34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Культура // "Палац культури" запрошує

"Палац культури" запрошує

01.11.2014

0

1913

ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ім. Лесі Українки УСР ВП РАЕС ЗАПРОШУЄ.

 

 

Уже понад 20 років в прекрасному поліському краї серед чудових краєвидів працює наш Палац культури, в якому невтомно трудяться керівники гуртків, колективів та звукооператори, організатори культурно-дозвіллєвої діяльності та художники, і багато інших, які разом створюють єдине ціле.

 

Більше тисячі дітей, молоді та дорослих займаються в 58-х гуртках, колективах, клубах за інтересами. Творчий підхід та професійність керівників цих формувань завжди допомагає проявити себе. Усі ми родом з дитинства. І навіть коли стаємо дорослими, в своїх думках щоразу повертаємося до тієї дивовижної пори.

 

В Палаці культури працює відділ по творчій роботі з дітьми, працівники якого чудово розуміють, що потрібно нашим дітям. Різноманітні програми та свята, які проводить колектив відділу, вражають своєю неповторністю. Сьогодні діти мандрують по Україні, а завтра їх «кличуть джунглі». Малята завжди чекають зустріч з веселими козаками, піратами, клоунами та іншими казковими персонажами.

 

На базі ПК працює також відділ по творчій роботі з дорослими. На високому професійному та творчому рівні організатори культурно-дозвіллєвої діяльності відділу щороку проводять державні свята, конкурси, фестивалі, концерти, корпоративні та індивідуальні вечори відпочинку, ювілеї, тематичні та розважальні програми. До самодіяльності залучаються працівники РАЕС та інших установ міста. Зміцнити здоров’я і поліпшити фізичну форму працівники РАЕС, члени їх сімей, підростаюче покоління мають змогу у гуртках сектору фізичної реабілітації та розвитку спортивних здібностей, займаючись силовою підготовкою на сучасних тренажерах в атлетичному залі, фітнесом, аеробікою, тенісом, туризмом.

 

У Палаці культури ВП РАЕС відновлено роботу з організації гастролей професійних колективів та виконавців, що дає змогу працівникам РАЕС, жителям міста Кузнецовська долучитися до усього мистецького різнобарв’я України та навіть інших дружніх держав – сусідів.

 

Завітавши до Палацу культури, ви отримаєте хороших настрій та незабутні враження від професійних ведучих, талановитих самодіяльних артистів та справжніх зірок сцени. Великого вибору форм особистого і колективного дозвілля та розваг для вас і ваших дітей. Ми переконані, що дозвілля у Палаці культури урізноманітнить барви вашого життя!

 

 

Нагадуємо вам також, що Палац культури УСР ВП РАЕС надає ряд платних послуг, і відповідно до «Прейскуранту вартості платних послуг, що надаються підрозділами УСР ВП РАЕС », веденого згідно з розпорядженням ДП «НАЕК « Енергоатом»» № 776/р від 30.08.2011 року *ціни квитків на культурно – масові заходи ПК (на одну особу):

 

- на виставу зразкового аматорського лялькового театру ПК – 11 грн;

 

- на виставу театрального гуртка, зразкового театрального колективу «ЕРДЕКА» ПК – 4 грн;

 

- на концерт колективів та виконавців ПК – 7 грн;

 

- на дитячу розважальну, святкову програму, дитячий ранок (без реквізиту) – 7 грн;

 

- на дискотеку – 6 грн - на вечір відпочинку для дорослих (без призів та реквізиту) – 20 грн;

 

- на заняття в гуртку (колективі) ПК:

 

- образотворчого мистецтва та ліпки; розпису по тканини; декоративно-прикладного мистецтва; гри на гітарі;гри на акордеоні; різьби по дереву; танцювальний ( 1-2 рік навчання) – 35 грн/місяць;

 

- на заняття з фітнесу, аеробіки – 8 грн/год;

 

- на заняття з фізичної реабілітації людини – 12 грн/год;

 

- на заняття з силової підготовки в атлетичному залі – 11 грн/год;

 

*ціни на послуги по наданню приміщень ПК для проведення культурно – масових заходів:

 

- велика зала – 700 грн/год;

 

- танцювальна зала – 300 грн/год;

 

- фойє II поверху («Золота зала») – 300 грн/год;

 

- мала зала – 200 грн/год;

 

- інші приміщення – 0.40 грн/м2/год. 

 

Зауважуємо, що ціни квитків на гастрольні культурно-масові заходи, які проводяться у приміщеннях Палацу культури, встановлюються та коригуються адміністраторами колективів і виконавців, виступи яких очікуються на нашому мистецькому майданчику.

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ!

 

Тел. для довідок: 3-43-12 Адміністрація ПК УСР ВП РАЕС

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1011
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9143

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів