34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // "Помаранчева" революція: а чи пам'ятають її кузнецовці?

"Помаранчева" революція: а чи пам'ятають її кузнецовці?

23.11.2011

12

2122

22 листопада 2004 року — дата початку Помаранчевої революції в Україні, кампанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків та інших акцій громадянської непокори, організованої та проведеної прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді-грудні 2004 року.

Вчора, 22 листопада 2011 року була вже 7 річниця початку "помаранчевої" революції, яку президент Віктор Ющенко своїм наказом офіційно назвав Днем Свободи.Це свято було встановлено Наказом Президента Віктора Ющенка на честь початку Помаранчевої революції в 2004 році — "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності, враховуючи історичне значення революційних подій осені 2004 року, які засвідчили волелюбність Українського народу, його прагнення до свободи і демократичних цінностей, та на підтримку ініціатив громадськості постановляю: Установити в Україні День Свободи, який відзначати щорічно 22 листопада”.Наразі люди по-різному ставляться до того, що відбувалося 7 років тому. 

А ми вирішили сьогодні, через 7 років після "Помаранчевої" революції, задати мешканцям Кузнецовська декілька простих запитань, на зразок: "Чи знаєте Ви, яке сьогодні, 22 листопада, свято?" і "Чи є 7 річниця початку "помаранчевої" революції, День Свободи, сьогодні для Вас святом?"


Вікторія, вчитель однієї з загальноосвітніх шкіл міста:

"А що, сьогодні є якесь свято? Вчора був Михайло, а сьогодні... Ні, вибачте, не знаю!"


Микола Юхимович Пешко, депутат Кузнецовської міськради, голова Кузнецовської міської організації ВО "Свобода":


"Сьогодні День Свободи. Хоч я й розчарований тим, що сподівання мільйонів українців Майдан не виправдав, та все ж, одне розуміння того, що 7 років тому саме завдяки "Помаранчевій революції" в українцях пробудився демократичний дух, віра в те, що можливо таки повернути демократичні цінності та свободу українцям - варте того, щоб пам'ятати цю дату, 22 листопада 2004 року. "


Вадим, будівельник, житель міста Кузнецовськ:

"Звісно, знаю, яке сьогодні свято. Сьогодні День свободи. Я в цей день 7 років тому був на Майдані. 

Та ні, не мітингував, просто якраз тоді працював в Києві і бачив все, що там відбувалось, на власні очі.

Думаю, сьогодні ніхто вже на Майдані б не стояв, люди зневірились, яка ж тут вже боротьба за свободу? Тут би вижити і дітей прокормити."


Ігор Валерійович Куц, секретар Кузнецовської міськради, член ВО „Батьківщина”:

"Сьогоднішній день - День Свободи, однозначно є для мене святом. Пам'ятаю, як 7 років тому мільйони простих українців вийшли на Майдан, щоб разом мерзнути і грітися, співати і скандувати, радіти і сподіватися – разом любити свою країну.

Особисто мої почуття з того дня абсолютно не змінились і я сьогодні маю те ж відчуття гордості за свою країну, яке мав 7 років тому і впевнений, що все, що було, було не дарма - Україна таки стане абсолютно вільною країною."


Анатолій Михайлович, шофер, житель міста Кузнецовськ:

"Вчора точно був Михайло, а сьогодні день після Михайла. А так більш, здається, нема сьогодні свят."


Ципан Ольга Михайлівна, депутат Кузнецовської міськради, голова Кузнецовської міської організації "Партії Регіонів":


"Яке сьогодні свято? Вчора було велике свято - Архистратига Михаїла, а сьогодні... та ніби ніякого немає. От зимові свята скоро святкуватимемо, Святого Миколая, Різдво..."


Стояновський Олександр Йосипович, голова Кузнецовської асоціації захисту прав підприємців:


"Чи знаю я, яке свято? Сім років тому в цю пору стояли на Майдані. Хоч і розчарований я наслідками і День Свободи не вважаю святом, яке ми могли б сьогодні заслужено святкувати, але все ж, на мою думку, 7 років тому люди не дарма стояли на Майдані. Якісь зрушення, хоча б мінімальні, в суспільстві відбулись, а в яку сторону - це вже кожному вирішувати особисто. Я сьогодні б на Майдан не вийшов, як вийшов 7 років тому."


Микола та Петро, робітники, жителі міста Кузнецовськ:

"Свято? А нам, що свято, що ні... працювати треба, он дорогу ремонтуємо - та й все свято. Ну, Михайла ще вчора був, а сьогодні... Не знаємо...".


Андрощук Олег Григорович, депутат Кузнецовської міськради, голова Кузнецовської міської організації партії "Фронт Змін":


"Сьогодні День Свободи. Розчарований наслідками Майдану.  Як показав час, українці наразі більше не довіряють своїм політикам так, як це було у 2004-му, хоча певні позитивні моменти Майдан все ж таки привніс в життя українців: люди більше не бояться виступати проти влади, засоби масової інформації тепер почувають себе вільніше у власній країні.".


Загалом було опитано близько сотні мешканців міста Кузнецовськ - і лише одиниці з них (переважно, депутати) знали, що 22 листопада, в річницю "Помаранчевої революції", в Україні відзначають День Свободи.

А ще, схоже на те, що на сьогоднішній день люди готові об’єднуватися і виходити на вулиці лише заради вирішення власних проблем – це яскраво показали протести підприємців, чорнобильців, афганців... 

Підтримувати ж політиків на майданах сьогодні вже ніхто з простих українців не бажає.

Фото з особистого архіву Миколи Пешка


Всього коментарів: 12
1
Сordillera | 24.11.2011 | 00:24
+ (0) -
Вікторія, вчитель однієї з загальноосвітніх шкіл міста:
"А що, сьогодні є якесь свято? Вчора був Михайло, а сьогодні... Ні, вибачте, не знаю!"
..-Оце такі вчителі вчать наших дітей бути патріотами України. Вікторія знає тільки історію міністра освіти жида Табачника, ще й у московській церкві молилася перед виборами за зека-Януковича. Чому дивуватися нашим зомбованим вчителям-хтось знає вчителя націоналіста?????
2
Ганя | 24.11.2011 | 00:33
+ (-1) -
Вадим, будівельник, житель міста Кузнецовськ:"
Думаю, сьогодні ніхто вже на Майдані б не стояв, люди зневірились, яка ж тут вже боротьба за свободу? Тут би вижити і дітей прокормити."
А цей житель вже у собі зневірився, бо голосує на виборах за олігархічні бізнесові партії: ПР, БЮТ,Фронт Змін, Сильна Україна, Удар, які окрім бідноти Вадиму нічого не дадуть а ї діти будуть у жидів кріпаками..
3
Ганя | 24.11.2011 | 00:41
+ (-1) -
Ципан "Ольгі Міхайловні" дуже добре живеться головою партії регіонів, щоб знати це свято. Їй партія регіонів не дозволяє знати це свято. Їй ПР кльову роботу дала (по килимах у Бондаренка ходить) і чоловік і діти влаштовані, не те що колись було контролером в автобусі... А мізкі у голові для цієї партії не обов"язково щоб були ...
4
СонЯ | 24.11.2011 | 11:06
+ (0) -
Мне кажется, или это Магдыч?
5
reks | 24.11.2011 | 11:36
+ (0) -
ні це не він,це його брат. biggrin
6
Віка | 24.11.2011 | 17:03
+ (1) -
Та й не майдан Незалежності листопада 2004року на фото, а якесь набагато веселіше літнє свято smile
7
Яніна | 24.11.2011 | 18:18
+ (0) -
То Магдич на верхньому фото, але не на Майдані, а на Співочому полі.
8
reks | 25.11.2011 | 12:48
+ (0) -
І якій партії він співав ????? cool
9
степан | 26.11.2011 | 20:56
+ (0) -
Якби не Майдан, то ми сьогодні разом з Білоруссю і Росією вже жили б в оновленому Союзі. Хоч загроза залишається. Президент, уряд та московська церква тягнуть нас в "Русскій мір".
Бацька | 27.11.2011 | 05:29
+ (2) -
Яніна | 27.11.2011 | 13:50
+ (0) -

тут на відео про Кузнецовськ на 20хв.30с. чути революціонерів - Магдича і Жданюка
http://vkontakte.ru/search?....9720834
Роман | 10.12.2011 | 13:05
+ (3) -
Для Гани!
Имели бы совесть!
Подобные комментарии на просторах интернета могут оставлять только желчные завистники, ничего не добившиеся в этой жизни, привыкшие только косо поглядывать на соседа и обсуждать его за глаза...Ведь в глаза - страшно и стыдно...
Лично знаком с Ольгой Михайловной! Могу сказать о ней только хорошее! Всего в жизни она добилась сама, будучи всегда требовательной к себе, всегда упорно работая! И сегодня, достигнув определенных высот, осталась хорошим ЧЕЛОВЕКОМ!
Писать же подобные комментарии (как Ганя) могут только ничтожные, лживые, завистливые, трусливые (ибо сказано это было особой за глаза и анонимно)социально импотентные, безграмотные мелкие людишки с комплексом неполноценности и в то же время с большими амбициями... Стыдно должно быть... Работать над собой надо, а не клеветать...

Прошу админов не удалять мой комментарий, ибо справедливость должна восторжествовать!
Заранее благодарен!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів