34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Олег Андрощук: "Це не міська рада, це закритий клуб політичних партій"

Олег Андрощук: "Це не міська рада, це закритий клуб політичних партій"

23.11.2011

16

1215

Олег Андрощук з приводу 12 сесії Кузнецовської міської ради:

"Чим більше я перебуваю у сесійній залі міської ради, тим менше у мене бажання бути там присутнім. 

Багато рішень приймались депутатами з голосу, спонтанно, без належного обговорення, пояснень та обґрунтувань. 

Наведу приклад. Було подано два проекти рішень міської ради про розмір ставок орендної плати за користування земельними ділянками, грошова оцінка яких проведена.

На мою думку, ці два проекти слід було розглядати у сукупності, повинна була бути подана порівняльна таблиця відмінностей між цими проектами. Необхідно було проаналізувати, яким чином запропоновані орендні ставки плати за землю впливають на доходну частину бюджету, тобто зменшують чи збільшують її.

Я цього не бачив. Просто в сесійній залі коригувались розміри ставок, без обговорення, на власний розсуд. Тому, я взагалі не приймав участь у голосуванні.

Розглядався проект рішення про акредитацію місцевих засобів масової інформації, який був прийнятий.

На 10 сесії Кузнецовської міської ради від фракції Політичної партії „Фронт Змін” було озвучено звернення до місцевих засобів масової інформації з проханням максимально висвітлювати діяльність роботи як міської ради, так і постійних комісій, щоб громадяни у повному обсязі були обізнані про діяльність та рішення обраних же ними депутатів (вставити посилання на статтю). Це і є демократія. 

Засоби масової інформації повинні бути комунікатором між міською радою та громадою міста.

Мешканці міста мають повне право знати про те, які рішення приймаються депутатами.

І це повинно робитись саме через місцеві засоби масової інформації.

Це не була голослівна заява. Саме тому мною були внесені пропозиції до проекту рішення про акредитацію, щоб акредитовані місцеві засоби масової інформації мали право:

- отримувати проекти рішень міської ради у паперовому вигляді, що включені до порядку денного сесії міської ради;

- проводити фото- та відео-зйомку засідань міської ради, постійних комісій міської ради, днів депутата.

За цю пропозицію проголосувало аж два депутати із усіх присутніх: я та мій колега по партії „Фронт Змін” Юхим Чугай.

Це дивно, враховуючи те, що у міській раді у переважній більшості представлені політичні партії, які декларують демократичні цінності.

Ні про яку відкритість та прозорість у роботі міської ради не йдеться. Це не міська рада, а закритий клуб політичних партій. 

А присвоєння почесного громадянина міста Степану Бандері та Роману Шухевичу?

Хіба це свідчить про патріотизм? Патріотизм починається з малого, патріотизм та робота депутата міської ради починається з вирішення справ, які хвилюють мешканців міста – ціна та якість комунальних послуг, доріг, проблема бродячих тварин. А це політика. При чому політика нездорова, яка не об’єднує суспільство, а розколює його. Депутати міської ради не повинні займатись політикою, вони повинні займатись тими проблемами, які хвилюють мешканців міста. Та й люди самі вже втомились від політики.

Саме тому на сесії міської ради я задав питання, чому серед почесних громадян немає жодного лікаря, жодного вчителя, жодного ветерана війни, які заслуговують на це звання?

Хіба немає таких у Кузнецовську? Безумовно, є.

Щодо вирішення питання про впорядкування одноразової торгівлі на вулиці Ринковій, яке теж розглядалось на засіданні сесії міської ради, тут слід підходити виключно у межах правового поля.

Не може бути стихійної торгівлі у нашому місті, а, тим більше, на проїжджій частині. Адже всі ми проживаємо поряд з гігантом промисловості та небезпечним об’єктом – ВП „Рівненська АЕС”, тому, з метою забезпечення належної безпеки усі проїжджі частини у місті повинні бути вільними для проїзду у будь-який час. 


 

Олег Андрощук, депутат Кузнецовської міської ради
від Політичної партії „Фронт Змін”

Всього коментарів: 16
1
MShgi | 23.11.2011 | 02:17
+ (2) -
Я коротко - respect
Может, еще и люди будут из наших депутатов.
2
Житель | 23.11.2011 | 07:57
+ (2) -
Є пропозиція: зібрати необхідну кількість голосів жителів міста для того, щоб ініціювати позачергові вибори до міської ради.На даний час там сидять в основному ті, що були обрані й на минулих виборах. Ви порівняйте, що вони обіцяли, а що зробили. Влізли у міську раду під брендом БЮТу, а голосують як у Верховній раді за помахом руки Чечетова, то у нас Хвалько. Ці БЮТівці ніяк не розуміють, що їх обрали не за партійними списками. Вони ніяк не хочуть представляти і захищати інтереси жителів міста..
4
Zodchy | 23.11.2011 | 10:38
+ (1) -
збери, ініціюй!!! cool
3
Аламак | 23.11.2011 | 09:32
+ (0) -
Так де проекти рішень про орендну плату-ставку? І як там дерибанять землю, кому і за які заслуги? Місто хоче знати своїх героїв і годувальників.
5
гість | 24.11.2011 | 00:15
+ (-2) -
люди Андрощук тупо піариться бо за весь час роботи в якості депутата крім дурних заяв нічого не було
6
Novice | 24.11.2011 | 00:52
+ (1) -
Ініцював на сесії міської ради звернення до Президента України та ВРУ щодо посилення відповідальності за порушення вимог закону України про заборону грального бізнесу. Під час звіту начальника міліції ініціював вилучення гральних автоматів на зупинці Берізка, які були повернуті міським відділом. В зв"язку з цим звернувся із депутатським запитом до міського відділу внутрішніх справ, на який було отримано відповідь http://34400.net/news...._avtoma tami/2011-09-30-562
Брав участь у закритті трьох залів гральних автоматів- вони закриті і не працюють (Берізка-2 зали, міський ринок - 1 зал).
Звернувся із запитом до міського відділу внутрішніх справ щодо незрозумілої оплати послуг паспортного столу та дав віжповідне роз"яснення у ЗМІ http://34400.net/news...._aspekt i/2011-10-04-571
Подав депутатський запит щодо облаштування проїзду на дачні ділянки біля зупинки "Журавлина" та ремонту дороги у мікрорайоні Перемоги.
Підготував 3 проекти рішень міської ради, 2 з яких прийнято.
Нічого не вартує мені розказувати з трибуни, який я патріот з великої букви, тому що голосую за Бандеру і Шухевича на почесного громадянина. Це і є піар. Все інше-буденні справи.

Олег Андрощук
7
Ганя | 24.11.2011 | 00:53
+ (-2) -
А хіба може бути розумна людина у партії "Фронт змін" де лідером є жидок Йося Яценюк. Тільки Сич Т.Б, Чугай Юхим, та олег Андрощук. Але дурний виборець і їх обрав...
8
Novice | 24.11.2011 | 01:06
+ (2) -
До чого тут партія? Мене цікавлять проблеми нашого міста.А от Сриберко під незрозумілим псевдонімом Ганя,сподіваюсь-розумний виборець biggrin . В неї, як завжди, "Всім Ганьба!", бо всі погані
Все інше- без коментарів.
9
СонЯ | 24.11.2011 | 11:15
+ (1) -
Мені все одно, хто піариться, а хто ні. Головне - щоб при цьому були зроблені реальні справи. Андрощук - реально щось робить. І це помітно.

А те, що Батьківщина займається не тим, чим треба - це факт. Не буду говорити, що там всі депутати такі. В "Батьківщині" є багато порядних і розумних депутатів, та ж Антипець Олена Демидівна, Бортнік Валентин Андрійович, Жукова Марія Антонівна, Ковальчук Василь Іванович, Пашко Світлана Леонідівна, Сусь Любов Улянівна, Чернецький Ігор Володимирович, Матвієнко Зоня Андріївна та ще декілька...
Ганя | 24.11.2011 | 21:03
+ (-1) -
Novice ! Молодий українець, який є націоналістом своєї країни ніколи не буде йти в депутати через жидівські олігархічні партії у яких є гроші для таких як ти продажних манкуртів. Ти Novice, пройди в депутати від справжньої націонал-патріотичної правої партії УНП, яку знищують всі лідери партій та й самі нерозумні українці, голосууючи за такі як ПР, БЮТ, Фронт змін, Удар, Сильна Україна........Вам ваші діти цього не пробачать.
Novice | 24.11.2011 | 22:37
+ (1) -
Нда...Як все занедбано... Забули ще додати шановна справжня націонал-патріотка : Ганьба всім !!!!
Це діагноз. Розмову закінчено.
Sriberko | 25.11.2011 | 00:07
+ (-1) -
Ганьба виборцям які голосують за партію Йосі Яценюка "Фронт Змін". Ну я ще розумію бідного пенсіонера Юхима Чугая, якому потрібні гроші, а що робити у " Фронті змін" Олегу Андрощуку?? Невже теж заробляє у Сич гроші???Продажні хохли.
Комунальник | 25.11.2011 | 16:53
+ (1) -
СРІБЕРКО, ЦЕ ВИ?
111111 | 27.11.2011 | 16:13
+ (0) -
минулого року на день держслужбовця мер 500000грн подарував і держслужбовцям і депутатам, на 200 чоловік розділили, в сосняку ригали, в околиці похмелялись. а ви кажете...
дуся | 28.11.2011 | 00:07
+ (0) -
А ви напевне з ними теж ригали чи похмелялися коли такі подробиці знаєте.
lexx2000 | 01.12.2011 | 21:50
+ (0) -
Україна для людей (список людей додається)
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів