34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Релігія // У Кузнецовську збудують Греко-Католицьку Церкву

У Кузнецовську збудують Греко-Католицьку Церкву

04.05.2013

39

3393

Рішенням від 19 квітня 2013 року "Про надання земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді" Кузнецовська міська рада надала Луцькому Екзархату Української Греко-Католицької Церкви в постійне користування земельну ділянку площею 0,1949 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. 

"Наша парафія на Поліссі у місті енергетиків Кузнецовську потребує особливої Божої та людської підтримки. Знаємо що ніщо так не збагачує, як Боже благословення (Прип). Тому вважаємо, що через нашого Главу і Отця Блаженнішого Святослава парафія отримала завдаток особливого благословення. 
В часі канонічної візитації Луцького Екзархату Блаженніший Святослав освятив накупольний хрест та намісні ікони для каплиці у Кузнецовську, 30 березня 2013 року у Ковелі.

Згодом ми встановили вхідну браму до приміщення нашої каплиці. До цього часу ми не мали окремого входу і були якби залежні від нашого сусіда, який завжди був і є до нас доброзичливим. Та звичайно потрібно було мати свій окремий вхід, щоб у любу хвилину можна було зайти до церкви в духовній потребі, без того, щоб турбувати ще когось. Тому 12 квітня була встановлена вхідна брама, яку виготовлено у Ковелі. На черзі встановлення купола на каплиці. Божественна Літургія у каплиці відбувається щонеділі о 13.00 годині.
Всіх наших парафіян, друзів, та читачів просимо про молитву за розвиток нашої церкви у Кузнецовську, щоб не одна душа могла знайти спасіння та єдність із Богом також і через нашу церкву.
" - повідомляли на сайті української греко-католицької церкви (м.Ковель) 13 квітня 2013 року.


"З Божої ласки і при помочі добрих людей міська Рада м. Кузнецовська на сесії 19 квітня 2013 року виділила земельну ділянку площею 0,20 га нашій громаді для будівництва храму Божого. Отець Євген Задорожний представляв депутатам міської ради план та задум на використання ділянки, відповідав на питання депутатів. 

Ми щиро вдячні за допомогу депутату міської Ради Пешку Миколі Юхимовичу. Він щиро перейнявся долею нашої церкви і надалі сприяє розвитку греко-католицької громади у місті Кузнецовську. Хай Господь рясно благословить його і Родину.

Вчора ми знову продовжували роботи по облаштуванні каплиці - виносили сміття, прибирали, проводили воду. Під кінець дня на своїй території висадили 17 ялин. У такому важливому ділі як садження дерев взяли участь також депутати міської ради. На кінець посадили гарного дуба, щоб підкреслити важливість церкви, як міцної і незамінимої основи в житті української народу" -
повідомляли на сайті української греко-католицької церкви (м.Ковель) 28 квітня 2013 року.


Джерело: за матеріалами сайту cssr-kovel.ucoz.com

Всього коментарів: 39
1
погоня | 07.05.2013 | 16:13
+ (5) -
Дивно бачити "греко-католиків" Чугая та Пешка. Один з Воронків, а інший з Половель. І до католиків ні вони ні їхні родини не мали жодного відношення. Чи це політичний проект "Свободи"? А Пешко виконує волю Тягнибока?
2
GenkaUA | 07.05.2013 | 17:35
+ (0) -
Дуже подобається греко-католицька віра, але що тут роблять ВО "Свобода": алкоголік Чугай, Пешко та Ющук, чи вже вирішили попіаритись на Божому ділі.
3
Роман Цебрук | 07.05.2013 | 18:12
+ (1) -
Шановні жителі міста Кузнецовськ.

26 квітня цього року відбувся мітинг-реквієм у пам’ять про тих, хто своїми грудьми захистив нас від наслідків страшної Чорнобильської катастрофи. В ньому взяли участь як учасники ліквідації її наслідків, так і небайдужі громадяни. На жаль, багатьох учасників ліквідації цієї катастрофи вже немає серед нас, але за тих, хто ще залишився в живих наша держава чомусь забула.

Ми почули виступи як від представників влади, так і від представників церкви. Прикро, що не надали слово представнику громади Української Греко-католицької церкви, яка вже зареєстрована в нашому місті. Хоча по програмі проведення цього заходу він також мав виступити. Після мітингу ми дізналися, що священики з інших церков прийняли його, м’яко кажучи, «в штики». Хіба личить поступати так духовним особам? Що, все-таки, відбувається як у нашому місті, так і у всій державі? Це що, боротьба за паству? Так її, як такої, взагалі не повинно бути. Тим більше такими негідними методами. А якщо духовні отці бояться втратити своїх парафіян, то краще нехай на прикладі свого життя і дій на духовній ниві доводили правильність того чи іншого напрямку в релігії.

Давайте не будемо забувати про те, що саме Українська Греко-католицька церква стояла біля витоків нашої української держави, збереження української мови, історії і культури. А покійний патріарх УГКЦ Андрій Шептицький під час німецької окупації врятував життя багатьох представників єврейського народу. І це правда, яку в даний час ніхто не може заперечувати.

Ми звертаємося до всіх віруючих нашого міста, не залежно від того, хто до якої церкви ходить: чи то в храм Московського, чи Київського патріархату, чи в Молитовний дім, чи в Синагогу. Кожен з нас має право на свій вибір. Мало того, що політики роблять «бучу» в нашій державі, то ж давайте хоча б ми – прості громадяни – будемо толерантно ставитися одні до других, не залежно від того, хто до якої церкви ходить, бо молимося ми одному Богу.

Шановна громадо!

У кожного з нас можуть бути різні політичні погляди, але не треба забувати, що, в першу чергу, ми маємо бути людьми і поважати вибір кожного.

Слава Ісусу Христу! Слава навіки Богу!

З повагою до Вас вірні Української Греко-католицької церкви.

За дорученням громади Цебрук Р.Г.
4
GenkaUA | 07.05.2013 | 18:51
+ (2) -
Поки в Україні буде панувати церква табачного барона і мільярдера КГБіста Кирила, то правди ви шановні представники УГКЦ тут не знайдете.
5
Serg_B | 07.05.2013 | 21:20
+ (2) -
А не підскажете, чи не проти унії(тобто греко-католицькой церкви, такої собі "об єднаної" церкви) наші предки-козаки воювали?

Чи можливо Ви вірші Тараса Григоровича не читали???

Добра нам бажаєте? Ню-ню. Ви перехідний ланцюг до католицизму і Ви це добре знаєте :)) Вовки у овечій шкурі.
6
GenkaUA | 07.05.2013 | 22:00
+ (0) -
І що ті козаки довоювались? Що Бодя хмельницький Україну продав Московії? Та московським попам
7
sir_the_dragon | 07.05.2013 | 22:07
+ (-1) -
ОВА! то виходить ліпше кірілко, а ніж греко-католики?
8
sir_the_dragon | 07.05.2013 | 22:08
+ (-2) -
Погоня, Генка - а вам не все рівно хто її тут засновує?
GenkaUA | 07.05.2013 | 23:00
+ (-1) -
Так вони не є засновниками, громада УГКЦ вже давно існує в Кузнецовську, просто не люблю коли політики лізуть в релігію
9
вольт | 07.05.2013 | 22:27
+ (-2) -
Щось я на жодному фото небачу Ющука, де Ви його там знайшли.30891
Ольга | 07.05.2013 | 22:51
+ (3) -
Є там Ющук, відео дивіться.
en | 08.05.2013 | 00:33
+ (2) -
нагадайте мені чому ми не любим Ющука
Ющук | 08.05.2013 | 12:46
+ (0) -
Шановні форумчане, мене ви можете побачити в будьякій із церков нашого міста наголошую в будьякій, навіть я був в будинку молитви Пятидисятників, хоча багато із жителів нашого міста рахують їх протистантами, особисто я так не вважаю, моя бабуся була прихожанка цієї церкви, але найчастіше я ходжу в Св.Михайлівську церкву(та що біля р.Стир), саме там мені найтепліше і найзатишніше, там я вінчався, хрестив дітей, ходжу до сповіді приймаю Святе причастя. А допомагав настоятелю УГКЦ тому, що не було більше кому допомогти. Якщо моя допомога буде потрібна, ще комусь я з задоволенням допоможу. А піар тут ні дочого. Був я і на службах в Монастирі Св.Демитрія в с.Колодіївка Тернопільської області УГКЦ, і був на службі в кузнецовській церкві УГКЦ і повірте нічого там поганого нема, служба проходить на українській мові і прославляють там Господа Бога, як і в других церквах нашого міста, єдине, що вітаються там словами не слава Богу, як в багатьох церквах, а словами слава Ісусу Хресту, і просять благословити в Бога не Філарета, як це в УПЦ КП, та Кирила, як це в УПЦ МП, а Франциска. Ось і вся різниця, це моя особиста думка. І моляться там за Україну, як у всіх конфесіях нашого міста.

А за що ви мене не любите хотілося би теж почути критика повинна бути присутьня всюди і завжди, це надає стимул до вдосконалення і роздумів над помилками, для того щоб в майбутньому їх не робити.
погоня | 08.05.2013 | 21:09
+ (2) -
Нам відома доля Ющенка який в Великодню ніч встигав оббігти 4 храми з обох берегів Дніпра. Президент своїм прикладом хотів обєднати Україну. Але Ющук то не Ющенко. І біганина по різних храмах , чим хизується Ющук, може свідчити про відсутність позиції і віри. Про це свідчить хитання між українофобом Коровкіним якого активно підтримував "Порист" Ющук і "Свободою", активним прихильником яко став Ющук. Але й голова "Свободи" Пєшко донедавна входив до керівної верхівки міської організації УСДП (Україна вперед) Королевської.  Твоя позиція Ющук свідчить про відсутність позиції. Ти хотів почути думку про  себе.
Silvestr | 08.05.2013 | 21:17
+ (1) -
Як із партії в партію ти бігаєш, так бачимо із церкви в церкву бігаєш.. Людина без ідейного напряму. Куди вітер подув -туди і Ющук нахилився....Слабак-чоловік, не козак!
То Каськіва -радника Януковича підтримував  у партії "ПОРА". То  Коровкіна  ,москаля- масона,  на міські голови   підтримував (не даремно, звичайно).
Тепер Пєшка обхожуєш (звичайно щось на "умі" маєш)...
За що ж тебе поважати?
GenkaUA | 08.05.2013 | 23:17
+ (0) -
УПЦ МП молиться за імператора Путіна
Ольга | 08.05.2013 | 13:18
+ (2) -
Ого, достойна відповідь.
Anonymous | 08.05.2013 | 20:36
+ (1) -
а вам не кажется что вера и церковь никак у нас не вяжутся, людт перестаньте давать деньги церквям, не кормите гадюку на свою грудь
Silvestr | 08.05.2013 | 21:33
+ (3) -
Якщо подумати, то  для маленького міста Кузнецовська -це буде забагато релігійних споруд!!!
Собор на горі -московський, Іверська -московська, церква Свято-Михайлівська -Київського патріархату, Свято -Покровська-Київського патріархату
Є  в нас прихожани Римо-католицької церкви. які поки що збираються на квартирі у будинку на Перемоги,
а тепер є ще одна католицька (Греко-католицька) . В обох цих церквах моляться за Франциска.
Є ще американські :::: "Світло Зорі" ,  Пятидесятники, і ще одна  така ж американська (забув назву)..
Мабуть забагато для нашого міста.
Церква хоче стати юридичною особою | 09.05.2013 | 00:49
+ (0) -
Українська православна церква Московського патріархату просить у Президента Віктора Януковича статус юридичної особи.

"Нещодавно ми за рішенням Священного Синоду направили лист Президентові з проханням до ювілею — 1025-річчя Хрещення Київської Русі зробити церкві подарунок і звернути увагу на нагальне питання: надання Церкві як релігійному об'єднанню статусу юридичної особи", — заявив митрополит Володимир. Крім того, митрополит у своєму зверненні до глави держави попросив внести низку змін: заборонити приватизацію колишнього церковного майна, яке перебуває у державній власності; визнати релігійну освіту державною і надати Церкві право засновувати власні освітні установи та ін.
http://www.rivnepost.rv.ua
вольт | 09.05.2013 | 00:49
+ (3) -
Ще одну московську церкву збираються будувати на території медико - санітарної частини, то запитайте в них чи не забагато московських церков на таке маленьке місто, це виходить кожному батюшці по церкві, бо вони там в Соборі ніяк не можуть помиритися, своїми діями багато людей відігнали від своєї церкви, але я рахую, що на Україні має бути єдина помісна церква українська і якщо ми рахуємо себе справжніми патріотами, то повинніпідтримувати тільки нашу українську церкву.
GenkaUA | 09.05.2013 | 12:48
+ (2) -
Я батюшкам не довіряю після поїздки в м. Почаїв, і вже так з років 5 не ходжу до церкви. Я рахую краще вірити мовчки в Бога вдома, ніж ходити в ворожу церкву УПЦ МП.
Ющук | 09.05.2013 | 12:58
+ (-1) -
Для Погоня і Silvestr:
До вожу до вашого відома, що рахую себе прихожанином Св. Михайлівської церкви, хоча такого статусу мені ніхто не давав, але стараюсь ходити туди як маю час. А те що я бував і не зарікаюсь, що буду на службах в других конфесіях це суто моя особиста справа, але якщо чесно то це просто цікавість і все, маю багато знайомих, друзів прихожан практично із всіх релігійних конфесій нашого міста і вони такі ж люди як і я, а для себе хочу знати чим вони всі(релігійні конфесії) відрізняються між собою, ось і все. Щодо підтримки Коровкіна, так я його підтримував, дивідендів ніяких за це не отримував, лишень хотів попрацювати в його команді, отримати досвід у керівника такого рангу, але цього не було в планах у самого Коровкіна. Щодо мого членства в ПОРІ на той час коли вона була заснована і привезена в місто з майдану, це був молодий рух молодь показувала свій патріотизм і індивідуальність, і я був одним із них, але так склалось, що лідер Каськів зрадив наш рух, особисто я його позицію не розділяю і за його проступки відповідати не збираюсь. Щодо ВО Свобода, то вона мені імпонує по духу, і я підтримую цю політичну партію і цього не приховую.
Олена | 09.05.2013 | 14:15
+ (2) -
То ти вже оприділись нарешті, хто твій покровитель Пешко чи Магдич! А то, і там в адютантах, і там.
погоня | 09.05.2013 | 16:02
+ (1) -
"Щодо підтримки Коровкіна, так я його підтримував, дивідендів ніяких за це не отримував, лишень хотів попрацювати в його команді, отримати досвід у керівника такого рангу, але цього не було в планах у самого Коровкіна". 

Дмитро лукавить. Він мабуть забув коли в подяку за підтримку Коровкіна отримав в безкоштовну оренду на 1 рік оздоровчий комплекс (сауну Вараш 28), а керівник "Пори" С. Макарук посаду директора КМКП.  А слова "хотів попрацювати в його команді" свідчать про  нереалізоване бажання отримати  ще й посаду? Не можна і сауну і посаду за одну послугу.
каток | 09.05.2013 | 16:35
+ (1) -
А хто такий Ющук? Чим він прославивися в нашому місті? У нас є багато активних людей, які стійкі в своїй вірі і в політичних поглядах, які заслуговують на увагу.
Ющук | 09.05.2013 | 17:04
+ (-1) -
Для Оленна:

Покровителів в мене не було, не має, і не буде. А те що я перебуваю в дружніх стосунках із одним і другим не означає що один чи другий мої покровителі.
Ющук | 09.05.2013 | 17:14
+ (0) -
Для Погоня:

Сауну я отримав в оренду за гроші і не вводьте в оману форумчан, де таке видано щоб в оренду отримати щей оренду не платити. А послуг я Коровкіну ніяких не робив.
вольт | 09.05.2013 | 17:29
+ (0) -
Діма не виправдовуйтеся перед цими людьми, Ви що не розумієте вони Вас провокують,їм всерівно кого гряззю облити. Ви перед людьми ні в чому не винні, чи винні тільки в тому, що маєте свою громадську позицію, от коли б Ви підтримували б ПР і Анощенка Ви були б хорошою людиною.
Ющук | 09.05.2013 | 20:14
+ (-1) -
для вольт:

дякую за розуміння і підтримку друже
GenkaUA | 09.05.2013 | 22:38
+ (1) -
Ющука ПОРА зачислювати в ранг святих....)))))
! | 11.05.2013 | 23:05
+ (0) -
Був бар "Акваріум"- стала церква. Бізнес є бізнес.
zagrava | 12.05.2013 | 13:39
+ (-1) -
Генка,Олена,погоня ви просто невдахи і по-чорному заздрите Ющуку.Кому яке діло,що він допомагав в розбудові церкви братів наших.Кого повинно хвилювати його політична діяльність,або симпатія.Це врешті-решт його громадська позиція і в цьому нема нічого поганого.І якщо вже на те пішло, то краще греко-католики,протестанти,навіть римо- католики аніж клікуши кирило-гуняєви,чи павлуши( настоятель Києво-Печерської аври)Так що ПАКО ПАКО...Діма не звертай уваги на дрібних людішек,як говорив класик:НАМ СВОЄ РОБИТЬ!!!
GenkaUA | 12.05.2013 | 22:45
+ (1) -
Тут ніхто не пре на греко-католиків, тут говориться про галімий піар партії "Свобода" та її представників. Які там де тільки є гроші, якщо гроші в партії закінчились, вони йдуть в іншу партію.
Монастир | 12.05.2013 | 23:06
+ (1) -
Доброго дня редактори газети. Відео про УГКЦ церкву http://34400.net/news/parafija_u_kuznecovsku_rozvivaetsja/2013-05-04-1653 тепер знаходиться на іншій сторінці:
http://www.youtube.com/watch?v=jIjDuUeDi_s прошу замінити
Парафіянин | 12.05.2013 | 23:36
+ (2) -
Оголошення для форумчан
У суботу 01.червня 2013 р відбудеться освячення хреста, місця і наріжного каменя для будівництва храму. Чин освячення проведе єпископ Йосафат Екзарх Луцький. Божественну літургію співатимуть семінаристи із Тернопільської семінарії. Після служби відбудеться концерт знаменитого тріо священиків Новий час. Запрошуємо на свято всіх бажаючих, симпатиків та цікавих.
Хай Мир Божий буде у ваших серцях. На мою думку потрібно трохи менше політики, ненависті, гніву, образ і всякого негативу. Христове Світло все просвітить і наставить на своє місце. Просто потрібно часу. Бог і час і все буде добре. о. Є.
GenkaUA | 13.05.2013 | 07:16
+ (1) -
Так в більшості Кузнецовська 01 червня робочий день, відпрацювання буде за 10 травня
Парафіянин | 14.05.2013 | 13:56
+ (0) -
Початок свята 1го червня о 12год. Можна приходити й пізніше.
natalichka | 02.09.2013 | 18:15
+ (0) -
Оголошення!Унеділю,8.09.2013 р.,з нагоди Дня міста
відбудеться Архієрейська Служба Божа,
яку очолить Владика Йосафат, Української
Греко-Католицької Церкви.Запрошуємо
всіх бажаючих на спільну молитву разом
з Єпископом,особливо тих, які відчувають
себе греко-католиками і тих які є
прихильні до нашої Церкви. Заохочуємо
прийти і отримати повноту Божого
Благословення з рук Архієрея ,як
наступника Христового Апостола.Божественна
Літургія розпочнеться о 10: 00 год. у
греко-католицькій каплиці за адресою:
м-н Перемоги 52 (колишній “Акваріум”).Владика
Йосафат прибуває на запрошення влади
нашого міста, щоб спільно з усіма нами
подякувати Богові за 40- літній Ювілей
міста Кузнецовська!
Священнико.Євген Задорожний ,місіонерГромадахраму.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів