34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Останній депутатський хапок (Повна версія)

Останній депутатський хапок (Повна версія)

03.02.2013

80

3121

Днями наше місто було удостоєно честі візитом десанту із депутатів Верховної Ради України для приборкання норову C.Анощенка. І все би нічого, якби не одне «але».

Мало того, що виглядало це як навала орди і рейдерське захоплення влади - мене вкрай збентежили слова одного з візитерів, що зафіксовано на відео. По-моєму, воно звучало ось так: «І оце … просилося у мене на посаду міського голови». Вдумайтеся! Виявляється, щоб стати мером кожному кандидату треба узгодити свою совість, свої погляди шляхом пройдення чистилища партійних організацій. Тобто волевиявлення мешканців – це, так собі, умовність, бутафорія демократії. Результат вже визначено задовго до самих виборів партійними начальниками. У мене таке враження, що цей візит ніщо інше, як помста за невдале позиціонування своєї совісті та передвиборної компанії. 

Всі ці події навколо протистояння між міським головою та частиною депутатського корпусу набрали принизливих для виборця наслідків – депутати перестали відображати та чути істинні проблеми виборця, а дослуховуватися лише до тих, в тіні яких можна мутити воду. А це бюджет міста, в якому чимало спокус та можливостей для своїх політичних побратимів зверху.

Бюджет міста 2013 року було кимось влучно названо «бюджетом бандур». Я не розумію, як можна прийняти бюджет без суспільного обговорення та аналізу. Бюджет - це гроші, а гроші не безликі – за кожною гривнею стоїть чиясь доля. Як можна голосувати за бандури вартістю 70 000 грн. в той час, коли по місту бігають собаки, на відлов яких і передбачалися зазначені кошти. Пояснення тільки одне: собак до смерті буде загравати депутатський квартет. У нас собаки не проблема, як виявилось. Я стверджую: у нас проблема в депутатах. У кожного з них на округах є освітні заклади, які потребують фінансування, а не тільки ЗНЗ №1. 

Крім цього, існує перспектива зупинок в 2013 році 36 ліфтів, а в 2014 році - вже 88 ліфтів. Ніхто з цих «гомодепутатос» не хоче задумуватися над тим, що при сьогоднішніх реаліях нашої незалежності можливо в наступних роках держава на це грошей не дасть, а місцевий бюджет не потягне такого навантаження. Мешканці будинків самотужки фінансово не спроможні зробити ці ремонти. А необхідні кошти потрібно резервувати вже зараз і зараз думати, де ці гроші заробляти. І не на поточний ремонт строком на 3 роки і вартістю 60 000 грн., а на 18 років по повній вартості, тобто 170 000 грн. 

Грошей завжди недостатньо, а наші обранці нічого, крім повстань та розподілу коштів, не роблять. Не задумуються над новими джерелами надходжень, де можна і потрібно заробити чи зекономити. Натомість міська рада сьогодні перетворилася в міський центр зайнятості та бюро добрих послуг, де працевлаштовують на роботу героїв-депутатів. Це явище взагалі не прийнятне і політично вмотивоване.

Для нашої громади та самого міста-супутника в системі пріоритетів корпоратизація ДП НАЕК «Енергоатом» має більш вагоме значення з тяжкими наслідками, аніж працевлаштування депутатів на роботу. У вересні 2012 року разом з депутатами-колегами Юрієм Нестерчуком та Світланою Пашко я підготував та зачитав на сесії міської ради звернення до Президента, Кабінету Міністрів України щодо неможливості корпоратизації ДП НАЕК «Енергоатом», а депутат міської ради від ВО «Батьківщина» вже другого скликання поспіль, працівник станції, член профкому ВП РАЕС, на сесії міської ради утримався при голосуванні!

Мені стало зрозуміло, що людей цієї опозиційної більшості НЕ ЦІКАВИТЬ доля міста. Для них головне - отримати принципово-спокусливу, еротично-скандальну перемогу над мером, який несе відповідальність за кожного мешканця міста, аніж проникнутися важливістю порушеної теми. І залучити до цього шоу найбільшу увагу спільноти. Будь-якою ціною, навіть якщо саме місто перетвориться на привид та зникне з мапи України. Місто, в якому живе та працює Т.Сич, Ю.Кравець…

Отак ми боремося з усім, що нагадує нам Кузнєцова та його московських господарів. Очевидно, їм важливо зараз відпрацювати обіцянки, щедро надані учасникам «грудневого повстання» та надати в якості винагороди квартири з житлового фонду міської ради відданим справі опозиційної більшості депутатам та іншим наділеним владою особам, які приймають рішення. Адже для цього була здійснена спроба усунення від виконання обов’язків спеціаліста з обліку житла на час його відсутності та впровадити туди свого. 

Доки громада до наступних виборів лавку не закрила, їм терміново необхідно прибрати в свої руки комунальне майно, яке Анощенко не віддавав.

Взяти хоча б за приклад приміщення комерційного призначення на першому поверсі, що в будинку №11 по м-ну Вараш. Їх перелік затверджено повстанцями до приватизаційних процесів виключно для знайомих та близьких? Запевняю Вас і Ви самі знаєте, що суми, отримані від такої «прихватизації», по балансовій вартості будуть носити більше благодійний та умовний характер. І це при тому, що мінімальна сума на відкритий продаж одного об’єкта комерційної нерухомості в центрі міста в середньому складає від 30 000 до 50 000 доларів. Це дуже пристойні кошти. За них можна зробити капітальний ремонт частини ліфтового господарства будинку, фасаду, автомобільних «карманів» і багато чого іншого. ….

Шановні мешканці! Я звертаюся до Вас і хочу сказати, що з такими темпами через декілька років Вам буде вже неважливо, якою мовою Ви будете розмовляти на теренах Європейського Союзу, заробляючи кошти на його плантаціях, в борделях або миючи посуд в розважальних закладах. Світова практика говорить про те, що скорочення однієї персони на таких об’єктах як ВП РАЕС, тягне за собою скорочення в соціально-гуманітарній сфері у співвідношенні від 1 до 3-5. Тому після цього не буде ні освіти, ні соціального захисту, ні медицини, ні комунального підприємства з його тарифами, а також самої необхідності існування депутатського корпусу. Люди почнуть масово мігрувати, впадуть ціни на житло, на яке взято кредити. Це буде просто останній день Кузнецовська.

Події навколо КМКП сьогодні - це відображення ситуації з ДП НАЕК «Енергоатом» завтра. Сьогодні замість того, щоб пригнічувати наше КМКП, паразитувати на його проблемах, багато балакати, захоплювати владу в місті, до якої ще не доросли, депутати повинні займатись конкретними справами.

Слід писати дуже багато звернень, оббивати пороги ДП НАЕК «Енергоатом», ночувати під Кабінетом Міністрів України, залучати знайомих народних депутатів, голів однойменних фракцій, партій у Верховній раді України з однією умовою - зупинити планові скорочення персоналу в компанії ДП НАЕК «Енергоатом». І щоб використати енергію депутатів Верховної Ради, які до нас завітали, в мирних цілях для блага всієї громади міста після згаданого візиту в Кузнецовськ направив на їх ім’я персональні звернення щодо цієї основної проблеми нашого міста. Зроблять щось – честь і хвала їм, нехай тоді приїжджають і ми для них організуємо «циганів і ведмедів». А зараз не треба мешканцям розповідати, що міський голова не той і не виконує своїх обов’язків. Він їх і не зможе виконати до тих пір, доки депутати міської ради за сприяння народних депутатів не перестануть працевлаштовувати своїх безробітних колег на ключові посади, щоб мати контроль над фінансовими потоками, землею і майном громади. Ну, не готовий він бути весільним генералом. Не готовий. 

Зупинення скорочення персоналу в ДП НАЕК «Енергоатом» - це єдина реабілітуюча обставина для наших місцевих обранців, обранців до Верховної Ради та їх вибриків. Якщо нині вчасно не відреагувати на такий виклик, то з 8 000 працюючих на РАЕС осіб залишиться працювати всього 2 500–3000 осіб – і тоді місто помре. На Поліссі залишиться Великий Вараш. А якщо за нашим прикладом це зроблять депутати всіх міст-супутників, то, сподіваюсь, ми знайдемо впевненість в перспективі розвитку нашого міста.

Кожен день вагання - це долі багатьох людей. Адже якось ця станція багато років працювала в такому вигляді. Атомна енергетика - це останній відділок в гаманці держави після підписання убивчих газових угод, але чому саме наше місто має розплачуватися за це? До речі, до честі Кабміну, відповідь на наше звернення щодо неможливості приватизації ДП НАЕК «Енергоатом» надійшла у встановлені законом строки. Суть відповіді зводилася до того, що корпоратизації не буде. Дякуючи Богу, сам законопроект так і залишився законопроектом, очевидно, через втручання в процес спільноти. Але ж наші урядники пішли іншим шляхом і скорочення персоналу буде проходити за іншою, «сірою», схемою, руками керівників, які далеко не в захваті від такої ідеї.

Тому, виходячи з важливості саме оцих пріоритетів та з метою використання будь-яких наявних можливостей, ми з колегами-депутатами Юрієм Нестерчуком, Світланою Пашко підготували ще один проект рішення, який було опубліковано в місцевих мас-медіа – рішення про вручення наказу депутату Верховної Ради України М.П. Сороці, обраному по нашому 155 виборчому округу. Одним з пунктів передвиборчої програми згаданого депутата є недопущення приватизації атомної енергетики. Але, на жаль, через постійні депутатські примхи опозиційної більшості увага нашої громади відволікається від надзвичайно важливої на нас з Вами теми.

Для експерименту я навмисно розділив дану статтю на дві частини, щоб поспостерігати за реакцією, а вона не забарилася.

Ви почитайте коментарі на місцевих сайтах, на яких під різними псевдонімами гидять депутати і ви побачите, як важко з ними працювати. Ось де реалізується творча думка. Ось це продукт дворічної роботи. Оцим вони зайняті кожен день. А це ж обличчя міста.

Прочитавши такі коментарі, молоде покоління переймає антисоціальну модель поведінки. Тому вважаю, що перевибори Кузнецовської міської ради принесуть меншу шкоду, аніж подальша її бездіяльність. І хоча депутат міської ради не є суб’єктом подання, але 25.12.2012 року, я, депутат Кузнецовської міської ради шостого скликання, направив у Верховну Раду звернення щодо розпуску Кузнецовської міської ради з відповідним обґрунтуванням. Тому що Кузнецовськ – це не Гуляйполе. А ця «махновщина» продовжуватися більше не може. Цю злочинну раду треба терміново зупинити. На мою думку, прийшов час, коли умовляння депутатського корпусу закінчити конфліктувати – занадто велика честь для наших обранців. Там більша їхня частина матеріально вмотивована.

Експерименти з терпінням громади мають закінчитися. Їх пора гнати в шию з цієї грядки, щоб навіть духу не було. Мітлою. Особливо тих депутатів, які приносили в жертву інтереси мешканців нашого міста протягом останніх двох років, і вручити їм чорний мандат недовіри без права на повернення в політику. Це буде, напевно, повчальним прикладом і першим випадком в історії незалежної України, коли розпущену міську раду ганебно розпускають без політичної мотивації, а просто через непрофесійність, бездіяльність та через те, що вусаті дівчатка загралися. Саме тому, щоб не втратити остаточно обличчя, вони прагнуть одночасних перевиборів і міського голови, і депутатського корпусу.

Але перевибори в такому форматі – це, фактично, премія за безвідповідальну поведінку. Вперше за всю історію незалежності України та існування місцевого самоврядування, завдяки принциповості неноменклатурного міського голови, у територіальної громади нашого міста з’явився реальний механізм та унікальна можливість поставити оцінку за невиконане домашнє завдання депутатами Кузнецовської ради і висловити своє істинне ставлення. Це ознака того, що ми дійсно стаємо ГРОМАДОЮ. Нехай перевибори для них стануть останньою «лебединою піснею», дембельським акордом. Зрозумійте, що вони сьогодні за Ваш рахунок облаштовують своє життя, обіцяючи подумати про Вас завтра. Існує думка, що ті ж самі горе-депутати знову пройдуть до міської ради, ховаючи свої «сіркові очі» в списках партій. Ні. Все залежитиме від Вас. У жодному разі цього робити ми не маємо права. У нас дуже обмаль часу. Наше місто – це не депутати, наше місто - це працівники РАЕС, працівники бюджетних установ, КМКП, підприємці. Наше місто, зрештою, як взірцевий приклад - це діти ЗНЗ №1, які з допомогою існуючих інтернет-можливостей заради свого хворого вчителя організували збір коштів на проведення операції. 

І для того, щоб ситуація, в якій функцію пастухів виконують барани, більше не повторилася, хочу дати одну пораду та по благати. 

Шановні! З досвіду нашого міста – не голосуйте за партії! У них ховаються негідники, які прикривають свої причинні місця партійними прапорами. Для них це вдалий бізнес-проект. Останній депутатський хапок. Історія сім’ї однієї бідної вчительки це вже підтвердила. В управлінні державою та містом зокрема повинна бути жорстка вертикаль та відповідальність всіх суб’єктів цієї вертикалі. Наші місцеві обранці довели за два роки, що у них її немає. Будьте обачнішими. Обирайте нових, відповідальних, не «овочів», обирайте відомих Вам людей-«мажоритарників» і трусіть їх як грушу, а любіть як душу. Від них залежить якість Вашого життя. Сподіваюсь, що «овочі» не образяться на мою незлобливу критику.

Дайте врешті-решт собі відповідь на питання: Чому для управління атомною електростанцією потрібний розумний, ліцензований персонал, який пройшов атестаційну держкомісію, а для управління містом – всенародно обрані безвідповідальні депутати? 


Ігор Чернецький, депутат міської ради

Всього коментарів: 79
1 2 »
1
леший | 03.02.2013 | 16:02
+ (7) -
Ой, як же ж наш казкар гарно пише! Прочитав - неначе ковток свіжого повітря! І частина депутатів г...ки, і місто пропадає, і РАЕС зупиняється, і я з Нестерчуком і Пашко груддю амбразуру закриваю... Прямо кінець світу настає у "Великому Вараші". В мене спина болить, може автора цього "крику душі" до неї прикласти і болі пройдуть?
Шановний наш самозванний захисник п. Чепнецький! Ви написали, що читали коментарі до першої частини свого опусу, то все-таки скажіть: що ж там все-таки з дачними ділянками біля аеропорта трапилось? Пролийте світло, так сказати. Громада, за яку Ви так на словах уболіваєте, думаю, що має знати правду з перших вуст
2
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 03.02.2013 | 16:34
+ (3) -
Що тільки не придумає таш казкар Чернецький аби разом зі своїм наставником мером та дружиною ... залишитись біля влади, біля грошей а короче сказати біля корита яке добре підкормлює. Я так розумію буде важко проекормити 7 дітей, а тимбільше двоє за границею, там долари потрібні. Вже нудну навіть читати ваші казки, я одним оком переглянув, аж смішно стало. Невже ви думаєте пане Чернецький що стось повірить в те що ви пишите, невже ви думаєте що люди настільки дурні? Я думаю навпаки
3
sos | 03.02.2013 | 17:27
+ (4) -
Чернецький в штани наклав в1д переляку.Перевибори попереду а тепер як без Анощенка.В батьк1вшину вже не в1змуть в депутати немае як прол1зти.А якже на одну зарплату жити без рекету на базар1 та на дачах.Солодко йому було б1ля бюджетних грошах а тут клят1 депутати занадто розумн1 виявилися не дали шулеру-постачальнику послуг для екс мера розбазарювати майно м1ста та мешканц1в
4
справедливість | 03.02.2013 | 17:38
+ (5) -
По обох статтях Чернецького- бред сивої кобили. Проаналізуємо частину написаного. Абзац 2 даної статті  " Мало того.......
"І оце.... просилося у мне на посаду міського голови". Аналізуємо навіщо потрібно Черн. вищукувати якісь фрази, чи звинувачення виносити це на розгляд мешканців міста,адже ніхто крім нього не звернув на цей вислів увагу?  Анощенко обраний міський голова, перша посадова особа в місті, навіщо так підривати його авторитет?  Відповідь очевидна страх. Чернец.  боїться що міський голова і депутати сядуть за стіл переговорів і дійдуть компромісу а як же тоді він із " Батьківщини" його виключили,  яким чином дорватися до бюджетного корита,тому, щоб цього ні в якому разі не трапилося необхідно шукати компромат і поливати брудом нехай між собою гризуться. Міському голові висловлююю щирі співчуття "маючи таких друзів ворогів не потрібно"
  Далі по статті-" Для експерименту я навмисно розділив........ щоб спостерігати за реакцією." Спостерігати, підглядати  Черн. вміє, але мешканцям міста набагато було б цікавіше почитати відповіді на запитання,які були задані в коментарях, а саме:  
-25.01.2013 УРА -Розкажіть,будь ласка Ігоре, а що конкретно Ви зробили для міста?
                   Ігор- розкажіть про дачні діляночки в районі АЕРОПОРТУ? до речі про ці ділянки запитують kolobok і леший?
                   Lyboy запитує , поясни з якого часу ремонтом ліфтів займаються депутати? Скільки особисто ти  як депутат мажоритарник відремонтував ліфтів, покрівель,чи може ремонт хоч в одному під'їзді зробив? Що зробив для виборців будучи депутатом  6 років (головою постійної комісії з бюджету,а пізніше заступником голови даної комісії)?
-27.01.2013  Небайдужа- за яким принципом Ви шановний потрапили в депутати чи не за квотою " Батьківщини"? Коли Вам потрібно було в депутати Ви не погребували дружбою з так званими пройдисвітами. Чому до цього часу не має звіту депутата мажоритарника Чернецького? Чи не Ви є заст.голови бюджетної комісії  на якій так невдало за Вашою думкою розглядаються важливі для міста питання?
 Що ж в цих коментарях є таким образливим для депутата мажоритарника Черн.,що він не надав відповіді ні на один, крім того,  що не має чого сказати так званому із його таки слів відповідальному депутату!!!!!!!!!!!!!!!!
  Далі по статті    "Шановні з досвіду нашого міста не голосуйте- за партії .......        В управлінні державою та містом зокрема повинна бути жорстока вертикаль всіх суб'єктів цієї вертикалі"  Напевно Черн. користувався цим принципом коли на останніх виборах активно підтримував кандидата Яніцького і коли цей проект провалився вирішив перекинутися до регіонів, але там також розумні люди.
    
5
GenkaUA | 03.02.2013 | 18:49
+ (8) -
Пане Чернецький де відповіді на запитання, які Вам задавали? Напевне пора писати третю частину статті.
6
Патріот | 03.02.2013 | 18:57
+ (-1) -
"а тут клят1 депутати занадто розумн1" не льстіть собі Батьківщино, хто з ВАс там розумний, можливо дівки які "голови не миють"??? ))))))))) Бидлан як був у місті так і буде.
7
Логічне мислення | 03.02.2013 | 19:47
+ (3) -
патріот, стидно читати, п. Чернецький скільки вже можна говорити за собак? скільки грошей ви вже десь діли? то ще 70 тис. хотіли туди ж, а так можливо(теж під питанням) дітям ті бандури дістануться,
8
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 03.02.2013 | 20:36
+ (2) -
да, пане Чернецький коли ви вже дасте відповідь на запитання, які вам були поставлені раніше, бо вже ваші казки дістали всіх.
9
Патріот | 03.02.2013 | 22:56
+ (5) -
Соромно читати статтю "чернецького" як і в Нестерчука у двох одна крива. Обраний 1/3 виборців мер рахує себе правим і не переможним.
sir_the_dragon | 04.02.2013 | 23:58
+ (0) -
Зрозуміло, до проффесора руки закороткі, от хоч тут покричати можна. Це пряма образа 1/3 населення Кузнецовська.
стратег | 03.02.2013 | 23:19
+ (-2) -
7 Логическое мышление (Сегодня 17:47)
а ты представляешь сколько можно купить этих огромных балалаек на эти деньги?
и почему их надо было забирать от бездомных животных, когда на культуру выделили больше 5 миллионов, или там уже тоже всё расписано по карманам?
Что бы вам /видалено/ эти деньги поперёк горла встали, а что бы всё поняли, желаю вам оказаться на улице , как те бездомные, не в чём ни виноватые животные.
sir_the_dragon | 05.02.2013 | 00:00
+ (0) -
Дійсно, краще справжніх балалайок набрати, по 3 гривні за штуку. Стратег, у тебе "всі вдома"?
А взагалі то ти сам "балалайка". Балалайка - 3 струни, бандура концертна - 65. Питання є?
PAVELNP | 03.02.2013 | 23:41
+ (4) -
Так шо там з дачами в аеропорту? а то всі все знають.... може хтось статтю напише....
Эээээ | 04.02.2013 | 00:05
+ (1) -
Процитирую Юлиана Семенова: "Если вас обольют дерьмом, то вы же и виноваты, потому как отмываться - вам!" А в Кузнецовске и обольют, и потребуют публичной отмывки. Мдааааа...
стратег он же Ээээ | 04.02.2013 | 02:23
+ (-3) -
Опять ты здесь )))
балалайка - это ты . как и баран с барабаном , вот и возьми и облейся дерьмом
вместе со своим пошлым писакой Юлианом Семеновым , а потом и отмывайся ,
а искусство не смей называть балалайкой под предлогом жалости к бездомным животным,
короче - чемодан , вокзал , дальше сам знаешь -
самогон , балалайка , частушки - тебе туда !
вольт | 04.02.2013 | 02:45
+ (3) -
"шанований" п. Чернецький мені тут сподобався Ваш коментар з приводу "була здійснена спроба усунення від виконання обов’язків спеціаліста з обліку житла на час його відсутності та впровадити туди свого", а чи не Ви в минулій каденції судилися з тим же "спеціалістом з обліку житла", щось дуже швидко змінилася Ваша думка щодо даної пані. Чи можливо зацікавили Вас чимось?
вольт | 04.02.2013 | 02:50
+ (3) -
І моя Вам порада не плюйте в колодязь, бо ще прийдеться напитися, то де були Ваші очі коли Ви балотувалися в депутати від тої нікчемної "Батьківщини" яку Ви так зараз стараєтесь очорнити?
Микола | 04.02.2013 | 10:34
+ (1) -
Шось тут не обговорюэться питання скорочення на ВП РАЕС, яке актуальніше, ніж поливання брудом цого депутата!!!!!!!!!!!!!1
Любов | 04.02.2013 | 14:00
+ (2) -
Я вже цю статтю читала в газеті "Вісті". Молодці, за гроші місцевого бюджету полили брудом місцевих депутатів. Браво. Я б таке взагалі не друкувала, це не "точка зору", це відверта брехня і суб'єктивна думка.
То може в газеті і журналістів не треба - все одно Чернецький і Жданюк за всіх пишуть.
jarema | 08.02.2013 | 01:55
+ (0) -
А ти Люба візьми і замість дурного щось розумне і напиши. Спробуй  написати таку розумну статтю як Жданюк із УНП , а не дурницю  як Чернецький із "Батьківщини". Покажи Любочка  що ти теж грамотна
вольт | 04.02.2013 | 14:15
+ (2) -
Так, що тут не зрозуміло Чернецький давно дружить з Басарабою ще з минулої каденції, а Басараба теж радий, що обхаяв депутатів, якже вони його позбавляли роботи. От і вирішив помститися брудом полити.
Микола | 04.02.2013 | 17:33
+ (-2) -
Шановні, може мені хтось підскаже, хто з наших депутатів зробив по відношенню до скорочення яке вже йде, і це тільки квіточки, Ягодки будуть в 2016 році!!!
jarema | 08.02.2013 | 01:59
+ (1) -
Микола " Зверніться із питанням про  скорочення до депутата від ПР- СОРОКИ. Він обіцяв що всім буде допомагати у всіх питаннях бо дуже добрий чоловік
Логіка | 04.02.2013 | 21:38
+ (3) -
Задача для 3 го класу «Повний хапок» (повна версія 5.5.) з розв’язком на 5,5 дій : Якщо вартість заміни ліфта в 2010 році згідно даних сайту tehportal.com.ua становить з установкою 116 000 грн. то скільки його модернізація буде коштувати в 2012 році. Інфляція грубо щороку становила 10 відсотків. Згідно даних сайту при модернізації економія коштів складає 40 відсотків вартості заміни ліфта. Скільки коштів за даних умов затрачено на модернізацію 30 ліфтів? Скільки коштів десь поділось , якщо згідно даних у 2012 році ( див. дані з сайту 34400 та дані пана Чернецького) модернізація ліфта у м.Кузнецовськ складає близько 170 000 грн. Куди поділись кошти, якщо ними розпоряджається міський голова ?
Розв’язок:1) 116 000*1,1*1,1 = 140 360 грн. – вартість заміни ліфта в 2012 році.
2)100%-40% = 60% - вартість модернізації ліфта відносно його заміни.
3) 140 360 грн.*60% = 84 216 грн. – вартість модернізації ліфта.
4) 170 000 – 84 216 = 84 046 грн. – кошти, які десь поділись за модернізацію одного ліфта.
5) 84 046 * 30 = 2 521 380 грн. – кошти, які десь поділись за модернізацію 30 ліфтів.
Дія неповна: куди ж поділись кошти, якими розпоряджається міський голова?
sir_the_dragon | 05.02.2013 | 00:05
+ (-1) -
Задача для логіки: з яких це пір, мер, особисто розпоряджається коштами?
Логіка для сіра | 05.02.2013 | 00:41
+ (2) -
пункт 13 частини 4 статті 42 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" - повноваження міського голови - є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою.
Угоди укладаються за підписом міського голови, тобто він дійсно особисто розпоряджається коштами.
Читай, сір, ЗУ "Про місцеве самоврядування" і не став дурних запитань
Логічне мислення | 05.02.2013 | 00:56
+ (1) -
стратегу 10: сходи в церкву постав свічку, проклинати великий гріх
вольт | 05.02.2013 | 02:02
+ (1) -
сір24 ні мер особисто не розпоряджається є там в нього ще заступник з фінансів п. Зубрецька, яка добре знає з якої кишені гроші взяти і куди покласти, далі ще Афанасьєв заключає договора з ремонтними організаціями, який теж бажає собі ворвать ну і пішло далі по вертикалі і депутатів ставлять тільки до відома, бо хто ж вони такі, овочі з мандатом.
sir_the_dragon | 05.02.2013 | 04:09
+ (1) -
Свого часу Хвалько теж чудовий договір склала. "Батьківщина" мовчала як г...а в рот набрала.
Микола | 05.02.2013 | 10:14
+ (1) -
А деж дебати по скороченню персонала на РАЕС!!! Чи всі депутати тут викладають думку про зароблені гроші.
sos | 05.02.2013 | 11:12
+ (2) -
Але лише дурний не знае що саме м1ський голова розпоряджаеться м1ськими грошима.А фактично в нього е досв1дчена злод1йка Зубрецька яка за державн1 кошти сколотила нормальний б1знес для свого чолов1ка 1 так соб1 потихеньку стала м1л1онеркою 1 дал1 п1дтягуе грошики з бюджету п1д св1й б1знес.Тай 1 Анощенку допомагае на ноги стати сколотити б1ёзнес.
zagrava | 05.02.2013 | 13:57
+ (0) -
(Для тупого села даже без ника) Тобі /видалено/ тиж і Гей Сер треба зарееструватись"ПРОПИТІ ДЕФОРМОВАНІ ТАМБОВСЬКІ МОЗКИ" .Скільки тобі повторювати не гадь повітря чистого Полісся /видалено/
Путешественник | 05.02.2013 | 18:21
+ (0) -
31 zagrava (Сегодня 11:57)
ехай в своё село и крути там свиньям хвосты, /видалено/
или ты думаешь , что если поселился в тёплой квартире, то у тебя мозгов добавилось.?
твои предки в селе уже пропили мозги ещё до твоего появления, тебе вряд ли что досталось.
ты генетический мусор в тёплой хате с компьютером.
zagrava | 07.02.2013 | 11:34
+ (0) -
Я в себе вдома куди схочу туди і поїду.А ти /видалено/ куди рвонеш подумав? Ти ж приїхало звідти де с ра в під вікнами,а все лайно накривало снігом а весною змивало водою, і так віками...Глянь на свою істаріческую родіну-деградація повна одні алканавти та наркоши. Ви вже битих декілька століть генетичний мусор. Ви по своєму азійському менталітету убогі духом , захланні, ніщі і заздрісні, ви ущербні від того, що ви варвари-монголи. Скажу тобі твоєю мовою,бо іншої ти не розумієш. /видалено/ в свій московсько-татарський улус або (ЄХАЙ) і живи в повній душевній гармонії.Іншого ви не заслуговуєте.
небайдужа | 06.02.2013 | 01:46
+ (4) -
1."Бюджет міста 2013 року було влучно названо "бюджетом бандур"...Вам, пане Чернецький, сором не знати, що в проекті бюджету було запропоновано на собак 300 тис. грн. З цієї суми 70 тис. грн. проголосовано на придбання  бандур для центру дозвілля, а 230 тис. грн. проголосовано на вирішення питання з собаками. Ви також були депутатом минулого скликання, коли КМКП на вирішення цієї проблеми було виділено 50 тис. грн.
2. "Крім цього існує перспектива зупинок в 2013 році 36 ліфтів..."Цю проблему "гомодепутати" ( а ви себе до них не відносите ) якраз і вирішують, проголосувавши в 2012 році за виділення КМКП коштів на ремонт ліфтів в сумі 2 381.536 тис.грн. А в бюджеті 2013 року на це КМКП на сесії, яку ви назвали сходкою, проголосовані кошти в сумі 2 872.100 тис. грн. То, можливо, вам, як заступнику голови бюджетної комісії, запитати треба в пана Афанасьєва, чому тоді такі проблеми з ремрнтом ліфтів у місті і при чому тут депутати? Вони свою роботу зробили - кошти виділили. А відповідно до ст. 42, п. 4 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова є  ропорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою. Нехай і він скаже, як використовуються кошти. Не вводьте всі разом людей в оману.
3."...корпоратизація ДП НАЕК "Енергоатом". Всі депутати, окрім одного, працівника станції, члена профкому РАЕС, підтримали ваше звернення до Президента та Кабміну, то не бійтесь, назвіть прізвище того депутата. Чому ви, будучи депутатом попереднього скликання, спокійно сприйняли те, коли пішли на вулицю тисячі працівників - будівельників?
4.А де ж квартири в жилому фонді міської ради і хто з депутатів цим фондом скористався? На це питання може відповісти тільки спеціаліст з обліку житла, з якою ви в минулому до крові судились за брудну публікацію в газеті "Вісті" і за яку вона вимагала з вас чималеньку грошову компенсацію за моральну шкоду? Можливо, поставите до відома мешканців міста, а чим же завершився  суд?
5. А як печеться пан Анощенко разом з вами за комунальне майно громади міста! Створити комунальний ринок на автостоянці по м-ну Перемоги за кошти міського бюджету, призначити там директора ( мабуть Нестерчука, бо гарно вміє збирати гроші з підприємців ), ділити прибуток, а за збитки відповідальність повинна нести міська рада ( покривати за рахунок коштів міського бюджету ).Ще один ринок для парні Зубрецької. Досвід вже є. Не вийшло. Не ті депутати. Ці ж  "гомодепутати" відмовились розглядати і ваш, пане Чернецький, проект рішення про створення в місті мережі комунальних аптек за кошти міського бюджету, бо не відомо, в чиї руки вони потім потрапили б. Ось така собі турбота про комунальне майно.
6." Події навколо КМКП..." Рівень оплати населенням за надані комунальні послуги у 2012 році становив 100,9 %. Окрім цього в 2012 році з міського бюджету КМКП були виділені кошти в сумі більше 8 млн.грн., за рішенням депутатів КМКП було звільнено від земельного податку на суму близько 600 тис. грн. Не дивлячись на все це кредиторська заборгованість КМКП перед ВП "Рівненська АЕС" сягнула 30 млн.грн. А зарплата пана Афанасьєва-12 тис. грн. Під час свого звіту на сесії Кузнецовської міської ради він вніс пропозицію КМКП по виходу із фінансової кризи: прийняти рішення Кузнецовської міської ради про встановлення тарифів з 01.10.2012 р. на житлово-комунальні послуги, що надаються КМКП для населення та інших споживачів,  розрахунки яких було направлено до міської ради листами №861 від 30.05.2012р. та повторно №1381 від 29.08.2012року. Але рада прийняла рішення утворити конкурсну із відбору кандидатів на заміщення посади директора КМКП ( пан Афанасьев  більше двох років виконує обовязки директора КМКП, а це заборонено законом ). Директора КМКП, відповідно до статуту підприємства призначає сесія міської ради, а міський голова під будь-яким приводом блокував це питання, бо добре розуміє, що депутати за кандидатуру пана Афанасьєва можуть і не проголосувати, бо результат його керівництва видно неозброєним оком. І що буде робити пан Анощенко, коли ВП "Рівненська АЕС" подасть КМКП на суд за борги і будуть арештовані всі рахунки КМКП. Ще хочу додати, що в бюджеті міста на 2013 рік для КМКП передбачені кошти в сумі близько 14 млн.грн. І чого ж ми в такому болоті, пане Чернецький? В чому тут вина "гомодепутатів"?
І насамперед, ви, пане Чернецький, закликаєте не голосувати за партії, бо в них ховаються негідниики. А ким тоді були ви, коли перебували в партії "Батьківщина" і за квотою якої потрапили до міської ради?. Чи ви вже змінили виборче законодавство, ходячи по судах разом з паном Анощенком? А то як же ви будете знову балотуватись в депутати?. Хіба що зміните прізвище? Пропоную-КАЗКАР.
olex1980 | 06.02.2013 | 15:08
+ (2) -
Щодо фінансування ЗНЗ № 1 . Ви спочатку спитайте скільки батьки туди вложують кожен рік. От і получається батьки вложують (незалежно від того чи є вних кошти чи немає) в ремонти груп, а коштьи із бюджету йдуть на інші незрозумілі потреби які відвідувачі ЗНЗ і непомічають. Ну а криша в минулому році це зовсім інша розмова
jarema | 08.02.2013 | 02:03
+ (2) -
4 olex1980"   
  Не "вложують " а вкладають буде правильно
jarema | 07.02.2013 | 01:36
+ (3) -
Вітаю депутата міськради , начальника упр. соціального захисту    СИЧ Т.Б,      начальника МЕМ    РЕшетицького С. А.та успішного підприємця ЖУРБУ О.  із тим що ваш  лідер партії "Сильна Україна"  Тигіпко теж  став черговим  мільярдером у зубожілій Україні.           У 2010 перед виборами СИЧ Т.Б на всіх бігбордах красувалася  із цим дніпропетровським комсоргом-реформатором. А Решетицький та Журба від партії Тигіпка "Сильна Україна" були кандидатами у депутати міськради.. Ваш лідер за 2роки дуже добре покращив собі життя це при тому що мінім. пенсія 860грн. і суцільне безробіття в Україні.
.Я думаю що ви, як справжні українські патріоти  дуже успішного лідера підтримували на виборах 2010р (для покращення життя українцям)
небайдужа | 07.02.2013 | 11:19
+ (-1) -
Анощенко - це Ющенко №2. Той здав Януковичу владу, цей діє за тим же сценарієм - віддати владу ПР в місті. Афанасьєв керує дуже успішно КМКП, Москалик - бюджетною комісією в раді (оце й біситься Чернецький, що не йому довірили, пише казочки на "Батьківщину). Треба ж іще партії регіонгів посаду заступника міського голови. Якже залишити голову ПР У Кузненцовську без посади. Три депутати від ПР - три посади. І чхати на виборців, які в більшості проголосували за "Батьківщину"та інші політичні бренди. Анощенко ніяк не може простити "Батьківщині", що не підтримала його на виборах. А підтримка внього є - Чернецький, Нестерчук, Пашко, Грохольська, Сусь, Грекова, ПР. Мабуть, на перевибори організують нову партію, яку очолить пан Анощенко. Ну, хіба ж не Ющенко №2?.
jarema | 08.02.2013 | 02:14
+ (1) -
небайдужа" !!!!  Зрівнювати  Ющенка і Анощенка, це все рівно як день і ніч. Але в одному вони схожі:
І Ющенко не зміг подолати дніпропетровську злодійку, аферистку. інтриганку, артистку, жидівку Юлю.
І Анощенко не може подолати голову "Батьківщини"і -режисера  3-х річної війни у міській раді,  вчительку історії ,( якої вона не знає), брехуху. бо дурить кузнецовців брендом доброї  Юльки , зрадницю України, бо працює на жидівських олігархів і допомагає окупантам  знищувати Україну .  (  це як ви здогадалися)  Хвалько ....
У цьому вони однакові ..
Валера | 07.02.2013 | 11:24
+ (2) -
Смішно читати. Значить, вибір тих, хто проголосував за "Батьківщину" всі повинні поважати, а от вибір тих, хто голосував за Анощенка - просто "недоразумєніє", чи як там Куц казав.

Здається, це Батьківщина не може простити Анощенку, що він став мером без їхньої підтримки. Поки не поміняється керівництво в місцевому осередку Юліної партії - я за них не голосуватиму. Краще вже за "Свободу" чи УНП.
sir_the_dragon | 07.02.2013 | 21:46
+ (0) -
Краще за ПР, а ніж за таку "Батьківщину".
Нестер | 07.02.2013 | 12:01
+ (-2) -
Ты наверно точно тупой, это вас тут 300 лет топтали татаро монголы , да и все кому не лень.
И до сих пор топчут все кому не лень, но в основном свои же, вами же выбранные паны.
Вы и сейчас испражняетесь где попало , только уже в городе, и превратили его в помойку.
Можешь и дальше писать всякую чушь, но от правды не уйдешь.
А про алкашей и наркоманов ты уж точно насмешил, образцовая страна не пьющих и не нариков :)))))
Смешной ты селюче, потому что ущербный на голову.
Всё !!! Пиши, не пиши , отвечать не буду, противно общаться с /видалено/
zagrava | 07.02.2013 | 14:17
+ (-1) -
Ти /видалено/ можеш писати можеш ні .А краще одінь лапті,косоворотку,балалайку в руки і на майдан,там більше людей послухає,заодно скинуться на доріженьку ...
gblgbc | 07.02.2013 | 18:12
+ (-1) -
Не понял почему мой комент №38 удалили! Там не было пошлости! Значит этот сайт заказной под Хвалько работает!!!
Нестер | 07.02.2013 | 18:19
+ (-2) -
zagrava до своего вонючего села может и пёхом дотащится, ему это не страшно.
скотина тоже ходит по тропкам на автопилоте с пастбища.
а двуногий скот и подавно в любом состоянии допрётся до своего стойла в селе.
там же е сало , цыбуля и самогон.
убогий селюк с многострунной балалайкой под назвой бан-дура :)))))
sir_the_dragon | 07.02.2013 | 21:51
+ (1) -
Для особливо надарованих москаликів повторюю: балалайка - 3 струни, бандура концертна - 65 струн. Які ще можуть бути питання?
не верю | 07.02.2013 | 23:51
+ (0) -
Cамый бедный президент - Это Томас Исидор Ноель Санкара, президент Буркина-Фасо.
Важным для продвижения революции Томас Санкар считал личный пример.
Президент жил на жалование армейского капитана, состовляющее 450$ в месяц,
а президентский оклад в 2000$ перечислял в сиротский фонд(после свержения и
убийства Санкары оказалось, что его личное имущество состояло из старого
автомобиля "Пежо", купленного ещё до прихода к власти, холодильника со
сломаным морозильником, трёх гитар и четырёх велосипедов).Одним из первых
нововведений его правительства, стало обнародование доходов и счетов всех
госчиновников.
Более того, Санкара запретил устанавливать в своём кабинете кондиционер,
поскольку ему "стыдно перед людьми , которым недоступна такая роскошь", и
отказался санкционировать развешивание своих портретов в публичных местах и
офисах в связи с тем, что "у нас в стране таких, как я, семь миллионов".
Рівне1 | 08.02.2013 | 00:15
+ (0) -
Рівненські опозиціонери пікетували суд
Представники партії "УДАР" разом із активістами двох найбільших опозиційних партій прийшли під стіни рівненського окружного адміністративного суду. Від Феміди вимагали справедливого рішення на користь депутатів Кузнецовської міської ради, які чотири рази поспіль висловлювали недовіру меру.
http://www.rivne1.tv/Info/?id=21694
вольт | 08.02.2013 | 14:59
+ (0) -
50 jarema вона ж знаменита Сріберко перш ніж гадити когось подивіться на себе , можливо Юлька ,як ви називаєте , і аферистка, але Костенко не кращий дякуючи йому стався розкол у народному русі, далі пішли політичні переслідування справжній патріотів і в кінці кінців він такий же зрадник інтересів України як і Ющенко.
GenkaUA | 09.02.2013 | 14:50
+ (-1) -
Тільки команда професіоналів з УНП здатна навести порядок в місті
Geny | 09.02.2013 | 18:00
+ (1) -
не переконав))) якби так, то наводили б вже
GenkaUA | 09.02.2013 | 22:42
+ (-1) -
Хай все місто проголосує за більшість УНП та Жданюка С.І. і тоді всі побачать реальні зміни.
Патріот | 09.02.2013 | 22:51
+ (0) -
згідний
вольт | 10.02.2013 | 01:03
+ (1) -
хвали мене моя губонько. А земельку в центрі міста за безцінь продали під банк "Аваль" хіба не при Жданюкові? Всі хороші хто має доступ до грошей.
Geny | 10.02.2013 | 01:20
+ (-1) -
за команду засранців голосувати ніхто не буде)))))))))))
"утром стулья, вечером деньги..."))))
вольт | 10.02.2013 | 02:39
+ (-1) -
Щось дуже активно УНП почало себе піарити, не як Жданюк почув, що будуть перевибори. Ну - ну поживемо - побачимо, що з цього вийде.
jarema | 10.02.2013 | 18:36
+ (3) -
Ти , вольте, помиляєшся, ми не піаримося , а ми працюємо. Розшукуємо могили вояків УПА, відновлюємо іх, проводимо українські заходи на Покрову-(День народження УПА), на День Незалежності. пишемо статті у яких зачеплюємо найболючіші теми України під гнітом окупаційної влади .
Піаряться партії які створюються перед виборами, або які мають спонсорів сіоністських олігархів і які працюють на знищення українських правих патріотичних сил і на знищення України...........
GenkaUA | 10.02.2013 | 10:46
+ (0) -
Сір драгон прголосує..))
Патріот | 10.02.2013 | 11:20
+ (-1) -
А хто ж за крадіїв з Батьківщини буде голосувати , окрім "не митих голів "
Толку не буде ні при Антощенку і ні при Батьківщині ..всіх гнати в шию.
вольт | 10.02.2013 | 14:11
+ (0) -
Тіпа Жданюк менше вкрав, ще й досі не може поділити між членами партії все воюють,,,,,, і все в них хтось краде.
GenkaUA | 10.02.2013 | 15:24
+ (2) -
Наведи хоч один коментар, що тут Жданюк і К звинувачують когось в кражі. І по-друге УНП єдина партія яка живе за рахунок членських внесків членів партії, а не як інші партії спосорують олігархи, тому про УНП не згадується ні в яких мас-медіа - де 1хв. репортажу коштує 5000 у.о.
jarema | 10.02.2013 | 18:25
+ (2) -
Вольте! Окрім магдича, який був головою УНП у нас ніхто нічого не крав. Члени УНП навпаки здають внески. на які живе партія (згідно із статутм) .А ти" вольте"  не був ніколи у нашій партії і навіщо займаєшся наклепами  і розносиш по Кузнецовську????
вольт | 10.02.2013 | 16:00
+ (-1) -
60 Патріот Наведіть приклад хто із Батьківщини і що вкрав перш ніж звинувачувати. І ще Ви їх за руку зловили? т
Патріот | 10.02.2013 | 17:05
+ (1) -
оооо Батьківщина об'явилась " на ловця і звір біжить" правда зацепила)))))))))))))
Патріот | 10.02.2013 | 17:06
+ (1) -
Злидні !!!!!!!!!!!!!!!!!!! які тільки шукають абм де що потягнути!!!!!!!!!! -Батьківщина
шер | 10.02.2013 | 17:17
+ (0) -
ПЕРЕМОГИ 43 вже став ліфт і не один!тиждень не працюе!А вони все гризуться !ДАМ ВСІ .......!
1-50 51-61
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1057
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9200

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів