34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Полюби Україну або забирайся геть

Полюби Україну або забирайся геть

09.03.2014

20

827

Полюбіть Україну або забирайтесь геть. 

З метою захисту етнічних росіян та російськомовних, Росія ввела свої війська до Автономної Республіки Крим та збирається вводити їх в південні та східні області України. Адже у відповідності з прийнятими в Росії законами, вона залишає за собою право вводити свої війська в будь-яку точку світу, якщо там є якась загроза росіянам чи російськомовним. Звучить абсурдно. «Захищаємо» всіх хто спілкується російською, незалежно від їхнього бажання. І саме головне, що Росія залишає за собою право вводити зазначені території до складу Російської Федерації. Але, незважаючи на абсурдність, так є. За таким принципом Великобританія має право вводити свої війська в США, Індію чи в іншу країну світу, де звучить англійська мова.

Виходячи з таких дій Росії, наше місто також може чекати окупація. Адже в нас мешкає значна кількість етнічних росіян та представників інших національностей, які в повсякденному житті послуговуються російською мовою.

Уявімо собі, що декілька з них звернуться до Путіна зі скаргою на їх переслідування за національною чи мовною ознакою. І «братня» Росія висадить в місті десант зелених чоловічків з придбаними в магазині автоматами, кулеметами та танками. Ви скажете, що це жарт. Але для Криму, Сходу, Півдня України це вже реальність. Але спочатку тут появляться загони самооборони з місцевих спортсменів-тітушок з РАЕС, які виїжджали до Києва захищати злочинний режим Януковича. Та про Кузнецовських тітушок поговоримо пізніше. Маємо достатньо інформації. Уточнюються списки їх учасників та організаторів і роль керівництва РАЕС в цьому процесі.

Так що ж робити нам, щоб мінімізувати загрози окупації міста? 

Звертаюсь, перш за все, до всіх російськомовних мешканців не російської національності. Для того, щоб не дати Путіну права захищати вас за мовною ознакою, спілкуйтесь українською або ж своєю національною мовою. А що порадити росіянам не знаю. Росія все одно захоче вас «захистити», якою б мовою ви не спілкувались.

Це можна було б вважати жартом. Але реалії показують що це не так. Російський президент вирішив окупувати Україну. Дума та Рада Федерації, донедавна, братнього народу, одностайно його в цьому підтримує. Але я вірю, що Україна з честю вийде з цього випробовування і ми за короткий період перетворимось на процвітаючу європейську країну, де пануватиме демократія та закон. І відійдуть у вічність злочинна антинародна влада. Відійдуть організовані злочинні угрупування СБУ та міліції. Будуть справедливі судді та прокурори.

За це віддали своє життя на Майданах України багато українців різних національностей. За це полягла Небесна Сотня. За це на Майдані в Києві боролись сотні мешканців нашого міста. І за це вийдуть на боротьбу з окупантом сотні тисяч українських патріотів. 

А тим, хто хоче прислуговувати Росії, яка здійснює окупацію України, хочу сказати відомі слова: «Полюбіть Україну або забирайтесь геть».

Степан Жданюк
Всього коментарів: 20
1
Петро | 14.03.2014 | 02:49
+ (1) -
Краще Ви, Степане, забирайтесь геть. Нема чого вам розводити цей популізм
2
ало | 14.03.2014 | 09:38
+ (1) -
УКРАИНУ Я ЛЮБЛЮ!!!!
НО НЕНАВИЖУ ТАКИХ ДВУЛИЧНЫХ И ПУСТОГОЛОВЫХ КАК ТЫ И ВСЮ ОСТАЛЬНУЮ ПРОДАЖНУЮ ПОЛИТИЧЕСКУЮ ШВАЛЬ.
ТАКИЕ КАК ВЫ ВСЁ И ПОРТИТЕ.
У ВАС ВИНОВАТЫ ВСЕ КРУГОМ, ТОЛЬКО НЕ САМИ ВЫ СО СВОИМ ОГРАНИЧЕННЫМ УМИШКОЙ.

А ТЫ САМ ВЫЙДЕШЬ НА БОРЬБУ С ОККУПАНТАМИ???
И ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ДАРМОЕДЫ ИЗ ВАШИХ КАБИНЕТОВ, И ВАШИ ДЕТИ???
ИЛИ ОПЯТЬ НАРОД БУДЕТ СТРАДАТЬ, А ВЫ ВЛАСТЬ ДЕЛИТЬ???
3
Леся | 14.03.2014 | 15:45
+ (-2) -
Мабуть, Петре, із твоєї сім"ї нікого не було на Майдані. Ти,пересидів на перині бойові дії за вільну від бандитів, Україну. На жаль, таких як ти, ще багато, які самі нічого крім дивана і телевізора не бачать, а тільки можуть паскудити. Ще й мабуть постиш і сповідатися ходиш до церкви. Здогадуюся до якої....
4
Максим | 14.03.2014 | 16:07
+ (2) -
"Ало" !! Повідомляю тебе "ало" що Україна живе весь час в окупації : золотої Орди, литовців, поляків, фінно-угрів, комуно-більшовиків. Найстрашніша окупація була під комуно-більшовицьким ігом, яке знищило найкращий цвіт України, бо завжди у боротьбі із цим ігом боролися найкращі сини України. І зараз із російським ігом будуть боротися найкращі сини. А ви сидіть "ало", хоча б не патякайте, стуліть свою пельку, ти любиш Україну, бо тобі є за що її любити, а я російських окупантів ненавиджу, бо мені є за що їх ненавидити...
7
lunyov_i | 14.03.2014 | 20:05
+ (-1) -
"Максим", чому за двадцять років незалежності Україна так і не побудувала нову державу? У ці 20 років хто її окупііровал? Недалеко Білорусія, самостійна держава зі своєю політикою. Вона не має багатих природних ресурсів, але там є потужна армія і виробництво. Правда їх не любить Європа і Америка. А не люблять напевно за їх незалежність!
5
Надя | 14.03.2014 | 16:21
+ (0) -
Толстой говорил: "Есть две Руси. Первая Киевская имеет свой корень в мировой, а по меньшей мере в европейской культуре. Идеи добра, чести, свободы, справедливости, понимала эта Русь так, как понимал ее весь западный мир. А есть еще вторая Русь - Московская. Это Русь Тайги, монгольская, дикая, звериная. Эта Русь сделала своим национальным идеалом кровавую деспотию и дикую ожесточенность. Эта Московская Русь, из давних времен была, есть, и будет полным отрицанием всего европейского и ожесточенным врагом Европы".
8
lunyov_i | 14.03.2014 | 20:14
+ (-1) -
"Надя" Ви себе утішаєте цим? Гасла ще ніколи не рятували державу. Росія це імперія. Імперії або бувають жорстокими або вони погубают. Київська Русь роздрібнилася від монгольської орди. Загинула бо слов'яни усіх князівств не об'єдналися. Боюся що теж саме буде з Україною. Замість того щоб всім об'єднатися, почали з'ясовувати яка мова краще.
6
lunyov_i | 14.03.2014 | 19:54
+ (0) -
Одним з перших кроків нової влади було скасування закону про російською мовою. Це що була так необхідно? Путін вирішив скористатися цим шансом. Він і скористався. За Російському телебаченню часто показують Сашко Білого як він спілкується з прокурором. Кажуть що він обличчя нової влади. Це бачать і східні та південні регіони України.
Ті хто каже що російськомовні забирайтеся геть до Росії - це люди які не люблять Україну! Хіба так будується держава? І ці люди які люблять слово "геть" дають шанс Путіну. І не російськомовні поїдуть до Росії, а Росія приїде на Україну. Крим показує це.
Подивіться на військові навчання Росії і України. Яка там армія і яка тут? Олігархи знищили українську армію. Замість одних олігархів знову прийшли але інші, які задовольняють Америку. Америка сьогодні відмовила Україні в зброї і призупинила розгляд про фінансову допомогу. Чи не буде Америка і Європа конфліктувати з ядерною Росією. Україна народилася від Київської Русі і Росія теж. Але Росія зараз найпотужніша слов'янська країна яка навіть на Америку чхати хотіла. Я вважаю що Америка і Європа боятися якщо Україна і Росія будуть разом. Від цього 2 слов'янські країни будуть намагатися посварити. Тому вони і південних слов'ян розділили. Югославії вже немає.
9
Жданюк | 14.03.2014 | 22:47
+ (1) -
Не пересмикуйте  сказаного. Ніхто не виступає проти російськомовних.  В статті сказано.-А тим, хто хоче прислуговувати Росії, яка здійснює окупацію України, хочу сказати відомі слова: «Полюбіть Україну або забирайтесь геть». А щодо того, що нас хтось хоче посварити з Росією, то знов же таки Ви виступаєте як агітатор Путіна.
А насправді ворожа нам Росія окуповує Україну виправдовуючи свої дії захистом "принижених" російськомовних. Росія вчергове підтвердила, що вона одвічний ворог України.
lunyov_i | 15.03.2014 | 12:05
+ (-1) -
Жданюк. У першу чергу я не хочу щоб Україна використовувалася для інтересів геополітики інших країн а також олігархічних кланів.
І ще в першу чергу все суспільство України має припинити використовувати до себе мову ультіматов. Путіну я сімпотізірую тільки як лідеру держави. Він створив могутню державу і я хотів щоб подібний лідер був і на Україні. Тоді всякі там поляки, американці та інші не тицяли б ніс в українські справи. Російський письменник Микита Михалков сьогодні сказав на російському каналі що зрозуміло що бажає Правий Сектор й зрозуміло як можна вибудовувати з ними позицію, але зовсім незрозуміло як буде себе вести нова влада, яка не є самостійною. На жаль він правий.
Надя | 14.03.2014 | 23:01
+ (1) -
lunyov_i !!!Ви багато написали але дурницю.
По-перше: Путін готувався до окупації ще до скасування змін до "Закону про мови" мова не є причиною. Йому перебила дуже олімпіада. Напав би раніше на допомогу Януковичу. Сашко Білий- це проплачений провокатор і ви це знаєте..
Ви пишете що олігархи знищили армію. Яка дурниця.. Армію знищила влада. Янукович прийшов і зразу ж призначив за наказом Путіна три одіозних значущих міністри: Міністр Збройних сил-російський ФСБіст Саламатін, потім ФСбіст Лєбєдєв!! Головою СБУ -ФСБіст Калінін, міністр освіти -українофоб Табачник. 4 роки ця російська банда знищувала армію , освіту і безпеку країни. але знищення армії велося ще раніше...
Україна це Київська Русь , а яке відношення має фінно-угорська нація московії до Київської Русі?? І коли це вони Росіяни стали славянами?
lunyov_i | 15.03.2014 | 11:38
+ (-1) -
"Надя" Про дурість, я промовчу. Те що Путін готувався, я згоден і я по-моєму сказав що йому потрібна була причина. Причину йому підготувала нова влада. Скажіть Надя, а Ви теж вважаєте що першими діями нової влади має бути скасований закон про мови? Розумна влада в першу чергу повинна згуртувати суспільство, а не формувати розбрат. Нова влада намагалася швидше догодити своїм американським господарям а не Українському народові. І стару владу (Януковича) і нову владу я вважаю олігархічної. Тому я й кажу що олігархи знищили армію. Росіяни мають фіно-угорську генетику, цей факт відомий. Але зауважте що саме слов'яни асимілювали фіно-угрів. Це означає що слов'янський фактор всередині росіян дуже великий, інакше вони б говорили на фінно-угорських мовах! Велика частина українців теж має таку ж генетику. Цей факт став відомий після розвитку генетики. Тільки західна частина українців має не фіно-угорську генетику. Але ця генетика не є також близькою до інших слов'янських народів: поляків і білорусів. Надя скажіть а для Вам генетика принципова? Близькість мови і віри з росіянами для Вас байдужа?
Надя | 15.03.2014 | 17:52
+ (1) -
lunyov_i !!!!Сьогоднішній 100 тисячний мітинг росіян у Москві сказав своє слово про агресора Путіна. Це зібралися росіяни нової Росії. Росії, не вашого путіна, lunyov_i,якому ви "сімпотізіруєте" (дебільне слово).. Розумні росіяни зрозуміли що путін це Янукович-2, і війна за Крим для них не потрібна(бо це смерті їхніх 18-20річн.синів!!!Виступи на мітину були патріотичні прекрасні, (росіяни завжди вміли гарніше розмовляти за українців (російські батьки сварять дітей за нечисту російську мову, на відміну від наших батьків,які і самі розмовляють страшним суржиком).. Я задоволена сьогоднішніми москвичами, вони теж внесуть свою частку проти війни. Наші росіяни ,які проживають в Україні повинні змінити свою агресивність, зневагу до українців і наслідувати розумних інтелігентних прогресивних росіян а не росіян грубіянів і п"яничок.
lunyov_i | 15.03.2014 | 19:45
+ (0) -
"Надя". Йде інформаційна війна. Звичайно де то і 3 - тисячі людей можна сприймати як 100 тисяч. Вже другий тиждень усі регіони Росії виходять на підтримку Криму. Навіть на Кавказі.

Мені може бути це теж не подобається. Але правда залишається правдою незалежно від бажання. Я краще дивитися те що в Росії по Російським каналам. Росіяни не збираються воювати з українцями. Не треба багато слухати олігархічних каналів.

Я був у різних місцях Росії. Скрізь народ різний. Але я не бачив ніде
щоб погано говорили про українців. Під різних регіонах Росії: Кубані, Сибіру
і Далекому Сході, Західної Росії взагалі живуть цілі селища Українців ще з
царських часів. Вони вже не знають рідної мови, а знають тільки люди похилого віку. (І те царський суржик) Якщо Ви їх запитайте чому вони не знають? Вони дадуть відповідь: а навіщо? Їм ніхто не забороняє говорити по-українськи. При бажанні вони могли б просити владу і вона б їм могла відкрити школи. (У Сибіру є німецькі та казахські школи, причому в тих місцях де більше живуть українців!)

Хто в цьому винен? Путін? Конституція Росії? Надя я слов'янофіл, а не націоналіст.

І казки деяких націоналістів щодо історії України я ігнорую. Для мене
важливіше історія України з позиції православної церкви, яка точно не бажає
сварити східнослов'янські народи, говорячи про чиєї то винятковості. Не
порівнюйте Януковича і Путіна. Янукович боягуз і злодій. Путін свій “майдан”розігнав за 2 години. Тільки на російський “майдан” люди вийшли від ситості американських гаманців, а на український майдан прості
люди. Ви відчуваєте різницю? Путiн не боїться що його рахунки на Заході заарештують. У нього їх немає.

Та він диктатор. Знайдіть імперію яка могла б триматися без диктатора? Але я Вам точно скажу що національні меншини в Росії живуть добре. Я був у Татарстані, був у Бурятії. Там велика підтримка у Путіна. Вони мають свої школи своє телебачення свої університети рідною мовою. Ось головна причина по якій Путін влаштовує навіть всі національні меншини. Ви коли небудь працювали в Росії? Давно там були? Був Єльцин - п'яниця, він був вигідний США,але не вигідний російському народу.

Путін вигідний більшості росіян, але не Європі та США. Подобається це нам чи
ні, але це правда.
Відповідь: 
Надя | 15.03.2014 | 17:55
+ (0) -
lunyov_i !!!! Прочитайте книгу Бєлінського "Моксель" зміните свій світогляд на 180градусів
lunyov_i | 15.03.2014 | 19:57
+ (0) -
"Надя" Добре! Обов'язково прочитаю! Тільки я дуже непогано знаю історію. І якщо побачу там сучасні казки, не думаю що прочитаю до кінця!
lunyov_i | 15.03.2014 | 20:28
+ (0) -
Надя"  Я почав читати і вже в пролозі лукавство! Він пише: "Але в комуністичній Імперії, як і раніше в Російській, не існувало Історії українського народу, як не існувало історії узбецького, казахського народів, і т. д."  Писалися історії територій а не народів! Історію російського народу теж не писали! В Узбекистані в радянський час викладали в школах "Історію Узбекистану". Я цю книгу особисто бачив. Причому викладали її як в росіян так і в узбецьких школах. Тому мене брехнею не можна перевернути на 180 градусів. Маленьке брехня формує великі підозри. Цікаво, а далі теж брехня?
lunyov_i | 15.03.2014 | 20:48
+ (-1) -
Надя, я не читаю порожні розм. Прочитайте хоч одну літопис давню і Ви зрозумієте що українці сформувалися не в 9-10 столітті а значно пізніше. І якщо хочете вивчати етнологію то краще читайте Гумільова. Людина який поважав всі народи. Визнаний у всьому світі. До речі про фінно-угорський слід в росіянах він не заперечує. Тільки потрібно розуміти що фінно-угри були асимільовані слов'янами! Або росіяни фінською мовою говорять?
Жданюк | 15.03.2014 | 23:10
+ (1) -
Полюбіть Україну або забирайтесь геть - це стосується й тих  українських чиновників які зливають Україну.  Вище керівництво держави своєю злочинною бездіяльністю може призвести до окупації України. Це є зрадою нашої держави та зрадою тих людей які призвели цих бездарів на найвищі посади.
Bubno | 16.03.2014 | 15:32
+ (1) -
Окупація це наслідок кланової боротьби, яку використовують усі світові гравці Америка, Європа, Росія. Про яку вільну Україну Ви говорите…? Одумайтесь, спустіться на землю! Поки що змінились тільки бандитські клани, що керують державою. Ще під дуже великим питанням чи щось зміниться в країні взагалі. Владу вони вже так просто не віддадуть. Без жорсткої, всеохоплюючої люстрації точно нічого не зміниться, повірте. А влада сама себе люструвати ніколи не буде, крім вигляду умовної люстрації. Потягнуть час, щоб люди заспокоїлись і за своє візьмуться знову. А загалом в політичних змінах в Україні я вельми сумніваюсь, вигляд змін до уваги не береться. Хіба що третя революція все управління державою одразу візьме в свої руки, на зразок військових переворотів. Але для України це утопія. У нас цього ніколи не буде. Нова влада із бандитами-олігархами виділять народу із награбованого 20%, щоб на харчі вистачало і щоб мовчали, науково та соціологічно контролюючи критичну межу невдоволення мас . Частину награбованого виділять пастухам-підгавкувачам, щоб добре пасли отару овець, як свого часу із державного бюджету прем’єр Тимошенко виділила доплати суддям, високо-кваліфікованим працівникам та іншим... Запитайте у олігархів клану Януковича чи вони віддали б частину награбованого, за умови, щоб не було революції і Янукович залишався при владі, і всі як один скажуть - так. Свідомо вони це розуміли і раніше, але жадібність та невибудуваність стратегії керування масами зіграли з ними злий жарт. Нова влада це врахує і революцій більше не буде, так як і фабрик, заводів, параходів і безумовно земельки в майбутньому у народу. А зміна поколінь зітре з пам’яті людей те, що це все колись було надбанням народу, що здобуто кров’ю та потом їхніх дідів та прадідів. Як це сумно не звучить, але такі реалії нашого сьогодення.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів