34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Операція "Берег": до адміністативної відповідальності вже притягнуто 49 осіб

Операція "Берег": до адміністативної відповідальності вже притягнуто 49 осіб

21.06.2011

0

930

Під час операції «Берег» до адміністративної відповідальності притягнуто 49 правопорушників

У періоди з 20 по 29 травня, з 1 по 9 липня та з 19 по 27 серпня 2011 року, проводиться загальнодержавна цільова оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Берег-2011».

Її метою є зміцнення правопорядку і громадської безпеки в місцях відпочинку людей. Особливу увагу зосереджено на попередженні та розкритті злочинів, що мають значний резонанс серед населення, правопорушень, пов'язаних із відпочинком. Значна увага звертається на виконання ветеринарно-санітарних правил торгівлі продуктами харчування.

"Згідно аналізу стану оперативної обстановки у громадських місцях, зонах відпочинку дітей і громадян, із урахуванням місць офіційного та традиційно неофіційного відпочинку, було внесено необхідні зміни до планів комплексного використання сил і засобів.

Визначено пости і маршрути для нарядів ПС, ВДАІ, ДСО та ДІМ. В операції задіяна максимальна кількість особового складу" – зазначив старший інспектор патрульної служби ГПС Юрій Купріянчик. 

На протязі першого етапу даної операції до адміністративної відповідальності притягнуто 49 правопорушників. Постійно здійснювався контроль за особами, які знаходяться під адміністративним наглядом, раніше судимими та іншими категоріями осіб, що перебувають на обліках в органах внутрішніх справ.

Особовий склад постійно націлюється на сумлінне виконання своїх службових обов'язків, високу культуру, витримку, неухильне дотримання законності при спілкуванні з громадянами, насамперед із дітьми. Здійснювався контроль за роботою нарядів. За час проведення оперативно-профілактичних заходів в місцях масового відпочинку громадян скоєння злочинів не допущено.

В подальшому планується проведення наступних двох етапів оперативно-профілактичної операції під умовною назвою «Берег-2011». 


Помічник начальника Кузнецовського МВ 
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ В.А. Яйченя

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів