34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Пивом біля дитячого майданчика не торгуватимуть

Пивом біля дитячого майданчика не торгуватимуть

05.09.2016

39

5328

Поблизу магазину «Колібріс» триває встановлення дитячого майданчика, придбаного за кошти міського бюджету. Тим часом замість того, аби потішитися за маленьких мешканців міста, яким тепер буде де витратити свою невгамовну енергію, деякі місцеві підприємці розгорнули навколо майбутнього дитячого містечка цілі військові баталії. "Каменем спотикання" став… пивний «генделик», розміщений бізнесменами без жодних правовстановлюючих документів на землі міської ради (поблизу дитячого майданчика).

 

 

Підписавши між собою (власником магазину «Взуття» та підприємцем Коновальчук, яка здійснює торгівлю пивом в наметі) такий «договір» (на фото), підприємці почали вважати, що мають право безоплатно і без договору оренди користуватися міською землею:

 

 

Ситуацію прокоментувала Ірина Мосейко, головний спеціаліст, землевпорядник:

 

«За результатами обстеження земельної ділянки по мікрорайону Будівельників (біля магазину «Взуття») було встановлено факт незаконної торгівлі та самовільного заняття земельної ділянки, яка належить місту, фізичною особою підприємцем О.В. Коновальчук. Згідно п. 16 ст.1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» самовільне зайняття земельної ділянки – це будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання в користування (оренду).

 

Між Кузнецовською міською радою та фізичною особою підприємцем О.В. Коновальчук відсутні будь-які договірні відносини щодо земельної ділянки. Немає й дозвільних документів на здійснення торгівельної діяльності. Виходячи з вищевикладеного, земельна ділянка, на якій зараз підприємець Коновальчук О.В. здійснює незаконну торгівельну діяльність, належить територіальній громаді міста Кузнецовськ».

 

Після переговорів, які тривали більше двох тижнів між міською владою та підприємцем Коновальчук начебто було досягнуто взаєморозуміння – підприємець пообіцяла до четверга, 1 вересня, прибрати свій торговий намет з міської землі (на відео з 1:07 хв).

 

 

Втім, минуло 1 вересня, а генделик продовжував торгівлю пивом біля дитячого майданчика. Більше того, вочевидь, прибирати його ніхто й не збирався. Навіть письмово підтвердивши отримання листа від міської влади з вимогою демонтувати пивний «генделик», підприємець спокійнісінько продовжувала торгувати на міській землі, ймовірно, розраховуючи на обіцяний кимось захист та підтримку. 

 

 

Відтак у п'ятницю ввечері, 2 вересня, біля пивного генделика було багатолюдно. Обурені наглістю підприємців, які, не зважаючи на усі прохання міської влади, продовжували незаконну торгівлю на міській землі, мешканці міста спільно з представниками ГО "ДІЯ" взялися самотужки прибирати генделик від дитячого майданчика. За декілька годин намет було зібрано, а земельну ділянку під оплески дітлахів та їхніх батьків звільнено від незаконної торгівлі.

 

Втім, не усім присутнім сподобалося те, що пивом біля дитячого майданчика більше не буде можливості торгувати. Підприємець із палицею в руках «захищала» міську землю від її ж власників. Кинувся на захист незаконної торгівлі й депутат міської ради від УНП Степан Жданюк, який оперативно з’явився на місці події. Степан Іванович нервово міряв кроками генделик та навіть телефонував якомусь "отцю Леоніду" із проханнями захистити підприємця та вплинути на міську владу, аби та дозволила незаконну торгівлю пивом біля дитячого майданчика.

 

 

Осторонь за подіями спостерігали депутати міської ради, поліція та представники «Муніципальної варти».

 

 

Відтак, пивом біля дитячого майданчика більше не торгуватимуть. Окрім того, як розповіли у міській раді, нещодавно депутатами було прийнято декілька важливих рішень, які дозволять оперативно боротися із незаконною торгівлею на вулицях нашого міста: «Про затвердження Положення про відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради», «Про затвердження Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності побутового,соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів у місті Кузнецовськ», «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 березня 2014 року №1211 «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Кузнецовськ» та «Про деякі питання розміщення Тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Кузнецовськ».

Всього коментарів: 37
1
16061981 | 06.09.2016 | 11:33
+ (0) -
Невже в нашому маленькому місті "міліція" неможе навести лад? Для чого тоді вони тут треба?Кого вони захищатимуть людей чи таких підприємців які знищують націю ще з дитинства?Ганьба таким органам!!!
2
Masliuk | 06.09.2016 | 13:55
+ (2) -
Той генделик там стояв уже більше десяти років. Ще пам'ятаю, коли я жив в будинку №14 по Будівельників і відбувався ЧС-2004 по футболу там дуже активно вболівали фани і дзюрили після пива на паркан автостоянки що на задньому дворі "Світу взуття"... 
Знесли - і правильно зробили.
3
сусід | 06.09.2016 | 17:17
+ (1) -
Так тоді треба розібратись і бар-кафе "У Зосі" які за останній рік вистроїли цілу терасу для розпиття пива яка працює до 1-ї ночі, і з
вагончиком який стоїть прямо на проїжджій частині рядом з дитячим
майданчиком що в центрі міста.
4
Julia | 06.09.2016 | 17:20
+ (0) -
додаю вдруге, з іншої адреси, побачу видалять чи ні
https://www.youtube.com/watch?v=B-QawfF0JXA
5
ксюша | 06.09.2016 | 18:04
+ (0) -
Дійсно, такі ''заклади'' не повинні бути не тільки на території дитячих майданчиків, а й загалом по місту!!!  Більше 10 років працював!!!! "На міській землі, незаконно''??? І о це зараз побачили це???? .....сміхота, просто потрібно випендритися на день міста.
Бо один ''генделик'' знесли а іншого збудували біля Вараш 18....скільки людей ходило і просило, допоможіть!!! Зробіть щось!!! Де був ''правий сектор''? Чому не захистив права людей???? 
Сміхота!!
6
ваня | 06.09.2016 | 18:32
+ (3) -
Жданюк шкура, это всё его вотчина, с его разрешения всё это дерьмо поставлено.
7
ваня | 06.09.2016 | 18:51
+ (-2) -
сделано всё по тупому, предложили бы хозяйке перепрофилировать  с пивнушки на детское кафе, может быть и согласилась бы. а так только пропиарились. хозяйка орёт и палкой машет, мер тут же интервью даёт, какая то баба тоже типа журналист. полный капец в этом бычем городке.
8
pisikak | 06.09.2016 | 19:03
+ (1) -
самое главное!!!! самое самое самое!!!
первый большой детский городок построился около Вараш 7.... там как торговали пивом ДО ЭТОЙ постройки... так и торгуют пивом ДО СИХ ПОР!!!!
вам "оскара" не видать дорогая моя власть!!! и кто там ещё в массовке был!!!

у него 20 лет опыта в Шатрах))))) я про Шуреберка)))))))хахахахахахахахаха  
он их пожизненно ставил на белом и снимал))))))) 
ПРоФИ В ДЕЛЕ))))
9
Олег | 06.09.2016 | 19:41
+ (4) -
Давно пора! Як будете Павлишина наливайки зносить, дайте знать, півгорода прийде помагати! biggrin
Леся | 06.09.2016 | 19:48
+ (2) -
А жена Жданюка в курсе, как он своей любовницы барыжню с пеной у рта защищал? Надо было ей показать, она б эту забегаловку намного быстрее разнесла в пух и прах biggrin И никто б не пострадал кроме Лены и Степы.
Ганьба! | 06.09.2016 | 19:59
+ (1) -
Соромно займати землю міста і не сплачувати податків, продавати пиво поруч законно вСоромно займати землю міста і не сплачувати податків, продавати пиво поруч законно встановленого майданчика (відповідно до опитування на оф. сайті), соромно обіцяти, що пивнушка буде прибрана 1.9.16 р. і обманути, соромно наймати продавати пиво неповнолітніх, соромно Жданюку башляти, соромно віруючі людині Чайці торгувати пивом і дозволяти курити в шатрі. Ганьба!
Патріот | 06.09.2016 | 20:01
+ (3) -
В інтернеті пишуть що, попередній власник магазину та орендар земельної ділянки Ільчук В.М., подарував згаданий магазин Чайці Н.Я. Тільки упустили деякі дрібнички. Забули написати, що чоловік подарував магазин своїй жінці, щоб в такий спосіб униктнути плати за оренду землі, яка складає в рік 65 000 грн., та те що пивний шатер стоїть не на території магазину, а за її межами, на землі міської ради, себто на нашій з Вами землі. Пишуть, що молоді люди почали цинічно і демонстративно руйнувати майно підприємця, не пред’явивши при цьому жодних документів. Не цинічно та демонстративно, а відкрито та публічно відстоюючи інтереси громади. Пишуть, що всі інші платежі, визначені законодавством, а це фіскальний податок підприємця, 20% від мінімальної заробітної плати + 22% соціальне страхування + 1,5% військовий збір, загалом близько 600грн. окрім орендної плати яка складає в рік 65 000 грн., підприємець сплачує своєчасно і в повному обсязі. Нормально, виходить 65000 грн. не сплачує, 600 грн. сплачує. Пишуть що це все беззаконня робиться на очах у дітей. При тому забувши написати, що пиво продають на очах тих же дітей, і не рідко неповнолітнім, що п’яні дяді ввечері справляти нужду ходитимуть на майданчик, де граються діти.

Жданюк, як голова міського осередку партії націоналістичного спрямування УНП своїми діями сплюндрував ідеали майдану, підірвав довіру містян до патріотів – націоналістів, яка свого часу була дуже великою. Свою брудну справу з підриву довіри, цей горе-патріот на прізвисько десятник, почав ще на посаді мера, беручи з підприємців 10% за підписання документів. І зараз захищає обкрадача міського бюджету. Ганьба!
бАндеровец | 06.09.2016 | 20:08
+ (5) -
В стране в которой не работают суды... менты .. сбу ... эти структуры работают только на своё личное обогащение или в чьихто интересах ТО
Какой нахер суд?!
Сносить ВСЁ нахер бех разбора!
Закрывать кабаки типа сосновый бор и венеция.
Оооо кстати венеция... злостный гадюшник на перемогах который соеденил в себе все черты бывшего ротманса и пирамиды! Кабак который не дает спать людям! И кому он принадлежит??!!! Деревянчукам котрые типа защищают город с вартой при том что не могут навести порядок у себя!!! А когда открылся то туда не пускали в шортах....вот скатился до уровня обрыгаловки!
555 | 06.09.2016 | 22:11
+ (0) -
проблему з пивним наметом потрібно було вирішувати до того, як встановлювати майданчик. В "Колібрісі" продають пиво і навпроти в ларьку теж продають. А місце для дитячого майданчика, на мою думку, вибрали дуже невдале. Схоже, що це боротьба не з пивом, а з конкретним підприємцем.
777 | 06.09.2016 | 23:52
+ (-3) -
Так воно є. Це боротьба з підприємцем. Я її трохи знаю. Вона мені вже давно жалілася, що на неї постійно тиснуть, не дають працювати. А тепер, виходить, що знайшли зачіпку на неї "наїхати". Ніби, випадково, вибрали територію біля магазину "Взуття" під дитячий майданчик. А тоді давай кричати, що пиво продають біля дитячого майданчика. А в інших місцях цього влада не бачить?
Це цілеспрямована дія проти підприємця. Без сумніву.
Володимир | 07.09.2016 | 00:50
+ (-4) -
Це не "генделик" поставили біля дитячого містечка а дитяче містечко побудували біля "генделика". Але біля дитячого містечка ще є два "генделики" -це вагончик біля "Колібриса" і "Соло".  Сепаратист Анос Щенко, який у "День Героїв" зібрав сепаратистський мітинг проти перейменування міста з Кузнецовська на Вараш, найняв головоризів із так називаючого "Правого сектора", які до цієї політичної сили ніякого відношення не мають, тому що жоден із них не був ні на "Майдані" ні в АТО, для того щоб знищити майно підприємця Чайки Н.Я.- патріотки України яка постійно дає допомогу на АТО. Скільки САМ анос щенко допоміг АТО, чи , так звані "пристосуванці" "ПС", які і ногою на фронті не були?
   До речі, мешканці мікрорайону Будівельників в соц. опитуванні, проголосували більшістю за те щоб дитяче містечко побудували біля музичної школи. Але наш "любий" вМЕР принципово розпорядився його будувати біля питейних закладів.
GenkaUA | 07.09.2016 | 06:42
+ (3) -
Володимир, на Вас потрібно подати в суд за образу гідності мітингуючих. Наведіть докази, що вони сепаратисти, а не тільки розкидаєтесь словами, які не мають під собою підтвердження.
ГАНЬБА таким лжепатріотам, які захищають антинародні партії, що не зважають на думку народу.
Про голосування, на сайті чомусь я бачив що переможець - місце біля Колібріса. І знову Ви ганебно брешете.
Володимир | 07.09.2016 | 14:40
+ (-2) -
Генка Назарець,ти ж добре знаєш хто такий Кузнецов і скільки патріотів України загинуло через його криваві провокації. Так знай колишній член УНП, що всі хто хоче щоб наше місто називалось на честь московського терориста, а на даний момент москальська орда є ворогом України, -сепаратисти. І ти в тому числі. Мені шкода що я колись був твоїм колегою. angry
GenkaUA | 07.09.2016 | 15:15
+ (2) -
Володимир Трофімов ви знову ганебної брешете і робите безпідставний наклеп на мене. Де в моїх словах написано, що я підтримую М. Кузнєцова.
Вроді я підтримую думку більшості населення міста, що вони повинні були вибрати назву міста: Західноукраїнськ, Світлодар, Білоозерзськ і т.д.
А не кучка маргинальних антинародних депутатів, вибрали Вараш, який зовсім немає відношення до новозбудованого міста.
ваня | 07.09.2016 | 12:19
+ (2) -
да Жданюку всё равно в какой партии быть, лишь бы от корыта не отпихнули. в принципе как и все остальные ... , шкуры продажные.
google | 07.09.2016 | 15:53
+ (0) -
1. на сайті неіснуючої (Кузнецовської) міськради справді було опитування, в якому більше голосів набрало місце для цього дитячого містечка біля музичної школи. хто позолотив ручку міській владі (колібріс чи хтось ще..) щоб його розташували саме тут питання відкрите...
2. оскільки цей намет простояв тут більше 10 років без дозвільних документів, питання до контролюючих огранів (у тому числі владі міста): в яких розмірах ВИ шакали брали взятки від власниці цього намету та інших незаконних торгових точок міста???
555 | 07.09.2016 | 18:34
+ (0) -
а  пивниі генделики  біля  дитячого майданчика в центрі міста?
ваня | 07.09.2016 | 19:52
+ (-2) -
посмотрим что ПС по этому поводу скажет. или они только по приказу щенка действуют?
Павлік | 07.09.2016 | 21:40
+ (0) -
Окрім пивнухи, в центрі у сквері побудованому за кошти громади який утримується за наші кошти працюють платні атракціони,котрі іноді травмують наших дітей.
Noname | 08.09.2016 | 15:25
+ (-2) -
"правий сектор" кузнецовська-вараша відзначився!!! бурштину намили? намили! в міськраду влаштувались? влаштувались! пенсіонерку-підприємця побороли? побороли! медаль в номінації "gandonu 2016 roku" !!!!!
Патріот | 08.09.2016 | 15:46
+ (2) -
Noname, в цій номінації пожиттєву перемогу має Степко Жаднюк, ваш товариш biggrin
pisikak | 08.09.2016 | 19:46
+ (0) -
наркоманів понабирали в ту гвардію!!! Шуреберко ПРІВЄТ!!!! го в центральну аптєку???
Галина | 09.09.2016 | 12:54
+ (2) -
Підприємець яка змінювала своє прізвище протягом останніх років (то Мостика, то Чайка, то ще якесь), вимагає від влади бути чесними. Поставивши астостоянку, бо побачила, що можна і на цьому заробляти та не сплачувати ні оренди ні податки
. Стид та срам таким "підприємцям".  І ставити без ліцензій, а на пиво треба ліцензія, та без усіх дозволів генделик на кожному місці, бо я так хочу, ну то  вибачте, європейську державу ми не зробимо.
Колян | 10.09.2016 | 14:17
+ (1) -
Жданюк справді дотоєн звання gandon 2016,він просто скріз крутиться де можна щось вкрасти! Нехай скаже всім за які заслуги так живе, як барон- скотина і в африці буде скотиною....
Ольга | 11.09.2016 | 12:12
+ (0) -
Чому демонтували лавочки, які були під парканом, і не тільки, а взамін нічого не поставили.
Народ | 12.09.2016 | 00:49
+ (-1) -
На сайті Вараш інфо намагався залишити коментар до теми затримання Рожка. Власники сайту критичних коментарів не допускають, цензура, змушений його залишити на сайті 34400. 

Перше що кидається увічі. Працівник поліції звертається на ти до громадянина, і не важливо в якому
стані перебуває останній. Працівник поліції при виконанні своїх обов’язків має
себе контролювати завжди і бути ввічливим. На запитання Рожко, що я порушив,
працівник поліції відповів, так порушив і маєш поїхати з нами. Без суду і
слідства мент, вибачте, іншого він в даному випадку не заслуговує, одноосібно встановив
вину громадянина. Він не знає, що може лише йому висунути підозру у скоєнні
протиправних дій, а встановити вину та ступінь відповідальності виключно суд. Рожко
попросив присутності адвоката, наголосивши, що без адвоката, жодних пояснень не
даватиме. Між іншим, погодяться усі, законна, європейська, конституційна вимога.
Мент, замість того, щоб надати йому можливість викликати адвоката, зробив
вигляд, що його не чує. Отака у нас нова-стара поліція. Працівник поліції з
такими знаннями та підходами негайно має бути відстороненим від своїх посадових
обов’язків і бути направленим на повторну атестацію. А з яких то пір в Україні
заборонено з’являтися на підпитку в громадських місцях? Сідати за кермо
автомобіля – так, розпивати спиртні напої у громадських місцях – так, а
знаходитися, ще ніхто не забороняв. В такому випадку, виходить забороняється
іти зі святкування до дому, якщо в барі щось прийняв – абсурд. З відео видно, Рожко
сидить на лавочці, нікому не заважає, нікого не чіпає. В чому питання? Менти
хутко виконують чиєсь замовлення, враз приїхали на виклик. Утримує газету Вараш
Женік Павлишин виходить, він і замовив. А менти не бачать, що він незаконно повстановлював
по місту безліч розливайок? Спробуйте зателефонуйте і ви переконаєтеся, що не
приїдуть.
NiK | 12.09.2016 | 14:59
+ (0) -
Чомусь ... "тоскана" з виходом на дитячий майданчик не закрили , мабуть Журба просто з Сірожкою в терках )))
GenkaUA | 12.09.2016 | 20:34
+ (2) -
Який це дитячий майданчик біля Тоскани є. Де просто на проїжджій частині?
Гость | 12.09.2016 | 21:05
+ (0) -
Народ я також щено у вараш написала но чомусь не опублікували.А Ваш коментарь є.
комбат | 12.09.2016 | 22:26
+ (0) -
а що це за хлопаки у військовій формі?
з армії повтікали?
чи може маскуються від неї?
Гуртожиток | 14.09.2016 | 09:29
+ (0) -
Генка прям де був вхід до "бочки" чомусь його не
закрили а випускають всяке бидло курити перед дітьми і сцяти по кутках , а якщо
ти не вкурсі по прийди до входу в перший гуртожиток де граються діти і подивись
як бармени курять сидячи на одній лавці з дітьми , ще і возмущаються якщо їм
зробиш зауваження
GenkaUA | 14.09.2016 | 18:33
+ (0) -
Так забарикадуйте той вихід тоді, я не знав що він там є
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів