34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Оплачувані громадські роботи – користь людині і громаді

Оплачувані громадські роботи – користь людині і громаді

10.08.2015

0

958

Коли існує обмежений попит на робочу силу, залучення громадян до участі в оплачуваних громадських роботах відіграє важливу роль, бо люди, які дійсно шукають роботу, прагнуть знайти хоча б тимчасову, навіть некваліфіковану оплачувану роботу, щоб одержати матеріальну підтримку. Добрим прикладом залучення безробітних до впорядкування території міста є співпраця центру зайнятості з міською владою.

 

Організація такої зайнятості приносить роботу та дохід для людини, а також користь для територіальної громади, адже мова йде про виконання суспільно-корисних видів робіт та вирішення соціально-економічних проблем міста.

 

Рішенням виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 30.04.2015 № 93 в місті проводяться такі роботи на базі Кузнецовського міського комунального підприємства та комунального закладу “Парк культури та відпочинку” за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

 

Про соціальну корисність цих робіт неодноразово наголошувалося в.о. міського голови І.Куцом, завдяки чому в нашому місті були створені тимчасові робочі місця для організації та проведення громадських робіт, які відповідають потребам міста та сприяють його соціальному розвитку. Отже, більше 20 місцевих мешканців міста мають, хоч і тимчасову, але гарантовану роботу. До того ж є надія, що по закінченню громадських робіт когось з них приймуть на постійне місце роботи в ці підприємства.

 

 

Начальник відділу Кузнецовького міського центру зайнятості Ярощук Р.В.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 583
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8678

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів