34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // ПАРТІЇ ТА ЕЛЕКТОРАТ АБО ВИБОРИ ПО-КУЗНЕЦОВСЬКИ

ПАРТІЇ ТА ЕЛЕКТОРАТ АБО ВИБОРИ ПО-КУЗНЕЦОВСЬКИ

04.07.2016

42

2350

В світлі останніх місцевих подій, а саме:


- перейменування міста
- будівництво генделика під вікнами житлового будинку по м-ну Вараш 18
- спробу закриття 5-ї школи
- тотального скорочення і так недостатніх ліжко-місць в СМСЧ-3
- проведення мітингу «Запитай у мене».

 


І справді виникає послідовне питання – «А чому не запитали?». Тому захотілось перекласти с місця на місце домашню макулатуру та пошукати листівки з передвиборчими обіцянками кандидатів в депутати міської ради. Багато в чому допомогли інтернет-ресурси де збереглась інформація: сайт 34400.net та дуже останнім часом популярна в Кузнецовську соціальна мережа Facebook. Чомусь відразу стало цікаво їх перечитати та осмислити ступінь виконання обіцяного місцевими обранцями.


Аналізувавши та вивчивши думки людей стає все на свої місця. Слухаючи та дивлячись «солодкі казки» з телеекранів «зомбоящиків» більшість електорату голосує за Порошенка, Тимошенко, Тягнибока і т.д. думаючи, що вони приїдуть особисто в Кузнецовськ і будуть правильно керувати міськрадою.


Але ж воно насправді не так. Розберемо трохи партійні обіцянки виходячи з програми партій. Зачепивши на мою думку нагальну проблему «перейменування міста» бо ми так добре живемо, що нам залишилось тільки містам назви змінювати.


Критиканам та диванним експертам, які скажуть а чому викинув проблему 5-ї школи та СМСЧ-3 скажу, а чому про них згадувати. 5-та школа взагалі вже стала Варашською в соціальній мережі Facebook, а в нас місто поки що Кузнецовськ і на скільки мені відомо вони відмовились виступити на мітингу. Про СМСЧ-3 то в нас лікарів-депутатів аж 4 штуки, то хай вони і піднімають свою проблему.Візьмемо лідера по листівках та рекламі. Вивчивши два не виконаних пункти:


- забезпечення інформаційної прозорості
- підтримка ініціатив місцевих громад


То хай дадуть відповідь де їхня прозорість була, коли підписували ганебний папірець у Верховну Раду, та чому жоден депутат від цієї політичної сили не виступив на мітингу і не підтримав громадську ініціативу? А їхній лідер із закликом «Не хлібом єдиним» вже на стільки підняв ціни, що в жодному місті в Україні таких цін немає та й такого неякісного хліба.Аналізуючи вже давно нікому не зрозумілий заклик «Не словом,а ділом», спадає на думку навіщо розкидатись словами, краще все відразу робити. Отак поступив один із кандидатів при перейменуванні міста.


Особливо вразив ще один кандидат з закликом «Чути людей. Працювати для людей». Представивши свою виборчу програму в соціальній мережі Facebook в однойменній спільноті «Місто з ним», яка подолала всі рекорди популізму. Йому особисто потрібно нагадати, що місцева влада не займається: нарахуванням пенсії без податків, зменшенням пенсійного віку, встановленням більшості тарифів на комунальні послуги (більшість тарифів встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)). Про високу якість доріг взагалі буду мовчати, варто згадати Набережну – тут просто без коментарів. Виникає питання: "Шановний! Ви ж так хотіли почути людей, так чому без їх думки так швидко підписались разом зі своїми пристосуванцями під не зрозумілим папірцем у Верховну Раду, щоб наше місто назвали Вараш.Хочеться сказати:


Шановні мешканці міста досить бути «лохотратом» партійних функціонерів. Голосуючи наступного разу звертайте увагу на прізвище кандидата, а не на назву партії та спитайте перед усім насамперед у себе – «А хто це?». Щоб потім у вас не виникали питання – «Чому нас не запитали?»А нашим місцевим обранцям хочеться нагадати перефразувавши вислів з відомого серіалу «Гра престолів» - «Зима близько» на «Рік вашого перебування при владі вже незабаром». Тому раджу задуматись над цим, щоб ви були не викинуті на смітник історії розлюченим натовпом.


А ще краще поступіть правильніше, як роблять європейські політики – подайте всі у відставку. Ми все-таки йдемо в Європу.З повагою, небайдужий мешканець міста.

Всього коментарів: 42
1
Петро Комнацький | 04.07.2016 | 18:58
+ (0) -
O, yes! You, mister, is right!
2
KMKP_krade | 04.07.2016 | 19:50
+ (1) -
Було б добре порахувати скільки вкрало в КМКП "кодло" на закупівлях та на використанні праці робітників на котеджах сцаушкіна-барчака і послугах на тепличній.
І це тільки те що у всіх на очах, скільки ця ригіоналівська відрижка ремонтувала набережну? Роками! На все маючи відмовки і відписки. В якому стані будинки? Кожен бачить щодня повертаючись до дому.
Як загнали у борги підприємство!?
Гнати потрібно давно кліща-кровосіся і не просто гнати з посади, а й притягнути до відповідальності за чисельні зловживання в кмкп!!!
3
dlg | 04.07.2016 | 19:53
+ (0) -
mb are а не is?)
4
Totak | 04.07.2016 | 19:59
+ (2) -
Чому звільнили рядових працівників, а не директора кмкмп і ату?
В якому стані кримінальне провадження? І чи є взагалі воно?
якщо немає то чому? 
Халатність та зловживання службовим становищем очевидна!!!
цікаве питання також чому воду пити не можна із крану?
Коли ями залатають?і чому саботується робота? 
"Запитай у сцаушкіна, скільи він украв" - пропонуємо ще таку акцію - безстрокову!
5
Василь | 04.07.2016 | 21:57
+ (-1) -
Жаль що інкогніто! та з автором погоджуюся повністю. Бариги та запроданці знову лізуть до влади, пропонуючи нам гречку та видовища.
GenkaUA | 05.07.2016 | 22:01
+ (-1) -
Так гречка зараз не дешева, її ж так люблять. Особливо коли вибори проходять, просто національний продукт №1. Народ просто думає шлунками а не головою.
6
kovalets | 05.07.2016 | 00:07
+ (-1) -
О партийных лидерахВараша…9 апреля2015 г. Верховна Рада Украины приняла Закон Украини № 317-VІІІ «Про засудження
комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів
в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» сотни городов, сел попадали
под действие этого Закона и подлежали переименованию…  Украинский институт национальной памяти разработал
и разослал по сельским и городским Советам рекомендации: «Якперейменувати населений пункт:  рекомендаціїдля органів місцевого самоврядування»( http://kodima-rda.odessa.gov.ua/files....b][b]): где  на 3-х листах расписал,  как правильно провести переименование населенногопункта не нарушив Конституционных прав граждан и Законов Украины. Эти
рекомендации были разработаны Богданом Короленко, кандидатом  исторических 
наук и Сергеем Рябенко, магистром права   Украинского института национальной памяти. Рекомендации
подразумевали следующие этапы, которые нужно было осуществить за 6 месяцев  (пример для нашего города):1.    1. Произвести опрос жителей по предполагаемымназваниям населенного пункта (Вараш, Кузнецовск, Западноукраинск, Светлодар,
Кузня, Полеськ, Стырь и т.д.)2.    2. Разработать процедуру голосования3.   3.  Выбрать наиболее рейтинговые(Кузнецовск, Вараш, Светлодар)4.    4. На основании Закона Украины «Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)
тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» убрать коммунистическое название(Кузнецовск), оставив оставшиеся (Вараш, Светлодар)5.    5. Провести голосование 6.    6. Набравшее наибольшее количествоголосов (Вараш), через решение сессии депутатов направить в Верховную Раду…
7
kovalets | 05.07.2016 | 00:11
+ (-1) -
Такуюзаконную процедуру названия города – Вараш,  никто, никогда уже оспорить не сможет… Задача
простая всего на 6 ходов, но отдельные депутаты - партийные лидеры, сделали все
по своему, нарушив Конституцию и  Законы
(сделали так, как они поступали уже не раз), в надежде, что жители нашего города
смирятся с очередной несправедливостью... 
Что сделали.о. МЭРа и антинародные депутаты , получив рекомендации Українського  Института национальной памяти? Они поступили
не по Закону, а как всегда, по понятиям - разыграв двухходовку: 1. Скрыли от депутатов и жителей города рекомендации Українського  Института национальной памяти,2. Послали от имени жителей города в Украинський  институт национальной памяти и в Верховную Радуписьма-рекомендации назвать город Вараш… Верховная Рада и приняла Постановление
№ 4085 , ссылаясь на рекомендации института и подделанные документы по опросу
жителей города…   Не из-за названия города - Вараш, а из-за очередного обмана своихизбирателей, возмущенными жителями был организован митинг 7 июня 2016 г.
8
фанат | 05.07.2016 | 08:13
+ (0) -
Чернецький приїхав?
9
kovalets | 05.07.2016 | 09:41
+ (0) -
Чернецкий боролся с несправедливостью, но один ничего сделать не смог...
Буду рад видеть его в нашей команде!
kovalets | 05.07.2016 | 09:54
+ (-1) -
Многие считали что митинг это «выпуск пара». Мы же организовывая митингставили несколько задач:1.    Проверить активность граждан.Активность оказалась на низком уровне…2.    Проверить способны ли депутатыоперативно работать на пользу громади.  Депутcкие партийныекланы не способныоперативно решить проблемы города… 3.    Проверить способны ли  депутаты в составе Совета работать на пользугромады по вопросам поставленным в громадских инициативах (опросах и
электронных петициях)… В нашем случаи  на
основании мисцевой инициативы разработать и внести изменения в Устав города,
разработать процедуры, организовать опросы и голосование. Оказалось наши
депутаты не в состоянии этого сделать…4.    Оказать давление на политическиекланы, которые подмяли под себя честных депутатов – одиночек. Вывод: политические
кланы народ игнорируют…5.    Проверить есть ли власть в городе.Власти в городе нет…6.    Проверить расстановку сил в городе. Иузнать какие силы поддерживают народ в том числе и кто из депутатов  (для этого был дан мой почтовый ящик: kovalets@email.ua ).Как должныбыли бы поступить настоящие народные депутаты, получив мисцевую инициативу с
1600 подписями (среди которых есть и подписи их 
избирателей):1.    Включить в порядок сессии, а не «вразное», Рассмотреть ее на профильных комиссиях2.    Разработать график мероприятий,процедуры и документы… 3.    Созвать внеочередную сессию, накоторую вынести и утвердить разработанные на профильных  комиссиях процедуры и докуметы…Посколькуэтого  сделанно не было (по имеющимся у
меня данным - только  партия «Громадський
рух «Народний контроль» рассмотрела требования Митинга и если еще какая нибудь партия рассмотрела требования митинга - отпишите в этой теме), проанализировав
ситуацию в городе, группа «Запитай у мене» приняла решение создавать спилку
(ассоциацию) прогрессивно настроенных сил и граждан города с правом
юридического лица, которая будет действовать сразу по нескольким направлениям с
тем же названием «Запитай у мене»…
Pavlyshyn | 05.07.2016 | 15:14
+ (0) -
Пане Ковалець, Ви знаходитесь на роботі? Так чому Ви не виконуєте свої трудові обов'язки? Пишите в свый робочий час.
иы | 05.07.2016 | 17:00
+ (1) -
Шановний Адміністратор сайту, чи правильний час виводиться в коментарях?
kovalets | 05.07.2016 | 20:45
+ (0) -
Начиная с 7июня 2016 г. политическая борьба разгорелась не между противниками  и сторонниками  Вараша, а между силами порядка
(поддерживающими Закон и интересы Громады города) и силами беспорядка (не
признающими Закон и живущие по понятиям, презирающие своих избирателей и  много лет растранжиривающими  бюджет города)… Вторых будет нелегко оторвать
от корыта, поэтому спилка надеется на содействие адекватных депутатов и граждан
города с активной жизненной позицией...
Абамыч | 05.07.2016 | 21:58
+ (0) -
Оппа, спалили...
А | 05.07.2016 | 22:29
+ (1) -
Пану "Pavlyshyn", который тоже пишет в рабочее время,  надо бы подтянуть украинский язык.
na | 06.07.2016 | 12:31
+ (-1) -
Ковалец явно рвётся в меры... аж пищит...
Небайдужий | 06.07.2016 | 13:15
+ (1) -
Ковалець переживає за місто, а не за мери.
Masliuk | 06.07.2016 | 17:56
+ (-3) -
Переживання за місто не заважають рватись в мери...
kovalets | 06.07.2016 | 17:28
+ (1) -
Зарегистрирован проект решения городского совета, который будет вынесен на июльскую сессию, он звучит так:
 На основі ст.5. Закону України «Про географічні назви» перейменування населеного пункту відбувається з урахуванням думки більшості населення, яке
проживає на території, а також враховуючи Міську
ініціативу із більш 1500 підписів, прийняту на міському мітингу 07.06.2016
р., Кузнецовська міська рада ВИРІШИЛА: 1.     Провести загальні збори громадян міста з прямим голосуванням по вибору назви міста в
жовтні 2016 г. для чого: -        Організувати опитування жителів по назві міста методом народних петицій на сайті міської
ради. Строк липень-серпень. -        Організувати громадські слухання по назвам міста та внести три найбільш рейтингових назви
в бюлетені для голосування. Строк серпень. 2016 г. -        Виконавчому комітету Кузнецовської міської ради підготувати списки виборців, визначити та
узгодити місця голосування. Строк вересень 2016 р. -        Виділити з міського бюджету кошти на проведення загальних зборів та друк бюлетенів для
голосування (з врахуванням роботи виборчих дільниць на волонтерських
принципах під наглядом громадськості). -        Міській раді підготовити рішення про назву міста із врахуванням результатів загальних
зборів громадян з прямим голосуванням та направити його у Верховну Раду      2. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Анощенка С.І.  
Уже в этом месяце - по результатам голосования наших депутатов, избиратели увидят, кто из них против Громады, против Конституционного права жителей самим определить название нашего города...
Masliuk | 06.07.2016 | 17:55
+ (-3) -
Ключове словосполучення у цьому "проекті рішення" - Виділити з міського бюджету кошти на проведення загальних зборів та друк бюлетенів...

Бабло подеребанити - ось в чому ціль.

І ще я дуже хочу побачити підписні листи з "більш 1500 підписів, прийняту на міському мітингу 07.06.2016". Я був на тому мітингу - на ньому було щонайбільше 250 чоловік, і ніяк не збагну звідки взялись 1500 "підписів". На тому мітингу до мене почерзі підійшли три дівчини і запропонували підписатись - маю підозру, що на тому мітингу всі присутні підписувались кілька разів і підписи дублюються, а можливо і сфальсифіковані. Це порібно перевіряти.
Де і коли я особисто можу побачити підписні листи?
GenkaUA | 06.07.2016 | 18:49
+ (1) -
Ти особисто стояв і рахував? Досить вже нагло брехати.
Masliuk | 06.07.2016 | 19:24
+ (-2) -
Та не переживайте Ви так, надмірне хвилювання шкодить здоров'ю. smile

Питання залишається відкритим - де і коли я і мої однодумці зможемо перевірити на достовірність підписні листи?
Masliuk | 06.07.2016 | 18:21
+ (-3) -
Щоб було зрозуміло як я хочу провести аналіз підписних листів: В Excel вносяться П.І.П. і № телефону. Простим сортуванням по алфавіту і по № телефону виявляються дублікати підписів, потім робиться кількадесят чи кілька сотень дзвінків (у мене безлім на МТС, Київстар і Лайф - це зовсім не дорого) людям що підписались - так виявляються сфальсифіковані підписи. 
P.S. голосування в інтернеті (на цьому сайті в тому числі) не варте і ломаного гроша, тому що коли заходиш на сайт з різних браузерів можеш голосувати кошен раз, потім запускаєш на своєму компі очищувач реєстру - і можеш знову голосувати і так до безкінечності... як ще можна сфальсифікувати інтернет голосування спитайте у Хелпа cool ...
Антимаслюк | 06.07.2016 | 18:39
+ (1) -
Я бачив Маслюк у нас в мери зібрався. Настільки розумна людина, що капець просто.
Masliuk | 06.07.2016 | 19:28
+ (-2) -
Не хвилюйтесь - в мери я не збираюсь...
Мене просто непокоїть афера, яку Ковалець&Co за підтримки Анощенка збираються провернути.
GenkaUA | 06.07.2016 | 19:53
+ (0) -
Ти вже зі своїми однодумцями аферу прокрутив, коли не спитали думки мешканців міста і послали запит на ВР на перейменування на Вараш, який немає ніякого відношення до новозбудованого міста.
GenkaUA | 06.07.2016 | 19:59
+ (1) -
А ще краще збери мітинг на підтримку своєї назви Вараш. Дуже буде цікаво подивитись на цю ганьбу.
Я | 06.07.2016 | 20:05
+ (-1) -
Я також був на тому мітингу і бачив як підписували по декілька разів. Також в опитуванні було три питання. Чому інші питання не цікавлять анощенка і ковалетса. Тільки ганебна назва кузнецовськ .все що цікавить. І по моєму кричали що не має коштів на перейменування , а на бюлетні найшлись, і то з місцевого бюджету. І щось ніхто не запитує мене чи мені це потрібно
Masliuk | 06.07.2016 | 21:35
+ (-3) -
Тому, що цікава лише кузнецовська тема - тут можна піаритись і нічого не робити (навіть перейменовувати). 
А ось реальні проблеми міста їм не цікаві - адже потрібно буде щось робити...
GenkaUA | 06.07.2016 | 21:54
+ (2) -
Так назви реальні проблеми міста і шляхи їх вирішення. І не кидай слова в пусту.
kovalets | 06.07.2016 | 22:01
+ (1) -
Уважаемые Варашане - ваши лидеры за время их правления украли из городского бюджета миллионы гривен. Если в городском бюджете не найдется денег... То наша группа скинется на 20 пачек бумаги и напечатает бюллетни.

Голосование будет прозрачным (кабин для голосования не будет), получив бюллетень голосующий сделает отметку и под наблюдением общественности кинет его в прозрачный ящик... 

P.S. Мне десятки людей предлагают поработать в комиссиях и наблюдателями на общественных началах. Поэтому городской бюджет не пострадает...
kovalets | 06.07.2016 | 22:06
+ (1) -
Не переживай Маслюк, основная проблема нашего города это Ваши лидеры, но и эту проблему народ решит через "ГРОМАДСЬКУ СПІЛКУ «ЗАПИТАЙ У МЕНЕ»", которую мы создаем...
Я | 06.07.2016 | 22:44
+ (0) -
Ну якщо у вас є кошти то скидайтесь і купуйте свою бумагу. І не потрібно ждати із бюджету. І коваленс ,якщо є факти про крадіжку мілліонів нашими Варашськими лідерами то такі факти потрібно в інші інстанціі а не на сайті писати. Кстаті крадені кошти можна повернути назад. Вот і перша проблема . Дерзайте. Завтра в правоохоні органи із заявою.
Я | 06.07.2016 | 22:45
+ (0) -
І знову у всьому виноваті попередники
pavlyshin | 07.07.2016 | 19:20
+ (0) -
я у відпустці до 22.06
Антимаслюк | 07.07.2016 | 20:20
+ (1) -
Пропозиції вирішення проблем від Маслюка вмерли. Так і не народившись.
pavlyshin | 07.07.2016 | 20:30
+ (0) -
вибачте до 22.07,  тому можу писати у робочий час
kovalets | 08.07.2016 | 22:00
+ (-1) -
Маслюкиочень сильно озабоченны: «А не будем ли мы решать и другие проблемы города»…
Будем! Потому что мы видим более 20 проблем (нерешенных вопросов) в городе.
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ЗАПИТАЙ У МЕНЕ»  будет состоять из рабочих групп
(комиссий), в которые будут входить активные граждане города (или представители
общественных формирований, объединений), желающие (заинтересованные) в решении
проблемы.
Координировать действия групп будет Правление Спилки…
Уже сейчас естьжелающие работать по направлениям: «Животные в городе», «Парковка и нарушения
ПДД», «Депутатская деятельность», «Продажа табака и алкоголя несовершеннолетним»,
«Порядок в городе», «Переименование Вараша».

ПосколькуУстав Спилки уже разработан и готов к проверке и регистрации…Я, обращаюськ активным жителям города (которые не только могут озвучить проблему в
интернете не сходя с компьютерного кресла, но и готовы приложить усилия к ее
решению), сообщите свои контактные телефоны и городскую проблему - в решении которой вы бы
хотели участвовать. Я также приглашаю депутатов городского Совета сотрудничать
со Спилкой или войти в ее состав…
Присылайтесвои предложения и контактные телефоны на почтовый ящик: kovalets@email.ua
Nikita | 09.07.2016 | 15:22
+ (1) -
Ааа!!! :)))))))))))))) знову їм куц винний і ординат!!!! І дорогу не куц будував а область, безголові ви пупілісти! Місто на межі колапсу, в боргах, в прокуратурі розслідують кримінальні провадженя по нашим новим замах! Не відполікайте людей від проблем своїми переіменуваннями і жовтими статейками!
Kmkp_krade | 09.07.2016 | 21:59
+ (0) -
А що із ригіоналівським гидоттям у вигляді куцосцаушкіна яке попалося не тільки на коттеджах? Знову клопи-кровосісі відкупилися? Поки хлопці воюють на сході сцаушкін і кодла довели кмкп до ручки?
Amina | 11.07.2016 | 21:02
+ (0) -
Да. Думаю що відкупилися.Барчак знову керує АТУ КМКП хоча Саушкін перед усім колективом клявся що не допустить його до роботи.звільнить.Ні не звільнив .Дав можливість знову красти.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів