34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Підприємці ринку прийшли на 12 сесію міськради з намальованими... дулями

Підприємці ринку прийшли на 12 сесію міськради з намальованими... дулями

30.10.2011

17

1800

Не зовсім звично розпочалась 12 сесія Кузнецовської міськради в п'ятницю, 28 жовтня 2011 року.

Близько 10 години ранку на ганку Кузнецовського виконкому почали збиратись підприємці місцевого ринку. Настрій в них був войовничий, чулись обурені розмови, а в руках вони тримали плакати з цікавими написами на зразок: "Нестерчук, руки геть від ринку!", "Дулю корупціонеру депутату Нестерчуку!"...

В приватній розмові з підприємцями вияснились слідуючі деталі їхнього конфлікту з депутатом Юрієм Леонідовичем Нестерчуком:

"Поблизу МПП "Ринок" існує земля, яка належить міській громаді Кузнецовська і на якій в суботу місцеві підприємці ставлять свої торгові палатки. За те, що підприємці трогують на цій землі, вони сплачують кошти, які нібито йдуть на прибирання території. Останнім часом ці кошти з них збирав (за їхніми ж словами, це 30 гривень з однієї палатки впродовж декількох субот) - депутат Юрій Нестерчук.) На думку підприємців, він не мав на це ніякого права.


Хто ж збирав з них ці кошти раніше, виразної відповіді почути не вдалось. Єдине, що було сказано, так це те, що гроші й раніше збирались, але, ймовірно, не йшли в міський бюджет, а витрачались на прибирання території".Міський голова Сергій Анощенко прокоментував обуреним підприємцям цю ситуацію так:

"Дивна річ - коли одна людина збирає гроші, то одразу і розслідування, і міліція, і прокуратура, а коли деякі ринки збирали ці ж гроші впродовж десяти місяців, знаючи, що підприємці торгують не на їхній землі, а на землі міста, і при цьому в міський бюджет не платилось ні копійки - ніхто на це протоколи не складав..."

Як стало зрозуміло з подальшої розмови депутатів з підприємцями - наразі ця справа знаходиться на контролі в прокуратурі міста Кузнецовськ.

Всього коментарів: 17
1
Іванович | 30.10.2011 | 10:40
+ (1) -
Те, що депутат Нестерчук Ю.Л. сволоч, знають не тільки на місті де він працює, а тепер і на ринку!
Ще треба Бернацьку Надію Михайлівну (магазин "Надія")і Мордаса П.М. наказати за аналогічні збори коштів з торгових місць, (може Нестерчук їх тепер здасть, щоб в сізо сусіди по камері були).
Цікаво виходить, Бернацька Н.М. сама намалювала та причепила плакат про корупціонера Нестерчука, а в той же час незаконно збирає гроші у суботу з палаток і не тільки на території магазину "Надія", а й біля мебельного й позаду нього. І дуже радіє Бернацька, що підприємців хочуть вигнати з автовокзалу і вул. Ринкової (дорога біля р-ку Південний), бо тоді у неї збільшиться дохід,який незаконний, адже підприємці змушені попроситись на нібито її територію.
Слава Богу, що Бернацька не пройшла на виборах до Обласної ради, бо то була б солодка парочка разом з депутатом Нестерчуком під величною назвою "Дупою до людей"!!!!!
2
Я | 30.10.2011 | 13:38
+ (0) -
О, то ця таємнича незнайомка, чиє прізвище не хотіли відкривати підприємці - це Бернацька?
Та, що сама незаконно збирала ті ж кошти, що й Нестерчук, прийшла з плакатом на сесію? biggrin
3
www | 30.10.2011 | 17:33
+ (0) -
І, що Нестерчука після такого залишать в депутатах? Ну, може і залишать він же "обличчям до людей".
4
василь | 30.10.2011 | 22:07
+ (1) -
Цікава позиція Анощенка. Якщо одні незаконно збирали кошти на протязі десяти місяців, то чому цього не можна робити правонаступнику по "незалежній" профспілці,депутату від "Зеленої планети" Нестерчуку.(Анощенко також від "Зеленої планети"). Підприємці неодноразово вказували владі про незаконну діяльність Бернацької, яка, як і Нестерчук має великий дефіцит совісті. Два чоботи пара.
5
дуся | 31.10.2011 | 14:04
+ (1) -
Шановний Іванович, ні в якому сізо Нестерчук не сидить, а тогрує собі в суботу на ринку, як ні в чому не бувало. От тепер відкрилася правда про нашого шанованого мера, та про його команду "зелених чоловічків". А про те, що підприємців виганяють з вулиці ринкової, то це подружка Зубрецька постаралася, бо це ж ринок її чоловіка.
6
Даааа... | 31.10.2011 | 14:22
+ (0) -
Класненько, ви, товариші, придумали smile

Гроші, по-вашому, збирають Мордас, Бернацька, Нестерчук, а винний... Анощенко biggrin

Мене зовсім не дивує позиція мера. Розбирається в справі прокуратура - які ви ще хочете дії? Буде висновок - тоді можна буде про щось говорити.

Нє, ну гроші збираються незаконно вже рік, а зашевелились лише зараз. Нестерчук дивує - навіщо так підставляти і себе, і інших? Незрозуміла позиція.
7
reks | 31.10.2011 | 15:35
+ (0) -
Дехто з кимось НЕ ПОДІЛИВСЯ !!!! cool
8
Іванович | 31.10.2011 | 15:48
+ (0) -
А, що Нестерчук ще торгує на ринку??? Що, мало йому станційної платні???
9
Цитадель | 31.10.2011 | 22:08
+ (0) -
Я так розумію, що це клуб анонімних алкоголіків. Чудова нагода висловитися людям, які чудово знають і бачуть одне одного, та не достатньо духу щоб сказати щось хороше. Скажу так, якби Анощенко був харизматичним чоловіком, то він би щось робив і не зважав би на те, що про нього кажуть чи думають інші, а своїх треба захищати, тому що навіть вороги це цінять.Якщо відомо, що бесчинства з платнею за землю діло рук ментів-скаргу на Могильова-звільнити ментів, така сама процедура з прокурором.Що заважає? Ця історія з дулею від Бернацької, це по-перше сором для всіх і росте ногами до інших розумників, які стягували мзду на землі виконкому під пристальним поглядом ментів. Наприклад Мордас, там десь у його жінки, яка збирала гроші, працює родичка прокурора. А знала про ці викрутаси земельна комісія при міській раді.І саме вона завжди робить вигляд, що не знає про цю аферу, бо це є неофіційний гаманець партії "батьківщина" в Кузнецовську.А підприємці стали заручниками власної необізнаності, бо їм пообіцяли, що все буде "ніштяк", а получилось ніяк. Тепер після жорсткої критики в адресу мера в залі засідань, прийдеться до нього бігти з поклоном навипередки, щоб заняти місце на новому комунальному базарі.І що примітно, як здавати гроші бернацьким, мордасам і тому подібним-душа не болить і руки не трусяться, а як тільки депутат це зробив та перечислив гроші на благодійний рахунок міста-трагедія. Я не думаю щоб Нестерчук був настільки дурним, щоб зробити таку тупість.Депутат така сама людина як і всі. Вимагати від нього святості та при цьому залишатися останньою свинею, справа невдячна.Очевидно продовження буде.
Так называемое "журналистское расследование"" | 01.11.2011 | 00:27
+ (0) -
Коментар видалений на прохання автора тексту
bafi | 01.11.2011 | 08:33
+ (0) -
А яким боком тут Анощенко?
Іванович | 01.11.2011 | 11:54
+ (1) -
Анощенко тут впринципі ніяким боком, просто дружить він з Нестирчуком і мусить дякувати йому за вибори. А той в свою чергу з Анощенка соки п'є, кричить на прово і на ліво, що він товариш міського голови і відпочивати з ним їздить!
Тепер Магдичу в сами раз посмикати за ниточки в цій історїї і показати, що він буде кращим мером.
Щодо Бернацької, та підбурила підприємців прийти на сесію щоб зганьбити Нестирчука, бо сама хоче збирати кошти з усіх палаток у суботу. А тут, мер привселюдно вказує на те, що вона теж 10 місяців незаконно здирає гроші з підприємців - а значить, нічим не краща від Нестирчука.Недарма Бернацька всім грозилась показати відео як Нестирчук збирає гроші, а після сесії зрозуміла, що і її можуть взяти за стару сраку... і відео вирішила не показувати нікому.
Тут Цитадель пише, що підприємці кланятися будуть щоб в комунальний ринок попасти. Ні, не будуть, то Нестирчук буде кланятися щоб його туди директором втиснув Анощенко, або його синків!!!!
Таке враження, що Цитадель і Нестирчук - та сама людина!
гость | 01.11.2011 | 14:08
+ (0) -
Картина ясна, що у всіх тут рильце в пушку, тільки порядку ніхто не хоче!
Бо всі привикли на чужому горбу виїзжати!
russ | 01.11.2011 | 14:32
+ (0) -
Цікаво, що покаже продовження рослідування.
Nfar | 01.11.2011 | 14:54
+ (0) -
russ, справою займається прокуратура, вам цього мало? biggrin
І взагалі, якщо на те пішло, чому цікавляться лише Нестерчуком? А як же Мордас, Бернацька? Чи закони писані мають бути лише для вибраних, а для всіх інших як дишло?

Я не захищаю Нестерчука, я взагалі не розумію його логіки. Але що за подвійні стандарти? Якщо одні збирають - все шито-крито, якщо інші - корупція.
Іванович | 01.11.2011 | 16:27
+ (0) -
Мені здається, що покричать, покричать і перестануть... як завжди в таких ситуаціях буває! І далі Бернацька, Мордас і... ще хтось (мабуть Пестирчук вже побоїться), будуть продовжувати побирати грошики з палаточників і нічого за це не буде, бо в Мордаса, наприклад, працює нова директорша, а внеї чоловік у прокуратурі - Мізюк!!! Тому-то Мордас має кришу! А Бернацька теж має кришу в Рівному! А Нестерчук, як я зрозуміла мером прикривається! Як з гуся вода...
Цю компашку треба в депутатську групу зарахувати "Обличчям до людей", а може "С-кою до людей"!!! Хай працюють на "благо" жителів міста!
S@Sed | 16.02.2012 | 08:55
+ (0) -
Я требую продолжения банкета! biggrin
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів