34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // "Подарунок під ялинку" від кузнецовських депутатів

"Подарунок під ялинку" від кузнецовських депутатів

13.01.2011

0

1026

"Подарунок під ялинку" або Чиї інтереси захищає ВО "Батьківщина"? Отримавши людську довіру у вигляді повноважень Кузнецовської міської ради,  народні обранці мусили б зосередити свої зусилля на вирішенні актуальних  проблем міста та захисті інтересів громади. Натомість після ІІ-го пленарного  засідання 2-ої сесії міської ради стало цілком очевидним те, що чимало депутатів  не схильні чесно виконувати дані виборцям обіцянки.

Ще на І-му пленарному засіданні 1-ої сесії 25 депутатів від ВО "Батьківщина",  хизуючись своєю більшістю (всього депутатів міської ради 40), яскраво  демонстрували, хто "керуватиме парадом". Підтвердження цьому - результати  голосування по земельних питаннях, які розглядалися на ІІ-му пленарному засіданні 2-ої сесії міської ради у переддень Нового року. 

Так, на порядок денний сесії були винесені в тому числі і питання продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності, а саме ВАТ "Кузнецовський хлібозавод" та підприємцю Сергію Лишканцю. 

Хоча перед тим на засіданні постійної комісії з питань земельних відносин, планування територій, будівництва, архітектури, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою міста рішення про внесення даного питання у порядок денний сесії ухвалене не було. 

Та цей факт аніскільки не збентежив депутатів від ВО "Батьківщина". Вони все ж домоглися його розгляду на сесії. 1/3 від складу депутатського корпусу дане питання внесли до порядку денного. 

Кому ж вигідно, аби дві земельні ділянки перейшли у власність окремих осіб, коли щорічна орендна плата за них десь не дорівнює їх вартості? Чиї інтереси так гаряче лобіювали представники "Батьківщини", що навіть не зважили на міського голову, який наполягав на відкладенні розгляду даного питання?


Таке палке бажання тимошенківців зробити подарунок під ялинку зовсім не мешканцям міста обурило депутатів від ВО "Свободи". Зокрема, депутат від ВО "собода" Микола Пешко апелював до совісті і свідомості народних обранців, закликаючи схаменутися і не віддавати свій голос за продаж земельних ділянок, оскільки навіть школяру зрозуміла економічна недоцільність таких дій. Адже вартість земельної земельної ділянки, відповідно до експертної грошової оцінки, для ВАТ "Кузнецовський хлібозавод" становить 142 817, 00  грн., а орендна плата за рік - від 101 896, 12 грн. (3% min) до 407 584, 50 (12% max). Вартість земельної ділянки, яку мріє придбати у власність підприємець Сергій Лишканець, складає 67 794, 00 грн., орендна плата від 28 722, 31 грн.
То чи здоровий глузд у того господаря, який добровільно віддає зі свого господарства те, що згодом приноситиме прибуток? 

Пропозиція депутата від "Свободи" Миколи Пешка стосовно поіменного голосування була цинічно проігнорована. Вочевидь, наші обранці злякались осуду громадськості. Проте це не завадило їм все ж "протягнути" рішення про продаж земельки. 

То чиїм інтересам служать обрані кузнецовцями депутати, зокрема від ВО "Батьківщина", партії, котра декларує себе як опозиційна захисниця інтересів громадян? Питання риторичне. 
 
А за ним напрошується інше: чому нинішні депутати напередодні виборів так завзято били себе у груди, обіцяючи ледь не зірку з неба дістати задля блага жителів Кузнецовська, а сьогодні приймають такі невигідні для громади рішення? Яка ж тоді ціна посвідченню депутата міської ради? 

Проти ухвалення рішення про продаж земельних ділянок проголосували семеро: міський голова Сергій Анощенко утримався щодо продажу земельної ділянки С. Лишканцю і був "проти" щодо ділянки ВАТ "Кузнецовський хлібозавод", депутати від ВО "Свобода" Микола Пешко, Юрій Кравець та Наталія Грохольська, від "Зеленої планети" - Юрій Нестерчук, від "Фронту змін" - Юхим Чугай та Олег Андрощук. 

Громада має право дати оцінку діям своїх обранців. Та чи схаменуться останні, а чи й надалі позичатимуть очі у Сірка? 

Депутати Кузнецовської міської ради: Микола Пешко, Юрій Кравець та Наталія Грохольська
 
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1021
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9153

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів