34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Останні депутатські граблі

Останні депутатські граблі

25.01.2013

57

2294

Газета "Вісті" №5 (від 25.01.13), рубрика "Трибуна депутата"

Останні депутатські граблі

Частина 1


Як-то кажуть, біда не приходить одна. Після «кінця світу» настав «апокаліпсис»: депутати Кузнецовської міської ради втретє прийняли на своїх чи то зборах, чи то сходці рішення про відставку Сергія Анощенка з посади міського голови. Такою тріумфальною ходою наші обранці 14.12.2012 року ввійшли в аннали історії міста під назвою «грудневе повстання». А вже 15.12.2012 року Кузнецовськ накрила апокаліптична снігова заметіль, якої після святкування перемоги над «супостатом» ніхто не очікував і з наслідками якої справилися тільки через декілька днів. У найкращих традиціях революційного жанру, так як і заповідав великий Ілліч, передача всієї влади радам відбулася без законних на те причин і ненадовго. Що це було? Спалах жадібності чи загострене відчуття безвідповідальності? В історії Русі подібні часи з появою самозванців, «Лжедмитриев» і таке інше, народ називав «смутные времена». А наші прості люди про обраних кажуть: якщо довго тужиться - голова закружиться. Так воно і сталося. Закружилося у деяких до безпам’ятства і, як казав відомий автор, «тут Остапа понесло». Весна та позачергові вибори покажуть місце, куди понесло наших депутатів. Але скільки б граблі не вчили не наступати на них, а депутатське серце вірить в чудеса. І сталося те, що мало статися: у черговий раз Анощенко виграв суд і знову приступив до роботи. А було ж таке «торжество демократії» - хватання мера за грудки очманілими депутатами, замок в дверях кабінету із залитим клеєм отвором для ключа, заклеєне паперовою стрічкою прізвище на табличці дверей. Одним словом – діти-переростки гуляють.

Особисто я протягом двох останніх років спостерігав за цими боями без правил, де вереском і виттям відволікалася увага мешканців та ресурси на-шого міста від основних його проблем. Дозволю собі декілька різких міркувань з цього приводу, тому що просто дістали.

Сьогодні лунають коментарі про кризу місцевого самоврядування. Все це брехня. Всі ці скавучання та експлуатація образу «непримиренного скандаліста» С.Анощенка розраховані на те, щоб викликати роздратування у мешканців до нього та запрограмувати несприйняття будь-яких його ініціатив. На жаль, місцева політика перебрала столичний стиль спілкування з виборцями - так легше проникати у свідомість довірливих громадян. Ніякої відповідальності і роботи, суцільне шоу - ось основне покликання теперішнього політикуму та депутатського корпусу. Основний мотив – «бабло», основне політичне кредо – «майно», основний принцип – «Анощенка геть!»

Насправді штучна криза місцевого самоврядування у нас виникла через те, що депутати біжать «не туди» через відсутність розуміння єдиної важливої мети, яка відпала одразу після оголошення результатів виборів. У першу чергу, через бажання миттєво отримати багато грошей. А по-друге, через кризу думки. Через те, що партійний принцип обрання депутатів до міської ради призводить до виховання плеяди нероб, появи «овочів» з мандатом та ствердження колективної безвідповідальності, яка робить владу на місцях байдужою до потреб мешканців; через захоплення пройдисвітами партійних брендів і осередків партій та формування на їхній основі більшості в міській раді; через протягування з допомогою своїх депутатів-«овочів», які голосують за помахом руки головного «агронома», будь-яких, навіть вочевидь безглуздих, рішень. Через те, що більшу частину часу витрачають на залишення анонімних коментарів на місцевих сайтах та колупаються в білизні своїх опонентів замість того, щоб розробити та надати на обговорення бодай яку програму розвитку міста. Все це через низький рівень політичної культури. Ось звідки сварки, ось звідки скандали – елементи шоу. Міська рада, замість пошуку можливостей, згаяла два роки на зняття С.Анощенка. Апофеоз інтелектуальної думки! І жодного слова про напасть, яка поступово доходить і до нашого міста, – масове звільнення працівників ДП НАЕК «Енергоатом».

Розпочну з простого. Своє ставлення до бездіяльності міської ради неодноразово висвітлював у місцевій пресі. І стою на тому, що опозиційна більшість депутатів Кузнецовської міської ради навмисно саботує виконання своїх функцій та програмних зобов’язань перед мешканцями для того, щоб викликати незадоволення у жителів міста по відношенню до основної посадової особи місцевого самоврядування та відволікти увагу мешканців і ресурси нашого міста від основних його проблем. Це стає можливим завдяки відсутності роботи депутатського корпусу, а, отже, і звітів про неї перед своїми виборцями, особливо це стосується мажоритарників. Про це свідчать несвоєчасний ремонт ліфтів і сесії, які не відбулися з вини міської ради. Про це свідчить неприйняття Статуту територіальної громади, непристойно розрекламованого півтора роки тому. Про це свідчать рішення судів різних інстанцій щодо нашої міської ради.

Але найбільше мене вразило засідання постійної комісії з питань бюджету за участю в т.ч. майбутніх тимчасових заступників міського голови, яке відбулося у серпні 2012 року. На ньому обговорювалось питання можливості отримання коштів згідно з Кіотським протоколом на встановлення в закладах освіти енергозберігаючих вікон. Відправили на довивчення! До цих пір вивчають лише одну постанову уряду. І це в той час, коли необхідно негайно і терміново осмислювати та видавати рекомендації. Зате питання, які нахабно саботувалися протягом року, раптом були розглянуті протягом декількох тижнів лише після безпідставного висловлення недовіри чинному міському голові без будь-яких документальних аргументацій (!) А приступ опозиційності деяких депутатів, які є посадовими особами місцевого самоврядування, проявився саме через те, що вони відчули загрозу зі сторони С. Анощенка щодо недоцільності їхнього перебування на посадах. 

Все це ще раз доводить, що свідомістю громадян високотехнологічні нанодепутати пробують маніпулювати. Особливо це було очевидно перед виборами до Верховної Ради. Основним рупором маніпуляторів стала газета «Вараш» і постійна істерія. Непогана задумка, головне, що дуже дорога. Сьогодні залишилася лише істерія і постійна брехня, але вже без газети. 

Першими зрозуміли, що «царь-то не настоящий», працівники комунального підприємства, яким, очевидно, вже набридли постійні знущання над колективом підприємства з різних сторін і які інтуїтивно відчули небезпеку, що нависла над другим по величині підприємством міста. І вони звернулися до міської ради та губернатора області з проханням розпустити Кузнецовську міську раду та висловили свою готовність до страйку. Цей вчинок громадянської непокори клану з 25 депутатів свідчить про те, що у нас з’являються зародки громадянського суспільства, яке мирним шляхом висловлює своє ставлення до влади місцевого значення.

Ще раніше я був свідком маленького бунту мешканців будинку №28 по мікрорайону Будівельників. Розлючені багатомісячним простоєм ліфта, вони викликали на свої збори керівництво КМКП та свого депутата-мажоритарника О.Антипець, яка, вочевидь, побоючись розправи, прихопила на цю справу ще одного говоруна з «Батьківщини» - свого колегу. На безмежний народний гнів аргументів, окрім заговорювання проблеми, на жаль, не знайшлося. У всьому були винні всі, окрім депутатів. Розумієте! Розташування зірок і коньюктура не ті. Але мешканцям це було не цікаво. Шість місяців без ліфта далися взнаки. На щастя, обійшлося без мордобою, хоча назрівало. До речі, в подальшому, саме цього «відповідального» депутата-мажоритарника, прізвище якого виборці округу взнали лише після зазначеної події, під час розгулу демократії в період спроби зняття С.Анощенка за великі заслуги перед товариством було призначено на відповідальну посаду в «Тимчасовий уряд» місцевого самоврядування. Без будь-якого суспільного обговорення кандидатур, освітнього рівня, без обговорення в комісіях міської ради програми діяльності кандидатів на посади «заступників виконуючого обов’язки міського голови» було затверджено осіб, яким я б особисто не довірив навіть пошарпаний віник: або вкрадуть, або вкрадуть та перепродадуть бюджетним організаціям міста як новий. Мені дивно, коли в нашому інтернаціональному місті акцентується увага на партійній належності, зокрема належності до Партії регіонів, а не на людських та ділових якостях людини, яка могла б реально зробити щось для міста. Мені також дивно, що саме це стало ідеологічною завадою для депутатів у призначенні на посаду заступника О.Ципан, кандидатуру якої подав С.Анощенко, і не перестало бути перешкодою для призначення від опозиційної більшості на високу посаду представника партії С.Тігіпка, яка, як відомо, увійшла до складу Партії регіонів.

Політика патріотизму до свого міста кольору немає. Скажіть, якщо мова йде про відповідальність, то як можна сприйняти затягування прийняття необхідних рішень міської ради, як власника комунального підприємства, за висновками проведеного аудиту? Це виключна компетенція міської ради. Все це говорить про те, що задекларовану відповідальність при захопленні всіх постійних комісій міської ради опозиційна більшість на себе без захоплення влади взяти не може і не хоче. А це їхній прямий обов’язок! Тому для себе зробив висновок, що по відношенню до міста застосовується тактика випаленої землі. А С.Анощенко винен тільки в тому, що він не погодився на роль рядженого в генеральський кітель опудала. І одразу дав зрозуміти, що місце, заготовлене для нього тіньовою посадовою елітою міста, ділити ні з ким не буде. Судячи по сьогоднішньому резонансу, кількості задіяних персон та масштабу, за більш, ніж 20 років Незалежності України та 16 років місцевого самоврядування, порося під назвою «місцева номенклатурна мафія» перетворилося у вгодованого озвірілого хряка і сьогодні руками повсталого депутатського корпусу бореться, щоб його до Паски не зарізали.


Ігор ЧЕРНЕЦЬКИЙ, депутат міської ради

(2 частина - незабаром)

Всього коментарів: 57
1 2 »
1
Суддя | 25.01.2013 | 16:29
+ (2) -
Гарно бреше
2
Аламак | 25.01.2013 | 16:29
+ (-2) -
Правильно і чесно все написано. Місцева номенклатурна мафія. яка з поросятка виросла в хряка.
Принаймні половина депутатів немає морального права називати себе депутатами місцевої ради. Вони в кріслах опинилися як висуванці корпорацій по типу "Свобода", "БЮТ", "ПР" і т.д. А як непорозуміння з місцивими вибрами на пропорційній основі буде ліквідовано, то і юридичного права в них не буде.
Свою "професійність" вони показали на прикладі триразового путчу.
Місцева рада, яка складається виключно з підприємців, і то в основному по профілю "купи-продай", а по простому "посприяй у тендері, отримаєш відкат" не може працювати на інтереси мешканців міста Кузнецовськ. Та і громада міста досить пістрява. Є люди в великими доходами, є малими, є дуже великими, є взагалі без доходів.
І на фоні боротьби за право дерибану поява реліктів з посвідченнями депутатів ВР викликала здивування. Але коли подивився відео, то до депутатів ВР тільки одне почуття - огида. Невже всі депутати такі хами і такі циніки? Не дивно, що і ВР не працює.
3
УРА | 25.01.2013 | 16:49
+ (2) -
А де Ти був коли твого друга дьоргали? Х...лі Ти виліз коли В..Я твоєму другу знову поміг? Статейку замастирив і що думаєш ти найкращий? Ч.о ти!
4
УРА | 25.01.2013 | 16:54
+ (2) -
Розкажіть будь ласка Ігоре а що конкретно Ви зробили для міста? Окрім смітників по Варашу?
5
ІГОР | 25.01.2013 | 16:57
+ (2) -
І ще розкажіть про дачні діляночки в районі АЕРОПОРТУ?
6
Юрік | 25.01.2013 | 16:58
+ (3) -
Нічого собі Чернецький безстрашний, такими звинуваченнями розкидатись. Це ж він фактично назвав Сич, Магдича і Кравця злолдіями - "на посади «заступників виконуючого обов’язки міського голови» було затверджено осіб, яким я б особисто не довірив навіть пошарпаний віник: або вкрадуть, або вкрадуть та перепродадуть бюджетним організаціям міста як новий".

Мабуть, як і мер, хоче в суді жити?
7
Вісті | 25.01.2013 | 17:11
+ (3) -
Чернецкий потерял квалификацию. Много, нагромождено, нечитаемо и ни о чем. Статья обиженного ребенка и недо-адвоката Анощенка. Похоже,ему вместе со своими друзьями Юрием Нестерчуком и Сергеем Анощенко надо лечить нервную систему тепловыми ваннами.Придворный сказочник аля-графа Анощенка из него не вышло, никудышний писака.
Лучше б писал сказки для детей грудного возраста. Думаю, это у него б дучше получилось.
8
fm | 25.01.2013 | 17:19
+ (2) -
Все просто,Чернецький всіх обруднює,бо не здійснився його проєкт стосовно Пашко Світлани,яку він з анощенком мріяв потсаити заступником міського голови.Але це ж неможливо,навіть тоді коли він дуже хоче./видалено/ та до того ж аморальна людина як і він сам.
9
kolobok | 25.01.2013 | 17:21
+ (2) -
Дуже цікаво яким способом Чернецький, разом із С.Пашко отримали земельні ділянки в районі вертолітної площадки, які обробляли пенсіонери весь час, а коли пройшло два роки від видачі державних актів вони прийшли і вигнали пенсіонерів з цієї землі, що напише Чернецький про це?
Паша | 25.01.2013 | 17:34
+ (-2) -
Щоб зробив і не зробив Чернецький, але ним описана реальна ситуація, яка склалася!!
опа | 25.01.2013 | 18:16
+ (-1) -
это уже типа аля Тимошенчиха.
то что он сделал и наворовал - это уже ни кого не должно волновать.
а главное то, что он тут правильно и типа во время написал, успел так сказать подмахнуть во время, свой пятак по ветру поставил, в надежде что угадал и снова к корыту попадёт.
Андрей | 25.01.2013 | 18:59
+ (2) -
Человек срисовал истинную ситуацию в данной ситуации. Ибо эта война уже подз***ла людей города. А война идёт точно не для добра городу а за пополнения карманов...
Житель | 25.01.2013 | 19:02
+ (-2) -
Тут вже деякі коментатори свої монітори слиною забризкали, повитирайте. Хороший чи поганий Чернецький в даному випадку неважно. Важно те, що в цій статті він пише чисту правду.

І що за істрія з дачними ділянками? Напишіть вже нормально, а то нічого не ясно. Хто в кого і що забрав? І, саме головне, як?
dum | 25.01.2013 | 20:10
+ (2) -
Чернецький це ти соб1 пишешь що ти правий.1 про дачи ти забувся зрозум1ло -наколовся наркотою.Тому й не розум1ешь 1 не пам1ятаешь.Яка правда може бути в наркомана.
Логіка | 25.01.2013 | 21:10
+ (1) -
Не читав, много букафф, зайшов плюнути на жополиза. Харк.
strannik | 25.01.2013 | 21:20
+ (-2) -
Тепер стало зрозуміло де в коментах пишуть депутати :). Толком та аргументовано прокоментуйте статтю, якщо дійсно хочете!!! Які ви схожі на того депутата з верховної ради, що на відео горланить. (
леший | 25.01.2013 | 21:43
+ (2) -
То це Чернецький на пару з Юрою Кириловцем наложив лапу на дачні ділянки навпроти вертолітної площадки?
Z | 25.01.2013 | 22:34
+ (2) -
Так.
кіра | 25.01.2013 | 23:02
+ (2) -
а квартиры в городе так же уходят как и дачные участки
леший | 25.01.2013 | 23:37
+ (2) -
Да, афера ще та була... Ех,Чернецький, Чернецький, так гарно ти тут розписуєшся, обзиваєш когось злодіями, а сам? Наберись сміливості і подивись в очі тим людям, здебільшого пенсіонерам, в кого обманом і неправомірним свідоцтвом про реєстрацію кооперативу відібрав ті клаптики землі. Як кажуть, в самого рильце в пушку...
вася | 26.01.2013 | 00:14
+ (1) -
ігор так казиться бо має статус невизнаного генія
lybov | 26.01.2013 | 00:31
+ (3) -
Чернецький після того як його попросили із ВО "Батьківщина" вирішив примкнути як і Анощенко до Регіонів, а так як його там не дуже чекають вирішив вислужитися, облити брудом всіх кого можна, і кого не страшно, а також виставити героями тих людей, від яких залежить його подальше перебування в політиці. А перед тим як спиратися на історію,спочатку вивчи її, ніякого "Лже Дмитра" на Русі не було, і тільки після цього зможеш вказувати на чийсь рівень освіти!!!!!
ЛИЛИ | 26.01.2013 | 00:41
+ (2) -
Ігор ЧЕРНЕЦЬКИЙ , ПОЯСНИ МЕНІ ЯК ЛЮДИНА З ТВОЇМ "РІВНЕМ ОСВІДЧЕНОСТІ" НА ПОСАДІ ДЕПУТАТА МОЖЕ НЕЗНАТИ ІСТОРІЇ, А ПОШАРПАНИЙ ВІНИК ТОБІ МОЖНА ДОВІРИТИ БО НІНАЩО ІНШЕ ТИ НЕЗДАТНИЙ, СМІТНИКИ НЕВІДОМО ЗА ЯКІ КОШТИ ВСТАНОВИВ ЩЕ ТОБІ ВІНИК І ЛОПАТУ І ВПЕРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕД ДО РЕГІОНІВ УУУРРРРРАААААА
Логіка | 26.01.2013 | 00:45
+ (3) -
Для странніка. По абзацу №1. Як то кажуть біда не приходить одна: пан Че приносить її своїми творчими опусами, в яких одні романтичні надумані ( за ковбасу) міркування і нуль логіки та здорового глузду. Ну розумієте, той хто розробляв закон про місцеве самоврядування та не дай бог вже помер, ну напевно перевернувся в гробу : він же не знав, що міський голова може закривати , відкривати сесію коли йому захочеться ( ну от наприклад : захотів в туалет – закрив сесію, позвонила криша партії ригів: давай бабло (ліфти та інше) - відкрив сесію). Ну от, дерибанить мною сплачені податки по звонку зверху, бо міський голова розпоряджається нашими коштами, а пан Че йому оди співає, ну хіба плюнути не хочеться. Міський голова «виграв суд»? та не смішіть мої тапочки - прокуратура «виграла суд», яка в нашій «некорумпованій країні» виграє 100 відсотків судів по звонку зверху. Та пан Че тут звертається до Ілліча, а сам повний «совок». Принципи самоврядування такі, а це аксіома: основне це міська рада, а не міський голова, тому міській раді і надані повноваження знімати голову. Ну підійдіть до приміщення виконкому, ну що там написано: міська рада, чи офіс міського голови, отож. Візьміть ситуацію: Верховна Рада знімає голову ВР, а він подав до суду і через прокуратуру підконтрольну партії ригів виграв його і повертається назад на роботу - ну чи не абсурд. А все інше, що надумав пан Че – від лукавого. PS: Від слів: «приступив до роботи» ну довго сміявся. Далі можливо буде по абзацу 2.
ЛИЛИ | 26.01.2013 | 00:52
+ (2) -
леший ООО КАК МНОГО ИНТЕРЕСНОГО ИЩЕ МОЖНО УЗНАТЬ О ЧЕРНЕЦЬКОМ, КАК ЕЩЕ С ТАКИМ РЫЛЬЦЕМ В ПУШКУ И ПИСАТЬ ЗДЕСЬ СВОИ МОМУАРЫ, СИДИ ТИХОНЬКО НЕ ВЫПОЛЗАЙ, АТО КАК НАРОД УЗНАЕТ, А ОН ОБИЗАТЕЛЬНО УЗНАЕТ ТАК ГЛЯДИ ЗАКОПАЮТ НА ТОЙ ЗЕМЛЕ КОТОРУЮ УКРАЛ, ВООООРРРРРРРРР, А ВОР КАК ГОВОРИТСЯ ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ
lybov | 26.01.2013 | 01:00
+ (2) -
Чернецький, поясни, з якого часу ремонтом ліфтів займаються депутати, і скільки ліфтів відремонтував ти особисто, скільки відремонтував покрівель, чи може ремонт хоча б в одному підїзді зробив.
ЛИЛИ | 26.01.2013 | 01:08
+ (2) -
ЧЕРНЕЦЬКИЙ МОЖЛИВО ТИ ДО МЕНЕ ПІДІЙДЕЙ ОПАЛЕНЯ ВІДРЕГУЛЮЄШ, АТО БАТАРЕЇ ХОЛОДНІ ДРУГУ ЗИМУ З АФАНАСІЄМ ВОЮЮ І ДО МЕРА МОЇ ЛИСТИ ДОХОДИЛИ, А ТОЛКУ НІЯКОГО, ЯКЩО ТИ ТАКИЙ КЛАСНИЙ ДИПУТАТ ЗРОБИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ДАЙ ТЕПЛО ЗА ЯКЕ Я ПЛАЧУ, А ДІТИ МОЇ МЕРЗНУТЬ, ЧИ МЕНІ НАДАЛІ СИДІТИ ПРИ 19 ГРАДУСІВ, ЯКЩО ЦІ ВСІ ПИТАННЯ СТОСУЮЮТЬЯ ДЕПУТАВ. ХОЧА КУДА ТАМ МЕНІ..... ТАК ОТ ЗАДУМАЙСЯ
Патріот | 26.01.2013 | 01:10
+ (0) -
звернись До Хвалько вона тебе обігріє,
GenkaUA | 26.01.2013 | 09:35
+ (1) -
ти лузер, навіщо користуєшся чужим ніком. Патріот є зареєстрований користувач, якого я особисто знаю.
ЛИЛИ | 26.01.2013 | 01:31
+ (1) -
ПАТРІОТ З ЯКОГО ДИВА ТИ МЕНЕ ТУТ ОБЗИВАЄШ? ТАК І ХОЧЕТСЯ НАПИСАТИ ЩО ТИ МОРАЛЬНИЙ Д......, АЛЕ БУДУ РОЗУМНІШОЮ ЯК КАЖУТЬ КАКУ НЕЧІПАЙ ВОНЯТИ НЕ БУДЕ,, БАЙ.
lybov | 26.01.2013 | 01:39
+ (2) -
Патріот, тебе Анощенко вже обігрів? Чи може Чернецький?
ЛИЛИ | 26.01.2013 | 01:40
+ (3) -
ПАТРІОТ, ТЕБЕ НАПЕВНО НАПАРУ ОБІГРІВАЛИ
lybov | 26.01.2013 | 01:45
+ (1) -
І взагалі, на якій підставі ти себе патріотом називаєш. Назватися мало, потрібно щось зробити, а не тільки всіх брудом поливати. Або ти просто не розумієш значеня слова "патріот", якщо так,то поміняй нік,і не ганьби його, ато читати гидко
Володимир | 26.01.2013 | 11:09
+ (1) -
О це поперло з Чернецького!
lybov | 26.01.2013 | 12:30
+ (3) -
У Чернецького діагноз!
По статті: * але найбільше мене вразило засідання постійної комісії з питань бюджету..............................яке відбулося у серпні 2012 року...............................Відправили на довивчення! До цих пір вивчають.* Депутат Чернецький напевно у зв'язку з діагнозом забув повідомити мешканців міста про те що він є заступником голови постійної  комісії з питань бюджету, а його подруга депутат Пашко С.Л  виконує обов'язки секретаря відповідної комісії, то чому ж таке важливе питання вони ще досі вивчають. Коли необхідно ввести додаткові посади у відділ , яким керує Пашко С.Л. або  виділити кошти на придбання холодильника,кондиціонера, ноутбуків,фотоапарата,преміювання, Чернецький і Пашко так довго даних питань не вивчають і вирішення цих питань через дану комісію проходить миттєво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Суддя1 | 26.01.2013 | 13:35
+ (-1) -
ЛИЛИ та любов я так зрозумів що ти одне й теж , що за вловесний понос..мабуть таки Патріот правду про вас написав. що ви так розпинаєтесь?
lybov | 26.01.2013 | 16:04
+ (1) -
Суддя1, розпинається тут патріот і ти, а я пишу реальні факти про які повинні знати мешканці міста. Чернецький такий патріот, нехай пише правду, про те що він зробив для міста будучи депутатом 6 років(головою постійної комісії з питань бюджету, та пізніше заступником голови даної комісії)
Логіка | 26.01.2013 | 20:19
+ (2) -
Для странніка. По абзацу №2. Ну цей абзац (короткий) взагалі перл. Пан Че (депутат) 2 роки ні фіга не робив, а тільки за кімсь спостерігав та не тільки спостерігав ,а за боями без правил ( ну певно з боку міського голови без правил). Бо які правила можуть бути, якщо за головою стоїть і «справедлива» прокуратура з «справедливими» судами та партія ригів на чолі з «височайшим князем межгірським всія україни». Ну так от, так куди – то ресурси нашого міста поділись? Я Вам скажу: в кармани височайших. Так біда в тім що наші ресурси. PS: ну хіба тут не плюнути?
strannik | 27.01.2013 | 00:02
+ (0) -
От взяли абзац, і заговорили зовсім про інше, про "ніфіга не робив" і тому подібні речі. Спостерігати виключає не робити? А далі пішло винні всі, президент, прокуратура, суддя, партія регіонів. Я колись думав що в Батікивщину проходять не люди, а ангели, святі, на яких щиро і сподівався. Але зараз зрозумів, що краще дивитися на людину, хто вона є по суті, її принципи, переконання і по цьому робити висновки.
Quote
Я Вам скажу: в кармани височайших.


Тобто ви точно знаєте, куди кошти пішли, і через кого? Можливо і напишете тут статтю про це, ми оцінимо, побачимо зібрані вами факти, і дійсно будуть не пусті слова, в написаному вами?
Доречі Логіка логіка не керується ємоціями, тому то пропоную тільки логіку
Логічне мислення | 27.01.2013 | 12:35
+ (1) -
ЛИЛИ "Ігор ЧЕРНЕЦЬКИЙ , ПОЯСНИ МЕНІ ЯК ЛЮДИНА З ТВОЇМ "РІВНЕМ ОСВІДЧЕНОСТІ" НА ПОСАДІ ДЕПУТАТА МОЖЕ НЕЗНАТИ ІСТОРІЇ," - хто внас знає історію ? " Хвалько Н.С,я надіюсь що вона її знає , оскильки веде уроки історії.
Далі ЛиЛи пише, що батареї не обігріваться..у відповідь отримала -
Патріот (25.01.2013 23:10)
"звернись До Хвалько вона тебе обігріє," на , що Лили відповіла :
ЛИЛИ (25.01.2013 23:31)
"ПАТРІОТ З ЯКОГО ДИВА ТИ МЕНЕ ТУТ ОБЗИВАЄШ? ТАК І ХОЧЕТСЯ НАПИСАТИ ЩО ТИ МОРАЛЬНИЙ Д......, АЛЕ БУДУ РОЗУМНІШОЮ ЯК КАЖУТЬ КАКУ НЕЧІПАЙ ВОНЯТИ НЕ БУДЕ,, БАЙ." От і висновок може Хвалько все пора підписуватись під своїм ніком .??? Сором одним словом от і все.
Ще логічніше | 27.01.2013 | 12:43
+ (-1) -
Тут вже хтось писав, що ЛІЛІ - це /видалено особисті дані/. Не знаю, хто це така і яке має відношення до депутатів, але якщо зайти до неї на сторінку в соцмережі, то там зазначено, що її сестра - дочка депутата Антипець). Так що все ще простіше, ніж ви думаєте.
Quit | 27.01.2013 | 14:29
+ (2) -
cайт можна вже перейменувати на34deputat.net  cool
lybov | 27.01.2013 | 16:21
+ (1) -
Повністю з тобою згідна. Я особисто переконалася що на даному сайті знаходяться так звані режисери театру абсурду ( політики місцевого розливу). Для прикладу "Ще логічніше" "Саша" і ще декілька ніків. І коли на сайті з'являється мешканець міста думка,якого відрізняється від режисерів,то необхідно взламати електронну почту,облити брудом,накопати компромату(  можливо там десь хтось комусь сестра,брат,чи дід з дв. бабою),а якщо такого не має то придумати. Тому на мою думку даний сайт сформований для того,щоб вводити в оману мешканців
ЛИЛИ | 27.01.2013 | 17:00
+ (0) -
цілком згідна
Я | 27.01.2013 | 17:23
+ (-1) -
Вам би, lybov, казки писати, з вашою фантазією. Перечитайте для початку свої коментарі і коментарі своєї подружки Лілі. А якщо психіка слабка - то нічого було йти в депутати.
І не розкидайтесь звинуваченнями і прізвищами. Анонімність в інтернеті - річ дуже умовна.
Логічне мислення | 27.01.2013 | 17:34
+ (-1) -
Лілі та Любов є такий вислів " Ми з Тамарой ходим парой" це про ВАс ... Точніше перестань маятись хернею , та пиши вже з одного ми і так всі тут зрозуміли що ти за двох.
небайдужа | 27.01.2013 | 22:49
+ (1) -
Багато хто прочитав в газеті "Вісті" та в інтернеті статтю великого борця за справедливість Чернецького. Цікаво за якими принципом Ви шановний потрапили в депутати,чи не за квотою партії" Батьківщина"? І чи не Ви є також членом плеяд нероб,так званим "овочем"? Коли Вам потрібно було попасти в депутати,то Ви не погребували дружбою з пройдисвітами,як Ви тут пишете.
Ви ж пишете про  всіх депутатів. А може Ви вже не є депутатом і тому Ваша свідомість вище високотехнологічного ненодепутата?
Який же Ви,шановний ,депутат, коли на протязі двох років спостерігаєте за боями без правил, ховаючись чи то за спинкою стільця в залі засідань, чи то за стіною у вестибюлі 1-шого поверху? І чи не Ви є заступником голови бюджетної комісії, на якій так невдало,за Вашою думкою, розглядаються важливі для міста питання? Як кажуть в народі,хто винний-невістка. Думаю,що Вас взяла зелена  заздрість,що не ВАШУ КАНДИДАТУРУ висунули на посаду одного із заступників. Ви ж відноситеся до мажоритарників ,то чому ж до цього часу не має Вашого звіту про роботу в окрузі? Можливо дана стаття є початком звіту? Мабуть потрібно запитати виборців Вашого округу,чи знають вони Вас в обличчя, чи знають вони те, що ви є представником такої нелюбої Вам "Батьківщини". І чи заслужили Ви щоб за Вас голосували знову? Дуже цікаво знати від якої політичної сили Ви плануєте потрапити в депутати,якщо відбудуться перевибори,яких Ви так прагнете.Хотілось би всім знати рівень Вашої освіти,коли Ви не можете правильно почитати постанову суду. Це не Ви для себе зробили висновок , а про Вас після такої статті напрошується висновок, на  яку  хворобу захворів депутат, коли обливає брудом сам себе. Такий висновок напрошується сам собою-манія непризнаного генія.
вольт | 28.01.2013 | 00:21
+ (1) -
Я проживав на округу Чернецького окрім як поставити урни для сміття за рахунок чи то Яніцкого , чи то бюджетний кошт, ще не відомо, "шанований" депутат нічого не зробив та і в дворі його ніхто не знає, хоча він проживає на даному виборчому окрузі.
zagrava | 28.01.2013 | 12:37
+ (1) -
Чого ламаємо списи ради кого. цих чернецьких сусів грохольских і іже з ними.Вони використали різні політсили щоб стати депутатами.Цеж ТУШКИ. /видалено/ Якщо в анощенка є більшість хай спирається на неї і до праці якщо нема-літайте літаками Аеросвіту.Що ж тут не ясно медведі з 9-ти депутатів.Щодо Чернецького то це діагноз називається МАНІЯ ВЕЛИЧІ.в Орлівку палату №6 там вилікують або поправлять.
Микола | 28.01.2013 | 14:15
+ (0) -
Куца ы ХвальКо в Орловку лечить мозги!!!
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 28.01.2013 | 15:45
+ (0) -
я думаю что сначала надо проверит банковський сщет нашего мера, а потом уже кого то отправлять куда либо, по этих всех коментариях я  понял лишь одно чо здесь сидит мер со своими помочниками и пишет всякую чушь, мне как уже старшему человеку стыдно за него ведь он должен вести себя как полагается меру, а ведет как школьник(двоешник), которому дипутаты ставят 2, выставляют за дверь за плохое повидение, а на второй день он с ухмылкой возвращается назад. как мне это напоминает хорошые времена школы. Мне кажется пора кончать с этимобсурдом, так как из за этого страдаем мы простые люди.
Логіка | 29.01.2013 | 21:46
+ (1) -
Для странніка.Так, як і в кожної людини в мене є емоції.
Витяг від коментатора з «Української правди» про діючу владу партії ригів: « Что такое уважать власть? За что? Поезда не ездят, самолеты не летают, дороги страшные, в пенсионном фонде дыра как была так и осталась, налоговый кодекс усложнил жизнь предпринимателям в два раза, штаты кабмина, АП раздуты, падение промпроизводства, невыполнение бюджета за 2012 год, задержки зарплат бюджетникам, кредитование юрлиц - ставки 30% !!!, стагнация, дефляция (умудрились, мля), коррупция тотальнейшая (на своей шкуре знаю), бараны из депутатов ПР гоняют по трассам на скорости 270 км/час и чванливо выкладывают видеоролики в интернет и что самое главное мое, личное жизненное пространство становится опасным для меня и моей семьи. Может я что-то перепутал и мне за мои же деньги уплаченные в бюджет нужно уважать все вышеперечисленное???!!!» І таких подібних коментарів близько 90 відсотків. Крім цього, можу додати: кероване правосуддя, межігір’я, хюндаі, бурові вишки, тотальну корупцію, конституційний переворот, грабіжництво народу та інше «покращення вже сьогодні».
В прокуратуру звернешся: Доказуй чого ти головою поламав біту, коли тобі нею дали по головіі)))). Про сто відсотків справ в судах виграних прокуратурою я вже говорив.
Про «ніфіга неробив» , певно краще розказав коментатор №47 Небайдужа.
Щодо фактів, ну я ж назвався не фактом , а логікою.
Ну хіба не логічно, що якщо міського голову кришує прокуратура разом з партією ригів, а при цьому влада депутатам нічого не може розказати про ліфти, а тупо морозиться та включає дурку (див. відео комісії по ліфтах) – тут щось нечисто.
1-50 51-55
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1023
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9157

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів