34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Партії послали своїх в Рівненську облраду

Партії послали своїх в Рівненську облраду

24.03.2013

14

1414

Відразу кілька партійних конференцій по висуненню кандидатів на довибори в обласну раду відбулися 23 березня в Рівному. 

Зі своїми висуванцями визначились: ОО "Батьківщина", ВО "Свобода", УДАР, Партія регіонів, Комуністична партія та УРП - про це пише видання novaukraina.org.

Регіонали в депутати Рівненської облради висунули безпартійних

Лише по трьом з п'яти вільних виборчих округів, на яких відбудуться довибори в Рівненську облраду, Партія регіонів висунула своїх кандидатів. Цікаво, що всі троє - безпартійні. Одноголосно учасники конференції підтримали висунути: по місту Рівне - Петра Коржевського, по Костопільському виборчому округу - Василя Осадчука та
у місті Кузнецовськ - Павла Павлишина.

У директора Рівненської АЕС на проміжних виборах буде "атомний" конкурент

На обласній конференції партії "Українська платформа "СОБОР" для участі у проміжних виборах до облради висунули кандидатів по всіх п'яти округах.

Цікаво, що по округу в Кузнецовську
від "СОБОРу" йтиме старший майстер по ремонту тепломеханічного обладнання Рівненської АЕС Петро Бенза. Відтак, на цих виборах він побореться за крісло депутата зі своїм начальником Павлом Павлишиним, якого висунула Партія регіонів.

"Батьківщина" веде в облраду помічників нардепів та "невідомого"

Опозиційні ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «УДАР» погодили між собою виборчі округи та висунули єдиних кандидатів у всіх п’яти одномандатних виборчих округах.

ВО «Батьківщина» отримала три виборчих округи. По виборчому окрузі №5 балатуватиметься член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк. У окрузі №20 балотуватиметься помічник-консультант народного депутата України Миколи Кучерука, партійний функціонер Андрій Лендел. По округу №36 від ВО «Батьківщина» в обласну раду балотуватиметься Микола Захарук.

Партії «УДАР» дістався виборчий округ у Демидівці. Перемогу тут спробує здобути підприємець Анатолій Сидорук, який на останніх парламентських виборах був включений до виборчого списку партії «УДАР» під №69.

ВО «Свобода» отримала виборчий округ у Рівному, де балотуватиметься депутат Рівненської міської ради, помічник народного депутата України Олега Осуховського Олексій Бучинський


Нагадаємо, що довибори в Рівненську обласну раду відбудуться 21 квітня 2013 року.

Всього коментарів: 14
1
Єллоу | 25.03.2013 | 01:49
+ (6) -
Павлишин переможе - нема конкурентів. Хто це взагалі такий - Микола Захарук?

Захарук Микола Миколайович, 1959 року народження, член
Української соціал-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ
"Аптека-Центр", проживає в селі Бармаки Рівненського району
Рівненської області.

Яким боком до Кузнецовська?
2
Я | 25.03.2013 | 12:55
+ (1) -
А просто Микола Захарук від апазіційної олігархічної "Батьківщин" є технічним кандидатом партії Регіонів. Це для того щоб пройшов на виборах П. Павлишин від ПР.
це свідчить що ПР+Батьківщина партії близнюки.
3
Роман | 25.03.2013 | 16:06
+ (-3) -
Особисто для мене не має різниці, від якої партії балатується той чи інший кандидат... Адекватна та порядна людина завжди залишиться ЛЮДИНОЮ... Зуміє відстояти свої переконання та спробувати змінити світ навколо себе на краще! Павло Яремович, здається мені, саме така людина! Вперед, ми за вас!
4
zagrava | 25.03.2013 | 19:05
+ (3) -
Роман- обережно залижеш!!!Багато ти бачив адекватнихі порядних,які змінюють світ навколо тебе на краще з ПРибацаних...Вони вміють відстоювати тільки своє вкрадене у нас всіх- (пенсіонерів, військових ,робітників,селян) бабло.Наведи хоч один приклад нормального депутата ВР з ПРанальних.А все починається з москаликів, ципанів,анощенків,а тепер і павлишиних.Це їхні боси,яким вони підмахують приймали закони -пенсійний, податковий,чорнобильський...Це їх межигірський полудурок кладе на тебе в золотий унітаз...Це їх вадіки, ківалови-підрахуї,собачники-табачники,чорнороті брехословські зїдають Україну...І що Павлишин змінить?Адекватна і порядна з тою бандою не повинна бути.Так що нехай відстоює свої переконання і змінює світ накраще своїми діями не в цьому ПРлайні ...
5
Роман | 25.03.2013 | 21:57
+ (-3) -
Що Вам відповісти?! Людина сама себе топить в своїй жовчі та ненависті до світу... Всі їй винні в її нещастях, негараздах, окрім неї самої... За все життя, можливо, не вдаривши палець об палець, окрім натискання на клавіші своєї злобної, ллючої на всіх понос, клавіатури, намагається знову звинуватити всіх і вся... А душа ж в неї так болить, так болить... За рідну неньку Україну... Смішно.... Здається, що заздрощі та глибока неповага до самої себе - ось дві (можливо, що є і ще багато інших...) якості, які можуть цю людину охарактеризувати... Почувши правду, починайте ображатися.... Я не сиджу на цьому сайті днями та ночами, коментуючи всі "неугодні" новини та коментарі, тому зразу знімаю з себе обов'язок відповідати на Вашу дурню... Це, або безлад в голові маля, або маразм хильнувшего старця... Що не заслуговує на увагу, а тим більше відповідь.... Навчіться спочатку поважати людей, тоді, можливо, самі заслужите на повагу...
6
zagrava | 25.03.2013 | 22:34
+ (2) -
Хто чого досяг не тобі судити підлабузник.підлий.піде...Можливо я щось і написав не вірно ,так це не диктант зі здачі екзамену.Ти чмо не відповіло ні на одне прокоментоване речення,тільки набір слів,а в попередньому коменті-лакейство.Ти бачу такий грамотний ,що аж,аж...що таке"палець о палець"."ллючої","починайте ображатися","знімаї"...Одне слово -халуй.Але не оцінять.Ось і все.
7
Sasa | 26.03.2013 | 01:26
+ (-4) -
На мій погляд Павлишин єдиний кандидат хто по-справжньому буде для Кузнецовська робити благо. Подивіться як на атомці ремонтуються майстерні і побутові приміщення,як наводиться порядок в ефективному використанні робочого часу. Він слова на вітер не кидає. Що обіцяє все робить. А він на директорській посаді тільки десять місяців. Тільки за Павлишина.
8
sir_the_dragon | 26.03.2013 | 01:53
+ (3) -
Ремонтується, тобто власними силами, якщо ремонтується. Кабінети, так, ремонтуються.
Всі папери написані, вже рік минув як повинні були зробити ремонт, а то вікно скоро випаде на СК-2. На тому ж СК-2, було нагле відмивання коштів коли ремонтували покрівлю. А як текло, так і тече. І не потрібно вихваляти директорів. ЖОДЕН керівник, не доведе до нормального логічного завершення ніяку роботу при такому розподіленні коштів. Коли ціна закупки помножена на 10, і це мінімум. Порівняйте закупівельні ціни на базарі, і на станції. Скажете надійність, так її немає. Є лише розкрадання. Хто з директорів не обіцяв навести лад у адміністрації РАЕС? А хто навів?
9
zagrava | 26.03.2013 | 10:45
+ (3) -
Дивні "людішки".Нічого Павлишин для міста незробить.Хіба щось для РАЕС-можливо...А так буде чергова піар акція від ПРдунів,от мовляв черговий Ригі Анал переміг і на заході...Є в цієї гнильної ПаРашної партії її "члени" хай балотуються.Наприклад Гашовский-ПІСУАР,Москалик Ципан-вірні янучари,симпатики межигірського унітаза дерлюки,бірюки...(влаштовували каруселі по обл.в 2004 р.) і все буде ок.Так що думайте.Ці гопники прямо закидали нас благами,відсутністю криміналу,доступною медициною і т. д.Невже ви далі станції не бачите?RS.Щось не видно щоб Павлишин поставив на місце"опухшого"Велеколепного Гошу,великого комбінатора коштів Архирея,хабарника Кузнеца та інших...наїзди і репресії тільки для робітників!
Viktor | 26.03.2013 | 13:32
+ (-2) -
Шановний sir_the_dragon ремонтується і причому великими темпами, а Павлишин як керівник і не повинен робити власними силами, а контролювати виконання і дані ним розпорядження, однак слід признати, що не можливо "объять необъятное" відразу і зробити ремонти відразу скрізь де не робилось з пуску блока №1. А відмивання коштів якщо таке було то чому Ви в мишиній норі про це говорите, а не заявите куди треба. І будьте впевнені порядок на станції буде. Буде при його депутатстві порядок і в місті.
sir_the_dragon | 26.03.2013 | 15:23
+ (2) -
Місто потрібне лише для PRу, а як у ньому живуть - "великим" не до того. Пора б вже спуститись на землю.
zagrava | 26.03.2013 | 18:27
+ (2) -
Віктор,власними силами я зрозумів- це власними силами людей які працюють в даному кабінеті тобто простими смертними.Ремонтуються по останіх стандартах і модах кабінети кухара, гоші,архирея,потапа,кузнеца....ну і ще шісток, я повторюю шісток помельше,лакеїв ,які в любий час доби скажуть"слушшюсь ..повинуюсь..і підставлять дупу...Боже,боже... Роман,Саша,Віктор........якщо ви не заслані козачки-не підставляйте дупу....... ви знаєте, як таких називають.
Sasa | 26.03.2013 | 23:12
+ (0) -
Скільки жовчі треба мати в організмі, щоб бачити тільки погане з минулих років. Проснись, не можна демократичними засобами переламати те що накопичувалось роками. В їдальні №13 павутина висіла прямо над роздачає і всім було наплювати, а зараз закінчується ремонт буфету, до кінця року вся їдальня з заміною обладнання. Так що робіть висновок самі і висновок реальний а не надуманий
sir_the_dragon | 27.03.2013 | 14:17
+ (0) -
Мені якось всерівно, що там у їдальні висіло. Я в тих їдальнях виразку заробив свого часу, тож тепер мені ті їдальні: що є, що немає.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1013
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9144

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів