34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // Після Нового року швидка приїздитиме не до всіх

Після Нового року швидка приїздитиме не до всіх

07.12.2012

7

1820

Після Нового року швидка приїздитиме не до всіх

Високу температуру чи тиск збиватимуть сімейні лікарі.
З першого січня увійде в дію постанова Кабміну "Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події". Усі виклики будуть ділити на екстрені та неекстрені.

До категорії екстрених належать звернення стосовно пацієнта, який перебуває у невідкладному стані, що супроводжується знепритомленням; судомами; раптовим розладом дихання; раптовим болем у ділянці серця; блювотою кров'ю; гострим болем у черевній порожнині; зовнішньою кровотечею; ознаками гострих інфекційних захворювань; гострими психічними розладами, що загрожують життю і здоров'ю пацієнта та/або інших осіб. Екстреними також прийнято вважати звернення, зумовлені усіма видами травм (поранення, переломи, вивихи, опіки, важкі забої, травми голови); ураженням електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням, асфіксією всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи); ушкодженнями різної етіології під час надзвичайних ситуацій (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо); отруєннями, укусами тварин, змій, павуків та комах тощо; порушенням нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча тощо). 

До категорії неекстрених належать звернення стосовно пацієнта, стан якого не є невідкладним та супроводжується раптовим підвищенням температури тіла з кашлем, нежиттю, болем у горлі; головним болем, запамороченням, слабкістю; болем у попереку, суглобах (радикуліт, остеохондроз, артрит, артроз тощо); підвищенням артеріального тиску; больовим синдромом у онкологічних хворих; алкогольним, наркотичним, токсичним абстинентним синдромом. Або ж зумовлений загостренням хронічних захворювань у пацієнтів, які перебувають під наглядом сімейного або дільничного лікаря з приводу гіпертонічної хвороби, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічного запалення печінки, жовчного міхура, кишківника, хвороби нирок, суглобів тощо. 

У цих випадках диспетчер оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перенаправляє звернення, що належить до категорії неекстрених, до відповідного закладу охорони здоров'я первинної медико-санітарної допомоги у порядку, затвердженому МОЗ, а у разі відсутності такої можливості — направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, що не виконує екстрені виклики, протягом 1 години з моменту отримання звернення.

Джерело: www.rivnepost.rv.ua

Всього коментарів: 7
1
гість | 07.12.2012 | 18:13
+ (1) -
з такими порядками друззя,смертність збільшиться на порядки,і скоро нас буде не 48 млн ,а 10...запамятайте,люди викликають швидку не просто так(бо їм так захотілося)а коли бачать шо самі з хворобою чи нападом справитися не можуть.Схаменіться,бо скоро рятувати буде нікого,а наша лікарня-це шарашкіна кантора
2
sir_the_dragon | 07.12.2012 | 21:09
+ (1) -
eek eek eek То виявляється диспетчер буде найкваліфікованішим лікарем. Від нього залежатиме: жити чи не жити.
3
Патріот | 07.12.2012 | 21:47
+ (1) -
Тепер такі хвороби як інсульт(пов"язаний з підвищенням тиску), відкрита язва шлунку(пов"язана з розладом шлунку) і т.п. не являтимуться екстреними і чекати на виклик швидкої марно. У зв"язку з цим підвищиться попит на труни та похоронні вінки. А може поїдемо в Київ та покладемо похоронний вінок до підніжжя кабінету міністрів. Ось ці нелюди і справді заслужили його...
4
vlena | 08.12.2012 | 10:54
+ (0) -
А як же маленькі діти, у яких т-ра може підстрибнути до 40?
5
гус | 09.12.2012 | 02:32
+ (0) -
а що ви хотіли? це все "ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ" :(
6
Пацієнт | 11.12.2012 | 15:58
+ (0) -
Це перший крок до страхової медицини. Адже зараз швидка "Борис" приїжджає навіть на незначні хвороби. Плати - і житимеш...
7
NIV | 29.12.2012 | 10:30
+ (0) -
Тепер диспечер буде всановлвати діагноз по телефону ;(
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів