34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Олеся Сергієнко: "Юридична практика вимагає постійного вдосконалення знань"

Олеся Сергієнко: "Юридична практика вимагає постійного вдосконалення знань"

07.09.2013

0

1928

Інтерв’ю з директором Приватного підприємства юридичної фірми «Компроміс-Право» Сергієнко Олесею Валеріївною.

Розкажіть, як приймалося рішення про створення приватного підприємства юридичної фірми «Компроміс-Право»?

Після закінчення загальноосвітньої школи №3 в місті Кузнецовську я без сумніву вирішила поступати на юридичний факультет. 

Великий досвід юридичної практики я отримала працюючи в приватному підприємстві юридично-брокерській фірмі «Ювіра» на посаді юрисконсульта.


Впродовж цілого року мною здійснювалась підготовка та облаштування офісу ПП ЮФ «Компроміс-Право». Я намагалася підготувати належний стиль та імідж своєї юридичної фірми, аби кожен клієнт перебуваючи в її стінах відчув себе захищеним та був впевненим у своєму правильному рішенні. 

На сьогоднішній день «Компроміс-Право» має сучасний та комфортабельний офіс, який розташований за адресою: місто Кузнецовськ, Рівненська область, м-н Будівельників, 32/1, офіс 77 та який в подальшому потребує свого вдосконалення.

29 травня 2013 року було зареєстровано приватне підприємство юридична фірма «Компроміс-Право».
Я дуже вдячна розробникам за реалізацію ідеї та виготовлення логотипу ПП ЮФ «Компроміс-Право» і  сподіваюсь, що незабаром «Компроміс-Право» почне формувати свій власний штат працівників!


Які основні цілі професійної діяльності «Компроміс-Право»?

Основною ціллю ПП ЮФ «Компроміс-Право», згідно її статутних положень, є вирішення існуючих правових конфліктів шляхом досягнення компромісу або іншим способом передбаченим законом.

Конфлікт може бути врегульований в судовому або позасудовому порядку.

Під час судового розгляду справи сторони мають право укласти мирову угоду на будь-якій стадії вирішення існуючого спору. Позасудова процедура врегулювання конфлікту – це медіація, яка в подальшому може бути оформлена у вигляді договору.

Я сподіваюсь, що медіація стане на допомогу судовій системі та розвантажить відповідні категорії правових спорів!

"Компроміс-Право" планує активно розвивати свою професійну діяльність стосовно проведення
процедури медіації між фізичними та юридичними особами, але для цього повинна бути готова правова культура і свідомість нашого суспільства.

Основним пріоритетом та ціллю професійної діяльності ПП ЮФ «Компроміс-Право» є захист прав та інтересів дітей!

Як саме приватне підприємство юридична фірма «Компроміс-Право» надає безоплатну правову допомогу дітям?

Згідно статутних положень ПП ЮФ «Компроміс-Право» надає безоплатну правову допомогу дітям, які звернулися та потребують захисту своїх прав та інтересів згідно із законом.

Двері нашого офісу відкриті для будь-якої дитини!

Звичайно, це стосується дітей-сиріт та дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, дітей, які стали жертвами жорстокого з ними поводження або яких примушують до будь-яких видів експлуатації, жебракування, бродяжництва та ін.

Кожна дитина, яка опинилася у складній життєвій ситуації може отримати безкоштовну, кваліфіковану, юридичну допомогу в нашому офісі.

Згідно статті 18 Сімейного кодексу України кожен учасник сімейних відносин, який досягнув чотирнадцяти років, має право на безпосереднє звернення до суду за захистом свого права або інтересу.

Чому Ви вирішили навчатися в Школі адвокатської майстерності Асоціації адвокатів України?

В процесі прийняття мною рішення про створення приватного підприємства юридичної фірми «Компроміс-Право» я ознайомилася з програмою підготовки Школи адвокатської майстерності Асоціації адвокатів України на їхньому офіційному сайті.

Я розуміла, що для здійснення своєї професійної діяльності мені дуже необхідні знання в сфері психології, які я зможу отримати в Школі адвокатської майстерності Асоціації адвокатів України. Я дуже чекала їхнього запрошення на проходження даного психологічного курсу.

 Навчання, в процесі якого я познайомилася з багатьма своїми колегами адвокатами, практикуючими юристами, медіаторами, кандидатами наук, практичними психологами, отримала відповідні знання на навички для своєї подальшої професійної діяльності,
тривало майже 3 місяці .

17 травня 2013 року я також прийняла рішення стати учасником круглого столу на тему: «Теоретичні та практичні аспекти удосконалення кримінального та кримінального процесуального законодавства України" за участю Асоціації адвокатів України в місті Луцьку СНУ імені Лесі Українки. 

Успіх адвоката в більшій мірі залежить від знання психології - в цьому зараз я просто впевнена!
В подальшому ПП ЮФ «Компроміс-Право» планує стати членом Асоціації адвокатів України.

Чи плануєте Ви й надалі підвищувати свою власну кваліфікацію? 

Обов’язково. Юридична практика вимагає постійного вдосконалення своїх знань та навичок.
Я вважаю своїм професійним обов’язком підвищувати свою власну кваліфікації та звичайно буду докладати для цього максимально можливих зусиль.

В жовтні-грудні 2013 року планую своє навчання в Школі медіації Інституту підвищення кваліфікації Академії адвокатури України на тему: "Основи медіації у сімейних, кримінальних та комерційних справах» з проходженням відповідної атестації та отриманні сертифіката медіатора.

ПП ЮФ «Компроміс-Право» планує активно розвивати свою приватну юридичну діяльність стосовно проведення між фізичними та юридичними особами процедури медіації та пройти для цього фахову, професійну підготовку в Школі медіації Інституту підвищення кваліфікації Академії адвокатури України.

Думаю, що в майбутньому ПП ЮФ «Компроміс-Право» почне публікувати свої власні наукові статті та тісно співпрацювати з Асоціацією адвокатів України.


Що є головним у Вашому житті?

Головне для мене – це, звичайно, моя сім’я та можливість завжди залишатися особистістю в своїй професії. На роботі головне - робити якісно свою справу, а вдома - отримати затишок та підтримку.

Я сподіваюсь, що мій син виросте досвідченою та порядною людиною і в подальшому стане моїм помічником. Юриспруденцією неможливо займатися, якщо її не любити! 

Чим Ви займаєтесь у вільний від роботи час?

На вихідних я намагаюсь не брати в руки чинні кодекси України та організовую свій власний відпочинок разом із сином. Вважаю, що в нашій професії потрібно не допускати власної профдеформації. 

Подобається займатися бігом, тенісом, відпочивати на природі. Маю вдома власний велотренажер.

Яким, на Вашу думку, повинен бути адвокат і що є важливим в цій сфері діяльності?

Адвокат, в першу чергу, повинен бути хорошим психологом, оратором, вміти професійно переконати суд в правильній правовій позиції, виявляти основні цілі та потреби клієнта який до нього звертається.

Головне в нашій професії не допускати правового нігілізму, який виявляється в антиморальному відношенню до такого поняття, як «право», а також цинізму або емоційної холодності.

Адвокат повинен творчо реагувати на виникнення нових обставин у своїй справі, мати індивідуальний підхід роботи до кожного клієнта.

Дуже важливо в адвокатській діяльності не допускати «емоційного згорання». «Емоційне згорання» відбувається в процесі великих психологічних перегрузок, у разі виникнення у адвоката проблем сімейного характеру. Емоційне згорання призводить до зменшенню емоційний, енергетичних та особистих ресурсів людини та потрібує відповідного часу для їх відновлення.

Отже, в нашій роботі дуже важливо мати на вихідних активний відпочинок, спілкуватися з цікавими для себе людьми, займатися своїми улюбленими справами!

Що б Ви хотіли побажати нашим молодим фахівцям в галузі права?

Бути цілеспрямованим, не боятися будь-яких випробувань, які трапляються у їхньому житті. 
Бути впевненим у правильності вибору своєї професії!
Юриспруденцією неможливо займатися, якщо її не любити!).
Для того, щоб стати успішним в своїй професії, адвокат повинен стати особистістю!Інтерв’ю надала директор ПП ЮФ «Компроміс-Право» Сергієнко Олеся Валеріївна.

34400, м. Кузнецовськ, Рівненська область, м-н Будівельників, 32/1, офіс 77.

Тел.: 2-42-66, 098-075-76-22.

E-mail: oxlestun@online.ua

www.compromise.key.ua
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 396
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8497

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів