34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Перевірять ділові та професійні якості керівників відділів виконкому

Перевірять ділові та професійні якості керівників відділів виконкому

07.04.2016

5

2051

Міський голова Сергій Анощенко видав розпорядження від 01.04.2016 №79-р "Про проведення атестації посадових осіб виконавчих органів Кузнецовської міської ради".

 

 

"[…] з метою оцінки ділових та професійних якостей, кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Кузнецовської міської ради:

 

1. Затвердити склад атестаційної комісії, список та графік проведення атестації посадових осіб виконавчих органів Кузнецовської міської ради, згідно з додатками.

 

2. Провести у 2016 року атестацію посадових осіб виконавчих органів Кузнецовської міської ради, згідно затвердженого графіку.

 

3. Керівникам відділів (структурних підрозділів) виконавчого комітету Кузнецовської міської ради підготувати службові характеристики на посадових осіб, які підлягають атестації, ознайомити вищезазначених осіб зі змістом службової характеристики […] ", - зокрема, про таке йдеться у розпорядженні.

 

 

Перевірятиме ділові та професійні якості і кваліфікацію посадових осіб виконавчих органів Кузнецовської міської ради атестаційна комісія у складі:

 

1. Шумра Ірина Вікторівна, секретар Кузнецовської міської ради, голова комісії.

 

2. Симонюк Павло Павлович, спеціаліст 1 категорії відділу з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, секретар комісії.

 

3. Грушевський Володимир Валерійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член комісії.

 

4. Зубрецька Ніна Олексіївна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член комісії.

 

5. Міцюк Віктор Васильович, керуючий справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, член комісії.

 

6. Лазарчук Тетяна Михайлівна, начальник юридичного відділу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, член комісії.

 

 

До слова, раніше міський голова Сергій Анощенко неодноразово під час проведення сесій міської ради наголошував на тому, що частину посадовців виконавчого комітету необхідно перевірити на відповідність займаним посадам. Зокрема, під час проведення ІІ пленарного засідання 5 сесії просто у залі виникла голосна емоційна перепалка між начальником комунального відділу Іриною Савченко та депутатами.

 

"Якщо ви у сесійній залі перед депутатами так себе поводите, виникає питання - як же ви тоді спілкуєтеся із людьми, мешканцями міста, у своєму кабінеті?", - поцікавився у Ірини Савченко міський голова.

 

 

 

Список посадових осіб виконавчих органів Кузнецовської міської ради, які підлягають атестації у 2016 році та графік їх атестації:

 

 

Всього коментарів: 5
1
Masliuk | 07.04.2016 | 12:07
+ (0) -
А власне за якими критеріями будуть оцінюватись ділові та професійні якості і кваліфікація посадових осіб?

Я впевнений, що всі посадові особи з досвідом роботи з легкістю пройдуть атестацію, адже вони добре знають всі розпорядчі документи, вміють вести роботу з документацією, акуратно ведуть докуметооблік і документообіг... а ось коли доходить до необхідності конткретних дій (не з документами, а з проблемами) вони знаходять масу відмовок щоб нічого не робити з посиланням на конкретні параграфи конкретних документів.
2
ВВС | 07.04.2016 | 18:27
+ (0) -
А почему в управлинни освиты только Горайчука? А "известный" юрист Маркевич вообще без юридического образования !!!
3
123 | 08.04.2016 | 06:45
+ (1) -
Цікаво, чи хоч один чиновник не пройде переатестацію. Для чого оця показуха і видимість роботи?!
4
Українка | 08.04.2016 | 15:34
+ (0) -
А чому якось не зрозуміло проводять відбір до перевірки, одні управління повністю,а інші тільки начальник?
5
працівник | 09.04.2016 | 14:19
+ (0) -
із за одноі знахабнілоі дури Савчeнко ми всі тeпeр можeм бути звільнeні з роботи.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 584
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8679

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів