34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

26.01.2016

0

1573

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1055 на Рівненщині, як і загалом по Україні, проводиться оптимізація 10 управлінь Пенсійного фонду України в районах та містах області в п’ять об’єднаних управлінь, в результаті якої на базі управлінь Фонду в м.Кузнецовськ та Володимирецькому районі утвориться Володимирецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України.

 

Об’єднання двох окремих управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг, тому що зміст і якість цих послуг залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи. Крім того, таке об’єднання є суто організаційним, його мета – покращити якість управління в пенсійній системі, суттєво зекономити кошти на утримання, адже, в першу чергу, скорочуватиметься адміністративний апарат. Працівники ж, котрі проводять прийом громадян, призначення та перерахунок пенсій, будуть і надалі працювати на своїх місцях у тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання, з тими ж самими номерами телефонів.

 

Наша адреса залишається: м. Кузнецовськ, м-н Вараш, 25А, телефон «гарячої» лінії: (03636) 2-20-34.

 

Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть звертатись у наш фронт-офіс до відділу з обслуговування громадян, подавати документи для призначення (перерахунку) та виплати пенсій, звітувати з окремих видів господарських операцій, отримувати довідки про розмір пенсії, розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи, роз’яснення та консультації з інших питань, віднесених до компетенції спеціалістів.

 

Об’єднання управлінь ні в якому разі не вплине на якість обслуговування громадян нашого міста і пенсіонерам не доведеться їхати до Володимирця для вирішення своїх питань, навпаки, пенсійники стануть ще ближчими, тому що вони можуть працювати і в центрах територіальних громад, якщо в громади буде таке бажання.

 

Така реструктуризація - це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, головною його метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки громадян про якість наданих послуг.

 

 

В.о.начальника управління, голова ліквідаційної комісії О.Ярошик

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 948
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9076

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів