34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Операцію "Канікули" завершено

Операцію "Канікули" завершено

02.04.2014

0

828

У дні шкільних канікул, з 21 по 30 березня, на території обслуговування Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області проводилася загальнодержавна оперативно-профілактична операція «Канікули». Дані заходи були спрямовані профілактикику вчинення неповнолітніми особами адміністративних і кримінальних правопорушень, утягнення їх дорослими в протиправну діяльність, негативних проявів у підлітковому середовищі та виявлення дітей, що залишились без догляду, посилення соціального та правового захисту дітей.

 

У рамках проведеної операції співробітниками сектору кримінальної міліції у справах дітей спільно з представниками соціальних служб та освіти були проведені рейди по торгових точках міста на предмет дотримання закону про заборону продажу алкогольної і тютюнової продукції неповнолітнім.

 

З метою виявлення фактів перебування після 22.00 осіб, які не досягли 16-річного віку без супроводу батьків і законних представників, були перевірені розважальні заклади міста Кузнецовськ. Також в ході запланованих заходів були складені 2 адміністративних протоколи за ст. 184 КУпАП за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей. Втім, основною метою профілактичних заходів "Канікули" було не складання протоколів про адміністративні правопорушення, а запобігання їх вчинення.

 

Також в ході спільних патрулювань з жителями міста проводились профілактичні бесіди з роз’ясненням заборони розпивання алкогольних напоїв та куріння в заборонених місцях.

 

 

Довідково.

Відповідно до ст. 175-1 КУпАП: Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Згідно ст. 178 КУпАП: Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Грома́дське мі́сце — частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони.

 

В Українському законодавстві поняття визначене у статті 1 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення». Зазначимо також, що в Законі України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» додатково визначені обмеження щодо споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів: Стаття 15-2.

 

Забороняється споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових:

 

1) у закладах охорони здоров'я, крім споживання столових вин на території санаторіїв у спеціально відведених місцях;

2) у навчальних та освітньо-виховних закладах;

3) у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, у підземних переходах;

4) у закладах культури;

5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

6) у ліфтах і таксофонах;

7) на дитячих майданчиках;

8) на спортивних майданчиках;

9) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

 

На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити споживання пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів.

 

 

Сектор кримінальної міліції у справах дітей Кузнецовського МВ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів