34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Підприємці міста висловили свою незгоду з рішенням Кузнецовської міськради

Підприємці міста висловили свою незгоду з рішенням Кузнецовської міськради

29.02.2012

24

1191

Підприємці Кузнецовська висловили свою принципову незгоду з Рішенням Кузнецовської міської ради від 29 грудня 2011 року № 287 щодо затвердження максимальних фіксованих ставок єдиного податку і надіслали відповідне звернення, адресоване Міському голові Анощенку С. І. та депутатам Кузнецовської міської ради 6-го скликання:

"Шановні панове!

Хочемо висловити свою принципову незгоду з Рішенням Кузнецовської міської ради від 29 грудня 2011 року № 287 щодо затвердження максимальних фіксованих ставок єдиного податку, з розрахунку на календарний місяць, що становлять: 

1) для першої групи платників єдиного податку 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;  
2) для другої групи платників єдиного податку 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

Дуже розчаровані таким станом справ, бо в результаті такого рішення, бюджет Кузнецовська отримає досить невтішну картину щодо можливого подальшого економічного розвитку. Обурює й те, що нас прирівнено до підприємців обласних міст в яких обсяг товарооберту набагато вищий і спроможність сплачувати податки є більшою, ніж у нас. 

Вважаємо, що у цьому випадку міська влада більше переймається питанням наповнення бюджету міста, але не інтересами місцевих підприємців. Таке одностороннє бачення цієї проблеми не дасть можливості поповнити міський бюджет ще й по тій причині, що ті, хто залишиться працювати, просто підуть у тінь!

Прийняте рішення щодо максимальної відсоткової ставки єдиного податку є ніщо інше, як додаткове навантаження на підприємців.

Це не покращить ситуацію в місті, а навпаки – поглибить процес згортання трудової діяльності, який вже розпочався в Кузнецовську, з початком 2012 року 235 фізичних осіб-підприємців припинили свою діяльність. А це, у свою чергу, означає, що ми – підприємці, можемо залишитися безробітними, наодинці зі своїми проблемами. У такому разі міський бюджет недоотримає тих коштів, на які розраховує.

Ось, наприклад, підприємці першої категорії з річним обсягом до 150 тис. грн. сплачували 60 гривень в місяць. Із загальної суми отримували чистий прибуток у розмірі 10-15%. Це виходить близько 22,5 тис. грн. на рік, потім розділяємо цю суму на 12 місяців і отримуємо в середньому 1800 грн. щомісячно.

З 1800 грн. зараз по новим розрахункам підприємцю потрібно віддати близько 570 грн. державі.

Залишається мінімальна заробітна плата. Скажіть, хто матиме бажання стояти за таку мізерну платню на ринках під час морозів, снігових заметілей чи спекотних літніх днів?! 

Наша держава ще досі перебуває в стані економічної кризи, населення отримує досить низькі пенсії і заробітні плати. Тому, гадаємо в цій ситуації не можна «придушувати» тих, хто за певних життєвих обставин змушені працювати на ринках. 

Просимо підходити до вирішення цього питання більш цивілізовано та демократично. Не прирівнювати нас до підприємців з міст-мільйонників і переглянути відсоткові ставки знизивши їх для підприємців першої групи з 10 до 5 відсотків, для другої групи з 20 до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.  
Сподіваємося, що наші пропозиції будуть розглянуті з розумінням, позитивно та найближчим часом.

З повагою, 
голова правління Кузнецовської асоціації захисту прав підприємців О. Стояновський
"


Дане звернення було надіслане адресатам 17 лютого 2012 року, а 23 лютого 2012 року надійшла відповідь на нього, підписана міським головою Сергієм Анощенком:


Всього коментарів: 24
1
Юрій_Рабий | 29.02.2012 | 19:05
+ (0) -
Олександре, не зрозумів, поясни... я запалтив єдиний податок 110 грн.+ в пенсійний 370 здається.., я ще маю щось плтити?
2
Roland | 29.02.2012 | 19:40
+ (2) -
Юрий!в школі № 3 на батьківських зборах ви сказали, що не займаєтесь підприємницькою діяльністю. Як це зрозуміти???ОБМАН???
п.с - для тих хто не в курсі - з подачі п.Рабого на зборах голів батьківських комітетів ЗОШ № 3 прийняли прикольне рішення: здавати у фонд школи 100 грн за навчальний рік з однієї сім"ї. тобто -одна дитина в школі - 100 грн, 2 дитини в школі - по 50 грн і т.д
п.п.с - щоб п.пастор не дивувався - грошей не шкода.просто логіки нема. може для нього 100 грн не гроші (зараз буде розказувати ,що проїдаєм-пропиваєм більше)а є сім"ї для яких це сума...
3
Олексій | 29.02.2012 | 20:52
+ (0) -
А зачєм таке рішення приймати ? Батьки на книжки,спеціальні зошити,тюлі,мулі всякі,на ремонт здають кожен рік,для чого ще якісь 100 грн здавати ?
Якщо припустимо,що там навчається 300 дітей,то = 30 000 грн,куди ці гроші йдуть і на що ? Батьки самі знають на що йдуть їхні кошти ?
4
Олексій | 29.02.2012 | 20:55
+ (0) -
Вибачте,я спочатку подумав,що це кожен місяць треба здавати,але все рівно для чого їх здавати,якщо батьки і так здають ? Чи може тут діє принцип з миру по ниткі - і собі сорочка ?
5
Людмила | 29.02.2012 | 21:10
+ (0) -
Пастор Рабий обманив тебе, бо він підприємець..
Чистити паласи , та пиріжки пече..
6
Олексій | 29.02.2012 | 21:22
+ (0) -
biggrin а пиріжки благословляє ?
7
Юрій_Рабий | 29.02.2012 | 23:14
+ (0) -
Шановні, я нікого не обманював і не обманюю, якщо я казав, що не займаюся підприємницькою діяльністю то значить на той час так і було.., в цьому році я зареєструвався підприємецем.

А щодо 100 грн. то на превеликий жаль школа належним чином не фінансується, наприклад є купа пркупа нагальних потреб які не покриваються з бюджету (можу додати список цих кричащих потреб). А в цій школі навчаються наші діти! Вони там перебувають щодня! Це не лише комфорт і належні умови для здобуття освіти, але й їхня безпека! Таак, держава має фінансувати, а якщо не фінансує?

Що ви робите для того, щоб ці гроші надходили?.. Особисто я, окрмі того, що запропонував благодійні внески в розмірі 100грн. на рік, звертався до губернатора, до голови уряду та в інші фонди...

Мій син ходить в садочок і ми, якщо не помиляюся, здавали по 200 грн. і ще зараз по 100 грн. Це на різні потреби як групи такі садочка... і це при тому, що мій син почав відвідувати садочок десь може за місяць до нового року і відвідує рідко... Але ніхто не обуруюється... Ну що ж поробиш, що ми в такій країні?!

І нарешті ніхто нікого не може примусити здати гроші, це добровільні внески!
Вибачте, що не по темі пишу, але змушений був відповісти. Пропоную на цю тему спілкуватися не тут.

А щодо того, що пропивають і прокурюють то це 100% правда.. От наприклад питаю сьогодні чоловік з нашого під'їзду скільки він випалює за день., дві пачки! А пиво?.. Тому мені, наприклад, соромно за тих хто може потратити на свої примхи купу грошей, а 50 грн. на півроку здати в школу то трагедія... Всім потрібні гроші, малко в кого вони лишні, але школа, це не щось останнє.., мова про наших дітей!..

Якщо в когось є інші варіанти і ви реально можете крім того, щоб пофілософствувати, допомгти то зробіть це!
8
ДоріанГрей | 01.03.2012 | 00:25
+ (0) -
"А щодо 100 грн. то на превеликий жаль школа належним чином не фінансується, наприклад є купа пркупа нагальних потреб які не покриваються з бюджету (можу додати список цих кричащих потреб). А в цій школі навчаються наші діти! Вони там перебувають щодня! Це не лише комфорт і належні умови для здобуття освіти, але й їхня безпека! Таак, держава має фінансувати, а якщо не фінансує?"...

п.Рабий, зараз усі бюджетні сфери недофінансовуються, і що робити? Завтра, доприкладу, Ваші діти (не дай Боже) потраплять у лікарню, або ж складуться інші обставини, пов'язані з бюджетною сферою, які теж недофінансовується, ви теж понесете "благодійні внески"??? з таким успіхом можна носити їх у всі установи, адже це стосується ВАШИХ ДІТЕЙ!!! і взагалі, що це у Вас за формулювання "благодійні внески"?! У Вас там є офіційний зареєстрований благодійний фонд чи одержувачем цих коштів є класний керівник або ж директор школи? раджу почитати ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції". Ви ж пастор!
Юрій_Рабий | 01.03.2012 | 01:02
+ (0) -
Так, є благодійний фонд і гроші саме туди й здаються! Добре, не внески, а благодійні пожертви..
9
sir_the_dragond | 01.03.2012 | 00:32
+ (0) -
На біса такий "гайморит нижче спини", то нехай вже буде платне навчання і ми могли директора, вчителів поставити літерою ЗЮ, та запитати їх про правильність і повноту викладання предметів. Викладацький склад, тощо.
34400 | 01.03.2012 | 00:35
+ (0) -
Нагадаю вам, що дана тема все ж таки про Єдиний податок та підприємців.
Про школу доречніше буде говорити тут або тут
ДоріанГрей | 01.03.2012 | 00:39
+ (0) -
перепрошую, бУльш не буду! будь ласка не видаляйте поки співрозмовник не віповість...
Софія | 01.03.2012 | 10:35
+ (1) -
В нашому місті близько 1,5 тис. підприємців, гігантська більшість з яких, торгують на ринках. Невже тільки пану Рабому цікава дана тема? Що, так все влаштовує в ЄП? То навіщо людина, що ініціювала дане звернення витратила свій час?
У мене родичі працюють на ринку і я, добре знаю, що відсоткова ставка ЄП - це проблема для більшості підприємців міста. Депутати повинні знизити ставки з максимальних до прийнятних для праці!
Фін | 01.03.2012 | 20:49
+ (0) -
Я підприємець. Дуже дякую Олександру, що він має сміливість відстоювати наші інтереси, не то шо Магдич... angry
Юрій_Рабий | 01.03.2012 | 22:41
+ (0) -
Ще раз прошу пояснити в чому проблема?! Ну якщо я підприємець початківець і то був приємно здивовний, що так мало платити., а то тут биті підприємці ветерани.. Хіба 110 чи 220 то так багато?! Ну ми ж живемо в цій державі, в цьому місті.., невже підприємці так мало заробляють, що є зміст за такі гроші піднімати голос?!
P/S. Я нічого не маю проти Олександра, ми з ним в громадські раді, але я щиро хочу зрозуміти в чому проблема?
робочий | 02.03.2012 | 00:29
+ (0) -
Юрію не ви один не можите зрозуміти. Я працюю на станції звичайним працівником за січень я державі сплатив 1040 подоходпого налогу. Глянув в жировку за грудень-1470,і це не рахуючи пенсійних,соціальних і провсоюзних налоів. Невже підприємці так мало заробляють, що сума 110, чи 220 їм здається захмарною? Чому я повинен платити 20%державі, ави ні? wacko
Юрій_Рабий | 02.03.2012 | 01:04
+ (0) -
Ооо, будь ласка, подивіться яку суму людина сплачує...
Фін | 02.03.2012 | 08:31
+ (0) -
Юра! Та причому тут яку суму він сплачує! В цього "робочого" заробітна плата до 10 000 грн., а на ринках підприємці точно таких доходів не мають. Я б радо помінявся з цим "робочим" місцями! А чи він, пішов би на ринок???
Юрію, уважно прочитайте звернення і Вам все стане зрозумілим.
люся | 02.03.2012 | 10:40
+ (0) -
Дійсно ФІн сума тут ні до чог. Тут головний принцип- 20%. Чому та ж сама прибиральниця, чи вчитель, чи лікар сплачують податок із своєї ЗП, А ви не хочите?
Юрій_Рабий | 02.03.2012 | 10:54
+ (0) -
Я не те, що уважно прочитав, але й перечитав декілька разів... Тому й прошу пояснити... А щодо того, що простий робітник отримує до 10000 то щось сумнваюся.., так само як те, що підприємець який давно займається діяльністю і при цьому заробляє менше ніж працівник на РАЕС... А якщо ж так то значить слабо працює!
Знаєте яка наша "національна" проблема?! Те, що ми звикли плакати й скаржитися, це синдром жертви від якого потрібно звільнятися бо не допоможе нам ніщо і ніхто!
IvanGonta | 02.03.2012 | 11:58
+ (0) -
20% підприємець сплачує лише за право бути підприємцем. Окрім цього, так як всі працюючі сплачує до пенсійного та інших фондів. Сплачує також за найманих працівників за їх наявності. "Робочий" сплатив за грудень податку 1470грн.- це 13% від зарплати. Прийшов на роботу, відпрацював, а дехто відбув 8 год. і все. Додому. І голова не болить. Підприємець же працює 24 години на добу без вихідних і відпустки, має вложити свої гроші в бізнес. Десь взяти десятки а може й сотні тисяч гривень, залежно від виду діяльності, для закупівлі товару чи матеріалів. Орендувати чи придбати приміщення, транспорт.Сплатити комунальні або інші послуги. Ціни відомі. І постійний ризик втратити все це. А ще перевірки, звіти, штрафи, задобрювання, допомоги, псування товару або його крадіжки покупцями, працівниками. Ці всі виплати з тієї націнки на товар. Та й ринок в місті перенасичений. Сходіть подивіться на ринок до Мордаса. Бува, за день, копіки не вторгуєш. Звичайно, ті хто багато років в бізнесі, вгадав з товаром, має точки в людному місці має й прибутки. Але таких небагато. В основному виживають. І з задоволенням пішли б працювати на РАЕС. Однак вийти з бізнесу ще важче як ввійти. Тому не заздріть підприємцям а зрозумійте нас і підтримайте. Або принаймні не гидіть.
люся | 02.03.2012 | 12:20
+ (0) -
Оцей Іван Гонта (він же Жданюк) так бідує, так бідує- хоч би мав трішки совісті- працівники йому крадуть? Що я можу сказати- теба частіше дивитись в дзеркадо.
IvanGonta | 06.03.2012 | 23:23
+ (0) -
Щодо працівників які крадуть, мав на увазі працівника якого попросили звільнитись зі "Скорпіо".
Вікторія | 02.03.2012 | 13:19
+ (0) -
Іване, гидити - це ваша прерогатива.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1057
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9200

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів