34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Олександр Ширяєв: «Повстали. Захистимо. Відродимо.»

Олександр Ширяєв: «Повстали. Захистимо. Відродимо.»

06.10.2014

18

4609

Сьогодні країні потрібні реформи. Зараз, як ніколи Україна потребує нових облич. Сьогодення вимагає не тільки хороших військових навичок. Для оновлення країни потрібні нові люди. Ми познайомилися із одним з них, читайте - Олександр Ширяєв.

 

 

- Чому ви підтримали Олега Ляшка?

 

- Усе почалося з моменту знайомства з Олегом Валерійовичем. Перша зустріч була дуже цікавою - десь 5 років тому, я приїхав у справах до Києва. Ішов по Хрещатику, думав чи встигну все зробити, що треба, і тут звернув увагу на скупчення людей. Автоматично підійшов - виявилося, що це Ляшко. Стоїть серед людей, спілкується. Мене тоді дуже здивувало, що це Народний депутат України, але так просто стоїть і спілкується з людьми. На рівних спілкується, як людина з народу. Я зрозумів, що це людина, котра не просто киває головою, як 90% депутатів Верховної Ради, а він кожному дивиться в очі, зясовує питання, уже намагається вирішити проблему. Ляшко працює. Він вірний своїм принципам.

 

Особисто я думаю, що зараз для молоді, для таких, як ми, мають бути пріоритетом радикальні зміни. На нас доля поклала відповідальність кардинально змінити країну, почати будівництво нової України. Для цього дуже важливо, щоб у владу прийшли нові молоді енергійні і толкові люди. Ми маємо стати до керма, ми маємо залишити тільки тих “старих” наставників над нами, які є справжніми патріотами, які є справжніми професіоналами. Ми маємо діяти.

 

Іще хочу повернутися до Ляшка. Він не ляпає язиком, він активний, він відстоює свою позицію, він пропонує законопроекти, які справді спрямовані на зміну ситуації в країні. Це людина з народу. Для нього це нормально їхати до простих людей, їхати на передову.

 

Я дивився на Ляшка усі ці 5 років із моменту, коли його побачив уперше в Києві. Він не продався. Ні за місце в списку, не натискав кнопки за злочинні або вигідні комусь законопроекти. Саме того його зараз і намагаються обливати брудом на 1+1 усі ці “дяді” Коломойського.

 

- До речі, якщо вже ми повернулися до Олега Ляшка - скажіть, що вам найбільше подобається у його програмі, у його баченні зміни України?

 

- Я підтримую його прагнення, що стосуються села. Це перша людина з вищих рівнів влади, у кого болить серце за село.

 

А моя думка - без села не буде України. Я точно це знаю, на всі 100 відсотків - я виріс у селі в бабусі на Вінничині. І знаю, що таке село, яка це тяжка праця. Моя бабуся з 20 років залишилася вдовою з двома дітьми. Тяжко працювала сама. Вона навчила мене доїти крову. Я бачив, як люди встають о 5 ранку, щоб нагодувати худобу. Я заготовлював сіно, пас корову. Я знаю смак справжнього літра молока, який потом і кров’ю люди випрацьовують. І мене дратує, що за цей літр закупівельники дають лише 3 гривні! Перекупники продають вдвічі-втричі дорожче! А людина цілий рік горбатиться. Напевно дивно, що я молодий, але говорю про підтримку села, говорю про вартість молока, але іще раз повторюся - маємо піднімати село. Україні Бог дав все - нам треба змінити політику і змінити політиків, які тільки думали про свій бізнес у Верховній Раді!

 

У мене є величезне бажання будувати для себе і своїх близьких нову країну. Ми маємо радикально змінити Україну!

 

 

- А розкажіть про себе. Де ви народилися? Чим займаєтеся?

 

- Сам я народився в Дніпропетровську. Проживав на Вінничині. У нас родина робітників - мама працює на заводі, на ЮМЗ. Це підприємство, де ракети роблять. І на це підприємство Путін поклав око, але хрєн йому, а не наші заводи, ані наші землі!

 

А батько мій водій, на його автівці я почав вчитися їздити. А ще він мене із 4 років на футбол віддав займатися. Я відвідував спортивну дитячу юнацьку школу - думаю будь-хто чув про таку команду “Дніпро”.

 

У школі мені найбільше подобалася історія. Хоча я також брав участь в олімпіадах із інших предметів. Зараз я підприємець, заробляю сам собі на життя і мені вистачає. А ще вже не один рік працюю в громадській організації “Дія та Воля” - ми уже чимало доброго зробили, відновили дітям майданчики, їм тепер є де гратися, наприклад.

 

Навіть не знаю, що іще про себе розповісти - у мене така сама біографія, як і у кожного, хто буде читати цю нашу розмову. Єдина наша відмінність - те, що я вирішив, що не можу сидіти більше і дивитися на безлад в країні, що я повинен діяти. І тепер звертаюся до читачів по допомогу - мені потрібна ваша підтримка, потрібно, щоб ви проголосували 26 жовтня саме за мене.

 

- А яку найголовнішу мету ставите для себе, коли станете народним депутатом?

 

- Докладно про мої кроки у якості народного депутата написано у моїй програмі. А найважливіше для мене, щоб люди почували себе комфортніше. Щоб вони були задоволені своєю роботою. Щоб вони працювали разом зі мною для України. Моє завдання і відповідальність - працювати для нашої країни, для її людей, які хочуть змінюватися і змінювати Україну.

 

Для мене допомогти одній людині - це добре, багатьом - це життя. Якщо людина бачить добро і результат своєї праці, вона це буде передавати дітям. Це співвідношення доброзичливого і дасть хороший результат для нашої країни.

 

Немає нічого кращого в житті, коли ти ідеш на зустріч людям, а вони тебе розуміють і підтримують. Якщо твоя дія приносить позитивні результати, то для цього варто і треба жити.

 

Чим я більше працюю, спілкуюся з людьми, тим більше я відчуваю сили і бажання зробити добро людям.

 

- А можете конкретизувати чому Ви все таки вирішили балотуватися в народні депутати і робите саме під час цих виборів?

 

- Хочу вигнати олігархів геть! Гроші Порошенко має і ті, хто поруч з ним стоять, а армію люди за свої копійки одягають! А ці панове коломойські розповідають нам казки через телевізор! Це неправильно, коли медіаресурси належать олігархам.

 

 

До влади мають прийти нові обличчя, молоді з палаючими очима, які щиро борються і мають активну патріотичну позицію, і які не мають жодних зобов’язань, які олігархі потім будуть змушувати виконувати всіх своїх ляльок. Саме тому треба обирати відповідальних молодих людей, які хочуть змінити країну, які вірять у себе і мають бажання працювати й розвивати Україну. Молодь не повинна підтримувати старих політиків, вона повинна взяти ініціативу у свої руки та змінити нашу країну самостійно!

 

- Радикально змінювати Україну - це, звісно, найперша задача. Але не маємо забувати про нашу Рівненщину - як Ви оцінюєте наш край?

 

- Так, ми маємо усі працювати таким чином, щоб кожного дня зробити для українського народу житття кращим. А у Рівненщині бачу величезній потенціал. Перш за все людський, є дуже багато особистостей.

 

Рівненщина має дуже цінну історичну спадщину. Саме тому ми маємо здійснювати обмін досвідом з сусідніми країнами та використовувати економічний потенціал, щоб розвивати наш край. Вважаю, що надзвичайно важливо для нас підвищити якість медицини і в цілому якість життя на Рівненщині.

 

Я не маю великих коштів і саме тому моя програма спрямована на те, щоб ми могли знаходити кошти для реалізації наших спільних задач, для розвитку Рівненщини.

 

Я маю вищу освіту технічного профілю. Відновлюючи підприємство по виробництву металевих констукцій, здобув від життя знання з економіки. Зараз мені вдалося допомогти більше, ніж 300 працівникам, забезпечивши їх роботою. Таким чином я уже підтримав 300 сімей. Працюючи по різних містах України - у Львові, у Запоріжжі, Дніпропетровську, у Рівному, у Сумах - я і моя команда здобувала позитивний результат, коли відповідально виконували роботу в умовах жорстких термінів.

 

Я знаю, що продукція, яку виготовляють українці, може не відставати від світових виробників.

 

Візьміть, наприклад, деревообробні підприємства, яких у нас на Поліссі дуже багато. Ми цим піднімемо економіку. Розвиваючи українські підприємства, створимо робочі місця. Будуть відкриватися магазини і так далі. Ми можемо все. У нас шалений потенціал. Дайте людям роботу. А ці бездіяльні, що зараз при владі і вб'ють економіку. І саме тому у парламенті має бути інша сила, яка буде врівноважувати тих, хто зараз при владі. Ми вже дійшли до того, що ми завозимо картоплю із закордону - досить! Потрібні радикальні зміни!

 

 

- Ви багато говорите про працю, про те, що треба працювати. Абсолютно цього не заперечуємо, але для того, щоб добре працювалося, то і добре відпочивати потрібно - де любите це робити?

 

- Я люблю активний відпочинок. Подобається подорожувати Україною. Це неймовірно красива земля. Є міста, які вражають своєю історією, архітектурою: Кам'янець-Подільський і Чернівці. Ще займаюся спортом, як уже говорив, із дитинства люблю футбол. А морально мене розслабляє читання книг.

 

- Зараз така політична мода склалася, що у списки запрошують бойових офіцерів, добровольці і комбати балотуються за мажоритарними округами, хтось із кандидатів хизується бойовим досвідом, хтось просто їде туди задля рейтингу пару днів на блокпосту постояти… Отож скажіть, а чи Ви брали участь в АТО?

 

- Мій дядько - Вадим Васильович - медик, постійно присутній на театрі військових дій, допомагає пораненим. Від нього маю багато цінної інформації про те, що зараз потрібно в першу чергу. Я, як і інші громадські діячі та волонтери, взяли на себе відповідальність допомагати хлопцям, які у лікарнях. Збираємо про них інформацію, в багатьох із них втрачені документи, які потребують відновлення. Це дуже важливо. Окрім того, медикаменти привозимо, лікарні Мечнікова постійно передаємо допомогу. Для батальйонів ми відстоювали їхні права, як учасників бойових дій, тому що, як відомо, бійці “Шахтарська”, “Айдара”, “Дніпро І”, “Донбас” не мають такого статусу. Збираємо звернення і постійно відправляємо до Міністерства. На війні немає зайвих людей - хтось на передовій стримує агресорів, а хтось має їм забезпечувати тил. Я вибрав саме цей варіант і він не менш важливий - достатньо подивитися на бездіяльність Міністерства оборони. Якщо в Україні оголосять загальну мобілізацію, вагатися і ховатися не буду - візьму зброю і піду боронити нашу землю.

 

 

Розмову записала Галина Недзельська.

Всього коментарів: 18
1
lord | 05.10.2014 | 17:52
+ (0) -
Це ж він має приїхати до нас в місто???
2
Бондарев | 05.10.2014 | 21:53
+ (0) -
Чужий він для нас,,,,
3
WMiller | 05.10.2014 | 23:26
+ (0) -
а где информация про учёбу, что закончил, семью, какой именно предпринемательской деятельностью занимается???
хотя зачем...?  Фраза "...але хрєн йому..." сама про всё говорит...  ОТЛИЧНЫЙ кандидат в НАРОДНЫЕ депутаты, раз позволяет себе такое высказывание НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ.......

другие слова нужно уметь подбирать, Александр, более разумные, достойные, как минимум, кандидата в нардепы, а не этот бред

нет слов..
4
Влад | 08.10.2014 | 21:22
+ (0) -
Він не приїхав але хлопці від його вже декілька днів в місті, на Toyota Land Cruiser (дніпропетровські номерні знаки - АЕ) розїзджають - піар компанією займаються.
5
крош | 10.10.2014 | 22:32
+ (0) -
Да ето вообще... Кто он такой чтоб ити от нашего региона!!!
6
сплеш | 10.10.2014 | 23:13
+ (0) -
одни и те же рожи идут на выборы.
только наберут себе холуёв по моложе , вот и все изменения.
7
v | 15.10.2014 | 19:35
+ (0) -
Тест
8
Гуцул | 15.10.2014 | 20:09
+ (0) -
Взавтра, 16 жовтня о 17.30 на Майдані Незалежності відбудеться зустріч Олександра Ширяєва з жителями міста Кузнецовськ.
9
Оля | 17.10.2014 | 12:49
+ (0) -
Я бачила його. По місту ходив. Вчора познайомилась.
Степан | 20.10.2014 | 14:58
+ (0) -
Навіть зараз дощ, а він на автовокзалі ходить з людьми спілкується.
Злата | 21.10.2014 | 01:44
+ (0) -
Так,і я його бачила! Приємно здивована!Взагалі такий молодець! Я була шокована!)
Іванка | 21.10.2014 | 02:35
+ (0) -
він молодчага, ходить й спілкується з народом ...
де ви ще  бачили теке від кого другого ...
Іванка | 21.10.2014 | 02:39
+ (0) -
"крош | 10.10.2014 | 21:32
(0)
Да ето вообще... Кто он такой чтоб ити от нашего региона!!!" він той, хто хоть щось робить, а не забитий сидить й обіцянки на вуха вішає, як локшину!
і яка різниця звідки він, коли він для нас намагається!
молодий завзятий хлопець, можливо хоть з нього толк вийде ...
Валерія | 21.10.2014 | 12:00
+ (0) -
Да, він молодець!!!!
Я його щиро підтримую, дорога йому в депутати...!
Павло | 23.10.2014 | 20:41
+ (0) -
цікаво, а де підтримка його ...  чому він сам ходить й до людей балакає ...
немає власної команди, чи що ... дивно це якось
Соломія | 23.10.2014 | 20:55
+ (0) -
та він молодий який ... грошей, мабуть, таких нема, не може дозволити собі агітацію с розмахом, як їнші, що на кожному кроці палатки їх ростуть як гриби

йому це тільки в плюс, хай ближче до народу буде

молодець хлопчина
Злата | 23.10.2014 | 21:22
+ (0) -
WMiller | 05.10.2014 | 22:26
(0)
"а где информация про учёбу, что закончил, семью, какой именно предпринемательской деятельностью занимается??? "

На  його сторінці: http://vk.com/shyraev  усе це написано, а також в їнших групах та на сайті. Так що спершу будьте уважні, а потім вже рєпєтуйте!

Освіта вища технічна. З 2002 по 2007 рр. навчався у Дніпропетровському Національному університеті залізничного транспорту на
механічному факультеті. Отримав диплом інженера спеціаліста.
2006-2007рр. – військова кафедра – молодший лейтенант Державної спеціальної служби транспорту.
Відомості про трудову діяльність:
З 2007 року – забезпечую роботою 300 осіб. Моє підприємство займається
будівництвом. Виробляю металеві конструкції різної ступені складності,
включаючи євростандарт.
Громадська робота:
Активний учасник Майдану. Помічник депутата міської ради. Позапартійний. Не судимий. Не
одружений. Шкідливі звички відсутні. Вірую в Бога, тільки з Його волі
відбувається все в житті.
Боровся з незаконною забудовою скверів, парків, подвір’їв. Унеможливлював незаконну передачу в оренду приватним
структурам прибережних зон загальною площею понад 150 гектарів.
Протидіяв реалізації корупційних схем місцевої влади зі знищення системи дитячих
та юнацьких спортивних шкіл та центрів дозвілля.
Був у вирі подій АТО, сприяв в здійсненні і наданні медичної допомоги та медикаментів
бійцям фронту. Опікувався допомогою 600 бійцям.
Активний учасник в діяльності громадської організації «ДІЯ ТА ВОЛЯ».
Марічка | 23.10.2014 | 21:27
+ (0) -
і я з ним два дні тому познайомилася, склав гарне враження
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 585
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8681

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів