на хуторі Олізарка (с. Суховоля Володимирецького району Рівненської області). Привітно зустрічає всіх охоронець-Лелека і запрошує напитися життєдайної водички.

 

 

З обох боків дороги шикуються автомашини, чекаючи своїх господарів з джерельною водою. Хтось добросовісно набирає водичку, а хтось залишає після себе сміття, під’їжджає до джерела автівкою, наче не розуміє, що завдає цим шкоди території коло джерела.

 

Якби Лелека умів говорити, то чимало розповів би про таких горе-гостей, які сюди приходять і приїжджають, і пояснив би, як треба ставитися до цієї природної перлини…

 

За цим джерелом постійно доглядали жителі хутора Олізарка, села Суховолі і працівники, яких направляла Лозківська сільська рада. Влітку поспішали сюди учні Суховільського НВК, учасники екологічного гуртка «Тропос», щоб прибрати довкола струмка. Дбайливі руки швидко наводили лад. Але якби ж усі так дбали про чистоту і красу біля джерельця, то не було тут знову і знову розбитих пляшок, розкиданого сміття!..

 

 

Останнім часом постало питання благоустрою і відповідальності за стан території біля джерела.

 

Із заявою до сесії сільради звернувся священик Лозківської православної церкви Святої Параскеви Сербської Віктор Миколайович Беднарський з проханням виділити земельну ділянку під спорудження каплички біля джерела в Олізарці.

 

Жителі Суховолі і хутора Олізарка були незгідні і приїхали на сесію сільради з вимогою: відмовити священику у виділенні землі, бо вони не є прихожанами Лозківської церкви і пояснили, що в свій час було відмовлено нашому священику у побудові каплички. Важливим аргументом було й те, що ланцюги із загорожі і камені, які були на території джерела, зникли, то, можливо, буде наруга і над капличкою…

 

Схід села ініціював Юрій Володимирович Прокопчук (на який прислав представника – Світлану Прокопчук) з метою роз’яснення своїх бачень благоустрою. Переважна більшість жителів висловила недовіру щодо організації благоустрою Ю.В. Прокопчуком, оскільки мали приклад його господарської діяльності (оренда ставків на хуторі Олізарка).

 

Громада залишилася на позиції: у виділенні землі – відмовити, благоустрій зробити силами жителів села Суховолі та хутора Олізарки, ініціювати створення вуличного комітету «Джерело», яка відкриє рахунок для всіх бажаючих допомогти в питанні благоустрою та буде контролювати всі необхідні дії, щодо здійснення благоустрою і, головне, дасть змогу уникнути нецільового використання людських коштів.

 

Ніхто не хоче ділити шапку слави і почестей, а тим паче, сваритися за воду, як було сказано у статті. Бажаючих зробити свій внесок у справу благоустрою зустрінуть радо жителі села. Однак, коли робиш добру справу правою рукою, то роби так, щоб ліва не знала і не вносьте один між одним чвар.

 

Лозки і Суховоля – сусіди. Свару не повинно бути. Однак пам’ятайте, що це джерело – на території села Суховоля (хутора Олізарки), і саме нашій громаді вирішувати питання благоустрою. Які б не були сусіди хороші, та не дозволить сусід сусіду порядкувати у власній хаті.

 

 

 

Депутати від с. Суховоля, polissya.net

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1018
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів