34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Ширяєв Олександр: "Люди мають жити, а не виживати!"

Ширяєв Олександр: "Люди мають жити, а не виживати!"

22.10.2014

56

4390

"Ці олігархи повіджералися і кажуть мені як жити. А я копійку до копійки зібрати не можу, хліба не завжди є за що купити, добре, що поле ще є і картопля виросла. Як це терпіти можна?! Брешуть в очі! Ціни скаженні, а вони нам про покращення розповідають?", - ­ каже мешканка Кузнецовська Віра Петрівна.

 

 

У четвер Олександр Ширяєв, кандидат у народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, зустрівся з жителями міста Кузнецовськ. Впродовж 4 днів мешканці зверталися із запитаннями та проблемами до кандидата просто на вулицях міста.

 

 

"Для мене кожен важливий! Тому я не ставлю за мету організувати великий виступ. Я ходжу і розмовляю з городянами сам. У бабусі ось дах протікає. Вона до міської ради приходила, ­ не хочуть допомогти. Кажуть старенькій, що грошей немає. У них завжди для людей чогось не вистачає, бо собі гребуть. А в неї ледве пенсії на хліб є! Усі наші сьогоднішні дії мають бути спрямовані, в першу чергу, на те, щоб радикально зміни життя людей, розвинути наш край", - каже Ширяєв Олександр.

 

 

Також відбулася зустріч із медичним персоналом лікарні м. Кузнецовськ. Своїм нагальним завданням Олександр Ширяєв вважає зробити так, щоб в Україні була достойна заробітня плата для кожного жителя: лікаря, військового, дитини, пенсіонера, працівника ­та усім забезпечена доступна медицина.

 

"Дороге медичне обслуговування, система надання медичних послуг, де хворий залишається один на один з непомірно великим цінами – це є геноцид проти українського народу! Гарантую, що ваші прохання таки почують у Верховній Раді нового скликання і нарешті відбудуться радикальні реформи медичної галузі. Для мене це обов’язок! Моє завдання!", - ­сказав Олександр Ширяєв.

 

Під час зустрічей з жителями Кузнецовська кандидат в народні депутити по округу №155 розповів про свої наміри щодо вирішення проблем, які, безпосередньо, турбують усіх городян. Зокрема, це і питання бурштину.

 

За словами Олександра Ширяєва, бурштин це конкретна проблема, і вирішувати її потрібно реально на користь людей.

 

"Хай кожна людина сама вирішує, чи потягне вона, і чи вигідно їй придбати ліцензію. Кожному бажаючому має виділятися земельна ділянка на добування бурштину з подальшим, що обов’язкове, відновленням землі на місці видобування! Я внесу законопроект і не один, для того щоб легалізувати добування бурштину­-сирцю, його переробку на місцевому рівні та забезпечити реалізацію під контролем держави", - ­запевнив кандидат.

 

Зрештою, на його думку, це дозволить покращити економіку нашого регіону, створить робочі місця та дозволить збільшити фінансування працівників культури та освіти, зокрема, медицини, про яку вже говорилося, забезпечити ремонт і будівництво доріг. Бурштин - це той ресурс, який народить європейську Рівненщину.

 

Також О. Ширяєв застережив жителів Кузнецовська, що проти нього готують провокації. Впродовж останніх 5 днів за його словами, він і члени радикальної партії регулярно отримують телефонні дзвінки з погрозами.

 

"Але нас не залякати! Це означає, що ми на вірному шляху! Злочинна влада застосовує брудні технології. Продовжує нахабно брехати. Проте за нами народ, який не дасть себе обдурити", -говорить кандидат.

 

 

Біографія і програма Ширяєва Олександра

 

Ширяєв Олександр кандидат до Верховної Ради України від Радикальної партії Олега Ляшка, по мажоритарному округу №155, (центр - місто Дубровиця, Рівненської області).

 

Народився 22 січня 1985 р. в місті Дніпропетровську. Громадянин України, українець.

 

Час проживання на території України:

 

Постійно, з дня народження і по цей день, проживаю в Україні. З 1987 по 1991 рр. мешкав у селі Олександрівка Томашпільського району Вінницької області. Останні три роки живу у місті Рівне.

 

Відомості про освіту:

 

Освіта вища технічна. З 2002 по 2007 рр. навчався у Дніпропетровському Національному університеті залізничного транспорту на механічному факультеті. Отримав диплом інженера спеціаліста. 2006­-2007 рр. – військова кафедра (молодший лейтенант Державної спеціальної служби транспорту).

 

Відомості про трудову діяльність:

 

З 2007 року – забезпечую роботою 300 осіб. Моє підприємство займається будівництвом. Виробляю металеві конструкції різної ступені складності, включаючи євростандарт.

 

Відомості про громадську роботу:

 

Активний учасник Майдану. Помічник депутата міської ради. Шкідливі звички відсутні. Вірую в Бога, тільки з Його волі відбувається все в житті. Боровся з незаконною забудовою скверів, парків, подвір’їв. Унеможливлював незаконну передачу в оренду приватним структурам прибережних зон загальною площею понад 150 гектарів. Протидіяв реалізації корупційних схем місцевої влади зі знищення системи дитячих та юнацьких спортивних шкіл та центрів дозвілля. Був у вирі подій АТО, сприяв в здійсненні і наданні медичної допомоги та медикаментів бійцям фронту. Опікувався допомогою 600 бійцям. Активний учасник в діяльності громадської організації «ДІЯ ТА ВОЛЯ».

 

Склад сімї:

 

Батько – Ширяєв Сергій Альбертович, 1963 р.н., 51 рік. Водій.

Мати – Ширяєва Валентина Омелянівна, 1963 р.н., 51 рік. Працює на ("Южмаш"), заводі де виробляють космічні ракети.

 

Не одружений. 

 

Партійність: позапартійний.

 

Відомості про наявність чи відсутність судимості:

 

Не судимий.

 

Контактний номер телефону: (097) 807­08­49

 

 

Програма Олександра Ширяєва, кандидата до Верховної Ради України від Радикальної партії Олега Ляшка по мажоритарному округу №155

 

 

1. Село ­- найголовніше! Тяжку працю господарів землі, які насправді годують українців, треба цінувати не тільки на словах! Я готовий започаткувати ряд законодавчих актів, які піднімуть сільське господарство на високий рівень. Дохід від реалізації м’яса, молока, картоплі повинен отримувати селянин, а не підприємець, який їх лише реалізує.

 

2. Для підвищення ядерної безпеки та покращення соціального становища працівників АЕС, повернути статус юридичної особи Рівненській АЕС.

 

3. Для покращення умов відпочинку на озері Біле та Воронки Володимирецького району, частково перейменувати Рівненський природоохоронний заповідник та Воронківський природоохоронний заказник місцевого значення в національний природний парк з можливістю надання органами місцевого самоврядування земельних ділянок під будівництво санаторіїв та баз відпочинку, що значно поповнить бюджет місцевих громад, залучить інвестиції в район, дасть можливість відновити інфраструктуру регіону.

 

4. Відновити торфопереробний завод на території Володимирецького району для забезпечення паливом соціальної сфери та населення північних районів Рівненської області, що також дасть нові робочі місця.

 

5. Легалізація добування бурштину­сирцю, його переробка на місцевому рівні та реалізація під контролем держави, що дасть нові робочі місця, значні надходження коштів для відновлення інфраструктури регіону (дороги і т.д.), покращення соціальної сфери і т.д.

 

6. Зобов’язати ПАТ “Рівнеобленерго” викупити, або заключити угоду на транзит електроенергії до споживачів через лінії, що збудовані за кошти громад, а це десятки мільйонів гривень місцевих громад.

 

7. Завжди мріяв допомогти відкриттю заводів по переробці лісу та підприємств поглибленої переробки деревини, чим зменшити депресивність нашого регіону. Соромно, що наш регіон більше, як на 90% є дотаційним.

 

8. Підтримка армії та добровільних батальйонів, збільшення видатків на повне переозброєння. Усім бійцям із зони АТО та їх сім’ям – соціальний захист і матеріальна допомога.

 

9. Дороге медичне обслуговування, система надання медичних послуг, де хворий залишається один на один з непомірно великим кошторисом – це є геноцид проти українського народу! Найперше що зробить Верховна Рада – доступна та кваліфікована медицина!

 

10. Створити всі необхідні умови для якісної освіти, майбутньої роботи та соціального захисту молодих сімей на урядовому рівні. Кожен матиме змогу вільно обирати освіту.

 

 

Галина Недзельська

Всього коментарів: 56
1
Ельвіра | 21.10.2014 | 02:09
+ (1) -
Всі вони звичайно багато говорять... Але цьому чогось хочеться вірити))
Кого, як не молодих підтримувати?! Молодець!
2
сергій | 21.10.2014 | 08:47
+ (-1) -
Ельвіра. Попаде він в стаю вовкій "нардепи" і завиє вовком.
3
Бурундук | 21.10.2014 | 08:55
+ (1) -
З юридичною особою РАЕС явний перебір, це хто стане чиновництво київське забезпечувати?
4
Цікава | 21.10.2014 | 09:07
+ (0) -
З таким щастям і такий симпатичний чоловік неодружений? Може в нього і секретарки немає?
5
sana | 21.10.2014 | 09:08
+ (0) -
Є надія, можливо молодь наведе порядок в нашому Українському бардаку..
6
За державу образливо | 21.10.2014 | 09:42
+ (0) -
Ще не вистачає пункту про зняття депутатської недоторканості. Чи вже не актуально?
7
reks | 21.10.2014 | 10:09
+ (0) -
Реально, чувак удивил меня. УВАЖУХА!!! Сам за себя листовки раздает, не то что некоторые понаставляли палаток по всему городу, проходу людям не дают. Короче, дорога тебе в депутаты, наведи порядок. cool
за москальську мову вибачаюсь.
8
KlasC | 21.10.2014 | 10:37
+ (0) -
Для покращення умов відпочинку на Білому озері перш за все
необхідно привести в належний стан дорогу до озера
9
Пенсіонер | 21.10.2014 | 10:38
+ (0) -
З бурштинокопачами робити щось потрібно. Нічого вже ніхто і не думає робити, всі копають, копаю і копають. Землю попаскудили.
З кришою як Ширяєв думає питання вирішувати - радикально чи сам її очолити має?
Энергетик | 21.10.2014 | 11:08
+ (0) -
По пункту 6 программы требуется разъяснение тов. Ширяева. Какие линии построены за счет громады, кому они принадлежат, кто желает приватизировать, что вообще транзитируют и куда?
Sasha | 21.10.2014 | 12:05
+ (0) -
Сільському населенню, враховуючи мізерні прибутки від сільськогогосподарства, іншої альтернативи крім бурштину на даний момент і не має
Энергетик | 21.10.2014 | 12:14
+ (0) -
С торфобрикетным заводом дело хорошее. В Кузнецовске стоит и мусороперерабатывающий завод построить. Но некому.
reks | 21.10.2014 | 12:39
+ (1) -
Є кому. І були спроби . Но наша куцяча влада все зробила , що наже сміттєзвалище переповнене на 150%.
ПІАР | 21.10.2014 | 12:45
+ (1) -
Так Павло Дорожинський привіз лінію по переробці сміття, і була спроба її встановити. Питання: де це все???
Аламак | 21.10.2014 | 13:48
+ (0) -
А що з цього приводу говорить сам Дорожинський? Лінія де, на складі, в металобрухті, перепродана?
Хто поставити лінію мішав чи заважає? Янукович, Берташ, Куц, Анощенко, Сорока, Порошенко.....? Хто конкретно?
Korin | 21.10.2014 | 12:27
+ (0) -
О каком уровнемедицины и образования можно говорить, если оклады врачей меньше чем
в секретарей
Аламак | 21.10.2014 | 13:49
+ (0) -
А подекули дітей в класах менше ніж самих вчителів.
ПІАР | 21.10.2014 | 12:50
+ (0) -
Ширяєву. Запросіть будьласка Вашого пана Ляшка до нас, для люстрації чи кастрації сьогоднішнйої  куцячої влади (правильно назвав reks)
sir_the_dragon | 24.10.2014 | 21:52
+ (0) -
Не завадить і самого Ляшка запитати. Як він спромігся без охорони спіймати ДНРівця, хоча на людях без охорони носа не показує? Висновок один - БРЕХУН. Тоді запитання, хто є його однодумці?
Із лєсу вєзтімо | 21.10.2014 | 13:54
+ (1) -
Чи не пізно лісом зайнятися вирішили? Старий вже випиляли і продали, а новий не наріс. Та і посадити дерево спочатку потрібно. Янтарщики не садять сосни?
Лісник | 21.10.2014 | 15:38
+ (0) -
Ще кілька років активного видобутку і крім сосни нічого не ростиме
НКВД | 21.10.2014 | 15:39
+ (0) -
Не испугался угроз, это уже плюс кандидату. Об угрозах нужно сообщить в компетентные органы.
крош | 21.10.2014 | 16:12
+ (1) -
Да какие угрозы, не смешыте людей!!!!! Ето же все пиар,как вы не понимаете.,он такой же как и все, говорит что наведет порядок,ну-ну....
Оленка | 21.10.2014 | 16:29
+ (0) -
Прохання, до  не одружених  дівчат. Будьте ласкаві не турбуйте мого мужчину своїми телефонними звінками, з приводу особистого знайомства. У його є дівчина.
наблюдающий | 21.10.2014 | 17:17
+ (0) -
Єдиний реальний шанс перемогти таких аксакалів, як Яніцкий і Ляхоич - Куца в сміттєвий бак.
Лєні | 21.10.2014 | 17:23
+ (1) -
Що значить дівчина? Подруга, наречена, секритутка? Не дружина, значить можна турбувати.
Сухомлинський | 21.10.2014 | 21:27
+ (0) -
Хочу в санаторій на узбережжі воронківського озера.
Ельвіра таке ім'я файне.
Оленка | 22.10.2014 | 10:21
+ (0) -
Лєні
У вас є кохана людина? А я свого Олександра нікому не вітдам.
Павло | 22.10.2014 | 16:53
+ (0) -
Капец куцу прийде, якщо Ширяєв пройде.
ПІАР | 22.10.2014 | 16:58
+ (0) -
Лінію по переробці мусору не вигідно ставити, бо наша влада дотацію втратить.
Аламак | 23.10.2014 | 09:08
+ (0) -
З цього моменту будь-ласка детальніше. Яка дотація у влади на рахунок вивозу сміття? І конкретно в якої саме влади - КМКП, мерії, в.о. мера, депутатів....
Кузя | 22.10.2014 | 19:10
+ (0) -
піду на Берізку подивлюсь.
Прагматик | 23.10.2014 | 08:57
+ (0) -
Непросто буде Ширяєву на цих виборах. З Яніцкім і з Ляховичем зійдуться. Решту можна не рахувати.
Пересічний виборець | 23.10.2014 | 09:19
+ (0) -
Можна весь список мажоритарників по округу, чи вже тільки в кабінці для голосування доведеться простині вивчати?
Аламак | 23.10.2014 | 14:17
+ (0) -
Спасибі котику, а то народ розгублений, не знає за кого взагалі голосувати
sir_the_dragon | 24.10.2014 | 21:56
+ (0) -
Третій пункт у списку партій, буде найкращим вибором.
(не сприймайте серйозно)
Лєні | 23.10.2014 | 13:26
+ (0) -
Що значить нікому не віддам? А якщо такий файний мужчина раптом іншу дівчину стріне і покохає? В які місця ходить Олександр?
Афіша | 23.10.2014 | 14:34
+ (0) -
Щоб не путатись розклад такий
Яніцький - Порошенко
Ляхович - Яценюк
Зубрецька - Янукович
Красько - Симоненко
Кирикевич - Ярош
Ширяєв - Ляшко
Мелещук - Юля
решту можна не рахувати.
Энергетик | 23.10.2014 | 14:37
+ (0) -
Да вот просмотрел контингент, шансы Ширяева повышаются на таком фоне
Прагматик | 23.10.2014 | 15:11
+ (0) -
Іще купа лісників традиційно двинула на вибори, видно з лісом справи ще гірші ніж здається.
Пам'ятка на вибори | 23.10.2014 | 16:01
+ (0) -
Для більш зручної орієнтації в просторі виборів
Яніцький - сакури, тренажери
Ляхович - вуса, камуфляж
Зубрецька - купи-продай
Красько - куди Бурму поділи?
Кирикевич - Бандера наш рульовий
Ширяєв - вила напоготові
Мелещук - всьо пропало
решта - ліс, вчителі-лікарі, пенсіонери, щоб більше давали
Патріот | 23.10.2014 | 16:07
+ (0) -
Хто йде від "Свободи"?
Викладач | 23.10.2014 | 16:58
+ (0) -
А я голосую за Зубрецьку, Вона зубр в економіці. При ній ній вчителі отримували доплати, а зараз Куц з Хвалько всі забере.
Вітя | 23.10.2014 | 17:36
+ (0) -
Цей парень сам роздає, я бачив.
підтримую | 23.10.2014 | 22:50
+ (0) -
вражає його відвертість! молодець, хочеться вірити що зміни справді будуть радикальними !
Mademoiselle | 24.10.2014 | 10:02
+ (0) -
Что же ты своего мужчину полураздетого на улицу отпускаешь, такой холод на дворе, а он в вышиванке?! Да и вообще, сам Александр то знает о тебе? :-)))))))
ОленіЛєні | 24.10.2014 | 12:21
+ (0) -
Дівчатка, не сперечайтесь! У нього є ще брат Андрій,такий же симпатичний як і Олександр! :)))))
ПІАР | 24.10.2014 | 14:55
+ (0) -
Це точно?
Оленка | 24.10.2014 | 14:53
+ (0) -
Ааааааааа. я то думаю чого Олександр так сухо ромовляв зі мною на другий день, як будто непамятав що було вчора.
ПІАР | 24.10.2014 | 14:58
+ (0) -
Лена, а Ви вияснили зким ви (спілкуволись)  smile
ОленіЛєні | 24.10.2014 | 15:03
+ (0) -
Та може дійсно не пам’ятав або розмова не склалась?! )))))
sir_the_dragon | 24.10.2014 | 21:59
+ (0) -
Можливий гірший варіант - пам'ять коротка, неможе запам'ятати велику кількість інформації.
sir_the_dragon | 24.10.2014 | 22:05
+ (0) -
- Девушка, скажите, Вы могли бы полюбить радикала?
- Простите, ради чего?
(саме так, я сприймаю подібні партії ІМХО).
Нічого поганого про пана Ширяєва не думаю і не кажу, бо не знайомий. Просто не в ту команду він пішов.
Olenci)) | 25.10.2014 | 09:48
+ (0) -
ТВОЙ мужчина,и сухо с тобой разговаривал????? Ужас)) Ахахах,здорово ты нас повеселила) никогда не понимал таких женщин)
Happy) | 25.10.2014 | 13:23
+ (0) -
Оленка, ндааа... Очень смешно))
Він твій "хлопець", " наречений",чи там "Кохана людина", а ти навіть не знала, що в нього є брат))
Ахахаах
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1054
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9198

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів